PDA

View Full Version : 18ti rojden den..



stereophonix
01-25-2006, 19:46
zdraveite! kajete kak si praznuvahte 18tiq rojden den! .. ili mi daite nekvi idei kak da si go napravq .. 18 pravq drugata sedmica na 2ri.. nqkade okolo 20tina 4oveka mislq da pokanq .. v nas ne stava 6toto ba6ta mi si e v nas.. dori predi malko si govorihme za tova i adski mnoo me qdosa 6tot mi iztarsi "spokoino az 6e sam si v nas i 6e opraim ne6tata" a az pravq 18 i toi iska da mi visi na glavata!!!! ima o6te tolkova malko, a az nqmam nikvi idei .. i vse pak ne trqbva da izleze 200lv rd-to 6toto trudno 6e gi izmakna na6te.. ba6ta mi e mn stranen i dori i kato mu spomenah sumata ot 100lv (koeto e malko za 20 4oveka) ne6to ne se zaribi... ghhh!! ): mnogo mi e gadnu! mai nqma na kraq da si pravq rd-to! ):

01-25-2006, 20:28
Zdravei!
Ne se ot4aivai!Tova shte e edin ot nezabravimite ti rojdeni dni.
Zna4i pyrvo ako ne iskash bashta ti da ti "visi" na glavata, probvai da mu obesnish, 4e nqkoi ot pokanenite moje da se pritesnqvat kato prisystva shtoto ne go poznavat ili neshto takova :wink:
Ako tova ne stane nqkoi tvoi priqtel moje da se syglasi da go napravish u tqh i nikoi da ne vi smushtava.
A ina4e za samoto party. Moje da go napravish s nqkakva tematika.Primerno vsi4ki da sa oble4eni v drehi s edin i sysht cvqt.Ili pyk party s tematika.Neshto koeto haresvash ti i pove4eto gosti :roll:
A za pari4kite.Az mislq 4e shte ti stignat.Verno 4e alkohola e po-skypi4yk a i drugo za piivane i hapvane trqqbva da ima.No se razgledai za nqkoe sklad4e ili po-evtino kvartalno magazin4e.Shte si spestish pari ili shte kupish pove4ko neshta :D
I nai-vajnoto... Ne zabravqi 4e nastroenieto pravi kupona i naglasata 4e shte e hubavo! Priqtno izkarvane! I 4estito predvaritelno ! :roll:

Roxy
01-25-2006, 23:02
ами според мен помоли приятелите вместо да ти подарат подарак да ти направяр купон всички разходи за храна и алкохол да ги поемат те.за място вече не знам ама баща ти се държи кат пън.то и аз купони в нас не праа щото кат се замисла колко неща могат да се счупат и развалат..лошо ми става :shock:

kanar4o
01-25-2006, 23:17
ами според мен помоли приятелите вместо да ти подарат подарак да ти направяр купон всички разходи за храна и алкохол да ги поемат те.за място вече не знам ама баща ти се държи кат пън.то и аз купони в нас не праа щото кат се замисла колко неща могат да се счупат и развалат..лошо ми става :shock:

da pomoli priqtelite si za takava nesht ? Kak mojesh da molish za takova neshto? Te ako sa ti tolkova blizki priqteli sami shte se setqt da ti napravqt iznenada!
drugoto...tematika sichkioblecheni s ednakvi cvetove ? WTF ? tva e kupon we...ti oshte malko i bal sus maski da napravi?!
Napravi si kupona..obqsni na bashta ti che she idva priqtelq ti i drugi priqteli i kato te vidqt sled tva she ti se prismivat.. naluji go tam nqkvi havi! a za parite... sus 100-120 lea kak da nemoesh da napraish kupon ? kupuvash 3-4 butilki vodka i po 1 butilka nqkvi ligavi pitieta kato djin likior i takiva gluposti i si 6. nqma da im kupuvash hrana za da gi ugoqvash.. zimash neshto za meze..malko salatka i si gotova :) men lichno poslednite 2 rojdenni dni i abiturenskata mi bqha nay qkite kuponi koito sum pravil i na koito sum bil :)tva da stavash na 18 i kupona s priqteli po sluchay zavurshvaneto ti sa 2 naistina nezabravimi vecheri :)

AZZzZzzZz
01-26-2006, 00:00
Мене пък това с тематиката ме изкефи! Така де ... това не е обикновен купон просто да се напоркаш като свиня а ми е 18-тия й рожден ден! Защо да не си го направи яко!Аз примерно лятото бях на едно като ретро парти и беше много яко.Бяхме се облекли с некви раенца каренца като от преди и с очилца с едни огромни стъкла бях аз и много готино си прекарахме.Нямаше как да стане тъпо при положение че всички бяхме адски смешни :D

gia_bs
01-26-2006, 08:16
ИЗВИНЯВАМ СЕ чЕ ПИшА НА ЛАТИНИЦА, НО СНОщИ СИ ПРЕЙНСТАЛИРАХ WINDOWСА И ОщЕ НЕ СЪМ СИ СЛОЖИЛА КИЛИРИЗАТОР :?

