PDA

View Full Version : TOKIO HOTEL



Страници : [1] 2 3

deidiy
01-26-2006, 17:21
ako nqkoi go kefat tokio hotel i po speciqlno bill molq da mi pi6e da didi13@abv.bg
ako ne stegi 4uvali potarsetegi vav data.bg

Tedka-Medka
01-26-2006, 17:42
Мен адски мноо ме кефат обаче любимец ми е
Georg :) сорка ;>

`Death`Whore`
01-26-2006, 17:54
На колко 11 са? Или може би 10? Аз имам много по-мъжествен глас от вокала. И се гримирам по-малко от него.

Worthless
01-26-2006, 18:05
ах, ето я моята темичка :) много обичам да говоря за тия педе... ъъъ темерутчета :D
много, много, много ме дразнят... педал до педал наредени! доколкото разбрах пеели как се ебали... мухахаха :lol: че те имат още бяло около устата :lol: а имали и некфа песен дето се превеждала "валят мъже" :lol: :lol: :lol: личат им наклонностите и без такива песни, да са спокойни :lol:
зле са момчетата. пък тфа същество вокала напрао да се чудиш момче ли е, момиче ли е...
а гадното е, че една приятелка се е зарибила по тях и само слушам за божествения бил, че даже си го е пльоснала на телефона и само като й погледна дисплея и ми става лошо...

Briseis
01-26-2006, 18:11
Аз като ги видях за пръв път си казах "ебати яките пички"...Да ама не...Ся супер много ме дразнят...Добре че не знам немски :twisted:

rusalkata_
01-26-2006, 18:11
хих.а аз като ги видях за първи път в едно списание тоя Бил го помислих за момиче! :lol: не съм им слушала ннито една песен...

deidiy
01-26-2006, 18:16
tedkaimedka 10x 4e vse pak kaja ne6to za tqh ako ima6 tehni klipove mnogo ti se molq da mi prati6 na didi13@abv.bg

deidiy
01-26-2006, 18:33
deidiy написа:
mnogo pozdravi na priqtelkatati ot men .da ti kaja 4e toi e mom4e sas sigurnost
тфа май за мен беше... моме, научи се да цитираш!
БДУ що си толкова сигурна, че е момче? да си виждала кфо има в панталоните?
ne ama mu li4i ne misli6li? :evil:

deidiy
01-26-2006, 18:53
deidiy написа:
mnogo pozdravi na priqtelkatati ot men .da ti kaja 4e toi e mom4e sas sigurnost
тфа май за мен беше... моме, научи се да цитираш!
БДУ що си толкова сигурна, че е момче? да си виждала кфо има в панталоните?
ne ama mu li4i ne misli6li? :evil:ъъъ еми явно не мисля :lol:
stiga ste gi obijadali te sa tolkova hubavi ai mu li4i 4e e mom4e :shock:

th_big_fen
01-27-2006, 09:24
Spored men Tokio Hotel sa nai-gotinata grupa!Nai-mnogo ne kefi bojestveniq Bill!Ne razbiram kakvo ne im haresvate!?!Peqt super, obli4at se super, pesnite im sa super!Te sa si gotini ot vsqkade!Napulno podkrepqm tehnite fenove!

luDo_LaPe^
01-27-2006, 13:26
Тва много напомня на фенките на ЛП,не мислите ли?"ооо,честъъър""нее,майк е по-секси""аре ма,пача,виж Честър къв е пич,ще го схрускам""нее,Майк е по-готин"
Е,кажете ми,не е ли същото?"Том""Нее,Бил""неее""охх,БОЖЕСТВЕНИЯ Бил"
ААа,бахти.Как може едно нормално момиче да не види колко са женствени тия бе?Е,тва с растите поне повече мяса,въпреки тва бебешко личице и руса косица...Поне някак си прилича на момче.Ма тва чернокосото...за него прошка няма :twisted: :lol:

Death_F
01-27-2006, 14:15
Ей ся си изтеглих една "песен" олееееееее ОжасТ аферата драйфус!!!сериозно ли е мъжко това което пее?Бахти... :shock:

02-25-2006, 16:16
Хм.....

Знаете ли какво ще ви кажа? Токио Хотел е една страхотна група!Това, че вие слушате Милко Калайджиев или другите тъпаци от чалгата, си е ваш проблем!

Да,на Бил още не му е мутирал гласа, но пак си пее страхотно и изглежда така!!!

Да, Том също е страшно готин и свири страшно за възрастта си!!!

Да, Георг сперд мене е педал.... :mrgreen: , но това не означава , че и той не става!!!

Да, Густав също свири жестоко на барабани!!!

Бил и Том са малко по-женствени, но това не означава нищо!Пак са си мнооооооого сладки и готини!

Песните на Токио Хотел са страхотни и не мисля, че трябва да ги оплюват някакви си лигльовци!

Всъщност се чудя защо ли изобщо си губя времето с вас!?Няма смисъл просто... [-(

`Death`Whore`
02-25-2006, 16:20
Вокалистът и за момиче не става.

02-25-2006, 16:25
Хмм....Според Токио Хотел са една страхотна група!Дори смятам, че не заслужават да бъдат оплювани от такива, които сигурно слушат Милко Калайджиев!!!!

Такааааа....

Да,гласът на Бил още не е мутирал, но той пее жестоко и изглежда така!

Да, брат му Том свири страшно за възрастта си!

Да, Геор изгелжда малко на педал... :mrgreen: , но това не означава, че и той не свири по-малко добре от Том!

Да, Густав свири страхотно на барабани!

И какво изглежда?Май си имаме една страхотна немска група!Защо още ми харесват ли!?Защото попринцип мразя немския, защото за пеене изобщо не става, но техните песни звучат БОЖЕСТВЕНО!!!

Също така защо ги оплювате?Всеки човек си има недостатъци(аз честно казано, тези на Том и Бил не ги виждам)!Вие мислите ли се за нещо по-добро от тях?

Да, Бил се държи малко женствено понякога, но точно това го прави по-готин!!!!!!!!!!!!!!!!
Същото и за Том(абе той не е точно такъв, ама...)

Даже се чудя защо ли си губя времето с вас!Просто няма смисъл...

02-25-2006, 16:25
много ме дърви прическата на вокала (http://www.tokiohotel123.jubiiblog.de/upload/Tokio%20Hotel%20Bill.jpg)
кфо ли не давам за такава коса и форма на лицето...
"тоя" с растите?!? тфа не е ли момиче...
много е сладък/сладка
не съм ги глушала и като чета коментарите май няма
и да ги слушам...

02-25-2006, 17:30
лелеее ужас!!! и пеят на немски :-#

02-25-2006, 20:25
protivni sa mi, oshte pove4e, 4e posramvat Germaniq :evil:
koftito e, 4e takiva dobri nemski grupi, kato Emil Bulls, ne izgrqvat, a takiva de4kovci, kato tokio hotel, se slushat ot milioni...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 23:03
mene mn me kefat tiq mom4eta super sa :) osobeno bill

03-01-2006, 19:53
ах, ето я моята темичка Smile много обичам да говоря за тия педе... ъъъ темерутчета Very Happy
много, много, много ме дразнят... педал до педал наредени! доколкото разбрах пеели как се ебали... мухахаха Laughing че те имат още бяло около устата Laughing а имали и некфа песен дето се превеждала "валят мъже" Laughing Laughing Laughing личат им наклонностите и без такива песни, да са спокойни Laughing
зле са момчетата. пък тфа същество вокала напрао да се чудиш момче ли е, момиче ли е...
а гадното е, че една приятелка се е зарибила по тях и само слушам за божествения бил, че даже си го е пльоснала на телефона и само като й погледна дисплея и ми става лошо...

za tvoe svedenie jiveq v germaniq i moga da si preveda pesnite im za tva tam ne se pee za tova
пеели как се ебали... a za mnogo po-smisleni ne6ta i specialno zaradi tebe 6te preveda vsi4kite im pesni za da vidi6 tiiii durta kukumqvkeee :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 osven tva pesenta
"валят мъже" q e pql bill kogato e bil na 13 (sega e na 16 dori i da ne vi se vqrva) i e trqbvalo da q izpulni na edin konkurs oba4e mu se e padnala taq pesen specialno nqkoi put 6te mu pratq pismo da zapee ne6to ot sorta na ``4akah te plakah si`` :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

Sinister_Doll
03-01-2006, 20:21
OMG! http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Teq ot kuv pol sa!?! Ama vsi4kite li sa mom4eta?!?
http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Oooou, tozi glas bojestven! http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

OMG! Moqt glas e m/u 12 i 38 puti po- mujestven!?!
http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Teq sa toku 6to izlezli ot detskata gradina! Trqbva da peqt Zay4enceto Bqo na nemski... Mn, mn, mn, mn zle! http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Kakva po dqvolite e taq bozava muzika!? Kakvo vi stava, hora!?

03-01-2006, 20:46
хахах деца.

DarkSanctuary
03-02-2006, 14:10
Spored men Tokio Hotel sa nai-gotinata grupa!Nai-mnogo ne kefi bojestveniq Bill!Ne razbiram kakvo ne im haresvate!?!Peqt super, obli4at se super, pesnite im sa super!Te sa si gotini ot vsqkade!Napulno podkrepqm tehnite fenove!
Застреляй се или се страртирай към 4-ти километър възможно най-бързо! Положението е наистина сериозно! ](*,)

chestra_f
03-02-2006, 15:36
OMG! http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Teq ot kuv pol sa!?! Ama vsi4kite li sa mom4eta?!?
http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Oooou, tozi glas bojestven! http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

OMG! Moqt glas e m/u 12 i 38 puti po- mujestven!?!
http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Teq sa toku 6to izlezli ot detskata gradina! Trqbva da peqt Zay4enceto Bqo na nemski... Mn, mn, mn, mn zle! http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Kakva po dqvolite e taq bozava muzika!? Kakvo vi stava, hora!?
i az taka mislq

chestra_f
03-02-2006, 15:58
Tokio Hotel Peqt super
Глупаво дете, не се излагай.
TIQ SA PEDALI

03-03-2006, 20:58
Spored men Tokio Hotel sa :?: nai-gotinata :?: grupa!Nai-mnogo ne kefi :?: bojestveniq :?: Bill! :?: Ne razbiram :?: kakvo ne im haresvate!?!Peqt :?: super :?: , obli4at se :?: super :?: , pesnite im sa :?: super :?: !Te sa si :?: gotini ot vsqkade :?: !Napulno podkrepqm tehnite :?: fenove :?: !

1:бил е момИ4е
2:пеят/опитват се да пеят/не6то като....какво....поп с една китара???
3:вокала не става а онуй с растите е рапър4е!?! :smt071

Devilish
03-12-2006, 08:15
:пеят/опитват се да пеят/не6то като....какво....поп с една китара???

1-da peqt-problemacia?
2-tova koeto po tvoite dumi peqt (trqbva da bude svirqt) e rock tui 4e izslu6ai pesnite im predi da govori6 :mrgreen:



Teq ot kuv pol sa!?! Ama vsi4kite li sa mom4eta?!?

da ne6to protiv?

OMG! Moqt glas e m/u 12 i 38 puti po- mujestven!?!

ami nz moito dete vijdam ! =; vseki si ima razli4an glas a puk tvoq kakuv e hi4 ne me burka


Teq sa toku 6to izlezli ot detskata gradina! Trqbva da peqt Zay4enceto Bqo na nemski... Mn, mn, mn, mn zle!
ami te sa na 16 godini \:D/ za tova im e maaalko kusno za detskata gradina osven ako nqkoi bavno razviva6t se individ kato tebe moje bi :smt019
ne moje da precenqva vuzrastta na horata



Kakva po dqvolite e taq bozava muzika!? Kakvo vi stava, hora!?


tva moito dete e rock 4eti spisaniq tam si pi6e !!!!! :shock:

forrzi
03-12-2006, 12:47
аййй
егати пумията
немоа ги дишам тия лигави педерастчета
тъй де-да си го на таковат :-D

magesnik
03-12-2006, 20:59
Аре бе аз дето не съм барвал барабани цял живот съм сигурен че при 2 седмици по сериозни уроци и ше свиря по добре от тоя педал.

