PDA

View Full Version : С нея сме само приятели!



нещасния приятел
01-25-2006, 13:30
Здравейте! Реших и аз да пиша тук за да си споделя проблема и да получа някой съвет! Става въпрос за едно момиче от моето училище, в което съм страшно влюбен! Значи познаваме се отдавна, но нещата между нас не се получиха и мисля че аз съм виновен :( Мисля си, че отначало имаше доста голям шанс да се получи нещо между нас. Обаче не стана :cry: Наскоро тя си хвана гадже от нейния клас :cry: Обаче оттогава станахме доста добри приятели! Даже тя ме търси като приятел! Обаче за мен това си е жив мазохизъм - вярно е, че ми е много приятно, когато тя е наблизо ама като ги видя двамата с гаджето и направо умирам :cry: И сега не знам какво да правя! Не искам да отказвам приятелството и, а пък си и мислех да и кажа за това, че съм влюбен в нея! Поне да разбера дали и тя е имала нещо към мен в началото (както си мисля) Обаче не знам дали това няма да развали приятелството ни :?: Вие какво ще ме посъветвате да направя? Да и споделя ли, че я харесвам или не? Да си останем ли приятели или да гледам да я отбягвам като приятел, макар че и тя иска да сме приятели?! Благодаря ви предварително за съветите!

air_soul
01-25-2006, 13:38
govori s neq i razberi dali ima dori minimalen shans, da se polu4i neshto, ako ne po-dobre bqgai dale4, ina4e nqma zabravqne...
USPEH!!!

the_green_man
01-25-2006, 13:49
suglasen sum!!! pogovori s neq prosto i se razberete kakvo stava. uspex

ht_7j
01-25-2006, 14:01
Ako bqh na tvoe mqsto, v podhodqsht moment shtqh da i spodelq, che skoro sam imal silni chuvstva kam neq, no tq ne mi e otvarnala, koeto me e nakaralo da se otdrapna. Togava tq trqbva da ti kaje dali e bilo nerochno ili ne e znaela....Togava ili shte si priznae, ili nai-malkoto shte ti stane qsno kakvi sa i chuvstvata. No v podhodqsht moment, ok.....neka da ne i doide kato gram ot qsno nebe. Shte se stapisa taka.
Uspeh!!!

alisa_mania4kata
01-25-2006, 14:23
az sam v po4ti sa6tata sitoaciq...samo 4e pri men mom4eto v koeto sa vlubena e ot moqta kompaniq...s nego adski mnogo se uvajavame toi me 4uvstva mnogo blizka.Imali sme nqkolko burni ve4eri no samo tolkova!!! :cry: mnogo pati sam iskala da mu kaja 4e ne moga da jiveq bez nego i t.n. no znam 4e ne6tata mejdu nas 6te se promenqt i moje bi nqma da me 4uvsva tolkova blizka i za tova ne se prestra6avam. no naistina bolkata e golqma kogato izlizate zaedno a nqma6 smelost da mu kaje6... :cry:

MAFIOZO
01-25-2006, 15:08
abe xora mnogo ste mi stranni taka! stax vi e da go pitate nego/neq dali izpitva ne6to kam vas!Ami dobre tva e moqta re4 koqto q kazvam mnogo 4esto v toq sait i ve4e mi stava dosadno ama aide ot men da mine;) znai prestavete si slednoto 4oveka kogoto xaresvate/obi4ate/vlubeni v nego izpitva su6toto kam vas no i toi se straxuva da vi popita za6toto smqta kakto tebe 4e moje da ne ste su6tite priqteli!Ami ako naistina e taka i ti ne go popita6 i sled vreme 6te se 4udi6 ami ako q(go) bqx pital/a kvo 6te6e da stane ako i toi izpitva6e su6toto kam mene?taka pone 6te ste 100% sigurni i nqma da vi 4ovurka ne6to ot vutre!!! pomislete si dali si zaslujava da premul4ite! stisnete zubi i go kajete ili ako vi e mnogo trudno napi6e6e 1 pismo

n0mak
01-25-2006, 15:09
Здравейте! Реших и аз да пиша тук за да си споделя проблема и да получа някой съвет! Става въпрос за едно момиче от моето училище, в което съм страшно влюбен! Значи познаваме се отдавна, но нещата между нас не се получиха и мисля че аз съм виновен :( Мисля си, че отначало имаше доста голям шанс да се получи нещо между нас. Обаче не стана :cry: Наскоро тя си хвана гадже от нейния клас :cry: Обаче оттогава станахме доста добри приятели! Даже тя ме търси като приятел! Обаче за мен това си е жив мазохизъм - вярно е, че ми е много приятно, когато тя е наблизо ама като ги видя двамата с гаджето и направо умирам :cry: И сега не знам какво да правя! Не искам да отказвам приятелството и, а пък си и мислех да и кажа за това, че съм влюбен в нея! Поне да разбера дали и тя е имала нещо към мен в началото (както си мисля) Обаче не знам дали това няма да развали приятелството ни :?: Вие какво ще ме посъветвате да направя? Да и споделя ли, че я харесвам или не? Да си останем ли приятели или да гледам да я отбягвам като приятел, макар че и тя иска да сме приятели?! Благодаря ви предварително за съветите!


Welcome to the friend zone... :wink:

нещасния приятел
01-25-2006, 19:54
Е какво да и кажа??? Ей, знаеш ли кво, аз съм влюбен в теб, ти харесващ ли ме? :shock: Не знам как да и го кажа, за да не се стресне! Кога би било подходящото време и ситуация?

e_l_i_z_a
01-25-2006, 20:15
:wink: Недей нищо да и казваш,просто я свали! :wink:

qnu4kaa
01-25-2006, 22:23
po-dobre pogovori s neq,kaji i za 4ustvata si..i zapazi priqtelstvoto i..smisul kaji i 4e si inlove v neq no iska6 da si ostanete priqteli..ako ima6 tyrpenie moje i da se polu4i ne6to :D

LP_girl_14
01-26-2006, 01:34
Аз те съветвам докато обикновено си лафите да загатнеш само и да я попиташ уж на серизно,уж на бъзик имала ли е некви чувства към теб преди,да я питаш как се чувства сега със гаджето,обича ли го,мисли ли че има шанс връзката им да продължи.Ако наистина е влюбена във гаджето си по-добре малко се отдалечи от нея,защото наистина така само ще страдаш.Но пък ако има шанс и нещата между нея и приятеля не вървят,опитай се да я спечелиш,да прекарваш повече време с нея и да оставиш поведението да говори за чувствата ти :wink:

MAFIOZO
01-26-2006, 09:37
не че искам да те отчайвам, но...



приеми, че женската душа е една бездна и има два моста за мъже...
единия е на приятелите
другия на потенциалните гаджета


стъпиш ли на единия мост е почти невъзможно да отидеш на другия...



това е най- кратката версия :wink:axa evalata za tva !

01-26-2006, 12:11
Nai-dobre e da si ostanete priqteli i da ne se zanimava6 s vruzka ako tq ne te haresva a ska da ste samo priqteli.S vremeto koi znae moje da q zabravi6. :) USPEH