PDA

View Full Version : jivota mi se obarna naopaki



sexy_girl14
01-26-2006, 14:01
Iskam da vi razkaja kak jivota mi se obarka baq i ne zadaljavam nikoi da go 4ete.Vsi4ko zapo4na okolo nova godina.Izvednaj razbrah 4e mnogo ot priqtelite mi me haresvat.Ne iskam da prozvu4i 4e se hvalq,no ot togava mi predlojiha adski mnogo mom4eta,koito pove4eto sa mi edni ot nai dobrite priqteli.Ve4e neznam kakvo da pravq.Ne iskam da izgubq priqtelite si za6toto mnogo gi cenq.Nqkoi 6te kajat 4e tova e hubavo za6toto sam haresvana,no az s vseki den po4vam da se 4uvstvam vse po samotna i 4uvstam 4e ostavam bez istinski priqteli,za6toto otkazah na vsi4ki i te se odrapnaha ot mene a az iskam da si zapazim otno6eniqta.MOLQVI PUSKAITE SERIOZNI MNENIQ!!

danger_love{F}
01-26-2006, 14:17
Като за начало можеш на тях самите да им обясниш какво искаш и само момчета ли си имала за приятели?ако е така кофти ситуация ама не мисля че с това живота ти се е объркал;)

air_soul
01-26-2006, 14:30
ami...4esno kazano nqma drug na4in.Prosto priqtelite ti trqbva da se otdale4at ot teb, za da te zabravqt, no ako vse pak ima na4in, pogovori si s tqh i im kaji tova, koeto kaza na nas

RoSsY88
01-26-2006, 14:41
Всичко ще се оправи след време...споко нали иамш приятелки...истинските ти приятели ще си останат при теб независимо дали ще ходиш с тях или не!Не е задължително да ходите,ако не искаш гадже им казваш и тва е