PDA

View Full Version : Бихте ли рискували да загубите сериозна връзка



air_soul
01-25-2006, 20:30
Бихте ли се прекратили дългогодишна връзка, ако след само една вечер друг човек ви влезе под кожата и сърцето ви усеща, че той би ви направил по-щастливи

midnight...
01-25-2006, 21:06
не бих рискувала защото може след това да се окаже само някакво моментно увлечение
не винаги първото впечатление е най-вярно,много често лъже

HopeLesss
01-25-2006, 21:23
Най-вероятно бих... дори след това да съжалявам... :roll:

the_green_man
01-25-2006, 21:28
ne bix go napravil!!! prosto mn si obi4am priqtelkata mi i ne bix q zarqzal 6ot surceto mi e oti6lo v petite kato sum vidql nqkva macka prosto.

air_soul
01-25-2006, 21:30
а ако тази мацка, или тоя пич ви покажат отношение, което не получавате и ви накарат да се чувствате по по-специален начин??

CVETELLINA
01-25-2006, 21:40
100% бих ,защото тръпката е най-важна според мен :D :D :D :wink:

the_green_man
01-25-2006, 21:58
v momenta za moite razbiraniq imam neveroqtna vruzka i naistina se 4uvstvam specialen prosto mi e straxotno i ne bix prekratil vruzkata si zaradi momentno 4uvstvo.

air_soul
01-25-2006, 22:10
v momenta za moite razbiraniq imam neveroqtna vruzka i naistina se 4uvstvam specialen prosto mi e straxotno i ne bix prekratil vruzkata si zaradi momentno 4uvstvo.
dano si shtastliv togava, zashtoto az oshte stradam, 4e predi godina i polovina ne poslushah sarceto si i ne se otdadoh na tova momentno 4uvstvo,kakto go nari4ash

egrgergetge
01-25-2006, 22:31
много зависи дали след като е толкова дълга връзката все още се поддържа разнообразието и...в противен случай тя е обречена...в такъв случай може би бих рискувала,защото ако не го направя никога няма да разбера дали това е бил човекът :wink:

He3HauKa
01-25-2006, 23:06
Ne bih ostavila choveka na koito imam doverie koito me podkrepq i obicha zaradi momentna trypka... Obicham priqtelq si i nqma da dopisna tazi greshka otnovo :wink:

LP_girl_14
01-26-2006, 01:08
Преди да зарежа една дългогодишна връзка доста щях да си помисля.ако си имам чувства към приятеля и си го обичаммного,едва ли бих оствила зад себе си нещо толкова силно само за едното увлечение и привличане.Но ако вече не обичам приятеля си,бих скъсала с него още при първия момент,когато усетя че чувствата ми към него не са такива каквито в началото и тогава евентуално бих се опитала да опозная другото момче.Била съм наранявана няколко пъти и по принцип не бих се доверила лесно на човек,който едва познавам...

remember_the_name
01-27-2006, 13:19
mnogo zavisi kakvi sa bili vzaimootno6eniqta v dalgogodi6nata vraska za6toto moje da si s edin 4ovek stra6no dalgo vreme i mn da go obi4a6 no moje i da si s nqkoi ot mn vreme i ve4e da nqma6 nikakav interes no az li4no bil riskuvala vse pak trqbva da probvam ot vsi4ko :wink:

California
01-27-2006, 13:41
а ако тази мацка, или тоя пич ви покажат отношение, което не получавате и ви накарат да се чувствате по по-специален начин??
ако отидеш при другия, който за момента те кара да се чувстваш по-добре от колкото със сериозния си приятел от къде си сигурна, че с времето нещата няма да почнат да куцат и няма да е по-зле всъщност?
няма идеални хора => няма идеална връзка

priti_kiti
01-27-2006, 13:47
ohhh mn e trudno da se kaje s to4nost...si4ko e zavisi zavisi i pak zavisi :?

Dr. Kazimbutt
01-27-2006, 15:45
Не, защото не може в рамките на една вечер да разбереш дали това е човекът за тебе.

CRaZy_IKT
01-27-2006, 15:49
DA! :twisted:

SweetBunny
01-27-2006, 16:02
Преди да зарежа една дългогодишна връзка доста щях да си помисля.ако си имам чувства към приятеля и си го обичам много,едва ли бих оствила зад себе си нещо толкова силно само за едното увлечение и привличане.Но ако вече не обичам приятеля си,бих скъсала с него още при първия момент,когато усетя че чувствата ми към него не са такива каквито в началото и тогава евентуално бих се опитала да опозная другото момче.Била съм наранявана няколко пъти и по принцип не бих се доверила лесно на човек,който едва познавам...
I ass bih napravila taka! No bih trugnala s drug, ako naprimer mnogo sme se skarali s priqtelq mi ili ne6tata mejdu nas ne vurvqt. No ako vse o6te si obi4am gajeto - nqma da otida pri drug :D
Ama ako strastta i lubovta sa si oti6li ot sega6nata mi "seriozna" vruzka (govorq naprimer), to TOGAVA NAISTINA BIH TRUGNALA S DRUGO MOM4E, ako znam, 4e 6te me napravi po-6tastliva otkolkoto sum sega! Trupkata naistina e mnogo vajna :wink:

RoSsY88
01-27-2006, 17:06
Мисля,че съм мн малка и все още търся истинската любов...Да бих зарязала дълга и сериозна връзка ако намеря някой,който да обичам повече и да м е прави по щастлива...Бих рискувала всичко и няма да съжалявам...все още търся истинската любов...

Kianna
01-27-2006, 19:52
az :o mai bih riskuwala-dori sled towa da sujaliawam ...

air_soul
01-27-2006, 20:06
а ако тази мацка, или тоя пич ви покажат отношение, което не получавате и ви накарат да се чувствате по по-специален начин??
ако отидеш при другия, който за момента те кара да се чувстваш по-добре от колкото със сериозния си приятел от къде си сигурна, че с времето нещата няма да почнат да куцат и няма да е по-зле всъщност?
няма идеални хора => няма идеална връзка
to nqma i perfektni hora, no v jivota si vseki sreshta perfektniqt za nego...
kolkoto do tova, 4e moje da ne se okaje tova, koeto sam si mislila, tvarde e otnositelno, v moq slu4ai predi godina i polovina, ako bqh riskuvala, sega shtqh da sam shtastlivo vliubena, ne da se 4udq kak da zabravq poqviloto se mom4e i da se pitam zashto...i kade vs se obarka, kogato znam otgovora!

InHell
01-27-2006, 20:29
С отговор "Да" би отговорил някой на 16-17 години. Лично на мен такова нещо не може да ми се случи...най-малкото защото ако съм решил да имам сериозна връзка (както в момента) то човекът когото съм избрал наистина си заслужава...друг е въпросът че не мога да отлепя поглед от приятелката си когато сме на парти или в клуб....просто няма смисъл да гледам другаде....отделно от това се разбираме точно с половин дума.

teenkopele
01-27-2006, 21:19
Бихте ли се прекратили дългогодишна връзка, ако след само една вечер друг човек ви влезе под кожата и сърцето ви усеща, че той би ви направил по-щастливи

Зависи колко сериозна и колко силна е била връзката.
Все пак трудно бих се решил да го направя.

sweety_hope
04-12-2007, 19:57
6tom (dori i da sam se zalagala) sam se zamislila 4e drugiq e "4oveka",toest onzi s kogoto imam seriozna vr1zka ne e ,zna4i v1v vr1zkata mi ne6to kutza...

ThePainIsReaL
04-12-2007, 20:21
Вероятно в първия момент ще се отдам на гласа на сърцето, което ще ме води към непознати места. Ще бъда импулсивна.. но няма да го довърша започнатото, защото ще се обади разумът, който ще върне сърцето ми на земята. Няма да рискувам доверието на човек, с когото съм дълго време и държа на него, само защото на момента друг може да ме направи по-щастлива. Няма идеални неща на този свят. Не мога да очаквам винаги да съм във върховно настроение, когато съм се обвързала сериозно. По-скоро това, че съм била привлечена от друг, ще ми даде стимул да разнообразя връзката си и да се отдам на човека, когото обичам.. а не на онзи, който искам да ме има за едното ляляля и аз съм му се вързала, защото тъпото сърце се е обадило, че му е скучно и иска разнообразие ...

PaMit0
04-12-2007, 20:41
ами първона4ално бих се поддала на страстта и дори и да изневеря мисля 4е не бих рискувала де загубя сериозната връзка ако имам 4уства към 4овека до мен

electra__
04-12-2007, 20:44
Не мога за една вечер да преценя един човек що за стока е камо ли пък да е любовта на живота ми.Не се хвърлям така с главата надолу.Първо трябва да го опозная,пък чак тогава ше видя как седят нещата.

_[LiFe-StiLe]_F
04-12-2007, 20:45
да! защото живота е риск и ние винаги сме изправени пред дилемата да избираме! а залагаме ли само на сигурното, то той няма да е интересен ;) понякога трябва да загубиш всичко за да получиш всичко!


С отговор "Да" би отговорил някой на 16-17 години
аз съм на 19! била съм в положение когато е трябвало да избирам! избрала съм "несигурното"! но пък точно сега съм повече от щастлива с това "несигурното" заради което съм прекратила сериозна връзка!!!

Maia_064029
04-13-2007, 11:11
Аз мисля че не бих рискувала заради някой случаен,който не познавам.Но бих го направила ако познавам поне малко "новия" и знам повече неща за него.Точно в този момент съм готова да зарежа сегашния си приятел заради един бивш към който все още имам силни чувства.

lii40
04-13-2007, 11:18
Не, защото не може в рамките на една вечер да разбереш дали това е човекът за тебе.
въпреки, че натиснах "да" мисля, че трябва поне 3-4 дни за да обмислиш и решиш, но ако друг човек ме кара да изпитам нещо, наистина по-силно от това, което изпитвам към приятеля си, мисля, че трябва да се замисля и да преустановя нещата....!

lLady_MooN_RaiN
04-13-2007, 12:44
Не бих. Защото смея да твърдя, че никой не може да ми да даде това, което получавам в сегашната си връзка.

koalka
04-13-2007, 17:47
Темата е стара!