PDA

View Full Version : Moderated:Да го забравя ли или да се боря за него?!



skuirtal_samarstan
01-25-2006, 15:10
v 8 klas haresvah edno momche.v nachaloto beshe samo uvlechenie.no sled mesec razbrah che naistina mnogo go haresvam.mina oshte edin mesec,dva,godina i az vse oshte go haresvah i mu go pokazvah po kakav li ne nachin(no ne i direktno)no toi si misleshe che sme samo priqteli!po edno vreme mi pisna i reshih da go zabravq.no togava edno momiche ot negoviq klas mi kaza che toi me e haresval predi no zabravila da mi kaje za tova.nishto ne i kazah!reshih da napravq vsichko vazmojno za da me haresa otnovo.no togava se poqvi dr. momiche i tq mn. go haresvashe.reshih che nqmam nikakav shans pred neq.no edin slanchev zimen den toi me pokani na kafe.men,moqta sauchenichka i onova momiche deto mi kaza che me haresval nqkoga si.mnogo se zaradvah.tozi den beshe nai shtastliviq za men.za parvi pat se celunahme:)no sled tova pak se provaliha neshtata i taka postoqnno.takmo stane neshto i sled tova nishto:(na nova godina bqhme zaedno.mnogo bqh radostna no toi se zaribqvashe s edna moq pr.e tq estestveno ne mu obrashtashe vnimanie,no toi beshe nastoqtelen.e v kraina smetka ne se sluchi nishto mejdu tqh(nito pak m/u nas).nai- gadnoto e che az vse oshte izpitvam chuvstva kam nego i ne moga da go zabravq!molqvi pomognete mi,kajete da prodaljavam li da se vartq v tozi omagiosan krag ili da napravq vsichko vazmozno da go zabravq?

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

MAFIOZO
01-25-2006, 15:14
e ti trqbva da si MNOGO ama MNOGO rusa za da produlji6 da se zanimava6 s nego!ZABRAVI GO!!!

the_green_man
01-25-2006, 15:16
nedei da se vurti6 v "tozi omagiosan krug" purvo pogovori s nego (na 4 o4i) i ako toi ti kaje 4e ni6to ne moje da ima m/u vas togava ve4e moje6 da se mu4i6 da go zabravi6. Az pone taka bix napravil na tvoe mqsto!!!

SkA7er
01-25-2006, 17:08
asddas

sisonka
01-26-2006, 18:26
kolkoto i da ti e trudno po-dobre go zareji,toq tip mom4eta izob6to nezaslujavat takiva momi4eta.na men mi se slu4u ne6to podobno isled kato razbrah 4e e bokluk ve4e izpb6to ne se zanimavam s nego

miracul
01-26-2006, 18:28
лично на мен..момичетата които ми се обясняват са ми безинтересни и скучни...просто знам че мога да ги имам...и не ми привличат внимание...

извинявай за въпроса ма колко момичета са ти се обяснявали до сега?..кажи честно!
0?! :twisted:
skuirtal_samarstan не го слушай а поговори с него и разбери това което искаш да знаеш!