05-27-2006, 08:58
Вокалистът и за момиче не става.
О, разбира се, че "не става", на който не му отърва винаги ще говори така!
ОБАЧЕ НАПУК НА ВАС, МАЛКИ КОМПЛЕКСАРЧЕТА, СТРАДАЩИ ОТ КОМПЛЕКСИ ЗА МАЛОЦЕННОСТ, ТОКИО ХОТЕЛ СА НОМЕР 1 И ДА ГО ДУХАТЕ ПОД ВОДА ДОКАТО ИЗСЪХНЕ!

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

05-27-2006, 09:01
И ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ТОКИО ХОТЕЛ СА НАЙ-ДОБРИТЕ! ПО-ДОБРИ СА И ОТ ЛИНКИН ПАРК, И ОТ МЕТАЛИКА, И ОТ БЛЯК АЙД ПИЙС, И ОТ ДАЙЪР СТРЕЙТС, И ОТ НИРВАНА, И ОТ АЕРОСМИТ, И ОТ ЮРЪП, И ОТ ГРИЙН ДЕЙ, И ОТ US5, И ОТ ДЕПЕШ МОД, ОТ ВСИЧКИ, ХАХАХААХХАХАХАХААХХ! =D>

forrzi
05-27-2006, 13:23
БУАХАХАХАХАХААХ
ДАААА....ПО-ДОБРИ СААААА
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХА ХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХ
ЛЕЛЕЛЕ
срам ме е че живея по едно и също време с такива хора,които могат да петнят такива ВЕЛИКИ имена

magesnik
05-27-2006, 13:33
Е металика,депеш мод,нирвана поне не са педали. :lol:

just_a_kid
05-27-2006, 14:36
И ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ТОКИО ХОТЕЛ СА НАЙ-ДОБРИТЕ! ПО-ДОБРИ СА И ОТ ЛИНКИН ПАРК, И ОТ МЕТАЛИКА, И ОТ БЛЯК АЙД ПИЙС, И ОТ ДАЙЪР СТРЕЙТС, И ОТ НИРВАНА, И ОТ АЕРОСМИТ, И ОТ ЮРЪП, И ОТ ГРИЙН ДЕЙ, И ОТ US5, И ОТ ДЕПЕШ МОД, ОТ ВСИЧКИ, ХАХАХААХХАХАХАХААХХ! =D>

Аве ти на кой свят живее6?!?! Изоб6то не съм тръгнала с нагласата да обиждам ТХ, ама сериозно, 6то не отиде6 да се прегледа6 някъде ?! Тва, дето го твърди6 така сигурно, е направо виц!!!! Тия имат о6те наистина мнооооооооооооооогооооооо оо да изминат, за да бъдат дори и наполовина добри колкото по-голямата част от групите, които си изброил/а!!! И много е вероятно според мен да се разпаднат по този път, за6тото засега не са ни6то пове4е от хитови еднодневки!!! :smt019

PS: Напълно съм съгласна с последното мнение на "forrzi"

Maria Carmen
05-27-2006, 17:48
[-X ne sa prekaleno lo6i, no po-dobri ot gore izbroenite pak IZOB6TO NE SA! :roll:

05-27-2006, 20:03
Нооооооо ма кефат, особено Густав. Който не ги харесва, да го духа :smt018

SinisterDoll
09-20-2006, 23:27
И ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ТОКИО ХОТЕЛ СА НАЙ-ДОБРИТЕ! ПО-ДОБРИ СА И ОТ ЛИНКИН ПАРК, И ОТ МЕТАЛИКА, И ОТ БЛЯК АЙД ПИЙС, И ОТ ДАЙЪР СТРЕЙТС, И ОТ НИРВАНА, И ОТ АЕРОСМИТ, И ОТ ЮРЪП, И ОТ ГРИЙН ДЕЙ, И ОТ US5, И ОТ ДЕПЕШ МОД, ОТ ВСИЧКИ, ХАХАХААХХАХАХАХААХХ! =D>

Що не се гръмнеш,ъ ? :smt067
Какви са тези сравнения,които си тръгнал да правиш ? Айде спрете се..

Чух една песен на тая "група" и ми стана чак лошо..ужасно пеят,вокала им изобщо незнам момиче ли е,момче ли е и + това мразя немски език,а те пеят точно на такъв!Ужасни са!Феновете да ме извиняват,но наистина е така.. :!: И както разбрах дотук,не съм единствената,която мисли по този начин!


Който не ги харесва, да го духа
Сори,че ще го кажа,ама ДУХАЙ го ТИ ! :smt097

OtherDimension
09-20-2006, 23:28
И ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ТОКИО ХОТЕЛ СА НАЙ-ДОБРИТЕ! ПО-ДОБРИ СА И ОТ ЛИНКИН ПАРК, И ОТ МЕТАЛИКА, И ОТ БЛЯК АЙД ПИЙС, И ОТ ДАЙЪР СТРЕЙТС, И ОТ НИРВАНА, И ОТ АЕРОСМИТ, И ОТ ЮРЪП, И ОТ ГРИЙН ДЕЙ, И ОТ US5, И ОТ ДЕПЕШ МОД, ОТ ВСИЧКИ, ХАХАХААХХАХАХАХААХХ! =D>


e te tva e izkazvaneto na meseca ! :shock:

OtherDimension
09-21-2006, 09:55
ако обърнеш внимание ще видиш, че поста е от май месец :roll:


... na mesec mai ! :mrgreen:

Mo6nooo
09-21-2006, 10:01
Я не се карайте. Гошо от Почивка ис дъ бест. Той е по-добър и от линкин Парк, и от Евънесънс, и от Фифти сент, и от Тупак, и от СНууп Дог, и от Джи-юнит, и от Некро, и от Сайпръс, и от Оникс, и от Метълика, и от Мейдън, и от Мадона, и от Бритни, и от Аврил, от Всички. Абе Гошо ог почивка ис дъ бест ъф дъ бестс. =D>

bill_schrei
09-21-2006, 10:33
[b] а имали и некфа песен дето се превеждала "валят мъже" :lol: :lol: :lol: b]

Знам си аз че нищо не знаете ама се обаждате...нямат такава песен а Бил я пя веднъж в едно шоу когато беше на 13...ясно ли ти е...кат нз мълчи си и не се излагай :smt013

bill_schrei
09-21-2006, 10:42
Застреляй се или се страртирай към 4-ти километър възможно най-бързо! Положението е наистина сериозно! ](*,) [/quote]

Бих казала:Варви на някой мост...гръмни се и отърви света от присъствието си ](*,)

bill_schrei
09-21-2006, 10:44
Аре бе аз дето не съм барвал барабани цял живот съм сигурен че при 2 седмици по сериозни уроци и ше свиря по добре от тоя педал.

Мечтиииии ДУДЕ...мечтииииииииииииии :-s

Mo6nooo
09-21-2006, 10:48
bill_schrei - то Азис да го накарат да "пее" ще се дере по-добре от вкокластът на тази група.

bill_schrei
09-21-2006, 10:52
Съгласна съм че всеки има право на лично мнение,обаче кажете ми какво лично мнение е да обиждаш другите, че слушат това,което им харесва,а не теб не...аз лично се кефя на ТХ...и смятам да продължавам да си ги слушам...независимо от мнението на другите...който не го кефят да не ги слуша...феновете да им се кефят и тфа е.... ТХ РУЛЗЗЗЗ \:D/ :smt041 :smt020 :smt023

bill_schrei
09-21-2006, 10:54
bill_schrei - то Азис да го накарат да "пее" ще се дере по-добре от вкокластът на тази група.
НЕ МИ ПУКА...мразя азисКА,а се кефя на ТХ...ти ако харесваш Азис слушай си го :smt012

koalka
09-21-2006, 11:48
Мен не ми харесват.Този,който пее прилича на жена и не ме кефи гласа му.Лигав е доста и може повече грим да сложи. :lol:

OtherDimension
09-21-2006, 12:49
Я не се карайте. Гошо от Почивка ис дъ бест. Той е по-добър и от линкин Парк, и от Евънесънс, и от Фифти сент, и от Тупак, и от СНууп Дог, и от Джи-юнит, и от Некро, и от Сайпръс, и от Оникс, и от Метълика, и от Мейдън, и от Мадона, и от Бритни, и от Аврил, от Всички. Абе Гошо ог почивка ис дъ бест ъф дъ бестс. =D>


verno e !! Toq e nechovek , neosporim talant , neshlifovan diamant !

RedChil
09-21-2006, 19:34
Пикая върху Токио Хотел.

scissorhand
09-21-2006, 19:41
Стига бе...пак ли тая тема..Още ли не са се разпаднали? :lol:

AliceSw
09-21-2006, 20:33
оле честно ли са мъже вокала и барабаниста( не 4е го 4ух да свири, ама пи6е6е 4е има такъв) :smt005

RedChil
09-21-2006, 20:37
Tokio Hotel трябва да ги изберат за участници в ГейБрадър 4 с мисия да убедят останалите,че са жени - изобщо няма да полагат усилия за целта... :lol:

bill_schrei
09-21-2006, 20:46
Ох какви сме забавниии...оригиналниииии. ...направо нямам думи :smt011

RedChil
09-21-2006, 20:48
Хахах,може да не съм ти забавен,но поне не слушам педалска музика.

*Sumerian_Haze*
09-21-2006, 21:34
Изключително некадърни и смешни...

enemy of everything
09-21-2006, 23:37
tokio hotel на мен са ми стара зарибявка но сега ве4е ми драифа от тях.
е да не отри4ам 4е ако сре6тна вокала и се окаже не е геи няма да го доведа у нас и ... :-)
текстовете са яки но...абе тяхния стил музика не знам какъв се води но се о4аква да се обли4ат малко по исипано а не някво 4алгараскои особено бил на последния клип на ки4ури и с тясно дънки прилепнало за кльо6тавия му задник :smt078

09-22-2006, 00:42
RedChil педалска музика не слуша, но си е чисто педалче.
:)

RedChil
09-22-2006, 08:09
RedChil педалска музика не слуша, но си е чисто педалче.
:)
Що си гост ве,пинчер !?!?!?!

bobo's
09-22-2006, 08:32
не ме кефят по простата причина че вокала им има интересен вид за момче а и песните им не ми допадат :-k

fallen
09-22-2006, 13:06
2-tova koeto po tvoite dumi peqt (trqbva da bude svirqt) e rock tui 4e izslu6ai pesnite im predi da govori6 :mrgreen:

tva moito dete e rock 4eti spisaniq tam si pi6e !!!!! :shock:

Да, да, Токио Хотел са рок, Дебил е момче, а аз съм пухен розов заек...

Elektra_x
09-22-2006, 13:17
2-tova koeto po tvoite dumi peqt (trqbva da bude svirqt) e rock tui 4e izslu6ai pesnite im predi da govori6 :mrgreen:

tva moito dete e rock 4eti spisaniq tam si pi6e !!!!! :shock:

Да, да, Токио Хотел са рок, Дебил е момче, а аз съм пухен розов заек...
може...

bill_schrei
09-22-2006, 20:15
Хахах,може да не съм ти забавен,но поне не слушам педалска музика.

