PDA

View Full Version : малка проблемация



miracul
01-25-2006, 23:35
бе хора тук имам малък проблем с приятелката ми...по принцип сам против насилието но вчера ми се наложи да избегна до него..беше заради нея шото си мисли че по дискотеките може да варти други докато аз не сам там...и както ви казвам вчера савсем "случайно" отидох в дискотеката кадето тя отива с нейните приятелки..и някакав и се натискаше и аз се нервирах и взех че го пребих пред цялата дискотека..и тая взе че ме удари шамар и ми каза "кога ше се научиш да се даржиш като голям човек" аз лично не я разбрах кво точно искаше да каже но мисля че тя е виновната в случая...кажете си мнението..обръщам се повече към женската аудитория :?
п.с. ако може без изцепки!

air_soul
01-25-2006, 23:57
napalno normalno e da zaribqvat pr ti. Vse pak tq ne hodi s tabela na vrata "zaeta sam",no e glupavo da reagirash po tozi na4in, nezrqlo e-tova e iskala da ti kaje pr. Radvai se 4e pred vsi4ki,koito biha iskali da sa s neq, tq e s teb :wink:

opss
01-25-2006, 23:58
Ами аз мисля, че е можело и да му кажеш, че си и гадже и т.н. иначе той може и да не е знаел, че мацката ти си има гадже. Но то пък от друга страна вече може да си сигурен, че повече няма да ги видиш заедно :twisted: :twisted: :twisted:

LP_girl_14
01-26-2006, 00:14
Ми не е трябвало чак да го пребиваш онзи.Пича кво е виновен?Тя като у е позволила,ми ше се натиска и още как.Ако се беше държала на положение и вместо да лепне шамар на теб,го беше лепнала на него още като е почнал да я задява,нямаше да се стигне до тук.Значи не стига че се натиска с други,докато те няма ,ами и после ще те обвинява за държанието си.Всъщност няма какво да търсиш вината дали е в теб или в нея.ясно е че доверието във вашата връзка е изгубено и сега дори да си дадете втори шанс пак ще те измъчват съмнения и тайно ще се чудиш какво ли прави тя сега в този момент,с кой,къде е.Моето лично мение е да я изтръгнеш от сърцето си и да се опитащ да намериш любовта и щастието с момиче,което наистина ще те заслужава и няма да те лъже...

kanar4o
01-26-2006, 00:28
mi da beshe prechukal neq ? toy picha kvo e vinoven, postavi se na negovo mqsto. otiash na diskoteka.nqkvo mace ti haresva.cherpishe e 1 bira pochvate da se natiskate bez tq da ti kaje che si ima priqtel. i f krayna smetka si izqdesh shamarite.koe e spravedlivot ?

air_soul
01-26-2006, 00:33
ei 4akaite malko...za kakvo natiskane govorim?!

kanar4o
01-26-2006, 00:49
ei 4akaite malko...za kakvo natiskane govorim?!

kvo znachenie ima ?

air_soul
01-26-2006, 01:06
ei 4akaite malko...za kakvo natiskane govorim?!

kvo znachenie ima ?
ami ako fizi4eskata blizost e bila prosto edin tanc...ne vijdam nishto losho,vse pak vseki si ima li4en jivot, ta dori i da obi4a i da e obvarzan
vij, ako se e stignalo do obarvane i celuvka ima zna4enie ve4e

He3HauKa
01-26-2006, 02:52
Prosto e trqbvalo i ti da pochnesh da se ,,natishash '' s nqkoq macka che da vidi momicheto ti kak se chustvash :roll: V toq sluchai mai ne si postapil mnou pravilno shtoto tva e nachina da q odvratish ot sebe si a ne da i pokajesh che ti e nepriqtno ..Pogovorete :wink:

ProstoAz
01-26-2006, 15:32
Абе, пича не е виновен.
Гаджето ти да се радва, че си го ступал оня, а не нея, защото тя си е виновна.
Той може да не знае, че тя е сгаджосана, но тя пък със сигурност знае и май е пропуснала този важен момент.
А думите и...от части е права за това, което ти е казала. Големите хора не решават проблемите си като варвари - с бой, а по цивилизован начин - с нормален разговор. Но твоята реакция по никакъв начин не оневинява постъпката и. Сега тя се опитва да искара теб "лошия" и да замаже нейната вина за случилото се. Не се чувствай виновен и не мисли, че проблема е в теб!
Имаш пълното право сега да и поискаш сметка!
И за напред контролирай нервите си! :wink:

xOtkiSsSs
01-26-2006, 15:40
Абе, пича не е виновен.
Гаджето ти да се радва, че си го ступал оня, а не нея, защото тя си е виновна.
Той може да не знае, че тя е сгаджосана, но тя пък със сигурност знае и май е пропуснала този важен момент.
А думите и...от части е права за това, което ти е казала. Големите хора не решават проблемите си като варвари - с бой, а по цивилизован начин - с нормален разговор. Но твоята реакция по никакъв начин не оневинява постъпката и. Сега тя се опитва да искара теб "лошия" и да замаже нейната вина за случилото се. Не се чувствай виновен и не мисли, че проблема е в теб!
Имаш пълното право сега да и поискаш сметка!
И за напред контролирай нервите си! :wink:


