PDA

View Full Version : stradam stra6no mn i nz kvo da pravq:(



01-25-2006, 08:55
zdr mn vi molq za pomo6t.... :cry:
ta s gadjeto mi skasahme(toi me skasa)predi 5 dni i mi kaz 4e ne iska da govori pove4e s men,4e sam se darjala mn zle s nego,4e ne mu obra6tam vnimanie i 4e samo sam mu govrila zad garba:(naistina az ne se darjah s nego kakto toi zaslujava6e no sega mn sajalqvam lipsva mi super mn:(te mn hora pravqt intrigi mejdu nas taka 4e toi sigurno mi e povqrval.. :cry:
predi toi vse mi povtarq6e kolko mn me obi4a i az zaeh 4e e taka,a sega stra6no mn mi lipsva:(

LP_girl_14
01-25-2006, 09:18
Ми кажи му всичко тва на него,не на нас.Ако наистина си сбъркала и си се държала зле с него,опитай се да поправиш грешката си.Признай му че си сбъркала,че съжаляваш и че никога повече няма да го нараняваш с поведението си.Ако той е изпитвал истински чувства към теб,не ми се вярва да те забрави за 5 дни.Колкото до интригите,има ли истинска любов,тя ще е способна да се защити от всичко и от всички.Но щом приятеля ти се е подвел и по чуждите приказки и е повярвал на други хора,не на теб,значи доверието във връзката ви нещо куца.Преди да идеш да говориш с него си помисли дали и двамата сте достатъчно силни за да се изправите срещу интригите и да правите повече компромиси във връзката си.Успех!

mil4eto_
01-25-2006, 12:37
оооо милата :cry: и аз съм в същата ситуация в момента..
но не спирай да се бориш за любовта си-опитай се да поговорите поне...

01-25-2006, 18:57
ta kak e po-dobre da oida da govorq s nego do negovoto u-6te ili da mu pratq sms?

priti_kiti
01-25-2006, 19:05
ta kak e po-dobre da oida da govorq s nego do negovoto u-6te ili da mu pratq sms? mn po dobre 6te e ako se vidite o4i v o4i i si izqsnite polojenieto!

ht_7j
01-25-2006, 19:26
Otivash do uchilishteto mu, ako samo tam mojete da se vidite liche v liche. Darpash gi vstrani i mnogo kratko, qsno i tochno mu obqsnqvash kakav e idiot sled kato se e poddal na intrigi, che sajalqvash, che si se otnsla s nego ne kakto trqbva, i che tova e koeto imash da mu kazvash. Prashtash go po dqvolite, hvarlqsh go v shah i si tragvash.
Shte ti se obadi. 5 dni sa nishto, ako ste se obichali.

01-26-2006, 15:31
маоля ви се кажетге как да го убедя да се върне пак при мен..моля ми за помощ :cry:

He3HauKa
01-26-2006, 16:07
Obqsni mu kak stoqt neshtata ,kaji mu kak se chustvash,kaji mu che ti lipsva ...... Ako toi te obicha ili pone izpitva neshto kam teb shte ti povqrva i shte se varne :wink:

ComiX
01-26-2006, 16:24
Единственото,които ще те посъветвам е да действаш директно.Просто го предизвикай на един откровен разговор!Обясни му,че още изпитваш чувства към него и че си готова да опитате отново!Но той дали е готов?Помоли го за конкретен отговор(независимо дали ще е в твоя полза или не..),защото само така ще разбереш дали имаш шанс с него!

Jarhead
01-27-2006, 08:25
zdr mn vi molq za pomo6t.... :cry:
ta s gadjeto mi skasahme(toi me skasa)predi 5 dni i mi kaz 4e ne iska da govori pove4e s men,4e sam se darjala mn zle s nego,4e ne mu obra6tam vnimanie i 4e samo sam mu govrila zad garba:(naistina az ne se darjah s nego kakto toi zaslujava6e no sega mn sajalqvam lipsva mi super mn:(te mn hora pravqt intrigi mejdu nas taka 4e toi sigurno mi e povqrval.. :cry:
predi toi vse mi povtarq6e kolko mn me obi4a i az zaeh 4e e taka,a sega stra6no mn mi lipsva:(
Mi kat si kuchka ne plachi a sledvashtiq put misli kak da se durjish

GreenLadyM
01-27-2006, 08:31
"Ako obi4ash nqkogo,pusni go na svoboda,a ako i toi te obi4a shte se vurne!"
ne mojesh da go nakarash na sila da se vurne,ako naistina durji na teb kato mu obqsnish vsi4ko tova koeto kaza tuk shte te razbere!

midnight...
01-27-2006, 09:48
ако толкова много го обичаш ще поговорите и ако той наистина не иска да е с теб трябва да приемеш неговото решение
това че ти си се държала зле можеш да го промениш,но лъжите-не

01-29-2006, 13:44
emi az mu pisah sm-i i mu u pisdah da se vidim ma toi ne doide na sre6tata :cry:
i sam naistina ot4aqna:(

suga_suga
01-29-2006, 14:03
AMI OTIVA6 I GOVORI6 S NEGO I MU KAZVA6 ABSOLUTNO VSI4KO KOETO NO KAZVA6 NA NAS.A AKO TE OTREJE PROSTO SE POMU4I DA GO ZABRAVI6.USPEH!!!