не само на мен си ми незабавен...а относно музиката щом тебе и другите от твоя вид не ги кефи е педалска, така ли?...кажете ми тфа кфо лично мнение е...а???? ](*,) :smt011 :smt012

RoyTheReaper
09-22-2006, 22:24
ц, не стават. вокала е с кофти прическа (факин' имо) и кофти глас. звученето им е инфантилно. за текстове не знам, зле съм с швабския.

пък какви фанатизирани фенове само... нямам думи. "който не ги харесва да го духа" :smt011 слушайте квото си искате, но защо трябва да обиждате инакомислещите?

scissorhand
09-22-2006, 22:26
Let's kill bill! :mrgreen: :twisted:

09-23-2006, 01:33
Що си гост ве,пинчер !?!?!?!
...каза 14 годишната, 40 килограмова мутра :lol: :lol: :lol:

Fiola
09-23-2006, 11:08
Хахах,може да не съм ти забавен,но поне не слушам педалска музика.
уау! Научи ме как да определям коя музика е педалска и коя не! Егати и простотията дето изръси! Я си мери приказките, че от улигофрени няма мира... Сега ще кажеш, че е педалска, защото я изпълняват педали. Ами ето да те светна по един въпрос дето много късае и чалгарите: МУЗИКАТА СЕ СЛУША, НЕ СЕ ГЛЕДА! Набийте си го в тиквите най-сетне! Това дали са педали или не няма значение! Правят хубава музика и това е! Щом не ви харесва-добре. Къжете, че музиакта им sucks, но не обсъждайте само външния им вид като няма за какво друго да се хванете! :smt011

RedChil
09-23-2006, 11:12
Хахах,може да не съм ти забавен,но поне не слушам педалска музика.
уау! Научи ме как да определям коя музика е педалска и коя не! Егати и простотията дето изръси! Я си мери приказките, че от улигофрени няма мира... Сега ще кажеш, че е педалска, защото я изпълняват педали. Ами ето да те светна по един въпрос дето много късае и чалгарите: МУЗИКАТА СЕ СЛУША, НЕ СЕ ГЛЕДА! Набийте си го в тиквите най-сетне! Това дали са педали или не няма значение! Правят хубава музика и това е! Щом не ви харесва-добре. Къжете, че музиакта им sucks, но не обсъждайте само външния им вид като няма за какво друго да се хванете! :smt011
Научи се,че се пише "Олигофрен" и след тва философствай,куха тикво.

Експлойтед ти каза квото трябваше.

Fiola
09-23-2006, 11:15
Хахах,може да не съм ти забавен,но поне не слушам педалска музика.
уау! Научи ме как да определям коя музика е педалска и коя не! Егати и простотията дето изръси! Я си мери приказките, че от улигофрени няма мира... Сега ще кажеш, че е педалска, защото я изпълняват педали. Ами ето да те светна по един въпрос дето много късае и чалгарите: МУЗИКАТА СЕ СЛУША, НЕ СЕ ГЛЕДА! Набийте си го в тиквите най-сетне! Това дали са педали или не няма значение! Правят хубава музика и това е! Щом не ви харесва-добре. Къжете, че музиакта им sucks, но не обсъждайте само външния им вид като няма за какво друго да се хванете! :smt011
Научи се,че се пише "Олигофрен" и след тва философствай,куха тикво.

Експлойтед ти каза квото трябваше.
Кой го казва... Аре дечко бягай, че мама те вика! Хващай се за правописа като няма какво друго да кажеш. Ех защо трябва пак да споря с хора от които строи простотия и само от приказките се разбира, че на лицето им е изписано аз съм елементарен кретен...

Mo6nooo
09-23-2006, 11:17
Стига сте обиждали момичето, ама то е гулпаво и ви се вързва...

Музиката им е тъпа. Предпочитам Бритни Спиърс пред тях...

bill_schrei
09-23-2006, 11:23
първо не ги слушат 12 годишни(само)...а пък вие много ГОЛЕМИ се извъдихте...второ се казва Музиката им е педалска за мен (това е лично мнение)...трето FIOLA ви казва нещо вярно...ама неееее...вие пак трябва да я обидите...явно само тфа можете...и последно(ама не по важност)...някой беше споменал нещо Да сме се научели да слушаме МУЗИКА...ами аз според теб какво слушам бе...ТХ също са музика независимо дали ти харесват или не...и за мене чалгата НЕ Е МУЗИКА...ама не псувам наляво и надясно безмозъчните чалгарки нали? Като не ми харесва не я слушам и това е...какво сте седнали само тука да се запувате...вие друга работа нямате ли си?!? ](*,) УЖАС!!! :smt011

bill_schrei
09-23-2006, 11:24
нещо се спомена за барабаниста им?

http://youtube.com/watch?v=YvZ39hE3PRs&mode=related&search= :roll:
тоя 12 годишния направо го е смазал...
на ТХ само че е на 18 да те светна

Fiola
09-23-2006, 11:26
Фиолче... употребявайкии думичката "улигофрени" ти да не би да водиш нормална дискусия???

не се прави на велика, а отговори на моя пост, където обясних защо е педалска музиката им...
Ще ти отговоря. Това, че музиката се изпълнява от педали не значи, че тя е педалска. Може да звучи все едно я изпълнява жена, но няма как да определиш една песен за педалска. Освен ако в текста не се пее за педали, а такава песен на ТХ още не съм срещнала. Може да ти звучи лигаво, но не можеш да определяш една музика по това дали автора е педал или не...

Fiola
09-23-2006, 11:27
първо не ги слушат 12 годишни(само)...а пък вие много ГОЛЕМИ се извъдихте...второ се казва Музиката им е педалска за мен (това е лично мнение)...трето FIOLA ви казва нещо вярно...ама неееее...вие пак трябва да я обидите...явно само тфа можете...и последно(ама не по важност)...някой беше споменал нещо Да сме се научели да слушаме МУЗИКА...ами аз според теб какво слушам бе...ТХ също са музика независимо дали ти харесват или не...и за мене чалгата НЕ Е МУЗИКА...ама не псувам наляво и надясно безмозъчните чалгарки нали? Като не ми харесва не я слушам и това е...какво сте седнали само тука да се запувате...вие друга работа нямате ли си?!? ](*,) УЖАС!!! :smt011
=D> =D> =D> =D> =D>

Fiola
09-23-2006, 11:34
ми да по-голям съм и явно слушам музика, която не е помия...
и са какво ще стане???

дам друга работа си нямам и ми е кеф да гледам как няколко момиченца защитават една изкуствена група, която няма грам музикална стойност, сценично поведение или каквото и да е било...
кеф ми е как се кефят на стерилитета на комерсиализацията на бунта...
кеф ми е да гледам как се мъчите да защитавате псевдо-различността на ТХ...


кеф ми е да гледам как защитавате със зъби, нокти и слюнка онова малко недоразумение, което се прави на... баси не мога да намеря правилната дума... нещо...
на фронтмен...

ТХ са като Гаврличето- момиченцата полудяха по нея, а после схе стане фешънче... ТХ сигурно ще почнат рап кариера или ще запеят тиролски песни... ба ли го...

шибани позьори са... тфа е :)

и ако някой посмее да ги нарече пънк, рок или нещо подобно... цял живот ще му се смея
Така както ние ти се смеем сега на простотийте ли?!

Mo6nooo
09-23-2006, 11:36
Истина е. Експлойтед пише само простотий и за това спечели титлата любимец за 2005 на Тийнпроблем...

bill_schrei
09-23-2006, 11:37
Не не ти е кеф...просто нямаш друга работа...а Аврил не ми пука че е станала фешънче...музиката и все оше ме кефи не зависимо дали Тя самата ме кефи...ТХ ако искат и бални рокли да облекат пак ще ме кефи музиката им...защото аз я слушам не гледам само визията... Ок?

Fiola
09-23-2006, 11:39
смейте се... няма лошо... вие сте чалгарите и слушате стерилна музика..
Въри погледни огледалото и викай чалгар на тоя дето те гледа отсреща....

Mo6nooo
09-23-2006, 11:40
Аз тази година смятам да се кандидатирам за флуудер на годината. Имам ли някакви шенсове, за да спечеля? :roll:

bill_schrei
09-23-2006, 11:41
имаш имаш

bill_schrei
09-23-2006, 11:54
добре бе човек ся това за кво беше...тъкмо се пооспокоиха нещата... :smt012

bill_schrei
09-23-2006, 11:59
оффф...всеки прави грешки...дори ти представи си... и никъде няма да ходим...и btw аз си знам да пиша...и просто сметнах че нямаше смисъл да псуваш...и когато ти спреш да наричаш музиката която харесвам педалска и аз ще спра да ти викам чалгар...

bill_schrei
09-23-2006, 12:01
емиии добре :smt012 макар че аз на теб не съм ти викала чалгар...понеже слушаш хубава музика поне по това дет чета...обаче на тема ТХ мн се палиш..пък аз се засягам понеже си мислиш че всички фенки са кат онея дет биха направили всичко за да оближат примерно шишето на Бил...еми не е така...аз не бих...аз им се кефя на музиката...ама едва ли ще ме разбереш

cRaZy_mih
09-23-2006, 12:19
емииии наричай ме чалгар...

в този контекст и от твоята уста ми звучи като ласкателство.. :twisted:
Абе ти нормален ли си???!Нз. каква музика слушаш ,но каквато и да е не ти дава никакво право да обиждаш Tokio Hotel!С пълно право ще те наричам чалгар,защото за мен чалгар не означава само изчадие,което слуша чалга,но и накакъв такъв западнал човек като тебе...И БИЛ НЕ Е ГЕЙ!!!нито който и да е било друг от групата и съм 100% сигорна,че е имал повече приятелки от теб...такаче sry

bill_schrei
09-23-2006, 12:26
мерси мерси...подобно...

cRaZy_mih
09-23-2006, 12:27
хахахаххаха олеле хахаха моля те по-добре не пиши такива глупости,че ставаш мнооооооого смешен :D :D :D

cRaZy_mih
09-23-2006, 12:44
[quote="exploitedteen"]фен на ТХ и ЛП... :lol:

айде хипарче... образовай се...



...Нз. каква се опита да кажеш ама не ти се получи :D и за цялото това време само това ли измисли....тц тц. И като стана въпрос нека те питам-кои групи и чалгарки са ти любимите??? :mrgreen: :mrgreen:

cRaZy_mih
09-23-2006, 12:54
хаха не вярвах,че може да има толкова тъп човек хахаха ,ноо...ето,че има :lol: :lol: :lol: :lol:

Mo6nooo
09-23-2006, 12:56
хаха не вярвах,че може да има толкова тъп човек хахаха ,ноо...ето,че има :lol: :lol: :lol: :lol:
И аз не вярвах... преди да те видя...

cRaZy_mih
09-23-2006, 12:57
ооо ама ти си ме видял...научиме и мене да виждам през монитора :lol:

Mo6nooo
09-23-2006, 12:59
ооо ама ти си ме видял...научиме и мене да виждам през монитора :lol:
... защото имам могически способности, които ти нямаш и няма да имаш.

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:02
еее жалко..тъкмо се зарадвах,че ще виждам през монитора...ти ми разби мечтите :( ... :lol:

bill_schrei
09-23-2006, 13:04
охоооо и GOOGLE можем да ползваме...йееее велик си... :smt017

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:05
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:07
качествената музика-слушайте азиииис :lol: :lol: :lol:

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:10
мммм-не азис е по-скоро с тжоята сексоална ориентация :lol:

bill_schrei
09-23-2006, 13:11
billy telant...avril lavigne...Green Day...Simple Plan...aiden...може би не са тези които ти знаеш...но мен тези ме кефят...

