PDA

View Full Version : След като ям шкембе,,,



Шкембе
01-25-2006, 13:47
Имам проблем. Всеки път след като ям шкембе след 5-6 часа започват тежките мигове в кенефа... Държи ме по 3-4 часа и през 20-на минути търча към ВЦ-то... На всичкото отгоре ми пари на задника, супер болка!
Не мога да не ям шкембе! Не мога да ям шкембе без люто. Тъй че избийте си от главата такива съвети. ОКЕЙ!?

Стеснителната
01-25-2006, 13:50
Еж повечко хлебец. И дъвчи добре.

12345
01-25-2006, 13:50
OT TEB ZAVISI! :wink:

kurabiika
01-25-2006, 14:14
Ем щом отказваш категорично да намалиш лютото поне ограничи малко яденето на шкембе.

DrSmurph
01-25-2006, 22:00
Категорично ама КАТЕГОРИЧНО си забрани КИСЕЛО, ЛЮТО, СОЛЕНО ,ПЪРЖЕНО и ГАЗИРАНО поне 3 месеца независимо дали имаш подобрение или не. Ако не желаеш да си направиш някой гастрит или язва НЕ КАЗВАЙ, ЧЕ НЕ МОЖЕШ БЕЗ ШКЕМБЕ И ЛЮТО!!! Просто го спри за малко!! Че имаш възпален колон е ясно от повиците за ходене по голяма нужда и болката, но че е много вероятно да имаш ХЕМОРОИДИ е повече от сигурно!! Пази се сега за да не си навлечеш изключително сериозни проблеми в бъдеще.

Korupciqta_f
01-26-2006, 01:00
Категорично ама КАТЕГОРИЧНО си забрани КИСЕЛО, ЛЮТО, СОЛЕНО ,ПЪРЖЕНО и ГАЗИРАНО поне 3 месеца независимо дали имаш подобрение или не. Ако не желаеш да си направиш някой гастрит или язва НЕ КАЗВАЙ, ЧЕ НЕ МОЖЕШ БЕЗ ШКЕМБЕ И ЛЮТО!!! Просто го спри за малко!! Че имаш възпален колон е ясно от повиците за ходене по голяма нужда и болката, но че е много вероятно да имаш ХЕМОРОИДИ е повече от сигурно!! Пази се сега за да не си навлечеш изключително сериозни проблеми в бъдеще.


напълно съм сагласна с това