01-29-2006, 14:32
AMI OTIVA6 I GOVORI6 S NEGO I MU KAZVA6 ABSOLUTNO VSI4KO KOETO NO KAZVA6 NA NAS.A AKO TE OTREJE PROSTO SE POMU4I DA GO ZABRAVI6.USPEH!!!
da no yoi ne jelae da govori s men... [-X :cry:

Worthless
01-29-2006, 14:48
еми помоли го да те изслуша поне само тоя път... и след тфа да реши кфо да прави
но ти сама си си виновна! ако си се държала с него както трябва нямаше сега да стане така. а и ако наистина го обичаше нямало е да говориш така за него...
само аз ли си мисля, че искаш да се съберете пак не защото го обичаш (това доказва факта, че си се държала зле с него и си му говорила зад гърба, което е немислимо ако го обичаш наистина [-X ), а защото просто не искаш да си сама :smt013 :smt012

01-29-2006, 16:53
neem ne mi puka 4e sam sama-po princip ne sam ot momi4etata koito iskat na vsqka cena da si imat gadje...
prosto mn go obi4am,a stra6no trudno si pokazavam 4uvstvata :cry:

LoLLiNa
01-29-2006, 17:25
ми просто поговори с него, кажи му колко мн го оби4аш, как съжалява6, 4е искаш нещата да са си както преди и тн.

успех!

01-29-2006, 18:17
kak da govorq s nego kato toi dori ne iska da me izslu6a nito da me vijda(tova mi kaza kogato mi prati sms 4e skusame) :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

SeXyTo_f
01-29-2006, 18:18
zdr mn vi molq za pomo6t.... :cry:
ta s gadjeto mi skasahme(toi me skasa)predi 5 dni i mi kaz 4e ne iska da govori pove4e s men,4e sam se darjala mn zle s nego,4e ne mu obra6tam vnimanie i 4e samo sam mu govrila zad garba:(naistina az ne se darjah s nego kakto toi zaslujava6e no sega mn sajalqvam lipsva mi super mn:(te mn hora pravqt intrigi mejdu nas taka 4e toi sigurno mi e povqrval.. :cry:
predi toi vse mi povtarq6e kolko mn me obi4a i az zaeh 4e e taka,a sega stra6no mn mi lipsva:(
Mi ti za6to ne si mu obru6tala vnimanie? Imam predvid ako e bilo ne6to koeto e bilo mnogo vajno za teb obqsni mu 4e si bila zaeta 4e sujaliava6 mnogo...obqsni mu...i pogovori s nego :) kaji mu 4e iskreno sujaliava6..i 4e si osuznala gre6kata si...koeto e naistina mnogo hubavo ne6to...a 4ovek se u4i ot gre6kite si...pojelavam ti uspeh mila :) :!: :!: :!:

SeXyTo_f
01-29-2006, 18:21
kak da govorq s nego kato toi dori ne iska da me izslu6a nito da me vijda(tova mi kaza kogato mi prati sms 4e skusame) :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
miii, znae6 li kvo napravi...ako ste v edno u4ili6te...tidi pri nego i ako izbqga se razkre6ti po koridora...kazvaiki tova koeto iska6 da kaje6...ili ako stane taka...4e otide6 pri nego i toi ti kaje da se maha6...6te ostane6 i 6te mu kaje6 kakvoto iska da si misli no da te islu6a pone.... i 6te produlji6 da si govori6... ;-)

DeSiTo0o
01-29-2006, 18:26
ta kak e po-dobre da oida da govorq s nego do negovoto u-6te ili da mu pratq sms? mn po dobre 6te e ako se vidite o4i v o4i i si izqsnite polojenieto!

white_chik
01-29-2006, 19:04
idi pri pi4a kaji mu 4e si se durjala kato golqma ku4ka,za koeto mnoo sujalqva6 i 4e o6te go obi4a6 i 4e ako ima6 6ansa 6te se bori6 za lubovta mu.Ako te sreje-nz kvo drugo moje6 da napravi6

DevilWish
01-29-2006, 19:06
Амии според мен трябва да си поговориш с него ,а не да казваш всички тези неща на нас.
Опитай се да го накараш отново да повярва в теб и да ти даде шанс.Може би ако наистина те обича ще ти прости и всичко ще бъде както преди.Надявам се нещата да се оправят ;-) O:)

psycho_girl
01-29-2006, 19:29
amii mackaaa 6tom tolkova go obi4a6 da si mislila predvaritelno ](*,) sq 6e si bie6 leikata v stenata kak da si go vurne6
po-dobre go zabravi, znam 4e e trudno ama... :roll:

Tedka-Medka
01-29-2006, 19:40
Ми кажи му всичко тва на него,не на нас.Ако наистина си сбъркала и си се държала зле с него,опитай се да поправиш грешката си.Признай му че си сбъркала,че съжаляваш и че никога повече няма да го нараняваш с поведението си.Ако той е изпитвал истински чувства към теб,не ми се вярва да те забрави за 5 дни.Колкото до интригите,има ли истинска любов,тя ще е способна да се защити от всичко и от всички.Но щом приятеля ти се е подвел и по чуждите приказки и е повярвал на други хора,не на теб,значи доверието във връзката ви нещо куца.Преди да идеш да говориш с него си помисли дали и двамата сте достатъчно силни за да се изправите срещу интригите и да правите повече компромиси във връзката си.Успех!

mda pogovorete si obqsni mu
i toi sigurno shte
te razbere.. :smt014

01-30-2006, 13:19
ta kak e po-dobre da oida da govorq s nego do negovoto u-6te ili da mu pratq sms? mn po dobre 6te e ako se vidite o4i v o4i i si izqsnite polojenieto!