PDA

View Full Version : Тя уж ме харесвала?!



Не знам!
01-25-2006, 21:28
Става дума за едно момиче от мойто училище. Много съм влюбен в нея, ама нещо не става - изглежда съм много срамежлив и не мога да предприема нищо! Постоянно ме е страх да не объркам нещо или да не се изложа! Мина доста време и все не мога да предприема нещо сериозно! Имах чувството, че тя ме харесва също - по нейното поведение и по поведението на приятелките и когато аз съм наоколо. Ама нали съм залупен, пълен тъпанар... Отсъствах известно време от училище. След като се върнах тя си беши хванала гадже от нейния клас. Мислех си да се отказвам, макар че не знам как може да я забравя! Но двама приятели казаха, че според тях тя си е хванала гадже за да ме провоира и да ревнувам! Вярно е че постоянно тя и гаджето ми се навират да ги видя как се натискат и как се целуват ама не ми се вярва да е така! Най-добрия ми приятел ми вика - виж как те гледа постоянно! И това че постоянно се мотаят около нашата класна стая, при положение, че тяхната класна стая е в другия края на сградата, а пък нашата е в края на коридора и няма за какво да минават покрай нея! Според мойте приятели тя го прави за да ме провокира! Ама не знам... Като ги гледам как страсно се целуват?! Един приятел ми вика действай! Не знам какво да правя - и как? Според вас какво да правя??! Аз по принцип когато беше свободна не преодолях срамежливостта, а пък сега ли...? Ние по принцип си говорим всеки ден, често идваме на училище заедно(живеем наблизко). Даже тя търси моята компания! Объркан съм - дайте някакъв съвет! Моля ви! Благодаря ви предварително!

the_green_man
01-25-2006, 21:33
i az 6te ti kaja DEISTVAI kakto ti e kazul tvoq priqtel (poslu6ai go). a i 6tom patuvate zaedno ponqkoga govori s neq nedei da se sramu6 i men me be6e sram predi no prosto si kazax eb* mu maikata pisna mi i sega vuob6te ne mi puka kvo 6te stane ako trugna da svalqm nqkoe momi4e. (v momenta si imam priqtelka i mn si q obi4am i ne bix trugnal da svalqm koqto i da e govorq za poprincip i predi da q sre6tna).


DEISTVAI PI4 i uspex

12345
01-25-2006, 21:35
Ами виж, може да те харесва, но като нищо не си предприел се е наложило тя да компенсира! Не може да стои без гадже все пак! А ти е трябвало да я поканиш първи. Сега вече нищо не може да се случи! Изчакай момента когато тя ще скъса с гаджето си, а този момент може да е скоро, ако се има предвид, че тя иска да те провокира! Е, незнам дали бях от полза, ти ще кажеш, но поне това е моето мнение!
Успех! :wink:

Не знам!
01-25-2006, 21:47
Даже един приятел ми каза, че ги виждал като се целуват когато аз не ги виждам - тя гледала в тавана! И според него те се целували страсно само пред мен за да ме дразнят! Този същия приятел ми каза, че я забелязъл, че винаги като ме забележи ме гледа с много "влюбен" поглед! Вярно е, че винаги като ме види или когато се улучим да пътуваме заедно към училище ми се усмихва супер сладко, ама дали това може да значи нещо?! Просто съм объркан и се чудя какво става!?! В това което ми казват приятелите има смисъл, но все пак тя си има гадже!!!

12345
01-25-2006, 21:52
В известна степен е хубаво да се вслушаш в приятелите си, но може и да сгрешиш. Виж, няма да ти давам повече напътствия, за да не те объркам съвсем, но според мен трябва да почакаш. :o :wink:

the_green_man
01-25-2006, 21:55
az puk ne mislq 4e trqbva da 4aka6 ve4e ti kazax da govori6 s neq kogato patuvate nqkoi put pak zaedno. Ami ako priqtelite ti sa pravi a ti zaebe6 vsi4ko i zapo4ne6 samo da 4aka6??? ni6to ne gubi6 pi4 ako te otreje nqma da e nito purvata nito poslednata. a po tva koeto pro4etox do sega si mislq 4e nqma da te otreje...

01-25-2006, 22:34
az puk ne mislq 4e trqbva da 4aka6 ve4e ti kazax da govori6 s neq kogato patuvate nqkoi put pak zaedno. Ami ako priqtelite ti sa pravi a ti zaebe6 vsi4ko i zapo4ne6 samo da 4aka6??? ni6to ne gubi6 pi4 ako te otreje nqma da e nito purvata nito poslednata. a po tva koeto pro4etox do sega si mislq 4e nqma da te otreje...
pokrepqm te napulno!!!

01-26-2006, 19:36
az puk ne mislq 4e trqbva da 4aka6 ve4e ti kazax da govori6 s neq kogato patuvate nqkoi put pak zaedno. Ami ako priqtelite ti sa pravi a ti zaebe6 vsi4ko i zapo4ne6 samo da 4aka6??? ni6to ne gubi6 pi4 ako te otreje nqma da e nito purvata nito poslednata. a po tva koeto pro4etox do sega si mislq 4e nqma da te otreje...
pokrepqm te napulno!!!
И аз!

Tedka-Medka
01-26-2006, 19:47
Ами виж, може да те харесва, но като нищо не си предприел се е наложило тя да компенсира! Не може да стои без гадже все пак! А ти е трябвало да я поканиш първи. Сега вече нищо не може да се случи! Изчакай момента когато тя ще скъса с гаджето си, а този момент може да е скоро, ако се има предвид, че тя иска да те провокира! Е, незнам дали бях от полза, ти ще кажеш, но поне това е моето мнение!
Успех! :wink:

:lol:

12345
01-26-2006, 19:57
Ами виж, може да те харесва, но като нищо не си предприел се е наложило тя да компенсира! Не може да стои без гадже все пак! А ти е трябвало да я поканиш първи. Сега вече нищо не може да се случи! Изчакай момента когато тя ще скъса с гаджето си, а този момент може да е скоро, ако се има предвид, че тя иска да те провокира! Е, незнам дали бях от полза, ти ще кажеш, но поне това е моето мнение!
Успех! :wink:

:lol:
Добре се аргументираш в цитирането! :wink:

kissorankata
01-26-2006, 20:15
[quote="the_green_man"]az puk ne mislq 4e trqbva da 4aka6 ve4e ti kazax da govori6 s neq kogato patuvate nqkoi put pak zaedno. Ami ako priqtelite ti sa pravi a ti zaebe6 vsi4ko i zapo4ne6 samo da 4aka6??? ni6to ne gubi6 pi4 ako te otreje nqma da e nito purvata nito poslednata. a po tva koeto pro4etox do sega si mislq 4e nqma da te otreje...
pokrepqm te napulno!!!
И аз![/quote/]
Щот и аз!