PDA

View Full Version : Nikakuv smisul



Oburkanataa
01-26-2006, 16:36
S vseki izminal den se chuvstvam vse po gadno i ne namiram absoliutno nikakuv smisul v jivota.Da zapochnem s tova,che roditelite sa mi razvedeni.Bashta mi e alkoholik.Sestra mi se opita da se samoubie.S mama i kaka se iznesohme na kvartira.Premestih se v novo uchilishte i samo az si znam kak sum se opraviala do sega.Maika mi ne me razbira moga da govorq svobodno samo sus sestra si.Vseki moment mama moje da ostane bez rabota i da nqma kude da jiveem...
Osven tova sum debela i nikoi ne me haresva.Misliat me za zubarka,zashtoto ne hodia da pusha.SMiatat me za otkachalka,zashtoto se interesuvam ot duhovni neshta i viarvam,che sushtestvuvat izvunzemni.Osven tova nikoe ot momchetata,koito sum haresvala ne e tvrushtalo na chuvstvata mi.Ne namiram smisul v jivota.Molia vi pomognete mi da go otkria!

01-26-2006, 16:49
Съжалявам за неприятностите,които са ти се случили и те поздравявам,че си се справила!Ще се справяш и занапред.Именно в това е смисълът на живота ни-нещата,които правим!Би могла да заложиш на всичко,което си постигнала до сега.Преместила си се в ново училище,друга квартира-това говори,че способността ти да се адаптираш към нова среда работи.Да,вероятно си имала трудни моменти,но си ги преодоляла.Родителите ти са разведени,но нима щеше да е по-добре ако скандалите продължаваха?
Не смятам,че всичките ти съученици не те приемат,но знам,че няма как да стане така всички да те одобряват!Няма начин,ще се появи и момчето,за което мечтаеш,дори няма да бъде само едно!Но преди да отговори на чувствата ти,е необходимо да те забележи и да те хареса.За да се случи това е желателно да се "отвориш" малко повече към другите!
Наистина ти пожелавам голям успех!!

ComiX
01-26-2006, 16:53
Не можах да се логна,горе бях аз.

shan7ava7a_
01-26-2006, 16:54
Vij..spored men ne trqa da se ot4aiva6 nap1lno ! Moje bi ne vsi4ko e tolkova 4erno kolkoto ti izglejda..4ovek jivee taka kakto sam si go napravi ! Spored men trqbva ti da si go napravi6 po-hubavo ! Znam 4e ne vsi4ko zavisi ot teb no se pom14i kvoto moje6 da napravi6..v1rvai mi vseki ima problemi..vseki moje da se hvane za mn. ne6ta no tova ne e na4inut da gi opravim..spored men izlizai s nqkoi priqtlki zabravi za problemite v k16ti..aa p1k za mom4etata moje bi sega ne e moment1t..vseki vse nqkoga namira svoqta polovuinka ! Nz na kolko si no s1s sigurnost ima6 vreme da nameri6 podhodq6tiq 4ovek prosto iz4akai !A v semeistvoto..napravi vsi4ko v1zmojno da se razbira6 mn. dobre s maika si i sestra si i spored men 6te se 4uvstva6 dovolna ot tova koeto pravi6.Spored men ti samata si vt1lpqva6 4e si smotana i nz si kvo..ne e taka vseki 4ovek nosi svoqta krasota kakvato i da e tq..i drugiq variant da se spravi6 s problemite e da ima6 4ovek do sebe si na koito moje6 da mu spodeli6 vsi4ko ! Uspeh !

Pe666o
01-26-2006, 16:59
:)виж..всеки има много проблеми, верно твоите са..доста сериозни, но това е..така е станало..всеки трябва да приеме положението си и ако не му харесва..да се бори да го промени. Това че сега си нямаш приятел не значи, че никога няма да имаш :) Никога не е късно да намериш своята половинка. А що смяташ че си дебела...има лесно бе..отслабни :). Щом сестра ти те изслушва и може би зарежда с енергия...прекарвай повече време с нея. Опитвай се да се усмихваш повече...това много помага! :) и..бори се с живота..това е..повечето от нас се борят и все пак не много успяват да победят и да живеят както искат....бъди силна и не се предавай щото да се предадеш е най-лесно. Успех :)

WILD__BOY
01-26-2006, 17:23
ОООоооО копеле.. бори се. Изяш ги с парцалите и не се давай! Не вярвай в изванземни, а в хората, които от нищо са станали велики.

01-26-2006, 17:27
welcome to the real life

12345
01-26-2006, 17:27
В крайна сметка ти ще направиш с живота си каквото искаш! Не му мисли, ще дойде време, когато нещата ще се оправаят! Гледай повече напред! А, ако си комплексирана от теглото си почни да спортуваш!
Е, успех! :wink:

white_chik
01-26-2006, 17:31
ami 4estno da ti kaja taka kakto go kaza naistina nqma smisul tvoq jivot.prosto opitai se da gleda6 po-bodro na jivota.Verno e 4e mnoo ti se e subralo no se postarai da tursi6 hubavite ne6ta.Na purvo vereme ne vqrvai v izvunzemni ili pone ne go pokazvai,opitai se da otslabne6,nameri si istinski priqteli,s koito da se 4uvstva6 dobre i pone za malko da se otkusva6 ot problemite.Brei kak go kazah.Are uspeh :wink:

hamilcar
01-26-2006, 17:35
Всеки си има проблеми.Хубавото е,че всеки проблем си има разрешение.

12345
01-26-2006, 17:44
Всеки си има проблеми.Хубавото е,че всеки проблем си има разрешение.
Повярвай ми! Много проблеми нямат естествен изход и решение! :wink: