PDA

View Full Version : nqmam jelanie za sex?!?



ilia
01-26-2006, 09:59
zdraveite,
purvo iskam da kaja 4e tozi forum naistina e edno mnogo hubavo mqsto i se nadqvam da mi pomognete s problema...

Zna4i eto i problema.....Do skoro nqmah priatelka i imah strashno golqmo jelanie za sex.Masturbirah meko kazano "dosta":)(koeto predpolagam e normalno kato ne pravish sex). Ot 1 mesec imam gotina, krasiva, priatelka, koiato be6e devstvena. Purvite ni eroti4ni sre6ti razbira se biaha "ru4ni" s cel defloracia. Po - kusno na nqkolko puti se opitvahme da pravime sex, no za sujalenie kogato zapo4vahme da go pravim vuzbudata mi otminavashe i mnogo trudno mojeh da izpolzvam p***** si po prednazna4enie o6te po malko i 4e neia q boli strashno mnogo kato go vkaram malko pove4e ot polovinata...Predi nqkolko dena pravihme sex i nai nakraia na mene mi be6e gore dolu (ne bqh na 100% erektiral) gotino da go pravq i svur6ih gore dolu "burzo", koeto ne i se haresa.
Sega imam 4ustvoto 4e mnogo mi se pravi sex no nz zashto kato si pomislq kolko e trudno s priatelkata mi ne6to mi se otiskva...Tova e seriozen problem!
Nqmam motivaciata, kajete mi molq vi kakvo da pravq?
Problema v men li e ili v neq ili e samo v glavata mi?

Wife^of^goD
01-26-2006, 10:23
ох и аз бях така като твойта приятелка.Наистина много е неприятно а още по-неприятно е че първите два три пъти (поне при мен) не изпитвам никакво удоволствие.проблемът не е в никой от двамата простотрябва да си дадете нужното време и постепенно всичко ще си дойде на мястото.Повярвай ми човече изпитала съм тази болка на собствен гръб пред 3 дни така че... айде стискам ви палци :D

kurabiika
01-26-2006, 12:24
Проблема е само в главата ти както сам се изрази, опитай се да го преодолееш и 1 път успееш ли, мисля че няма да имаш повече този проблем.На доста момчета им се е случвало, спокойно.Трябва и двамата да сте отпуснати и да имате голямо желание за секс!Хубаво е да има по-продължителна любовна игра, за да се възбудите достатъчно и момичето да се овлажни.

Mastilo
01-26-2006, 12:35
iliicho, dali sha si pravish chekia seki den i to po mnogo pati... e bez nikakvo znachenie za sexa.. taka che izobshto ne go spomenavai ili se nadqvai kato mastrubirash poveche da praish po dalgo sex..( nqma da stane)
Pak za priqtelkatata ti ako e bila devstveena normalno e da q boli pone parvite 4-5 pati... i hich da ne se pravi na nedovolna... v nachaloto shte e taka!
Pak ti hubavo si pomisli dali te privlicha i ti se pravi sex s neq...! MOje da ti e omraznala... shtoto kato stane tfa.. i na muja mu se gubi mn barzo jelanieto za sex...!
vse pak uspex ! :)

kanar4o
01-26-2006, 15:07
emi purvite nqkolko puti shtom ne sisi naprail kefa kato horata n,normalno sq da ne ti e mnoo nastroenie shtoto ti qvno trugvash da praish sex s misulta che pak nishto nqma da izlezne!

gboy
01-26-2006, 15:12
am priqteliu problema e 4e misli6 kak nqma da stane - sexyt se pravi za udovolsvie , pravi go za kef i ne se pritesnqvai , ina4e nqma da stane

01-26-2006, 21:19
blagodarq za otgovorite....
ami nz dali ne mi se pravi zashtoto trugvam s pogre6na naglasa ili ne no e fakt 4e tq e super gotina no stigne li se do sex ne6to mi se ot6tqva...
offf nz ne6to mai imam problem v glavata....vinagi sum me4tal za gotino momi4e a sega kato hodq s takova ne6to ne stava...

rowzz
01-26-2006, 21:42
човек я са стягай стягай и чурката и пълен напред.. после да се пей..: ако има две черти.. ;)
и запомни кой подбира мастурбира..