PDA

View Full Version : Любовта от другата страна..



ComiX
01-26-2006, 17:04
Като гледам постовете,повечето са как гаджето ги е зарязало,изневери и т.н. ...
Мнозина се сещат да говорят за любовта,само когато
са наранени и ги боли.Затова всеобщото мнение е,че
тя повече отнема отколкото дава!
Целта на тая тема е да видя мнения от положителната страна на любовта.Дано ме зарадвате! :P

UnBornKb
01-26-2006, 18:17
Може би всички постове тук (е не абсолютно всички..) са за раздяла, любовна болка, изневери и т.н., защото те пишат тук, за да получат подкрепа или съвет. А тези които са доволни и щастливи от любовта, просто сякаш не виждат смисъл да говорят за радостта си на фона на толкова мъка и сълзи.
Или поне това е моето мнение :)
Да, аз съм щастлива с моята половинка. И ние имаме много тежки моменти често и караници, но се обичаме истински. А това според мен е най-важното в една връзка - искрената, чистата, завладяващата любов.
А и както всички знаем - след една караница хората сякаш повече се сближават и любовта им става по-силна ..

miracul
01-26-2006, 18:25
любов, любов, любов
бла-бла-бла-бла
все едно и също
никой ли не си задава въпроса че така наречената "любов" има и друга страна ?..смисал че понякога може да се заблуждаваш че обичаш някой, а то всъщност да е прищевка да си с този човек..и след време свикваш с него и си мислиш че го обичаш и че неможеш без него...това е защото гледате всякви сапунени ла*на по ТВ-то и слушате ТЪПАТА ЧАЛГА!
BLACK METAL IS THE LAW ! :twisted:
п.с. бедните да мрът!..да живеят социално слабите ! :twisted: :twisted: :twisted:

UnBornKb
01-26-2006, 18:31
miracul не си срещал любовта, нали? Това няма нищо общо с това какво гледаме или какъв вид музика слушаме. Отнася се до сърцето ..

miracul
01-26-2006, 18:36
аз ли не сам я срещал??срещал сам я но просто не си заслужава да се вманячаваш толкова шото рано или късно "любовта" ше ти нанесе такав удар че ше ти останат комплекси за цял живот !
дано не ти се случи..на мен лично не ми се случило ма на един мой приятел още го боли от близо 3 месеца така че..глупавият се учи от грешките си а умния от грешките на другите..както искаш си го тълкувай това все ми е тая ! :)

UnBornKb
01-26-2006, 18:39
Любовта, драги мой, ми е нанасяла удари. Важно е да успееш да ги превъзмогнеш и да продължиш напред. Да си силен и да имаш хора, на който да се упреш като морална подкрепа. Не мисля, че могат да ми останат комплекси, защото не съм комплексарка. Трябват силна воля и желание за живот и щастие... другото само идва..

Dr. Kazimbutt
01-26-2006, 18:45
Да си силен и да имаш хора, на който да се упреш като морална подкрепа.
Това го запомни от мене: никога не разчитай на другите.

UnBornKb
01-26-2006, 18:49
Това, че ти не си открил такива хора, не значи, че няма. Знам на кого да разчитам и в каква ситуация мога да разчитам на него/нея..това са хора, доказали ми верността и приятелството си не веднъж

Dr. Kazimbutt
01-26-2006, 18:53
Това, че ти не си открил такива хора, не значи, че няма. Знам на кого да разчитам и в каква ситуация мога да разчитам на него/нея..това са хора, доказали ми верността и приятелството си не веднъж
Щом казваш...

miracul
01-26-2006, 18:53
всеки си има свои разбирания..и не всеки е силен като теб да ги превъзмогне и да продължи напред..това че ти си мислиш, че любовта е най-хубавото нещо което може да се случи на човек и там какви ли не други есе-та кадето пишете в училище са пълни глупости ! има много други начини да се изживее недостижимото! аз си падам по екстремните спортове и ако трябва да избирам няма да се замисля!но все пак вярвам че любовта съществува..шото сам изживял много и ми е писнало от драматични краища 8)

