PDA

View Full Version : Kak da zapazq vrazkata ni ?



He3HauKa
01-26-2006, 16:02
V momenta naistina sam otchaqna i za tova se obrashtam kam vsi4ki vas...Znachi hodq s edno momche ot malko poveche ot mesec...Predi tri godini hodihme no se razdelihme zaradi nashite ..togava bqh malka i ne osaznah kakvo stana.Sega otnovo sme zaedno i az sam strashno shtastliva zashtoto go obicham ot cqloto si sarce i dusha... Obache priqtela mi se drusa,raboti v benzinostanciq i se zanimava s krajbi...Taka se e sluchilo che jivota go e prevarnal v takav...No bashta mi razbra s kakvo se zanimava priqtela mi i tozi pat mnogo me e strah zashtoto bashta mi naistina ima sposobnosta da mu navredi i da ni razdeli :cry: Laja nashite za da se vidq s priqtelq mi ... sachinqvam kakvi li ne istorii ... Iskam da zapazq vrazkata si zashtoto mnogo darja na nego!Kak da pokaja na roditelite mi che toi nasstina estrahoten chovek no prosto e prejivql mnogo :cry: Molq vi daite mi savet zashtoto ne iskam da go zagubq zaradi podobna prostotiq :cry:

01-26-2006, 16:21
Родителите ти никога няма да ти позволят да излизаш с такъв човек,така че забрави тяхното одобрение.По-добре се опитай да помогнеш на приятелят си щом толкова държиш на него.Ако и той държи на теб си в състояние да отвориш очите му понемалко освен ако не абсолютно пропаднал...

He3HauKa
01-26-2006, 16:27
Opitvam se da mu pomogna i mislq che uspqvam...... pone malko... Ne me interesuva odobrenieto na roditelite mi ne me interesuva te kvo mislqt iskam prosto da ne mi se mesqt a nz kak da gi nakaram..ili po to4no bashta mi ..Kvo da mu kaja.. Kak da mu obesnq.. :cry:

RoSsY88
01-26-2006, 16:29
Родителите мислят най-доброто за теб.Не знам на колко си години,ама явно си мн щастлива с него и искаш да си с него.Що не ги запознаеш и не им покажеш другата същност на приятеля си,за да могат и те да го харесат.Наистина баща ти може да ви раздели,но не можеш ли да накраш някак гаджето си да спре да се дрогирва и краде?!Така наврежда не себе си и на теб,трябва някак си да го накараш да спре :(

Dr. Kazimbutt
01-26-2006, 17:57
V momenta naistina sam otchaqna i za tova se obrashtam kam vsi4ki vas...Znachi hodq s edno momche ot malko poveche ot mesec...Predi tri godini hodihme no se razdelihme zaradi nashite ..togava bqh malka i ne osaznah kakvo stana.Sega otnovo sme zaedno i az sam strashno shtastliva zashtoto go obicham ot cqloto si sarce i dusha... Obache priqtela mi se drusa,raboti v benzinostanciq i se zanimava s krajbi...Taka se e sluchilo che jivota go e prevarnal v takav...No bashta mi razbra s kakvo se zanimava priqtela mi i tozi pat mnogo me e strah zashtoto bashta mi naistina ima sposobnosta da mu navredi i da ni razdeli :cry: Laja nashite za da se vidq s priqtelq mi ... sachinqvam kakvi li ne istorii ... Iskam da zapazq vrazkata si zashtoto mnogo darja na nego!Kak da pokaja na roditelite mi che toi nasstina estrahoten chovek no prosto e prejivql mnogo :cry: Molq vi daite mi savet zashtoto ne iskam da go zagubq zaradi podobna prostotiq :cry:
"Животът го е превърнал в такъв"... защо го оправдаваш? Всеки избира сам какъв да бъде. Ако животът ни правеше, то аз сега би трябвало да съм наркоман като всички боклуци, които се събират пред блока ми. Само че не съм, защото съм избрал да не съм.
Нищо лично, но приятелят ти е боклук. Не може да се друсаш, да крадеш и да си свестен. Аз бих те посъветвал да го зарежеш. Не ти трябва някой, който ще ти провали живота. Затова съм на страната на родителите ти. Те мислят за тебе, но ти все още не можеш да го загрееш. Ще го разбереш след няколко години и ще си кажеш: "ех, защо ли не послушах нашите?". Само че тогава ще бъде късно. Ако останеш с него, потъването ти е неизбежно. Най-лошото е, че точно твоят любим човек ще бъде тежестта, привързана към краката ти, която ще те дърпа неумолимо надолу към дъното.
Това твоето е нещо като детско увлечение по лошото момче. Заедно сте от един месец, обаче ти си лудо влюбена в него. Стига глупости! Ще срещнеш човек, който много повече ще заслужава да го обичаш.

UnBornKb
01-26-2006, 18:04
Мила, не вярвам по някакъв начин да накараш баща ти да не се меси в живота ти. Та нали това е негово задължение - да се грижи за теб и да иска най-доброто за теб.
Тези преди мен бяха прави - приятеля ти сам е избрал този път, ако можеш да му помогнеш по някакъв начин, направи го. Но не позволявай да завлече и теб. Ако държи на теб ще се промени, за да може да сте заедно без да лъжеш и да се криеш от родителите си.