PDA

View Full Version : daite mi syvet pls



devstvenoto-girl-4e
01-26-2006, 00:12
mi zna4i s priqtelqt mi hodim ot po4ti 6 meseca i ne sme pravili sex.Iska mi se otvreme na vreme sqkash ama me e strah ot tova 4e nqmam absoliutno nikakyv opit i ne iskam da go razo4arovam :oops: Toi e po-golqm ot men i e spal s drugi momi4eta i e dosta po-naqsno ot men s neshtata.Ne iskam kato nazree momenta i da stoq kato dyrvo ama me e strah i da ne izlqza smeshna s neshto koeto eventualno bih napravila!Kakvi sa na4inite da mu byde hubavo(osven svirki i t.n.)? Kyde da go celuvam?Po vrata, ushite ...? Ne znam naistina!
Heeeeeeeelppp!

`w8inK`f0r`y0u`
01-26-2006, 00:22
ei macka, kvo ti pyka i az sam devstvena pa kvo;)to si4ko idva ot samo sebe si, ne6to kato pyrvata celyvka - otna4alo se pritesnqvash mnogo oba4e posle si4ko minava i e mnoo qko:)ina4ee...po vrata, po y6ite..daje mai i nqkfo draskane po gyrba sam 4yla 4e gi kefi mom4etata ama glei da ne se izloji6 i da my sadere6 gyrba:))a toiii 6tom e s teeb tolko vreme, zna4i te obi4a i za nego po skoro 6e e ydovolstvie da znae, 4e toi 6e ti e pyrviq, taka 4e ne se pritesnqvai, ne ti, a toi trqq da vnimava kvo prai:)i btw..svirkite ne sa zadyljitelni :lol:

Inzaghi
01-26-2006, 08:33
Има доста теми по въпроса ,но аз ще ти отговора!Не се притеснявай ,че си неопитна!Той това го знае и от него зависи дали ще ви е хубаво!Щом сте заедно от 6 месеца трябва да го направите най-после!Спокойно ако му вярваш той ще те предразположи и нищо не се знае след 3-4 пъти ти да знаеш повече от него :wink:

MoRsKa_nimfa
01-26-2006, 12:37
samo badi otpusnata i gledai za nishto da ne se pritesnqvash ....samite useshtania shte te nakarat da pravish tova koeto trqbva :) mejduvremenno moje da go dokosvash po razni mestenca za koito sa pisali po-gore...nqma strashno shte se ubedish sama....BADI ESTESTVENA!nqma nishto sramno v tova da si devstvena...vse pak i toi e bil devstven:))))

WILD__BOY
01-26-2006, 15:03
Аве ей! Ходи се ебиии .. кво ти пука дали ще го разочароваш! .. кви са тия проблеми. Кво ми отадавте толко значение като и без тва нема да ви хареса .. и знаеш ли що?! Щото се притесняваш само и то напразно

SneJna_
01-26-2006, 15:10
prosto badi sebe si i se otpusni..za vsi4ko si ima parvi pat:)

gboy
01-26-2006, 15:13
prosto badi sebe si i se otpusni..za vsi4ko si ima parvi pat:)

absoliutno !

ComiX
01-26-2006, 15:15
Ти ако продължаваш така,девствена ли искаш си умреш?!Давай.. сега ти е паднало!По-нататък може да ти се падне някой още по-опитен в тия неща.. и ти кво се притесняваш?!Ти мислиш ли кво му е на приятеля ти 6 месеца без секс??Айде и без притеснения щото нали знаеш... срамът убива удоволствието! :wink:

AssShot
01-27-2006, 16:23
Vij sega, hi4 da ne ti puka dali si go pravela ili ne. Kakto nqkoi kaza, ne e vajno na nego da mu e dobre vajnoto e pyrviq pyt na teb da ti e dobre. A otnosno za celuvkite, mi celuvai go kyde ti skimne(na nas ni haresva kydeto i da e, no nai mnogo po vrata i ustnite). Toi kato go e pravel ve4e, zna4i e naqsno s tova kakvo pravi. No nai-vajnoto e da ne se pritesnqva6. A otnosno za svirkite, ooo mnogo 6te mu haresa, samo vnimavai da ne mu othape6 4ast ot unaz mu rabota :D .

Kianna
01-27-2006, 16:30
ne mu misli tolkowa,predpolaga se,che toi she poeme iniciatiwata i wsichko shte si doide po mestata ; ]

rowzz
01-27-2006, 17:08
аз пък мисла че първия път не трябва да му духаш.. просто така си мисла :roll: ..