UnBornKb
01-26-2006, 18:55
Не е точно така - не съм казала, че любовта е най-хубавото нещо, което може да се случи на човек, но определено е едно от тези неща. Всички останали зависят от самите ти възгледи и интереси.

miracul
01-26-2006, 18:59
извинявай за въпроса ма цяла вечер ли мислиш да спориш с мен ? :P :P :P

UnBornKb
01-26-2006, 19:01
Малко хора се наемат да спорят с мен :lol: мисля че виждаш защо

miracul
01-26-2006, 19:04
мда..явно даржиш на думата си
за което те уважавам :)

UnBornKb
01-26-2006, 19:12
Мерси ;) наистина държа на думата си, каквото и да ми коства :))

Josefinne
01-26-2006, 19:20
Не е вярно, аз като гледам тука има супер мнгоо хора, които се обичат. Колкото до любовта - тя е най-прекрасното нещо на света, но в един момент, когато я загубиш тогава извднъж всичко ти светва. Любовта е като филм - като го изгледаш и едва тогава виждаш колко е красив, а по време на гледането си толкова заслепен, че просто нямаш време. Това й е проблема. Толкова е хубаво, че чак като го загубиш се осъзнаваш. Аз лично например преди мислех, че всичките стихове и песни са силно преувеличени, а сега...Сега разбирам всичко...Преди къде ми е бил ума, сега да видя чак...

ComiX
01-26-2006, 19:58
Не съм казвала,че няма такива дето се обичат!Просто както съм забелязала преобладава несподелената лябов
и затова исках да вида дали има такива като тебе,кои
то гледат положитилно на любовта,а не само да я упрекваме! :wink:

Глупак
01-26-2006, 21:45
Малко на дано да стигне. Мисля че са малко хората които не са слушали песента но...

От изгубената любов остава само болка и самота,
огребана душа, разбито сърце и въпросът ”Защо?!?”
Но по-добре да я изгубиш, отколкото никога да не си я срещал...!

NeBrEjNo
01-27-2006, 21:54
Глупак
koq be6e taq pesen

LifeleZz
01-28-2006, 10:34
Ае за ква любов става въпрос, след като всички тука са недорасли. В смисъл, че сега съзряват и все още не знаят нито кои са, нито какво искат от живота и т.н. Може ли да има нещо реално на нашата възраст? Ами много се съмнявам, тъй като се променяме с минути. Сега ще кажете "Аааа ама как, аз вече пораснах ама тън ама мън..." Ами щом влизате тук определено не сте пораснали... Объркани деца, които живеят в света на илюзиите..... Освен обич и привързаност на тая възраст друго няма!

VAMP_GIRL
01-28-2006, 10:39
Да си силен и да имаш хора, на който да се упреш като морална подкрепа.
Това го запомни от мене: никога не разчитай на другите. Защо да не разчита на другите, за да не излезе с разбито сърце и т.н., но ако всеки така си казваше, то всеки щеше да си умре сам.

CVETELLINA
01-28-2006, 11:59
Не е вярно, аз като гледам тука има супер мнгоо хора, които се обичат. Колкото до любовта - тя е най-прекрасното нещо на света, но в един момент, когато я загубиш тогава извднъж всичко ти светва. Любовта е като филм - като го изгледаш и едва тогава виждаш колко е красив, а по време на гледането си толкова заслепен, че просто нямаш време. Това й е проблема. Толкова е хубаво, че чак като го загубиш се осъзнаваш. Аз лично например преди мислех, че всичките стихове и песни са силно преувеличени, а сега...Сега разбирам всичко...Преди къде ми е бил ума, сега да видя чак...Josefinne, мнението ти е точно като моето :wink: така си е
:) :)