PDA

View Full Version : Нещо като бучка на....



Притеснената
01-26-2006, 13:25
Имам един проблем.Вчера вечерта напипах нещо като пъпка на едната ми срамна устна...много ме боли.Не знам дали е точно пъпка.Нещо като бучка седи... :( Ужасно е ....страшно много ме боли.Някой знае ли какво може да е това и опасно ли е?

15-m-sf
01-26-2006, 13:34
Amm chestno da ti kaja oshte kato go prochetoh :( ...moje da e vsichko :arrow: Zavisi kolko e goliama tazi buchka (pupka) ...mi moje da e neshto ot zamursiavane ili ako si pravila sex niakoia bolest da si lepnala ....znam li :( ...vse pak sum momche ....no kato se zamislia edna moia bratovchetka i behse stanalo taka ...i hodi na Ginekolog ..i se okaza niakakva kista .... :arrow: E sega veche e dobre ....no mislia che shte e nai dobre da kajesh na maika si :roll: zashtoto ako otlagash moje da stane i po losho :roll: > Jelaia ti uspeh ...i da se opravish po burzo :wink: :roll:

Притеснената
01-26-2006, 13:40
Ами аз не съм правила секс едвали ще е от това.Уау киста това не звучи добре...срам ме е да кажа на майка ми :( Не ми се иска да ходя на гинеколог.

miloto_girl_4e
01-26-2006, 13:42
Ами аз не съм правила секс едвали ще е от това.Уау киста това не звучи добре...срам ме е да кажа на майка ми :( Не ми се иска да ходя на гинеколог.


Никой не те пита дали искаш или не да ходиш на лекар :!:
Това не е концерт по желание :!:
Имаш проблем и то сериозен според мен :arrow: отиваш на гинеколог :!:

15-m-sf
01-26-2006, 13:43
Ammm da taka e ne zvuchi dobre :( > Amm ti na kolko godini si ?..Ako iskash dai da pogovorim na same za da ti kaja niakoi neshta :oops: :roll:

15-m-sf
01-26-2006, 13:47
Ako iskash mi pishi na ICQ to :oops: ....a Inache .."miloto_girl-4e" e mnogo prava :arrow: I pak ti kazvam ...Ne go otlagai :!: zashtoto moje da stane i po losho :(

DrSmurph
01-26-2006, 15:26
По традиция в този форум търсещите помощ биват първо наплашени от неадекватни отговори и после евентуално съветвани.
Та в тази връзка ббих искал преди да дам отговор дяа попитам.... дали последно говорим за пъпка или бучка щото разликата е като между слънцето и земята ?

kanar4o
01-26-2006, 15:50
mi doktore ako e prosto podkojna pupka ili kak tam se vika deto nqma vruh tq kak she razbere ? men primerno na tva mekichkoto na uhoto vinagi mi se sabira neshto takova :) nito sum nosil obici nito nishto i pak si imam topchence vutre :)

DrSmurph
01-26-2006, 21:29
mi doktore ako e prosto podkojna pupka ili kak tam se vika deto nqma vruh tq kak she razbere ? men primerno na tva mekichkoto na uhoto vinagi mi se sabira neshto takova :) nito sum nosil obici nito nishto i pak si imam topchence vutre :)
ok
saglasen sum che moje bi ne sum se izrazil pravilno ... veroiatnostta da se napravi razlika ot vas e minimalna no vse pak sashtestvuva. Pupkata obiknovenno se namira v nai-povarhnostnia plast na kojata, a ako e mlko po-dulboko obiknovenno im vanshno izrajenie. Bu4kite ili top4etata kakto ti se izrazi se namirat v dalbo4ina ... chesto sa kapsulirani i murdat dosta po-razlichno ot edna pupka. Tova za koeto spomenavash v mekata chast na ushoto ti .. veroiatno e mastna jlezi4ka, koiato sabira sekret i obrazuva lipomche. A ako tu se poiaviava ili izchezva moje da bude drugo neshto.

Abra-Kadabra
01-28-2006, 00:53
Doktora e prav - izkarvate nai-tragi4no neshtata.. napravo kajete 4e e rak v posleden stadii, 4e pone da ste dovolni! Barvo be.. dramatizirate ne6tata, bez da znaete kakvo e! ... Nikakva loqlnost.
Pypkite nai-4esto sa vynshni, s vryh . razbira se ima i podkojni, no po-rqdko. A bu4kite, nai-4esto sa kapsulirani vytreshni obrazovaniq, koito sa prikrepeni kym kojata, pimerno, s nestho kato "kra4e" i imat razlina materiq. Pogledni kakvo e to4no i dai opisanie na doktora. Uspeh!