Mo6nooo
09-23-2006, 13:12
еее жалко..тъкмо се зарадвах,че ще виждам през монитора...ти ми разби мечтите :( ... :lol:
Ами могада направя, така че и ти да имаш някакви магически способности (макар и 100 пъти по-малки сравнение с моите), но трябва да изпълниш следните условия:
1. да слушаш праведна музика
2. да вярваш в станата
3. да си режеш вените, да ходиш по гробищата, да участвашв секта.
4. да се носиш в черно и да не се къпеш.
5. да учиш чалгарите на праведната музика и да учиш хората от други религии на станизъм.

Общо взето това е, но имаш много малък талант...

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:13
мммм-не азис е по-скоро с тжоята сексоална ориентация :lol: с тжоята?? звучи ми на руски.. :-k
не съм свикнала да пиша на BG на клавиатурата

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:14
billy telant...avril lavigne...Green Day...Simple Plan...aiden...може би не са тези които ти знаеш...но мен тези ме кефят...

нито едно от тези неща не е пънк... :wink:

ооо yes we а кое е пънк според теб???

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:15
theNightRider-мн ме кефиш :D

Mo6nooo
09-23-2006, 13:16
ооо yes we а кое е пънк според теб???
Аврил Лавин и Бритни Спиърс.

bill_schrei
09-23-2006, 13:18
Sex Pistols тея ги знам кои са...ама не съм им фен...ама казах ви...аз слушам от по младите...понеже съм си лапе още...вие знаете по старите... не ме ебава...

Mo6nooo
09-23-2006, 13:18
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=28426

Темата подклажда доста разгорещени спорове, на които няма да има край.
Абе ей... това е най-яката тема, в която съм писал от даста време защо я дваш за пример. Сега мачока като я заключи и няма да има на какво да се смея. :(

Mo6nooo
09-23-2006, 13:19
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=28426

Темата подклажда доста разгорещени спорове, на които няма да има край.
Абе ей... това е най-яката тема, в която съм писал от даста време защо я дваш за пример. Сега мачока като я заключи и няма да има на какво да се смея. :( Споко, има време докато мачока се дотътри. :lol:
Моля те... изтрии си постта преди да се дотътри, че ще заключи една от най-култовите теми във форума.

Kaulitz_GIRL
09-23-2006, 13:21
Kfo staa fe all?SAMO TH i CRADLE OF FILTH i SLIPKNOT!!!YEAH \:D/

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:25
я фенчето на ЛП изведнъж се изцепи:

Sex pistols, Dead Kennedys, Funeral Dress, Anti Nowhere league, Casualties, Crass, Devotchkas, Conflict, Die Toten Hosen, Circkle jerks, GBH, Vice squad, Oi Polloi, глупака Orange, Black flag

да продължавам ли???
или да ви казвам от различни страни пънк групи или как ???

абе урунгел...как green day i simple plan и куп други ше кажеш ,че не са пънк...??? Не казвам,че тези,които си изброил не са пънк... 8-[

bill_schrei
09-23-2006, 13:29
леле за тебе всичко което не е средновековно е ПОП така ли да разбирам?!?

Mo6nooo
09-23-2006, 13:31
И аз преди 2 години и половина си мислех, че Грин Дей са пънк, носотогава не бях чувал истинска пънк група. Като изключим Офспринт, които имат много малко общо с пънка и Контрол, които ми бяха любимата група, но не знаех, че са пънк преди да отида на концерта им и да видя групички от хора със страни прически...

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:31
такам:

1 не ме наричай урунгел

2 не са пънк, защото нямат нищо общо с пънка

3 те са поп банди, които незнайно защо разни незапознати наричат пънк... чуй някоя от гореизброените банди и ще чуеш какво е пънк...
и ще разбереш дали грийн дей са пънк изобщо...
урунгел,урунгел,урунгел и пак-УРУНГЕЕЕЛ. Иии да пунк са...Ти поп знаеш ли какво е???? :lol:

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:33
еиии шш УРУУНГЕЕЛ??

bill_schrei
09-23-2006, 13:33
средновековно му викам щото е от преди да се родя...за тфа и не ги знам...дайте ми линк за техни песни за да чуя ХУБАВАТА ви музика...

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:35
УУУУРРРУУУНГГГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЛ?

09-23-2006, 13:36
Леле тва Токио Хотел как щеше да ме преебе веднъж, че си не е истина.
Не бях лъскал от един месец сигурно и си викам, деа, рано е още за порно я да пусна планетата или фешън канала да се подкефя малко и да свърша работата. Първо попаднах на ММ, гледам некви пичоци и супер яка вокалистка....Тамън го дървя, готвя се да лъсна и ХОП! Клипа спира, появява се мазната мутра на Роро, който с весел глас съобщава "ТОВА БЯХА МОМЧЕТАТА ОТ ТОКИО ХОТЕЛ!"...Идеше ми да се самоубия...

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:37
УРУНГЕЛЧо мамин убавец??? тука ли си душаа?? :lol: :lol:

bill_schrei
09-23-2006, 13:38
няма да обиждаш РОРО ...а аз кфо да направя че се дървиш на ТХ :smt019

bill_schrei
09-23-2006, 13:40
единствения НОРМАЛЕН антифен е тоя човек TheNightRider-другите не сте нареееед

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:41
а така и аз така викам

Mo6nooo
09-23-2006, 13:41
единствения НОРМАЛЕН антифен е тоя човек TheNightRider-другите не сте нареееед
Много ясно, че не съм наред. :lol:

bill_schrei
09-23-2006, 13:45
ами знам представи си...имам им дисковете...а тая песничка на DEEP съм я слушала...и на това му викате пънк така ли?

bill_schrei
09-23-2006, 13:47
а btw така като гледам и без да си фен на ТХ си тъп до немайкъде...

bill_schrei
09-23-2006, 13:49
тя че е хубава хубава е...ама не знаех че е пънк :smt017

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:50
УРУНГЕЛЧо мамин убавец??? тука ли си душаа?? :lol: :lol:

тук съм, миличко, тук съм...

ти да не излезеш някоя зла пънкарка и да ме напляскаш... щото те и ЛП пък са мееееетъъъъъъъъъъъл и ужас, ужас...


е факта е, че видяхме колко сте умни и как сте слушали 3 групички през живота си...
а за тъпото парче със средновековната музика... еххххх тъпо, тъпо момиче... даже не си чувала групите откъде знаеш, че всичките са от тогава?? ааааааааааааааааааааа???

то бива да сте тъпи феновете на ТХ, ама толкова тъпи да сте е противозаконно бе...

и да се върна на урунгелчето... тебе бащати след като те направи избяга ли или се самоуби?? Или се покатери обатно на палмата си и започна да яде банани??
ами какво да ти кажа урунгелчооо...мм аз слушам повече метъл отколкото пънк такаче...sry ии баща ми се самоуби

Mo6nooo
09-23-2006, 13:51
Чуй тези песни. На мен много ми харесват и със сигурност са по-пънк от ТХ.

http://www.data.bg/f.php?fid=16039206
http://www.data.bg/f.php?fid=16039210
http://www.data.bg/f.php?fid=16039212
http://www.data.bg/f.php?fid=16039362
http://www.data.bg/f.php?fid=16039577
http://www.data.bg/f.php?fid=16039578
http://www.data.bg/f.php?fid=16039580
http://www.data.bg/f.php?fid=16039588
http://www.data.bg/f.php?fid=16039617
http://www.data.bg/f.php?fid=16039617

bill_schrei
09-23-2006, 13:51
ДОБРЕ...не си казал че е пънк ама щото помолих да чуя за вас кфо е пънк и ми прати тфа и за това :wink:

bill_schrei
09-23-2006, 13:52
а ТХ не са ПЪНК!!!

Mo6nooo
09-23-2006, 13:53
а ТХ не са ПЪНК!!!
Е най-сетне стигнахме до истината...

bill_schrei
09-23-2006, 13:54
ЙЕЕЕЕЕЕЕ...аз не твърдя че са пънк...ама на всякъде ги водят пънк-рок с елементи на поп...за тфа

cRaZy_mih
09-23-2006, 13:56
при положение, че не слушаш никакъв пънк, сигурно и толкова метъл слушаш...
емиии не освен ТН слушам metallica,korn,system of a down,oomph i dr..

Mo6nooo
09-23-2006, 13:58
Oomph! чевек чак да не повярва...

bill_schrei
09-23-2006, 14:00
Oomph са си супер яки... ама ето пак се почна кой е комерс кой не е ....на нея си и харесват...а някой и на мене...кфо я бърка че са комерс...правят яка музика...

cRaZy_mih
09-23-2006, 14:02
ооmph! са яки... другото пак е ...
а ти кайи кво слушаш де следкато моето е "шибан комерс"????

bill_schrei
09-23-2006, 14:04
за първи път ще го кажа ПРАВ СИ...не е хубаво да се пее само за пари...те за тфа Nightwish изгониха Tarja...ама в наши дни без пари пак нищо не става :!:

Mo6nooo
09-23-2006, 14:05
Oomph са си супер яки... ама ето пак се почна кой е комерс кой не е ....на нея си и харесват...а някой и на мене...кфо я бърка че са комерс...правят яка музика...
Комерс може, но до една стипен. Може да се вкарваткомерсиални елементи и някоя друга ткава песничка, която да пуснат като клип. Това дори е полезно, тъй като хората като я чуят комерсиалната песничка и си купят албума ще чуят и другите песни, но...когато единствената цел и всичко, което правят е за пари тогава не става...

bill_schrei
09-23-2006, 14:08
[Комерс може, но до една стипен. Може да се вкарваткомерсиални елементи и някоя друга ткава песничка, която да пуснат като клип. Това дори е полезно, тъй като хората като я чуят комерсиалната песничка и си купят албума ще чуят и другите песни, но...когато единствената цел и всичко, което правят е за пари тогава не става...
и аз мисля така...сега ще кажеш ТХ нали са комерс...точно тука бъркате ...на ТХ само клипираните песни са леко комерс иначе другите в албума(които вие не сте чували) не са комерс...а са чувствени....но няма значение...

bill_schrei
09-23-2006, 14:11
ми хубаво

cRaZy_mih
09-23-2006, 14:13
айде да не съм чувал..
малката ми сестра преди доста време ми пусна от тази гняс...
вече не слуша такива неща 8)
еми от тази "гняс" мога да ти кажа,че сичките песни поне за мен и феновете на ТН са супер!всеки си има собствен вкус така че...

Mo6nooo
09-23-2006, 14:15
Ем да кажем, че Токио имат талант, да кажем,че не са комерсиални, но...

те са само но 16-17-18 години. Още се учат как да свирят и да пеят. С много малки изключения музикант под 25 не може да прави качествена музика, защото дотогава се учи как да дрънчи на китарата...

cRaZy_mih
09-23-2006, 14:15
:lol: :lol: аа урунгелчо кво праиш??? :lol:

Moderated by Tiffany
по т.2 от правилника.

bill_schrei
09-23-2006, 14:18
ми така е...те още се учат...какво очаквате да са като Scorpions ili Deep Purple...и те са били млади...с времето се усъвършенстват...и ТХ ще стават все по добри...вярно е че вие сте попораснали за да им се кефите ама ние малките дечица тепърва навлизаме в музиката и си ги подкрепяме...

Elektra_x
09-23-2006, 14:22
Хахах деца пак ли спорите за глупости
тоя бил пънк ония не незнам си кво.Аре оставете хората да си мислят квото си искат.За някой ТХ са пънк,рок и кво ли още не за други пък не.Нека секи си живей с убежденията за дадено нещо.

AliceSw
09-23-2006, 14:34
средновековно му викам щото е от преди да се родя...за тфа и не ги знам...дайте ми линк за техни песни за да чуя ХУБАВАТА ви музика...
за Bill Schrei ет ти да видиш кво е пънк
Anti-flag - Sold As A Freedom (http://www.dada2.com/default.asp?show=5&start=60&psearch=anti&Type=1#)
Goldfinger - Happy (http://www.dada2.com/Default.asp?show=5&psearch=goldfinger&Type=1&Server=99&NRecords=30#) Lagwagon - Angry Days (http://www.dada2.com/Default.asp?show=5&psearch=lagwagon&Type=1&Server=99&NRecords=30#)
Pennywise - Fuck Autority (http://www.dada2.com/default.asp?show=5&start=0&psearch=pennywise&Type=1#)
Sex Pistols - Anarchy In The UK (http://www.dada2.com/Default.asp?show=5&psearch=sex%2520pistols&Type=1&Server=99&NRecords=30#)
The Ramones - Hey Ho, Let's Go (http://www.dada2.com/Default.asp?show=5&psearch=ramones&Type=1&Server=99&NRecords=30#)
ся мнението ми за Токио Хотел - има само 1 немска група, която може да се характеризира като пънк и тва са Die Toten Hosen, а тия смешници дет нари4ате пънк са мн зле - изглеждат като имота, текстовете им също са такива, а музиката им си е 4ист поп, дори не се разбира 4е имат бас и барабани

и тва не е средновековна музика, а истинска музика, от времето когато пънкарските текстове са имали смисъл, а не като сега когато текстовете са пълен комерс и пове4ето пънк банди са от Ориндж Каунти и не знаят кво е тва за което пеят

bill_schrei
09-23-2006, 14:36
мерси за пънк песните...
съжелявам че не си слушал/а песни където има bass и барабани...
не са EMO...

не ми се спори повече... :-#

Elektra_x
09-23-2006, 14:40
мерси за пънк песните...
съжелявам че не си слушал/а песни където има bass и барабани...
не са EMO...

не ми се спори повече... :-#
Искам ЕМОООООО

bill_schrei
09-23-2006, 14:44
\:D/

Elektra_x
09-23-2006, 14:48
oooooooo има много немски групи освен die toten hosen..

rasta knast, die Aerzte, Terrorgruppe, Kommando Voulsaufen, Asta Kask (те са шведи, но пеят на немски), Farin Urlaub, Hasslich, the Stripes,
ех...кво щяхме да праим без тебе... O:)

bill_schrei
09-23-2006, 14:53
Farin Urlaub зарибяват

Tiffany
09-23-2006, 14:55
Моля,пишете по темата!

Elektra_x
09-23-2006, 14:57
Моля,пишете по темата!
Ми аз много харесвам токио хотел (тва е по темата)
П.С. внимаите че ше ни я заключат :evil:

Mo6nooo
09-23-2006, 15:00
Моля,пишете по темата!
П.С. внимаите че ше ни я заключат :evil:
Чудо голямо...
ще направя нова - "Писна ми от Токи Хотел".

bill_schrei
09-23-2006, 15:03
ми направи...там антифеновете ще са HAPPY :smt013

09-23-2006, 17:33
Spored men Tokio Hotel sa :?: nai-gotinata :?: grupa!Nai-mnogo ne kefi :?: bojestveniq :?: Bill! :?: Ne razbiram :?: kakvo ne im haresvate!?!Peqt :?: super :?: , obli4at se :?: super :?: , pesnite im sa :?: super :?: !Te sa si :?: gotini ot vsqkade :?: !Napulno podkrepqm tehnite :?: fenove :?: !

1:бил е момИ4е
2:пеят/опитват се да пеят/не6то като....какво....поп с една китара???
3:вокала не става а онуй с растите е рапър4е!?! :smt071

AKO BILL E MOMI4E ATANASKA E MOM4E :evil: are dgd pedro i si trai 4e da ne tragne6 za bitka i da sa varne6 kat bibitka :x

Fiola
09-23-2006, 21:17
еммммм то за флудер... бе то не се кандидатираш, а сам оте избират...


Фиола- чалгар е нещо, което надали ще разбереш като понятие, защото аз слушам музика, за която сигурно никога не си чувала, а и няма да чуеш в жалкото си съществуване, камо ли да я разбереш какво представлява...

така, че чалгар наричай този дето се е излъгал да се изпразни в майка ти... и да си направи малко тъпирче като теб
Изгубих три мозъчни клетки само докато четях първите три реда... Чалгар ще наричам когото си искам, защото в обяснението на думата влагам пълен кретенизъм показан от елементарен човек като тебе, който не си знае мястото. Ти си един много характерен пример за това, че природата прави грешки и то ГОЛЕМИ! Но нали няма как света да се развива нормално ако нямаше олигофрени като тебе да крепят равновесието....

RedChil
09-23-2006, 21:41
еммммм то за флудер... бе то не се кандидатираш, а сам оте избират...


Фиола- чалгар е нещо, което надали ще разбереш като понятие, защото аз слушам музика, за която сигурно никога не си чувала, а и няма да чуеш в жалкото си съществуване, камо ли да я разбереш какво представлява...

така, че чалгар наричай този дето се е излъгал да се изпразни в майка ти... и да си направи малко тъпирче като теб
Изгубих три мозъчни клетки само докато четях първите три реда... Чалгар ще наричам когото си искам, защото в обяснението на думата влагам пълен кретенизъм показан от елементарен човек като тебе, който не си знае мястото. Ти си един много характерен пример за това, че природата прави грешки и то ГОЛЕМИ! Но нали няма как света да се развива нормално ако нямаше олигофрени като тебе да крепят равновесието....

Ти си едно адски просто същество:
1.Не смятам,че може да обиждаш хора,които ако не друго,то поне имат по-добър правопис от твоя.
2.Не смятам,че изобщо може да обиждаш по-интелигентни хора от теб.
3.Токио Хотел са кръгли педерасти,бездарници,които свирят само за кинтаж.
4.Има хора,на които мозъка им е в гъза и ти си от тях.
5.Препоръчвам ти повече да не ме наричаш "кретен","дечко" или други подобни,заучени от чатовете обръщения,защото рискуваш да станеш покъртително смешна.

Mo6nooo
09-23-2006, 21:42
Фиола...СПРИ, че вече ставаш много смешна... Не бъди пълно анти на човека само, защото има мнение различно от твоето.

И стега с това чалгар,чалгар, чалгар...
никой тук (в темата) не слуша чалга.

cRaZy_mih
09-23-2006, 21:46
Фиола...СПРИ, че вече ставаш много смешна... Не бъди пълно анти на човека само, защото има мнение различно от твоето.

И стега с това чалгар,чалгар, чалгар...
никой тук (в темата) не слуша чалга.
ха ха кой го казва :lol: :lol: :lol:

Mo6nooo
09-23-2006, 21:48
ха ха кой го казва :lol: :lol: :lol:
Eм` чалгарче съм си. Няма как и иначе да е. Ето тези изпълнители са най, най-големите чалгари на света...

http://www.last.fm/user/Mooo6no/

cRaZy_mih
09-23-2006, 21:51
да бе ,да бе ама иначе никои в темата не слушал чалга...а и btw като казваш на fiola да спре шото ставала смешна се замисли малко...

cRaZy_mih
09-23-2006, 21:55
скивай сега крейзи...

не се прави на отворен... и много знаещ, защото мога да ти кажа, че говориш с хора, които сме доста навътре с музиката и колкото и да не ти се иска да признаеш или повярваш... аз съм част от сцената от повече годинки, отколкото ти сигурно имаш навършени...
ooo добре велики dart veider ще знам за напред :lol: :lol:

Mo6nooo
09-23-2006, 22:01
Крейзи,
в опитите ти да се правиш на интересн ставаш много смешен


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=28426 спрете касапницата!!!
THeNightRider,
касапницата едва сега започва. :twisted:

RoyTheReaper
09-23-2006, 22:06
и цялата патаклама само за една мизерна група... не мислите ли че е доста инфантилно да се избивате само защото харесвате или не харесвате даден изпълнител? темата отдавна е за лок. :smt011

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:07
точно така...
продължавай...

тъпото е, че ти си един обикновен консуматор... и никога няма да схванеш магията... да сътвориш нещо от сърце... да си част от нещо...
след 2 години ще си тресеш шкембето на чалга и ще си поредният позьор с големи приказки...

доста хора видях да идват и да си отиват... малко останаха истински...
а ти... ти си просто едно временно, консуматорско пътниче...
oлеле не си наред...сериозно ти говоря ако те познавах лично толкова мн.щях да ти се смея ,че не е истина! :lol: аз съм дошлА(подчертавам в женски род) тук да се покефя -нашия ми се пали като ,че е на живот и смърт :lol: :lol: и верваи ми не съм консуматор или там няква друга глупост!няма да си мятам шкембето или там нещо друго и спи спокойно "схванала съм магията" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mo6nooo
09-23-2006, 22:09
Отдавна хич не ме интересува коя е групата. Важното е да ми се вързват. И за да е по темата - Токио Хотел са най-аматьорската група, която е станала известна.

Mo6nooo
09-23-2006, 22:11
не е за лок, а за дел. :-D
Неее...
Как така като всеки себеуважаващ себе си флуудер си искам мненията. :-D

bill_schrei
09-23-2006, 22:12
ако я lock-нат или del-нат къде ще си изкарвате нервите :wink:

Fiola
09-23-2006, 22:12
[quote=exploitedteen]ти си била много интелигентна. Направо ме е срам, че съм надигнал глас срещу височайшата ти особа, но как да ти кажа в природата ми освен вложения кретенизъм е да бъда срещу такива "авторитети" като теб и затова спокойно можеш да отидеш някъде, където ще ти търпят надутото мнение и да спреш да ме занимаваш, защото напоследък хич не съм на кеф. Особено за да се занимавам с някакви такива псевдоинтелектуални недоразумения като теб... чалгар ще ме нарича...
Кофти е, че си изгубила 50% от мозъчните си клетки, но аз не съм те карал да влизаш във форуми...

Да, аз съм грешка на природата и съм горд с това, защото съм различен от вас, овце такива. Аз съм уникален, а ти... ти си просто една от стадото и винаги ще си останеш със стадното, овче мислене и ще си мислиш колко си велика и ще си щастлива от малкото, което имаш, защото ограничените хора като теб се радват на малко... Защото е лесно да си глупак...

Сега ще те помоля да ме освободиш от мизерното си присъствие и да ме оставиш да съм си грешка на природата и да отидеш при съвършените си приятели в съвършения си свят... И там си сложи отново маската, която навличаш всеки ден преди да излезеш и продължи да живееш жалкия си, лицемерен живот...

Аз, ГРЕШКАТА НА ПРИРОДАТА имам борба, която да продължа... имам цел и мечти...

These boots of mine helped me trough all along the way.
Through rain and through sunshine, badlands and better days.
Life can be tough sometimes, don

Mo6nooo
09-23-2006, 22:13
ако я lock-нат или del-нат къде ще си изкарвате нервите :wink:
Върху горката си котка...

Така че по-добре да я оставят, защото иначе лошо и се пише... :twisted:



Мнения: 178 :-D :-D
Ако изтрият темата броят им ще намалее с цеееели 25 поста. :( Дано само да я локнат и това да е възможно по-късно.

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:14
ако я lock-нат или del-нат къде ще си изкарвате нервите :wink:
Върху горката си котка...

Така че по-добре да я оставят, защото иначе лошо и се пише... :twisted:
уааа упла6и ме..остави горката котка ще те удраска по кутренцето и после какво ще правим...

