PDA

View Full Version : когато свърши любовта



gia_bs
01-26-2006, 11:14
Кажете ми какво правите... Кажете ми случвало ли ви се просто ей така да се събудите и вече да не чувствате нищо... без конкретен повод, без конкретна причина..просто човека към когото до вчера сте изпитвали нещо сега е..просто човека срещу вас.... Какво да правя...как да постъпя... да мълча и да се правя че всичко е както преди и да ме боли постоянно че не мога да го гледам пак по онзи начин и че не мога да споделя това което той чувства... или да му кава че вече няма смисъл да продължаваме...да прехвърля страданието на него... и на въпроса "Защо?" да не мога да отговоря защо...защото просто съм се събудила и вече чувствата ги е нямало... Моля ви посъветвайте ме...

Death^Forever
01-26-2006, 12:54
Според мен трябва да му кажеш, че всичко е свършило...щом чувствата ти към него не са същите, значи и отношението и държанието ти ще се променят, а това винаги се забелязва и става по-кофти, съответно от прикритие няма смисъл - така хем ти ще страдаш, хем той, когато научи, че през известно време всичко е било фалшиво...да, естествено и по другия начин той ще страда - но това е неизбежно, а и ти знаеш, че болката отминава с времето, няма как иначе...постави се на негово място - в коя от двете ситуации и в кой от двата изхода щеше да те боли повече? Няма какво да се залъгвате взаимно, това си мисля аз...

Dlord
01-26-2006, 12:58
zabelqzvam 4e moje bi 6te yspee6 da napravi6 tova koeto 6te ti kaja. To e mnogo kratko to4no i qsno. Kaji my krai i sledva6tata sytrin se subydi bez da misli6 za nego sqka6 ne e su6testvyvalo ni6to mejdy vas.

RoSsY88
01-26-2006, 13:58
Ами точно тва не ми се е случвало...някой път си харесвам някой и докато не го получа не се отказвам...по сле ми умразва за седмица две и го зарязвам....Най-добре му кажи всичко...Няма смисал да сте заедно щом не изпитваш същото към него :(

air_soul
01-26-2006, 14:29
Кажете ми какво правите... Кажете ми случвало ли ви се просто ей така да се събудите и вече да не чувствате нищо... без конкретен повод, без конкретна причина..просто човека към когото до вчера сте изпитвали нещо сега е..просто човека срещу вас.... Какво да правя...как да постъпя... да мълча и да се правя че всичко е както преди и да ме боли постоянно че не мога да го гледам пак по онзи начин и че не мога да споделя това което той чувства... или да му кава че вече няма смисъл да продължаваме...да прехвърля страданието на него... и на въпроса "Защо?" да не мога да отговоря защо...защото просто съм се събудила и вече чувствата ги е нямало... Моля ви посъветвайте ме... o da slu4valo mi se e i az mu kazah vsi4ko sashtiq den...i mislq 4e tova beshe nai-pravilnoto reshenie

Death_F
01-26-2006, 14:34
Кажете ми какво правите... Кажете ми случвало ли ви се просто ей така да се събудите и вече да не чувствате нищо... без конкретен повод, без конкретна причина..просто човека към когото до вчера сте изпитвали нещо сега е..просто човека срещу вас.... Какво да правя...как да постъпя... да мълча и да се правя че всичко е както преди и да ме боли постоянно че не мога да го гледам пак по онзи начин и че не мога да споделя това което той чувства... или да му кава че вече няма смисъл да продължаваме...да прехвърля страданието на него... и на въпроса "Защо?" да не мога да отговоря защо...защото просто съм се събудила и вече чувствата ги е нямало... Моля ви посъветвайте ме...Оффф...мила разбирам те напълно с бившия ми приятел така стана...просто изведнъж...незнам дойде ми като гръм от ясно небе...не казвам че съм имала съпер силни чувства към него ама се бях привързала...той мн ме обичаше ...и аз го нараних...казах му че не мога да бъда с него когато не го обичам...стана му ааадски гадно и на мен също защото не исках да го нараня защото е един от най суперските хора които познавам...ама просто не можеш да направиш нещо насила...сега той не ми говори не ме търси даже гледа колкото се мойе нищо да не му напомня за мен защото страда...незнам мила прави каквото чувстваш че е правилно УСПЕХ!

He3HauKa
01-26-2006, 16:11
Pogovorete i ako si sigurna che veche gi nqma chustvata .... se razdelete kato priqteli :wink:

gia_bs
01-26-2006, 16:52
Благодаря ви искрено на всички за разбирането...наистина се чувствам ужасно..незнам..отбягвам го сега като се оправдавам с времето..просто нензнам какво точно да му кажа и как... ох за бога поне не искам да го губя като приятел...и... ще опитам...ще събера малко смелост ище опитам..надявам се утре да не е най-ужасния ден.... :cry:

i_az_bqh_tam_f
01-27-2006, 05:54
Надявам се че всичко е минало дубле и на мен ми се е случвало така,ама не ми пука много, отидах, говорих с него и тва си беше повече не го видях!