Така, аз миналата събота си отпразнувах 18тия рожден ден...бяха притеснения големи.. поканих 18 души половината от които не се познаваха взаимно и на пук на очакванията ми всичко мина перфектно...Мислех да е у нас, ама като си спомних миналогодишните мизерии и се отказах... затова си направих резервации първо в едно клубче към 22 се събрахме, да се седне на маса, приказки това онова и после към дискотеката (там също беше резерве) и всичко мина на 6...е доста се поохарчих, ама все пак веднъж се става на 18 :винк: а ако нямаш възможност просто наистина говори с приятелите си вместо подарък да си спретнете лудия купон! Айде успех и...умната :винк:

ycMuBkaTa
01-27-2006, 09:19
аз на 6 правя 18 :wink: много му се чудих и аз къде да е, какво да е и май в крайна сметка ще се комбинираме 4 човека ( все около тая дата сме ) и мислим да си наемем една дискотека или някоя кръчмичка и после на диско. Ще се поохарчим ама все пак както се казва веднъж ставаш на 18...а у дома в никакъв слуай...и да ги няма наще трябва да съм цяла вечер на тръни да стане нещо :roll:

momi4e_ot_MARS
01-28-2006, 18:51
Просто го направи незабравим и по твой в :P кус

anonimen
01-29-2006, 00:29
Най-важното е да го направиш по твой вкус! :mrgreen:

deni_vd
01-29-2006, 16:00
razpitai priqtelite ti nqma li nqkoi sfoboden apartament ili ka6ta i se saberete nqkade det 6te vi e veselo moje i v nqkoi klub a i ako pita6 men ne e vajno kade ste i kolko hora ste
vajnoto e da e veselo.

flasher
03-11-2006, 19:08
aaa tria si go praznuvash ...tva rd ti e nai velikoto v jivota ...az lichno shte sam tolkvoa zle che niama da go pomnia :wink:

korn___
03-11-2006, 19:35
emi as po4ti ne go praznuvah vseki den si e pak su6tiq kato i denq kogato pravi 4ovek 18 godini ... as ne se radva na rojdenite dni ili pone ne na moite ... samo mi napomnqt 4e ostarqvamhttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/weep.gif

teenkopele
03-13-2006, 15:32
Няма скоро да навърша 18, но си мисля да направя някакво лудо купонче, когато това стане. :mrgreen:

midnight...
03-13-2006, 21:08
emi as po4ti ne go praznuvah vseki den si e pak su6tiq kato i denq kogato pravi 4ovek 18 godini ... as ne se radva na rojdenite dni ili pone ne na moite ... samo mi napomnqt 4e ostarqvamhttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/weep.gif
е стига дее все пак си на 18 не на 38, нали
и аз като пчеличката имам още време :mrgreen: 2 годинки до 18-я рожден ден

shizzle
03-14-2006, 00:05
emi as po4ti ne go praznuvah vseki den si e pak su6tiq kato i denq kogato pravi 4ovek 18 godini ... as ne se radva na rojdenite dni ili pone ne na moite ... samo mi napomnqt 4e ostarqvamhttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/weep.gif

И аз съм така, пич.

На 18тия ми рожден ден станах по тъмно, гледах изгрева на плажа, кеширах си всичките спестявания, хванах маршрутката за Балчик, огледах града, Ботаническата градина, направих си нудистки плаж и се прибрах с последния автобус. Не бях казал на никой, бях си изключил GSMa и.. така. Самото празнуване беше на Джулая, когато наехме една вила близо до плажа и прекарахме нощта всички приятели заедно.

Стеснителната
03-14-2006, 01:33
18тия рожден ден заслужава да бъде маркиран с голямо алкохолно леке. И не ми се оправдавай че нямаш наличност на финикийци. If you need money - get a job! :mrgreen: :smt006

kaka^Rala
03-17-2006, 02:46
моя 18-ти рожден ден мина... как да кажа по-скоро малко тъпичко.
имах голями очаквания за него, но премина като съвсем обикновенно запиване което правим всяка вечер, само дето полухил подаръци.
нямам спомени какво точно бях запланувала и какво стана, но помня поне че не ми беше от най-добрите рожденни дни за съжаление.
но чесно казано аз и не си падам по-рожденните дни. вместо да тъжим че устаряваме с една година ние кво правим? черпим се, пием, черпим някакви хора дето само гледат де да идат да се напият на муфта и така...шитни от врет

feromen
01-27-2015, 22:21
Рожденни дни, именни дни, балове, празненства. . .
Все се чудиш къде да събереш цялата компания, но на място, където всеки ще остане доволен!
Е, вече няма защо да се чудиш! CLUB SEPARE PRIVATE PARTIES е чудесно място за Вашето частно парти!
ЦЕЛИЯТ КЛУБ само за твоята компания - напълно оборудван и обзаведен (стерео уредба и тонколони, диско ефекти, столове, маси, сепарета, студена кухня).
Както се казва - мястото от нас, купона от вас!
Клубът се намира на комуникативно място, в близост до центъра-на 5 минути от мол Сердика Център.
Наемът е 190лв за ден или нощ.
Капацитет 50 - 60 човека. За ненавършили пълнолетие договор се сключва с родител.
Депозит 100лв
Можете да го видите на място. 0887394102
Намира се на бул. Ботевградско шосе срещу Pro Market
Възможен достъп с автомобили или с градски транспорт.
www.facebook.com/clubsepare