Mo6nooo
09-23-2006, 22:17
уааа упла6и ме..остави горката котка ще те удраска по кутренцето и после какво ще правим...
Няма да ме одраска, защото за 15 години живот у нас е разбрала, че от драскане няма смисъл. :twisted: Ако властите разберат как съм я измъчвал ще ме вкарат в затвора. Истински психопат съм. :twisted:

scissorhand
09-23-2006, 22:17
Mo6no, остави котката намира, не е виновна, че ти си тъп изнервен чалгар :-D :mrgreen: :mrgreen:
И темата да не я локват, че ми стана интересно... а за коя група ставаше дума?

i'm so excited!
09-23-2006, 22:18
fiola, само едно не разбирам.
защо наричаш някого 'олигофрен' без да знаеш и грам за него и после мърмориш, че те обиждали без да те познават.
противоречиш си много глупаво, скъпа.

Lorein
09-23-2006, 22:19
Mo6no, остави котката намира, не е виновна, че ти си тъп изнервен чалгар :-D :mrgreen: :mrgreen:
И темата да не я локват, че ми стана интересно... а за коя група ставаше дума?

Заглавието е името на групата... А 1-вото изречение ми хареса... =D>

Fiola
09-23-2006, 22:20
fiola, само едно не разбирам.
защо наричаш някого 'олигофрен' без да знаеш и грам за него и после мърмориш, че те обиждали без да те познават.
противоречиш си много глупаво, скъпа.
Чети бе, скъпа, точно това съм обяснила... :smt017

i'm so excited!
09-23-2006, 22:23
писала си някакви сапунени сериали за живота ти, които ни най-малко не ни интересуват :smt017

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:26
В името на котката на Mo6no казвам -exploitedteen мн си тъп и си голям УРУНГЕЕЕЛ ! :lol: :lol: Fiola си е права ама е нужно мозак за да я разбереш :mrgreen: а някои хора (като exploitedteen) явно не са чували за такова животно :-) ти му казваш едно нещо 1000 пъти то пак..няма смисъл :mrgreen:

Mo6nooo
09-23-2006, 22:26
Mo6no, остави котката намира, не е виновна, че ти си тъп изнервен чалгар :-D :mrgreen: :mrgreen:
И темата да не я локват, че ми стана интересно... а за коя група ставаше дума?
Чалгар е много обиждащо дума за мен, защото...ох дълга история е. Дали да ви я разкажа? Айде от мен да мине ще ви я разкажа...

Когато бях на 12 се самоубих като се хвърлих от 9-ят етаж на блока ми. Това деяние аз извърших съвсем съзнателно и го направих, защото бях отвратен от света на чалгата и не виждах никакъв смисъл в съществуването в такъв свят обграден от чалга и измислени религии, и исках да отида в ада. Но след като умрях аз не отидох при свети Петъл и к`ъвто беше там оня, а при великият Луцифер. Той ме възроди и аз отново станах жив като получих боината задача докрая на дните си да отучвам хората от чалгата и да ги уча на метъл, да ги отучвам от християнство, мюсюлманство и всякакви такива глупост и да ги уча на сатанизъм. Тогава вече земното ми съществуване при доби смисъл и от ден на ден правя света все по-хубав и по-депресиращ...

Fiola
09-23-2006, 22:27
fiola- аз си изказвам мнението за една група, която е без стойност.. група, която се гаври с много от нещата, които са мои идеали...
и факта, че твоята приятелка приема негативното мнение срещу една група като лична обида може да говори за нея... доста негативни неща..
показва ограниченост най- малкото...

на мен не ми пука дали няколко хлапета от форум ще ми се правят на велики.. и без това адски много хора в реалния свят ме мразят...
тъпото е, че вие просто се движите със стадото- дам... влияете се от една лъжа и я следвате, защитавате я слабо... тези неща, които пеят ТХ са толкова далеч от тях.. не ги разбират и неса искрени.. и някой ден ще го разберете и вие... и тогава... ще ви е адски кофти...
Уфффф.... Колко пъти да ти повторя, че тя не е такава. Не се яж с нея за бога! Яж се с мен! Момичето преживява труден период и само да й напсуват любимата група й липсва! Да аз съм тъпа, аз съм овца, аз съм комерсиална! И се движа със стадото щом казваш! Ето накрастихте си желанието да напсувате някой! Оставете bill-schrei намира... exploitedteen, наистина може би ТХ не влагат чувство в песните, но щом толкова хора им се радват може и да има защо...

bill_schrei
09-23-2006, 22:28
fiola- аз си изказвам мнението за една група, която е без стойност.. група, която се гаври с много от нещата, които са мои идеали...
и факта, че твоята приятелка приема негативното мнение срещу една група като лична обида може да говори за нея... доста негативни неща..
показва ограниченост най- малкото...

на мен не ми пука дали няколко хлапета от форум ще ми се правят на велики.. и без това адски много хора в реалния свят ме мразят...
тъпото е, че вие просто се движите със стадото- дам... влияете се от една лъжа и я следвате, защитавате я слабо... тези неща, които пеят ТХ са толкова далеч от тях.. не ги разбират и неса искрени.. и някой ден ще го разберете и вие... и тогава... ще ви е адски кофти...

така ако аз тръгна да псувам идолите ти няя ли да го приемеш като лична обида а??? а междо другото ТХ пеят за това което мислят...за това което чъвстват...няма значение че са малки изживяли са неща които вие не сте и виждали...няма значение...ти явно си прекалено голям вече за тяхната "нестойностна музика"...ще ти кажа само едно:Слашай си твоите хубавци...а ние "идиотчетата" ще си се кефим на нашета си музика...

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:31
Mo6no, остави котката намира, не е виновна, че ти си тъп изнервен чалгар :-D :mrgreen: :mrgreen:
И темата да не я локват, че ми стана интересно... а за коя група ставаше дума?
Чалгар е много обиждащо дума за мен, защото...ох дълга история е. Дали да ви я разкажа? Айде от мен да мине ще ви я разкажа...

Когато бях на 12 се самоубих като се хвърлих от 9-ят етаж на блока ми. Това деяние аз извърших съвсем съзнателно и го направих, защото бях отвратен от света на чалгата и не виждах никакъв смисъл в съществуването в такъв свят обграден от чалга и измислени религии, и исках да отида в ада. Но след като умрях аз не отидох при свети Петъл и к`ъвто беше там оня, а при великият Луцифер. Той ме възроди и аз отново станах жив като получих боината задача докрая на дните си да отучвам хората от чалгата и да ги уча на метъл, да ги отучвам от християнство, мюсюлманство и всякакви такива глупост и да ги уча на сатанизъм. Тогава вече земното ми съществуване при доби смисъл и от ден на ден правя света все по-хубав и по-депресиращ...
ама тои си бил ударил главата заради това ся не е наред-е сичко ми стана ясно...

Fiola
09-23-2006, 22:32
писала си някакви сапунени сериали за живота ти, които ни най-малко не ни интересуват :smt017
Ако искаш сапунени сериали върви да си гледкаш Дързот и красота. Казвам ти долу-горе що за човек съм преди да вземеш да ме псуваш и ти... Аман от заядливи хора тука. Като не те интересуват не ги чети! Ама как да се сетиш, че и такъв вариант има...

Mo6nooo
09-23-2006, 22:32
Обаче забележете...

феновете на Токио Хотел се представят за най-умните и които е от Токио Хотел е умен, а другите са тъпаци (като изключим Найт Райдър). При нас антифеновете на Токио Хотел се случва абсолютно същото.

Друг е въпросът, че от антифеновете на Токио Хотел не намирам тъпи хора, а за феновете на Токио Хотел не искам да коментирам. Познавам (лично) само една умна такава. Да наистина е много умна (много повече от мен), но всички други фенове на Токио Хотел, които ги знам са без коментар..

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:32
УУУРУУУНГГГЕЕЕЛЛ :PpPppP

RoyTheReaper
09-23-2006, 22:33
така ако аз тръгна да псувам идолите ти няя ли да го приемеш като лична обида а??? а междо другото ТХ пеят за това което мислят...за това което чъвстват...няма значение че са малки изживяли са неща които вие не сте и виждали...няма значение...ти явно си прекалено голям вече за тяхната "нестойностна музика"...ще ти кажа само едно:Слашай си твоите хубавци...а ние "идиотчетата" ще си се кефим на нашета си музика...

а аз не мога да разбера защо когато някой не харесва вашите групи го приемате все едно е обидил майка ви? това е просто една група - целта и е (освен да кърти пари за продуцентите си) да ви забавлява! а вие го взимате толкова насериозно...

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:34
В името на котката на Mo6no казвам -exploitedteen мн си тъп и си голям УРУНГЕЕЕЛ ! :lol: :lol: Fiola си е права ама е нужно мозак за да я разбереш :mrgreen: а някои хора (като exploitedteen) явно не са чували за такова животно :-) ти му казваш едно нещо 1000 пъти то пак..няма смисъл :mrgreen:

каквото и да ти кажа ще е недостатъчно...
само искам да проверя в нета що за животно е мозъка... твоя с какво го храниш?? Със боза ли??
btw храня го редовно с боза,банички и локум.пробваи и ти може да помогне..аа да бе верно-ти нямаш мозък

bill_schrei
09-23-2006, 22:35
ами родителите на Бил и Том са се развели когато са били малки и Бил пее за това...дядо им щеше да се самообие...но кфо ти обеснявам не очаквам да ме разбереш...и не се имам за по умна от другите хора...защото няма значение дали си чалгар или слушаш ТХ...важно е какъв човек си...аз гледам що за хора сте по постовете ви а не по тфа какво слушате

i'm so excited!
09-23-2006, 22:36
ти да не си адвокатка на bill_schrei Ма ? :-D
не мисля, че е чааааак толкова тъпа, че да не може да отговаря сама на словесните атаки на експлойтед, който умира да ви лази по нервичките между другото. но ти май не си на същото мнение :lol:
а и не мисля, че ТХ, са преживели нещо, което аз не съм например. освен може би обърквацията в половете, аз съм си 100% момиче.
е добре де, 95% :twisted:

Mo6nooo
09-23-2006, 22:36
ама тои си бил ударил главата заради това ся не е наред-е сичко ми стана ясно...
Нищо не ти е ясно...

Аз удрям главата, но не своята, а тази на чалгарчетата докато не станат метъли...

Fiola
09-23-2006, 22:39
fiola- аз си изказвам мнението за една група, която е без стойност.. група, която се гаври с много от нещата, които са мои идеали...
и факта, че твоята приятелка приема негативното мнение срещу една група като лична обида може да говори за нея... доста негативни неща..
показва ограниченост най- малкото...

на мен не ми пука дали няколко хлапета от форум ще ми се правят на велики.. и без това адски много хора в реалния свят ме мразят...
тъпото е, че вие просто се движите със стадото- дам... влияете се от една лъжа и я следвате, защитавате я слабо... тези неща, които пеят ТХ са толкова далеч от тях.. не ги разбират и неса искрени.. и някой ден ще го разберете и вие... и тогава... ще ви е адски кофти...
Уфффф.... Колко пъти да ти повторя, че тя не е такава. Не се яж с нея за бога! Яж се с мен! Момичето преживява труден период и само да й напсуват любимата група й липсва! Да аз съм тъпа, аз съм овца, аз съм комерсиална! И се движа със стадото щом казваш! Ето накрастихте си желанието да напсувате някой! Оставете bill-schrei намира... exploitedteen, наистина може би ТХ не влагат чувство в песните, но щом толкова хора им се радват може и да има защо...

те много хора се кефят и на чалгата.. може би и там има нещо по тази логика???

аз с твоята приятелка не съм се "хранил" от много време... и не съм псувал... просто водя дискусия и ми е кеф да видя дали едно друго същество знае други думички освен "урунгел"... :lol:
Ами може и да има, аз не го виждам тва нещо... Е... всеки с това, което харесва и обича. И mo6no... Аз не съм казала, че смятам тези които не са фенове на ТХ за идиоти. Това, че в тоя форум има такива не значи, че всички са така. Например exploitedteen, колкото и да го псувам няма да остане тайна, че е интелигентен човек... :wink: Твоя е грешката, че мислиш всички фенове на ТХ за тъпанари... :smt012 За урунгела- no coment... :lol:

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:39
УУУРУУУНГГГЕЕЕЛЛ :PpPppP


храни го повечко, че му е беден речник... :wink:
няма пари мн скъпа стана бозата...

Lorein
09-23-2006, 22:40
така ако аз тръгна да псувам идолите ти няя ли да го приемеш като лична обида а??? а междо другото ТХ пеят за това което мислят...за това което чъвстват...няма значение че са малки изживяли са неща които вие не сте и виждали...няма значение...ти явно си прекалено голям вече за тяхната "нестойностна музика"...ще ти кажа само едно:Слашай си твоите хубавци...а ние "идиотчетата" ще си се кефим на нашета си музика...

а аз не мога да разбера защо когато някой не харесва вашите групи го приемате все едно е обидил майка ви? това е просто една група - целта и е (освен да кърти пари за продуцентите си) да ви забавлява! а вие го взимате толкова насериозно...

Вижте сега. Темата е пусната за феновете на Токио Хотел. Авторката на темата е казала:
ako nqkoi go kefat tokio hotel i po speciqlno bill molq da mi pi6e da didi13@abv.bg
ako ne stegi 4uvali potarsetegi vav data.bg

Не мога да разбера защо когато някой пусне тема за група или изпълнител и антифеновите и веднага се намесват и почват на клеветят групата: Те са еди-какви си, обличат се еди-как си и т.н. Темата е за ФЕНОВЕТЕ на групата, а не за тези, които само си търсят кв коя тема да пишат и с кого да се заяждат. както вече каза някой - като толкова мразите групата, направете си тема САМО ЗА АНТИФЕНОВЕТЕ й и там пишете каквото си искате! :smt012

Fiola
09-23-2006, 22:41
така ако аз тръгна да псувам идолите ти няя ли да го приемеш като лична обида а??? а междо другото ТХ пеят за това което мислят...за това което чъвстват...няма значение че са малки изживяли са неща които вие не сте и виждали...няма значение...ти явно си прекалено голям вече за тяхната "нестойностна музика"...ще ти кажа само едно:Слашай си твоите хубавци...а ние "идиотчетата" ще си се кефим на нашета си музика...

а аз не мога да разбера защо когато някой не харесва вашите групи го приемате все едно е обидил майка ви? това е просто една група - целта и е (освен да кърти пари за продуцентите си) да ви забавлява! а вие го взимате толкова насериозно...

Вижте сега. Темата е пусната за феновете на Токио Хотел. Авторката на темата е казала:
ako nqkoi go kefat tokio hotel i po speciqlno bill molq da mi pi6e da didi13@abv.bg
ako ne stegi 4uvali potarsetegi vav data.bg

Не мога да разбера защо когато някой пусне тема за група или изпълнител и антифеновите и веднага се намесват и почват на клеветят групата: Те са еди-какви си, обличат се еди-как си и т.н. Темата е за ФЕНОВЕТЕ на групата, а не за тези, които само си търсят кв коя тема да пишат и с кого да се заяждат. както вече каза някой - като толкова мразите групата, направете си тема САМО ЗА АНТИФЕНОВЕТЕ й и там пишете каквото си искате! :smt012
=D> =D> =D>

i'm so excited!
09-23-2006, 22:42
Например exploitedteen, колкото и да го псувам няма да остане тайна, че е интелигентен човек... :wink: [/color]

пълен кретенизъм показан от елементарен човек като тебе, който не си знае мястото. Ти си един много характерен пример за това, че природата прави грешки и то ГОЛЕМИ! Но нали няма как света да се развива нормално ако нямаше олигофрени като тебе да крепят равновесието....
::: ::: :::

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:43
ти да не си адвокатка на bill_schrei Ма ? :-D
не мисля, че е чааааак толкова тъпа, че да не може да отговаря сама на словесните атаки на експлойтед, който умира да ви лази по нервичките между другото. но ти май не си на същото мнение :lol:
а и не мисля, че ТХ, са преживели нещо, което аз не съм например. освен може би обърквацията в половете, аз съм си 100% момиче.
е добре де, 95% :twisted:
ква си ти да я убиждаш и да и викаш на ма????ясно ни е ,че си 95%момиче-то си личи ама аиде да не си го изкарваш на околните става ли???

Mo6nooo
09-23-2006, 22:44
Ехх таман видях думичката "чат" и щракнах да я взема като цитат. И какво да видя? Тя я поправила с "форум". Поне се сети, че това тук е чат, а не форум.
Нищо...по-добре късно, отколкото никога...

bill_schrei
09-23-2006, 22:44
[
еммммм тези неща са ги преживели много хора... даже доста по-сериозни... ама адски по-сериозни...

ако трябва да съм честен ТХ ми се струва, че е немският еквивалент на Азис- някакви същества, които са със трудно определим пол, които пеят за неща, които не разбират и не усещат, но залагат на фрапантна външност и псевдогейщина... после се жалват колко са неразбрани и отритнати, и как никой не разбира дълбоката им душевност, като същевременно заработват яко милиончета от хората, които им се впечатляват на позите...

точно това си е- един доста добър урок по маркетинг и PR, който да изпразни джобчетата ни... е моето няма, защото аз явно съм тъпанар, който не може да се докосне до дълбоката им душевност, но за вас... ехххххх

aaaa обиждай ги ама с АЗИС никога не ги сравнявай...аз мразя чалгата даже повече от тебе ... кфото искаш си мисли за ТХ...ама АЗИС...е сори но тфа вече е много...пък и не печелят толкова много споко...както сам каза още са малки и не са мн за парите...виш ако продуцента е алчен НЗ...друга тема...но ТХ не са за парите чу ли ....момчетата пeят защото обичат музика...и от мн малки се занимават с нея ](*,)

Fiola
09-23-2006, 22:46
Ехх таман видях думичката "чат" и щракнах да я взема като цитат. И какво да видя? Тя я поправила с "форум". Поне се сети, че това тук е чат, а не форум.
Нищо...по-добре късно, отколкото никога...
:lol: :smt016

i'm so excited!
09-23-2006, 22:46
ти да не си адвокатка на bill_schrei Ма ? :-D
не мисля, че е чааааак толкова тъпа, че да не може да отговаря сама на словесните атаки на експлойтед, който умира да ви лази по нервичките между другото. но ти май не си на същото мнение :lol:
а и не мисля, че ТХ, са преживели нещо, което аз не съм например. освен може би обърквацията в половете, аз съм си 100% момиче.
е добре де, 95% :twisted:
ква си ти да я убиждаш и да и викаш на ма????ясно ни е ,че си 95%момиче-то си личи ама аиде да не си го изкарваш на околните става ли???
не, не става всъщност.
аз не съм НИКОЯ, но ще говоря на който си ИСКАМ както си ИСКАМ, ляляляяяяяяя :-D
по какво си личи за пола ми ако не е тайна ? :-D много ми е интересно.

RedChil
09-23-2006, 22:46
[
еммммм тези неща са ги преживели много хора... даже доста по-сериозни... ама адски по-сериозни...

ако трябва да съм честен ТХ ми се струва, че е немският еквивалент на Азис- някакви същества, които са със трудно определим пол, които пеят за неща, които не разбират и не усещат, но залагат на фрапантна външност и псевдогейщина... после се жалват колко са неразбрани и отритнати, и как никой не разбира дълбоката им душевност, като същевременно заработват яко милиончета от хората, които им се впечатляват на позите...

точно това си е- един доста добър урок по маркетинг и PR, който да изпразни джобчетата ни... е моето няма, защото аз явно съм тъпанар, който не може да се докосне до дълбоката им душевност, но за вас... ехххххх

aaaa обиждай ги ама с АЗИС никога не ги сравнявай...аз мразя чалгата даже повече от тебе ... кфото искаш си мисли за ТХ...ама АЗИС...е сори но тфа вече е много...пък и не печелят толкова много споко...както сам каза още са малки и не са мн за парите...виш ако продуцента е алчен НЗ...друга тема...но ТХ не са за парите чу ли ....момчетата пя защото обичат музика...и от мн малки се занимават с нея ](*,)
...и един мармот завива шоколада в станиол... :lol:

bill_schrei
09-23-2006, 22:47
:lol:

Lorein
09-23-2006, 22:48
така ако аз тръгна да псувам идолите ти няя ли да го приемеш като лична обида а??? а междо другото ТХ пеят за това което мислят...за това което чъвстват...няма значение че са малки изживяли са неща които вие не сте и виждали...няма значение...ти явно си прекалено голям вече за тяхната "нестойностна музика"...ще ти кажа само едно:Слашай си твоите хубавци...а ние "идиотчетата" ще си се кефим на нашета си музика...

а аз не мога да разбера защо когато някой не харесва вашите групи го приемате все едно е обидил майка ви? това е просто една група - целта и е (освен да кърти пари за продуцентите си) да ви забавлява! а вие го взимате толкова насериозно...

Вижте сега. Темата е пусната за феновете на Токио Хотел. Авторката на темата е казала:
ako nqkoi go kefat tokio hotel i po speciqlno bill molq da mi pi6e da didi13@abv.bg
ako ne stegi 4uvali potarsetegi vav data.bg

Не мога да разбера защо когато някой пусне тема за група или изпълнител и антифеновите и веднага се намесват и почват на клеветят групата: Те са еди-какви си, обличат се еди-как си и т.н. Темата е за ФЕНОВЕТЕ на групата, а не за тези, които само си търсят кв коя тема да пишат и с кого да се заяждат. както вече каза някой - като толкова мразите групата, направете си тема САМО ЗА АНТИФЕНОВЕТЕ й и там пишете каквото си искате! :smt012

форума е място, където всеки може да изкаже мнение свободно...
ако толкова искате да е само за фенове- има форум на ТХ... един път ме спамиха с линка му...

Знам, че всеки има правото да си изказва мнението свободно, но просто наблегнах на това, че авторката си търси човек, с който да обсъжда групата, човек, който ХАРЕСВА групата...

Fiola
09-23-2006, 22:48
ти да не си адвокатка на bill_schrei Ма ? :-D
не мисля, че е чааааак толкова тъпа, че да не може да отговаря сама на словесните атаки на експлойтед, който умира да ви лази по нервичките между другото. но ти май не си на същото мнение :lol:
а и не мисля, че ТХ, са преживели нещо, което аз не съм например. освен може би обърквацията в половете, аз съм си 100% момиче.
е добре де, 95% :twisted:
'Ma' ша викаш на баба си... Не съм й адвокатка, но случйно да си чувала думата приятел? Бедния речник вреди на хората много...

Mo6nooo
09-23-2006, 22:48
bill_schrei,
права си...
Азис не може да се сравнява с Токио Хотел. Той е много над нивото им. Може да е комерсиален, може дае чалгар, да се облича извратено, но има нещо което никой (най-вероятно) в Токио Хотел няма - Талант. Той има един найстина хубав глас, а Токио Хотел какво имат? Нищо. Сигорун съм, че ако Такарат Азис да се дере вместо вокалът на Токио Хотел ще го направи много, много пъти по-добре, тъй както най-вероятно не е тренирал се дере.

