PDA

View Full Version : При препиване



01-26-2006, 08:46
Исках да ви помоля да ми кажете най - ефикасните методи, с които да мога да спра да повръщам. Даже една чаша вода да изпия и пак я поръщам, а вече изхвърлям и стомашен сок. Как мога да си помогна? Благодаря!

California
01-26-2006, 10:25
Ми например като за начало мисли колко пиеш и колко можеш да носиш на алкохол....

01-26-2006, 10:30
Ми например като за начало мисли колко пиеш и колко можеш да носиш на алкохол....
Това е така, но в случая е лишено от смисъл, след като вече е факт, а ако няма какво да ми кажеш можеш да си спестиш поученията, не съм ти на годинките, повярвай ми...А ако можеш да помогнеш, ще съм много благодарна :wink:

IdontGiveaFuck
01-26-2006, 10:32
Е,трябва да си диозповръщаш всичко...няма начин :D

Ако имаш някакъв НЕ разтворим аспирин си го вземи със витамин ц /пак неразтворимо/.
Обикновенно след напиване,драйфане и не знам си к'во това изправя доста бързо 'на крака' :D

01-26-2006, 10:35
Благодаря ти много, дано помогне :) Лек ден!

California
01-26-2006, 10:36
Ми не зам дали си ми на годините или не, ама явно следващия път треа да мислиш преди да се наливаш и да се прайш на голям мъж като изпиеш сума ти алкохол и да драйфаш после!
В аптеките има едни разтворими прахчета против повръщане, но не знам как се казват и дали биха ти помогнали...
Иначе наистина, докато не изповръщаш квото е останало може и да няма оправия...
А пробвай с айрян...ама то май беше за изтрезняване...

DrSmurph
01-26-2006, 12:10
Е,трябва да си диозповръщаш всичко...няма начин :D

Ако имаш някакъв НЕ разтворим аспирин си го вземи със витамин ц /пак неразтворимо/.
Обикновенно след напиване,драйфане и не знам си к'во това изправя доста бързо 'на крака' :D

Аспирина особено неразтворимият е основен дразнител на стомашната лигавица! ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОТИВОПОКАЗНО е да се приема аспирин под каквато и да е форма при повръщане. Пий водичка, яж препечени филийки и обезсолено сиренце и не прекалявай с пиенето следващия път.

Нещото което ще ти е полезно след препиване е АЛКА ЗАЛЦЕР!

e4o
01-26-2006, 12:38
dam i az znam alkazalcer tva sa raztvorimi tabletki kato upsarinite :wink: ne sa skupi, probvai ako o6te ti e zle :)

ImaNewbie
01-26-2006, 13:15
Ми не зам дали си ми на годините или не, ама явно следващия път треа да мислиш преди да се наливаш и да се прайш на голям мъж като изпиеш сума ти алкохол и да драйфаш после!
В аптеките има едни разтворими прахчета против повръщане, но не знам как се казват и дали биха ти помогнали...
Иначе наистина, докато не изповръщаш квото е останало може и да няма оправия...
А пробвай с айрян...ама то май беше за изтрезняване...
Офффф,тфа е жена или поне се представя за жена..."благодарна"...

01-26-2006, 13:53
Smurf moje vereo aspirina i c da sa takiva i da draznqt pove4e no az vinagi kato sum se napivul su6to sum pravil tozi'nomer' i si gi pil.4stnoda ti kaja-mi minava vednaga

DrSmurph
01-26-2006, 15:22
Smurf moje vereo aspirina i c da sa takiva i da draznqt pove4e no az vinagi kato sum se napivul su6to sum pravil tozi'nomer' i si gi pil.4stnoda ti kaja-mi minava vednaga


Аз мисля, че ясно написах не ПРЕПИВАНЕ а ПОВРЪЩАНЕ! След препиване, което НЕ Е съпроводено с ПОВВРЪЩАНЕ може да пиете УПСАРИН с Вит. С.

favor_91
02-25-2006, 23:36
hodi na doktor po dobre :!: