PDA

View Full Version : обарването



01-25-2006, 14:29
много искам да ви питам нещичко и моля да не затваряте темичката,щот от скоро съм тук и не съм следила предните темички.Та значи,въпросът ми е следния-Ако едно момче,обарва едно момиче,или едно момиче обарва едно момче.Може ли да се каже ,че той/тя изпитва някакви чувства,към дадения човек,или е просто инстинктивно. И още едно въпросче,по кои части на тялото най-често обарвате момчето/момичето.
Може да ви се стори мн.тъпо,ама е мн.важно да знам.
Мерси предварително!

miracul
01-25-2006, 14:36
еми не е задйлжително да изпитва някви чувства..сещам се като малак и аз опипвах момичетата от класа и е било за кеф..нямало е никакви чувства...а въпроса за местата доколкото се сещам..ммм еми по дупето и гардите :lol:

the_green_man
01-25-2006, 14:36
ami az nai-mn obi4am da obarvam priqtelkata mi po krakata (bedrata) i dupeto i gurdite razbira se! a kto kazva6 dali ima nqkvi 4uvstva kvo ima6 predvid po-to4no teq det se obarvat gajeta li sa ili kvo prosto si se obarvat???

GreenLadyM
01-25-2006, 14:38
Ne mislq 4e obarvaneto pokazva nqkakvi 4uvstva...no v nikakuv slu4ai ne e instinktivno...tova po-skoro go pravqt mom4eta za zabavlenie i za da se pravqt na interesni!Ako 4ovek ima 4uvstva kum nqkogo bi podhodil po delikatno spored men!Obarvaneto e nai-malko nepriqtno ako ne se pravi ot gadjeto ti ili ot 4ovek koito haresvash... :roll:

muaxxaxa
01-25-2006, 14:44
spored men obarvaneto e momentna slabost a pri vlubenite obarvaneto e namek za ... legalceto

sherry
01-25-2006, 14:44
Zavisi!Mi ti moje6 da obarva6 nqkogo,kojto ti e skap i izpitva6 lubov i privli4ane kam nego,no moje6 da obarva6 i nqkoi,kojto prosto te privli4a seksualno.Razli4no e!Samo ot obarvaneto ne moje6 da razbere6 dali nqkoi izpitva ne6to po-silno kam tebe,trqbva da sadi6 i po cqlostnoto mu otno6enie kam tebe.Obi4am da obarvam po dupeto,korem4eto,gardi4kite na mom4eto :lol:

01-25-2006, 17:38
Oбарването е супер лапшко

miloto_girl_4e
01-25-2006, 17:42
то може и двете да значи,но по-скоро е просто ей така,без чувства :roll:
ако имаш готинко тяло и момчето има какво да пипне :arrow: ще те опипа :!:
ако те харесваше щеше да се държи по-мило,да те гушка и т.н
междудругото на колко си? 12-13-14 години ?!

01-25-2006, 19:16
Обарването по-скоро е свързано със секса,отколкото с любовта...

kanar4o
01-25-2006, 19:36
haha...obarvaneto go praili momchetata za zabavlenie :) vie skupi momicheta kat se razligavite ne se li fashtete za dupetata :) oshte poeche i vie ne otstupvate pri obarvaneto po diskotekite. :) men lichno sa me fashtali adski mnoo puti momicheta za gz i tva f nqkoy sluchai go priemam kato kompliment che iam huavo tqlo(f chastnost huaf guz) puk i e znak che tq me e haresala po nqkuf nachin i ako resha moe da e nagrabq :) mnogo ot momicheta koito poznavam sushto f nqkoy sluchay se kefqt da budat obarvani :) est ako sum momiche i me fane nqkoy marsolif hlapak deto neznae dali mu sa ebe dali mu se pikae i e groznichak i dundurest ,estestvneno che she se vuzmutq :) ta da obobshtq :) zavisi ot obarvaneto :)moe da e prosto priqtelska zadqvka.lubovna zakachka ili grubo obarvane klkoto da kaesh che si fanal nqkoq kak za gz f diskotekata ili avtobusa :)

DiabolicAngel
01-25-2006, 20:00
Нищо лошо.Барайте се до като можете :lol:

`w8inK`f0r`y0u`
01-26-2006, 19:01
Men specialno pyk ne me kefi tolko mnoy da si sedq v kafeto i gadjeto da me bara po cicite i si4ki da gledat vtre6teni kat 4e li e padnala bomba..tupo e nekfo da izrazqva6 obi4ta si kam nqkoi 4rez..opipvane, ako obi4a6 nqkoi i na celuvkite my 6e se kefi6, ne e nujno da se obarvate kat nevideli :wink:

FrancyBay
07-08-2015, 20:46
Виж сега, това няма нищо общо с харесването. Обарва те защото му прави кеф и е невъзпитан. Не е инстинкт. Просто привлича внимание към себе си. А това за сексуалното привличане... Еми едва ли защото дребосъци на 12-13 тръгват да опипват ама надали са толкова привлечени, все пак са деца. Така, че се поспрете с тая мания за обарването. Ако мен лично ме обара някой ще го цапардосам по главата.

ДОТА
07-08-2015, 20:56
Ако мен лично ме обара някой ще го цапардосам по главата.

Ако имаш някви хубави приятелки, ще обарват тях, на теб въобще няма да обръщат внимание.

GLaDOS
07-08-2015, 21:15
Тема,почти на 10 години. Впечатлен съм.

FrancyBay
07-09-2015, 18:30
Ако имаш някви хубави приятелки, ще обарват тях, на теб въобще няма да обръщат внимание.
Мерси, че го цитира, за да ти кажа, че имам проблем с няколко момчета, с навици да обарват. И си ги удрям, опитвам се да се отърва, не е лесно. Те набелязват определени момичета и така нахалстват и показват възпитанието си. Бих била щастлива ако не ми обръщаха внимание. Не ми харесва някой да ме бара по задника.

itslili
07-09-2015, 19:25
много искам да ви питам нещичко и моля да не затваряте темичката,щот от скоро съм тук и не съм следила предните темички.Та значи,въпросът ми е следния-Ако едно момче,обарва едно момиче,или едно момиче обарва едно момче.Може ли да се каже ,че той/тя изпитва някакви чувства,към дадения човек,или е просто инстинктивно. И още едно въпросче,по кои части на тялото най-често обарвате момчето/момичето.
Може да ви се стори мн.тъпо,ама е мн.важно да знам.
Мерси предварително!
Сексуални чувства :дд

ДОТА
07-09-2015, 20:36
Мерси, че го цитира, за да ти кажа, че имам проблем с няколко момчета, с навици да обарват. И си ги удрям, опитвам се да се отърва, не е лесно. Те набелязват определени момичета и така нахалстват и показват възпитанието си. Бих била щастлива ако не ми обръщаха внимание. Не ми харесва някой да ме бара по задника.

Всичко зависи, как и кой го прави. Барат те за задника, защото горе нямаш, иначе и там щяха.
Ще им мине и ще спрат, но причината няма да е, че си ги удряла.

BeautyCupcake
07-13-2015, 07:28
На всички освен няколко човека от тука много сериозно им трябва правописен речник.

skatew
07-14-2015, 16:31
^ dafuq bahti avatara

BeautyCupcake
07-14-2015, 16:39
^ dafuq bahti avatara

:D :D :D
Jeff The Killer