PDA

View Full Version : приятелят ми пръцка



Korupciqta_f
01-25-2006, 14:56
Голям проблем знам че е смешно,но приятелят ми има проблем с пръцкането и незнаем какво да правим.Кажете някакви хапчета против газове,че тука е голяма лудница и той горкият вече незнае какво да прави много е неприятно повярвайте ми :oops: чакам отговори!!!

DATIGONA4UKAM
01-25-2006, 18:09
Дуфалааааааааааааааааааак ...
Или Мезим Форте?
Или онез топчета?

Той не трябва да пръцка по много пъти! Той трябва да пърди ведръж, но мощно!

12345
01-25-2006, 18:30
Това е контролируем рефлекс! Няма да го промениш! Той решава сам дали да го прави или не! Направи му забележка! :wink:

sladur4o
01-25-2006, 18:33
Tova e ujasno.Toi bi triabvalo da moje da se kontrolira.....

Korupciqta_f
01-25-2006, 19:04
Дуфалааааааааааааааааааак ...
Или Мезим Форте?
Или онез топчета?

Той не трябва да пръцка по много пъти! Той трябва да пърди ведръж, но мощно!


ХАхаха как да не працка много пати събират се интервал от по 5 мин ама мерси за идеята ще пробваме с това дето каза! :lol: Аз му правих забеляжка но той наистина неможе да се контролира абе ще го измислим някак си :oops:

Fena
01-25-2006, 19:14
Знаеш го номера с тапата нали :)

Korupciqta_f
01-25-2006, 19:22
Знаеш го номера с тапата нали :)

Страх ме е да го направя щото ся се разкарвам с противигаз после ко трябва и се разкарвам и с каска работата е наистина сериозна :lol:

DrSmurph
01-25-2006, 20:51
Т.н. Метеоризъм е проблем, който е свързан най-често със стомашно чревни проблеми и по специално дисбактериоза на червата. Едно такова състояние изисква проследяване и някой задължителни изследвания. На първо време препоръчвам на приятеля ти да промени хранителните си навици и да се проследи сам какво газообразуващо консумира. Освен това не намирам нищо смешно в проблема с пръцкането защото никой от нас не е застрахован от подобно нещо. Приеми го като един еротичен елемент във вашето общуване. Хапчето, което помага на газовете се казва ЕСПУМИЗАН. Нека да си купи една опаковка и да види как ще му подейства. Ако има още проблем след промяната на хранителният режим и хапчето - пишете отново.

miracul
01-25-2006, 20:55
кажи му да намали боб-чорбата с лютите чушки

Party_Maker
01-25-2006, 21:52
Голям проблем знам че е смешно,но приятелят ми има проблем с пръцкането и незнаем какво да правим.Кажете някакви хапчета против газове,че тука е голяма лудница и той горкият вече незнае какво да прави много е неприятно повярвайте ми :oops: чакам отговори!!!



az sq sha ti kaja ko da napraish
otivash v seks shopa i si zimash edin krem i edin vibrator i posle go izdebvash i magan otzad sha stane chovek ot nego ;]]]]]]]

Korupciqta_f
01-25-2006, 23:43
az sq sha ti kaja ko da napraish
otivash v seks shopa i si zimash edin krem i edin vibrator i posle go izdebvash i magan otzad sha stane chovek ot nego ;]]]]]]]

ti ot opit li go kazvash,mislq che ne e nikak smeshno! :)

Орлин Памуков
01-29-2006, 22:48
Начи, аз знам цяр дето всичко лекува...Кажи му че всяко "изрязване" е равно на 1 седмица без секс...ако той въпреки това продължава да си се насира...значи ти не означаваш нищо за него...и ти вече като не издържаш без секс мога да ти дам координатите ми :wink:

01-30-2006, 13:52
vijte sega tova ne e sme6no!no moje puk i da e :D Ako toi e dostatu4no PROST za da purdi pred teb,zna4i ti kazvam da go zamine6 , 4e e smrad.Ako puk ne ,kakto kaza DOKTORA,vzemi mu hap4eta nqkakvi.poznavam edin koito ne moje da se kontrolira no ne e za prikazki 6toto toi se e i nasiral pa za tebe nz.KUSMETi mu kaji da ne se nasere! =;