PDA

View Full Version : Тъга...



Tyjna
01-26-2006, 16:11
Много съм тъжна... моля ви бъдете сериозни и ми дайте искрен съвет.
Значи с приятеля ми ходехме повече от 5 месеца.Всичко беше много хубаво и бях много щастлива.Преди 2 седмици ми предложи брак и правехме сметка след като завърша да се оженим.Но в последните 2/3 дни чувствах,че нещо не е наред.Снощи много говорихме и ми каза,че наистина са му охладняли чувствата през последните дни и че не знае какво чувства.Бил много объркан и му трябвало малко време сам за да види до каква степен ще му липсвам,дали ме обича и дали изобщо може да остане сам без мен.Каза ми , че много бил свикнал с мен,че му било много хубало и разни такива.
Проблема е,че утре имам рожден ден, а той ме остави сама. Живеехме заедно и много свикнах с него... и сега се прибрах след училище и съм сама... него го няма,а аз ужасно много страдам. Иска ми се да го потърся,но мисля че трябва да се въздържа и да го оставя той да ме потърси.
Вие на мое място какво бихте направили?
Предварително благодаря.

sherry
01-26-2006, 16:16
Много съм тъжна... моля ви бъдете сериозни и ми дайте искрен съвет.
Значи с приятеля ми ходехме повече от 5 месеца.Всичко беше много хубаво и бях много щастлива.Преди 2 седмици ми предложи брак и правехме сметка след като завърша да се оженим.Но в последните 2/3 дни чувствах,че нещо не е наред.Снощи много говорихме и ми каза,че наистина са му охладняли чувствата през последните дни и че не знае какво чувства.Бил много объркан и му трябвало малко време сам за да види до каква степен ще му липсвам,дали ме обича и дали изобщо може да остане сам без мен.Каза ми , че много бил свикнал с мен,че му било много хубало и разни такива.
Проблема е,че утре имам рожден ден, а той ме остави сама. Живеехме заедно и много свикнах с него... и сега се прибрах след училище и съм сама... него го няма,а аз ужасно много страдам. Иска ми се да го потърся,но мисля че трябва да се въздържа и да го оставя той да ме потърси.
Вие на мое място какво бихте направили?
Предварително благодаря.
Ostavi go malko nasame s mislite mu.Vazmojno e da te obi4a,no po nqkakav na4in da se 4uvstva zadu6en ot vrazkata vi.Ostavi go da vidi kak 6te se po4uvstva bez teb,neka toi te potarsi.Neka mu zalipsva6 i oceni kolko mnogo zna4i6 za nego.Znam,4e ti e trudno taka,no qvno se nujdae ot malko vreme bez teb,dai mu go.Jelaq ti kasmet i dano tva kolebanie,koeto go e obzelo da e za malko

He3HauKa
01-26-2006, 16:17
Mila sled kato ti e predlojil brak znachi naistina izpitva silni chustva kam teb ....A predi edna takava sadbovna krachka v jivota e normalno da se chustva obarkan i izplashen da iska da proveri dali tova mejdo vas e istinsko.Kratkata razdqla v pove4eto sluchei pomaga..Taka che ne gubi nadejda ako te obicha istinski shte se varne ...a ako ne- e predovratil edno oshte po golqmo stradanie za teb-nespoluchliv i neshtasten brak... Nedei da univash i imai nadejda :wink:

01-26-2006, 16:26
На колко си години?
Ти нормална ли си да се жениш за човек,с който ходиш от 5 месеца???Помисли малко,бе момиче-това е страшна отговорност!

RoSsY88
01-26-2006, 16:48
Лол...женитбата е мн сериозна крачка в една връзка.Най-добре му дай свобода ако те обича ще се върне ако ли не едва ли искаш да си женена за човек,който не е сигорен в чуствата си към теб.Дано се съберете мн го обичаш явно.Ами прекарай рожденият си ден с приятелки...може да получиш за изненада приятеля си,може би ще се върне за рожденият ден.А и не бързай с женитбата.Ти на колко си?Остави го той да си реши и не го търси...дано се съберете.Успех

01-26-2006, 17:05
Наистина благодаря ви много за съветите... той ми звънна и ме помоли да му простя за това, че е бил несигурен в любовта си към мен и се разбрахме утре да поговорим и да си изясним всичко. Не можете да си представите колко съм щастлива. Иначе да ви кажа.. все още съм на 17 ;) той е на 22. Зная, че ще си помислите че това което ще направя е глупаво,но той наистина значи много за мен и страшно много ми помага с всичко.
Благодаря още един път на тези който писаха и ви желая всичко хубаво.