01-27-2006, 21:39
hahah...6te sujalqva6 ako go razkara6...6te ti razkaja edna istoriq.dve godini bqh s edno momi4e.purvite meseci ne 4uvstvah ne6to golqmo kum neq.sled tova oba4e ne6tata se promeniha i do kraq na purvata godina bqh tolkova vliuben,kolkoto nikog ane sum bil.napravo vlqzoh vuv filma na max...golqmata liubov,nali se se6ta6.pri neq se polu4i obratnoto.godina i polovina tq be6e smahnata po men.ot tazi gledna to4ka imahme po4ti godina v koqto se zasqkohme v tova otno6enie i be6e neveroqtno.posle oba4e tq izstudq.ei taka.kato teb.subudila se i ve4e ne6tata ne bili takiva.bil sum neveroqten 4ovek,oba4e 4uvstvata gi nqma.samo otslabva6to privurzvane,navik.zapo4na da se durji vse po otdrupnato i sled o6te 6est meseca,v koito me zalugva6e 4e me obi4a,mi kaza.kaza mi,4e o6te predi nqkolko meseca ne6tata se promenili kato v tvoq slu4ai.kazvala mi 4ak sega za6toto i bilo adski kofti,oba4e ve4e ne mojela,a prednata ve4er se bila zabila s nqkakvo laino,v koeto bila vliubena.i ve4e krai...ni6to ne mojela da napravi...taka izvednuj mi tresna dve brutalni novinki na kup,a az bqh...smazan.napravo ne mi se jivee6e...pulen krah.tq tvurde6e 4e e vliubena do u6i v onzi,makar da go poznava ot skoro i 4e kum men ne moje da izpita ni6to pove4e...taka edin mesec se borih sus sebe si,nemojeh da spq,qdqh rqko,krieh se v nas za da ne gi zaseka nqkude,za6toto ciklim po edni i su6ti mesta...edna ve4er sled okolo mesec,kogato malko ot malko si bqh stupil na krakata se zapoznah s edno prekrasno momi4e i re6ih da opitam,ne6tata se polu4iha,uvlqkoh se,vsi4ko za dva tri dni.to4no togava biv6ata mi priqtelka me nameri v icq,uj da me 4uela kak sum 4e bila zagrijena.kazah i kak sum,kazah i 4e ot nqkolko dni izlizam s druga i tq se srina.bukvalno se smahna,za nqkolko minuti.na drugiq den se vidqhme i tq mi zareva 4e s onzi ni6to ne e stanalo,4e ne go obi4a,4e e napravila gre6ka i 4e iskala da e samo s men,4e az sum bil 4ovekut na jivota i...i pro4ie i pro4ie,makar 4e predi mesec mi obqsnqva6e 4e vsi4ko e svur6ilo.az i kazah 4e nqma da se vurna pri neq za6toto mi e razkazala igrata i nqma da riskuvam pak da mi go na4uka.ne mi be6e lesno da ne poddam,no uspqh.cql mesec sled tova tq vseki den zvune6e,zasi4ahme se i mi reve6e 4e ne moje da jivee taka...nakraq,edin den,prosto me napsuva i mi kaza 4e 6tom ne q iskam sum tapak i da sum go duhal...az ne i kazah ni6to.prosto sbogom.tq mi kaza,4e nikoga pove4e nqma da 4uq za neq i 4e nqma da su6testvuvam za neq pove4e....predi nqkolko dni vlqzoh v icq i polu4ih suob6tenie,4e me e addnala v lista si...otnovo.no az ne go napravih.tova e.......pomisli kakvo pravi6......moje da si naebe6 jivota lekomisleno.....

Svetlana_Pei4eva
01-27-2006, 22:35
mislq 4e nai-pravilnoto reshenie e da mu kajesh kakvo mislish i 4uvstvash,zashtoto 6te e po losho da po4ne postepenno da useshta bezrazli4ieto ti zashtoto sled kato nqmash ve4e 4uvstva toi 6te useti!a ne mislq 4e nqkoi zaslujava da bude zablujdavan 4e ima 4ovek koito go obi4a a tova ne e taka!

gia_bs
01-28-2006, 05:57
Гост благодаря ти че си направи труда да напишеш всичко..наистина ужасна история... при положенеи че връзката ви е продължила толкова дълго време... И тя се събудила една сутрин...ммм..адвам се че поне ти си добре... А относно моя проблем...аз както винаги не можах да събера смелост, но нали за това е той... в най-големия студ ми звъни домашния телефон и чувам в слушалката " Моля те отдели ми 5 мин пред вас съм" и... така поговорихме, обясних му...той наистина е разбрано момче все повече се увервявам... Хехе сега сме малко болни ама имаше ефект..на другия ден излязохме... и се държахме само като приятели...докато аз в един момент не издържах, не издържах да стоя от другата страна на масата... и така... сега май се задава началото на нова връзка..или по точно опресняваме позамрялата стара... Май там се е криел проблема..сега пак ги има постоянните смси и разговори от вида на "Ти затвори първа, не не ти затвори първи.." И като се замисля много се радвам че говорих с него иначе наистина както казваш ти щях да загубя нещо много скъпо....

anonymous464110
01-28-2006, 11:21
emi evala radvam se 4e ne e stanalo kato pri men...6toto 4ovek se zamislq kakvo e imal 4ak kato go zagubi,oba4e togava ne se znae dali ve4e ne e tvurde kusno.ti qvno si se usetila navreme,koeto e dobre.
p.s.az sum gosta ot gornata istoriq,murze6e me da se logvam

IKisseDAGirL
01-28-2006, 14:33
да си с някого,когото не обичаш наранява повече от колкото истината :? а и при първия случай наранените са двама :roll:

DeSiTo0o
01-28-2006, 15:31
Mi spored men trqbva da mu kaje6 za tova koeto 4uvstva6 i kogato te popita "za6to?" ti prosto mu kaji 4e ve4e ne izpitva6 ni6to kum nego... 8-[

LoVe_RuSlAn
01-28-2006, 15:40
emi nai dobre mu priznai za da ne ti teji nan syvesta zashtoto vse pak toi ne zaslujava da hodi s tebe sled kato ti ne go obi4a6 ve4e:}