I az sam na syshtoto mnenie :wink:

01-26-2006, 16:23
Зарежи я тая кучка.Аз съм момиче и никога не бих постъпила така зад гърба на човека,на който държа!
Ако имам проблеми във връзката предпочитам първо да скъсам,а не да се отдавам на такива жалки "авантюри".Това са момичета(и момчета) без никакви принципи,чест,достойнство и морал!

miracul
01-26-2006, 16:38
Абе, пича не е виновен.
Гаджето ти да се радва, че си го ступал оня, а не нея, защото тя си е виновна.
Той може да не знае, че тя е сгаджосана, но тя пък със сигурност знае и май е пропуснала този важен момент.
А думите и...от части е права за това, което ти е казала. Големите хора не решават проблемите си като варвари - с бой, а по цивилизован начин - с нормален разговор. Но твоята реакция по никакъв начин не оневинява постъпката и. Сега тя се опитва да искара теб "лошия" и да замаже нейната вина за случилото се. Не се чувствай виновен и не мисли, че проблема е в теб!
Имаш пълното право сега да и поискаш сметка!
И за напред контролирай нервите си!
може и да си права но той е знаел шото са му казали..а най-много се издразних че тя си е замълчала...днес цял ден ми пише смс-и колко съжалява и тем подобни(била е пияна)..незнам кво да права просто немога да я погледна в очите по същия начин както преди..мисля, че няма кво да говорим вече с нея:( :(

Dr. Kazimbutt
01-26-2006, 17:29
Абе, пича не е виновен.
Гаджето ти да се радва, че си го ступал оня, а не нея, защото тя си е виновна.
Той може да не знае, че тя е сгаджосана, но тя пък със сигурност знае и май е пропуснала този важен момент.
А думите и...от части е права за това, което ти е казала. Големите хора не решават проблемите си като варвари - с бой, а по цивилизован начин - с нормален разговор. Но твоята реакция по никакъв начин не оневинява постъпката и. Сега тя се опитва да искара теб "лошия" и да замаже нейната вина за случилото се. Не се чувствай виновен и не мисли, че проблема е в теб!
Имаш пълното право сега да и поискаш сметка!
И за напред контролирай нервите си!
може и да си права но той е знаел шото са му казали..а най-много се издразних че тя си е замълчала...днес цял ден ми пише смс-и колко съжалява и тем подобни(била е пияна)..незнам кво да права просто немога да я погледна в очите по същия начин както преди..мисля, че няма кво да говорим вече с нея:( :(
Тоя хем е знаел, хем й се е натискал. Според мене си постъпил правилно. Не вярвай на момичетата, които казват, че такава постъпка е "незряла". Те не могат да я разберат и затова я зачитат като такава.

`Death`Whore`
01-26-2006, 17:34
И аз ако видя някаква да се натиска на мъжа ми, ще я наритам с кубинките! Приятелката ти няма табелка, обаче не трябва да дава на мъже да И се натискат.

Dr. Kazimbutt
01-26-2006, 17:38
И аз ако видя някаква да се натиска на мъжа ми, ще я наритам с кубинките! Приятелката ти няма табелка, обаче не трябва да дава на мъже да И се натискат.
Явно това, което казах в предишния си пост не важи за всички момичета и ти си едно от тях. Евала! :lol:

miracul
01-26-2006, 17:40
знам...дори си мисля че тя е главната виновница..защото ако е желала е могла да го разкара..но тя не го е направила..аз и теглих една майна вече но и ако не я изслушам ше ми е гузно..като се сета че преди 2дни бих направил всичко за нея..сега незнам как да постъпа :?

Dr. Kazimbutt
01-26-2006, 17:41
знам...дори си мисля че тя е главната виновница..защото ако е желала е могла да го разкара..но тя не го е направила..аз и теглих една майна вече но и ако не я изслушам ше ми е гузно..като се сета че преди 2дни бих направил сичко за нея..сега незнам как да постъпа :?
Изслушай я какво ще ти каже, после прецени дали си струва да сте заедно.