PDA

View Full Version : Moderated: От няколко дена ме боли черния дроб



01-26-2006, 13:04
От няколко дена ме боли черния дроб. Болката е остра, но не е чак за умиране. Подозирам, че нещо съм го деформирала от неправилна стойка, понеже цял ден стоя на компютъра в една особена поза. Сутринта съм добре но вечерта ме почва.. Знам, че трябва да ида на лекар, но ще се радвам да чуя мненията ви...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

DrSmurph
01-26-2006, 15:30
Мога ли да попитам какво чустваш на колко години си колко килограма си с какво се храниш, пиеш ли пушиш ли, тежест имаш ли, промяна в цвета на урината имаш ли, промяна в навиците за ходене по голяма нужда и изпражненията имаш ли, повишено газоотделяне има ли, боледувал/а ли си скоро , употреба на наркотици , употреба на антибиотици или други медикаменти, анаболи и др. фитнесв химии?? След това мога да коментирам.

01-26-2006, 17:21
Мога ли да попитам какво чустваш на колко години си колко килограма си с какво се храниш, пиеш ли пушиш ли, тежест имаш ли, промяна в цвета на урината имаш ли, промяна в навиците за ходене по голяма нужда и изпражненията имаш ли, повишено газоотделяне има ли, боледувал/а ли си скоро , употреба на наркотици , употреба на антибиотици или други медикаменти, анаболи и др. фитнесв химии?? След това мога да коментирам.

На 15 години съм. Момиче. Максимум 54 кг да съм.. 1.64. Не пия и не пуша. Тежест...не мога да определя все още. Става ми само като стоя цял ден на компютъра така. Не нямам промяна в цвета на урината, или поне не забелязвам. Мисля, че имам обаче разстройство :oops: Ама нямам повишено газоотделяне, да не казвам хич... Ами да през зимната ваканция кащлях, но се оправих. Не съм употребявала наркотици. Когато бях болна вземах ефизол и едни хапчета на д-р Тайс май. Друго не. Храня се съвсем нормално, като всеки тийнейджър не много здравословно, но... не пия често кафе. Изключително рядко...

Dizi
01-26-2006, 18:15
да не те боли жлъчката а не черния дроб?
земи ходи на лекар или пробвай да не стойш на компа толкоз време

DrSmurph
01-26-2006, 21:32
Ето че лека полека ще стигнем до същината с питане.... Кажи сега малко за разстройството... колко често се появява, за колко време изчезва, колко е разстроен стомаха ... колко често ходиш по голяма нужда.... и за да не занимаваме форума с екскременти и други твои навици можеш да ми пишеш ЛС

132010469
01-26-2006, 21:36
Ето че лека полека ще стигнем до същината с питане.... Кажи сега малко за разстройството... колко често се появява, за колко време изчезва, колко е разстроен стомаха ... колко често ходиш по голяма нужда.... и за да не занимаваме форума с екскременти и други твои навици можеш да ми пишеш ЛС
Slu6ai doktora! :wink:

karamel4ooo
09-20-2012, 11:49
имам проблем.от сутринта имам доста силна болка в черния дроб.като лежа ми няма нищо но в момента в който стана и ходя и не мога да дишам

SHPAIdURmeN
09-20-2012, 23:32
Авторке я ми напиши, къъде ти се намира Черният дроб ?