PDA

View Full Version : мн тегаво мИ е....



nEznamVeche
01-25-2006, 18:22
Здравейте,не искам съвет,въпреки че ако някой ми каже какво би направил на мое място ще съм му много благодарен.Животът ми изведнъж се прееобърна...Майка ми е болна от рак :cry:.Аз съм момче не вярвам някое момче да е както мен,да чисти в къщи,сам да си пере дрехите си,дори да готви...на 16 години съм а майка ми боквално си отива пред очите ми и аз нищо не мога да направя...Помагам и с каквото мога.Даже спрях да излизам от няколко месеца,забравих какво е да се чудиш какво да правиш с приятелите си...Непомня кога за последно съм излизал,освен до даскалото и обратно бързам да се върна защтото тя неможе и до тлалетната да отиде сама...Само от време на време събота вечер на кафе ако татко си е в нас.Незнам дали някой би издържал това което аЗ се опитвам да го преживея.Не съм се смял искрено от няколко години,се се старая да прикрия зад усмивката сълзата.Сега е по зле от сякога отслабна мн не яде...Мъчи се много и аз го виждам,но какво мога да направя,осфен да бъда до нея.За едно ще съм доволен и щастлив до края на живота ми,че и показах че съм с нея...Немога да си представа какво ще ми е без нея...Впреки че знам че това ще стане и то скоро защтото тя е мн зле...Знам че и на баща ми не му е лесно всеки ден да се бъхта...Никои не ме разбира като седна да говоря с някои то се едно му говоря нещо съвсем нормално или просто не попадам на хора.Незнам и азз вече заслужава ли си да живея този скапан живот.... :(

12345
01-25-2006, 18:37
Ами незная действително какво може да ти е от полза като отговор. :( Но като прочетох поста ти наистина разбрах колко важна е една майка и как трябва да се пази. Е не ти бях от полза, но мисля че ти ни даде на всички повод за размисъл... :arrow: :cry:

01-25-2006, 19:11
Tova e nai ujasnoto ne6to koeto moje da se slu4i na vseki edin ot nas da gleda6 kak pred o4iteti si otiva nqkoi koito obi4a6 i ni6to ne moje6 da napravi6 :cry: ako iska6 si dai e-mail da ti pi6a i da ti pomogna s kakvoto moga! :(

12
01-25-2006, 19:43
kogato bqh v 5 klas maika mi po4ina pri avtomobilna katastrofa :( bratle drajsa znam 4e ne ti e leko..no trqbva da si silen ...ako ima6 nujda ot pomo6t 6te ti pomogna

white_chik
01-25-2006, 20:06
naistina mnoo tujna istoriq.jalko naistina 4e jivotut ponqkoga e tolkova naspravedliv.V 4 klas maikata na edin suu4enik umrq ot rak-celiq klas mnoo mu su4uvstva6e,gledahme da se durjim maksimalno dobre s nego.Sega ve4e minaha pove4e ot 5 godini i toi kato 4e li svikna.Tva koeto ti se slu4va e naistina ujasno,no sum sigurna 4e maikta e stra6no blagodarna 4e si do neq i 4e i pomaga6 s kvoto moje6.

California
01-26-2006, 22:06
Не ми се е случвало подобно нещо и едва ли мога да се поставя на твое място, но...
Знам само, че не ти е лесно...
Понякога съдбата си играе с хората по доста гаден начин...защо? Никой не може да каже...Искам само да ти кажа, че каквото и да се случва не бива да губиш вяра в доброто!! Не бива да рухваш психически!!
Предполагам, че е доста тежко да гледаш майка си в това състояние...не винаги обаче живота е розов...
Аз от 9 години живея без майка ми, защото е в на работа в чужбина...Знам колко ми беше гадно когато замина, пък камо ли ако треаше да преживея нещо такова като теб...
Знам, че звучо безсмислено на фона на случващото се, но сега, в тази ситуяция ти си този, който трябва да е силен и да бъде подкрепата за баща ти, защото и на него съм убедена, че не му е лесно!
Наистина не знам какво друго да ти кажа...пожелавам ти да имаш много воля и да не се поддаваш на събитията! Пожелавам ти и много късмет защото ще ти е нужен! И дано поне малко нещата да се оправят...ако е възможно!!!

ycMuBkaTa
01-27-2006, 09:55
ТРудно е да кажеш каквото и да било в такива случаи...
Скоро майката на един много скъп за мен човек почина...беше болна от рак също...При него нещата стояха по същия начин...направо му се възхищавах във всеки един момент. Не знам как се справи, как намери сили...и той като теб си задаваше въпроса какво толкова е сбъркал, че да му се случи това нещастие...
Няма какво да направиш. Бъди до нея както казваш и ти най-важното е да не съжаляваш цял живот, че си пропуснал тези мигове с нея....Бъди силен! Бъди мъж! Просто с този мой приятел аз видях какво се казва да се жертваш за някого и да му даваш цялата любов на света докато той си отива...Искрено се надявам да се справиш...макар че е много тъпо да казвам това, защото самата аз в такова положение ( Не дай си Боже!) едва ли бих издържала и бих се справила :(

02-01-2006, 15:21
Здравей.Като прочетох,това ,което си написал ми стана много мъчно.В момент разбирам и осъзнавам,че моите проблеми са нищо,в сравнение с твоите.Много бих искала да ти помогна,от кой град си?Това наистина е ужасно,но трябва да бъдеш много силен.Живота,не винаги е справедлив.И гадното е,че Бог отнема живота на добрите хора.Преди 1година мой много близък човек,съвсем в разцвета на силите си почина и ми беше много тежко.Но има нещо,като мъдрост-" БОГ ВЗЕМА ПРИ СЕБЕ СИ ДОБРИТЕ,ЗА ДА БЪДАТ ДО НЕГО"
Дай си e-maila и ще се опитам да ти помогна с каквото мога.Морално,защото виждам,че наистина ти е мн зле
Бъди много силен.

Kianna
02-03-2006, 19:10
Napishi si mail-a .. please!

:(
02-05-2006, 13:21
pls dai si e-mail ????

nEznamVeche
02-05-2006, 21:32
dupeto@gbg.bg

Fifly
06-15-2011, 09:33
Много тъжно наистина , не съм чувала за чак толкова трогателни неща в живота :-# :smt087 :smt095 :smt085

actorqt
06-15-2011, 11:38
Тъжно е колко си смотан.И не говоря за автора.

Tiin
06-15-2011, 15:42
Бъди силен и бъди подготвен за всичко.Знам майка ти е.Знам,че я обичаш много,но някой ден дори и да се случи най-лошото ти трябва да продължиш напред въпреки всичко.

zlatit0o
06-15-2011, 16:31
2006г.