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:49
ти да не си адвокатка на bill_schrei Ма ? :-D
не мисля, че е чааааак толкова тъпа, че да не може да отговаря сама на словесните атаки на експлойтед, който умира да ви лази по нервичките между другото. но ти май не си на същото мнение :lol:
а и не мисля, че ТХ, са преживели нещо, което аз не съм например. освен може би обърквацията в половете, аз съм си 100% момиче.
е добре де, 95% :twisted:
ква си ти да я убиждаш и да и викаш на ма????ясно ни е ,че си 95%момиче-то си личи ама аиде да не си го изкарваш на околните става ли???
не, не става всъщност.
аз не съм НИКОЯ, но ще говоря на който си ИСКАМ както си ИСКАМ, ляляляяяяяяя :-D
по какво си личи за пола ми ако не е тайна ? :-D много ми е интересно.

тайна е :Р

Fiola
09-23-2006, 22:50
Например exploitedteen, колкото и да го псувам няма да остане тайна, че е интелигентен човек... :wink: [/color]

пълен кретенизъм показан от елементарен човек като тебе, който не си знае мястото. Ти си един много характерен пример за това, че природата прави грешки и то ГОЛЕМИ! Но нали няма как света да се развива нормално ако нямаше олигофрени като тебе да крепят равновесието....
::: ::: :::
Ти тъпа ли си или да? Забележи, че си признавам, че го псувам яко като ме ядоса и въпреки това говори умни работи. Разбирам да бях тръгнала да го хваля все едно не съм изтъкнала колко еле може да стане като обижда... Стига му и похвалата... А ти стига си се яла с първия срещнат ами отвори онова нещо наречено книга да видиш какво има вътре... Може да ти помогне малко...

i'm so excited!
09-23-2006, 22:51
ха-ха ! ама че забава !!

Lorein
09-23-2006, 22:51
Например exploitedteen, колкото и да го псувам няма да остане тайна, че е интелигентен човек... :wink: [/color]

пълен кретенизъм показан от елементарен човек като тебе, който не си знае мястото. Ти си един много характерен пример за това, че природата прави грешки и то ГОЛЕМИ! Но нали няма как света да се развива нормално ако нямаше олигофрени като тебе да крепят равновесието....
::: ::: :::
Ти тъпа ли си или да? Забележи, че си признавам, че го псувам яко като ме ядоса и въпреки това говори умни работи. Разбирам да бях тръгнала да го хваля все едно не съм изтъкнала колко еле може да стане като обижда... Стига му и похвалата... А ти стига си се яла с първия срещнат ами отвори онова нещо наречено книга да видиш какво има вътре... Може да ти помогне малко...

=D> =D> =D> \:D/ :)

bill_schrei
09-23-2006, 22:51
Права си...
Азис не може да се сравнява с Токио Хотел. Той е много над нивото им. Може да е комерсиален, може дае чалгар, да се облича извратено, но има нещо което никой (най-вероятно) в Токио Хотел няма - Талант. Той има един найстина хубав глас, а Токио Хотел какво имат? Нищо. Сигорун съм, че ако Такарат Азис да се дере вместо вокалът на Токио Хотел ще го направи много, много пъти по-добре, тъй както най-вероятно не е тренирал се дере.
азис верно имах хубав глас ама защо го пилее в чалгата...защото има кинти нали? Бил все още се учи но не е тайна че и ТОЙ има талант...макар и да не ви харесва...и не пее за пари...поне не още

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:51
bill_schrei,
права си...
Азис не може да се сравнява с Токио Хотел. Той е много над нивото им. Може да е комерсиален, може дае чалгар, да се облича извратено, но има нещо което никой (най-вероятно) в Токио Хотел няма - Талант. Той има един найстина хубав глас, а Токио Хотел какво имат? Нищо. Сигорун съм, че ако Такарат Азис да се дере вместо вокалът на Токио Хотел ще го направи много, много пъти по-добре, тъй както най-вероятно не е тренирал се дере.
ПХАХАХХАХАХАХАХАХ АЗИС И ТАЛАНТ-ПХАААААААААХАХАХАХАХ SRY АМА НЯМА КАКВО ДРУГО ДА КАЖА..абе има ама ще си замълче,че иначе ше ме баннат мн жестоко

i'm so excited!
09-23-2006, 22:52
Например exploitedteen, колкото и да го псувам няма да остане тайна, че е интелигентен човек... :wink: [/color]

пълен кретенизъм показан от елементарен човек като тебе, който не си знае мястото. Ти си един много характерен пример за това, че природата прави грешки и то ГОЛЕМИ! Но нали няма как света да се развива нормално ако нямаше олигофрени като тебе да крепят равновесието....
::: ::: :::
Ти тъпа ли си или да? Забележи, че си признавам, че го псувам яко като ме ядоса и въпреки това говори умни работи. Разбирам да бях тръгнала да го хваля все едно не съм изтъкнала колко еле може да стане като обижда... Стига му и похвалата... А ти стига си се яла с първия срещнат ами отвори онова нещо наречено книга да видиш какво има вътре... Може да ти помогне малко...

абе изобщо не ми се обяснявай :lol:
аз книга редовно отварям, ти за мен не се притеснявай. гледай си в твойта паница там и мълчи . ::: :::

Fiola
09-23-2006, 22:53
сега ти се заяждаш с моя приятелка... 8)
Я върни лентата назад и виж кой с кого се заяжда...

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:55
Например exploitedteen, колкото и да го псувам няма да остане тайна, че е интелигентен човек... :wink: [/color]

пълен кретенизъм показан от елементарен човек като тебе, който не си знае мястото. Ти си един много характерен пример за това, че природата прави грешки и то ГОЛЕМИ! Но нали няма как света да се развива нормално ако нямаше олигофрени като тебе да крепят равновесието....
::: ::: :::
Ти тъпа ли си или да? Забележи, че си признавам, че го псувам яко като ме ядоса и въпреки това говори умни работи. Разбирам да бях тръгнала да го хваля все едно не съм изтъкнала колко еле може да стане като обижда... Стига му и похвалата... А ти стига си се яла с първия срещнат ами отвори онова нещо наречено книга да видиш какво има вътре... Може да ти помогне малко...

абе изобщо не ми се обяснявай :lol:
аз книга редовно отварям, ти за мен не се притеснявай. гледай си в твойта паница там и мълчи . ::: :::
няма да мълчи -а да видим к'во ще стане и ще си говори :smt016 :smt016 :smt016 може да са глупости,може и да не са(за умните хора) ама ще говори щото каквото и да каже/напише е по-добро от твоето \:D/

Mo6nooo
09-23-2006, 22:55
cRaZy_mih,
Явно те е страх от някакви администратори. През живота ти предсоят срещи с далеч по-страшни хора. Нали се досещаш, че никой няма да ни чете всичките 25-30 страници и да баннва...

Lorein
09-23-2006, 22:57
Егати спора, дето се заформи тука. Не се ли уморихте?
Айде, мийте си краката и по леглата! :lol: :lol: :lol:

bill_schrei
09-23-2006, 22:58
хаха хора май само тука киснем...верно егати спора...тфа май е темата в която най-малко се пише по темата :lol:

Mo6nooo
09-23-2006, 22:59
Не ни писна...
и повтаряйки се пояснявам отново за всички фенове на темата. След като заключат тази тема ще направя нова такава - "писна ми от Токио Хотел". :lol:

cRaZy_mih
09-23-2006, 22:59
cRaZy_mih,
Явно те е страх от някакви администратори. През живота ти предсоят срещи с далеч по-страшни хора. Нали се досещаш, че никой няма да ни чете всичките 25-30 страници и да баннва...
Вече съм видяла достатъчно страшни хора вярваи ми-и ти да видиш госпожата ми по български и даскалката по история ще се стреснеш..просто не искам да обиждам пряко и брутално(като вас) някои хора..

Lorein
09-23-2006, 23:00
Егати спора, дето се заформи тука. Не се ли уморихте?
Айде, мийте си краката и по леглата! :lol: :lol: :lol:

И зъбите!!!

Ама аз още не съм вечерял, а имам и куче да извеждам...

Ми давай, сега е момента... Тъкмо като се върнеш и ще сме изписали още 10-15 страници... :-D

Колкото до мнението на bill_schrei :arrow: напълно съм съгласна!

Mo6nooo
09-23-2006, 23:02
cRaZy_mih,
ти да ме обидиш... :smt010 (толкова стана смешно, че направо се разравах от смях и направих масата и калвиатурата вир вода).

cRaZy_mih
09-23-2006, 23:03
сериозно-госпожата по история има мустаци..не е красива гледка а сега е и напълняла...perfect :smt009

Lorein
09-23-2006, 23:03
Егати спора, дето се заформи тука. Не се ли уморихте?
Айде, мийте си краката и по леглата! :lol: :lol: :lol:

И зъбите!!!

Ама аз още не съм вечерял, а имам и куче да извеждам...

Ми давай, сега е момента... Тъкмо като се върнеш и ще сме изписали още 10-15 страници... :-D

Колкото до мнението на bill_schrei :arrow: напълно съм съгласна!

мдам... ама кучето ще го изведа поне след час...
сега ще отида да видя дали има нещо за ядене или ще трябва да си готвя...

:lol: :lol: :lol: Значи няма да са 10-15, ами направо 100! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lorein
09-23-2006, 23:04
сериозно-госпожата по история има мустаци..не е красива гледка а сега е и напълняла...perfect :smt009

Хахахах :lol: :lol: :lol: Дри, кат наща по история старата: ГНЕЗДОТО!!! :-D :-D :-D

bill_schrei
09-23-2006, 23:05
:lol: може и повече... :wink:

bill_schrei
09-23-2006, 23:05
сериозно-госпожата по история има мустаци..не е красива гледка а сега е и напълняла...perfect :smt009

Хахахах :lol: :lol: :lol: Адри, кат наща по история старата: ГНЕЗДОТО!!! :-D :-D :-D
уууу да...не искам да се сещам ... ](*,) тая беше мн зле... УЖАС

Mo6nooo
09-23-2006, 23:05
...ьми то за постове акъл не се иска...

Lorein
09-23-2006, 23:06
...ьми то за постове акъл не се иска...

:smt012 :smt013

bill_schrei
09-23-2006, 23:08
хора тая тема мн ме кефи :lol: дано да не я дел...както ми беше кофти (по лични причини де) забих се тука...развеселихте ме чесно...мерси много :mrgreen:

cRaZy_mih
09-23-2006, 23:08
Ари стига бе-верно темата е за спорове ама аре малко купон да става .Стига сме се мачкали тука малко мир да има.. :smt008 O:)

i'm so excited!
09-23-2006, 23:10
пфф.. хипари.. :smt005

Mo6nooo
09-23-2006, 23:10
Абе странно защо на всички ни е весело...

Няма да се откажа от темата. Не си ли спомняте каква задача ми даде моят приятел Луцифер? 8)

bill_schrei
09-23-2006, 23:12
за това те подкрепям...чалгата тряя да мре...успех в мисията ;-)

cRaZy_mih
09-23-2006, 23:12
Абе Mo6no кво праи изтурмозената котка?как се казва горкото създание

Lorein
09-23-2006, 23:12
Ама големи сте образи тука :smt005
Айде тази вечер аз съм до тука.
Bye all и лека!

П.П PEACE!!! :D

Mo6nooo
09-23-2006, 23:12
Мисияте ще продължи утре, защото ми се спи...

Лекар с Нож. :twisted:

bill_schrei
09-23-2006, 23:13
всички затаете дъх...
храна имам... сега ще ям....

някой явно ме обича...
пр манджа тайм :wink:

bill_schrei
09-23-2006, 23:14
Мисияте ще продължи утре, защото ми се спи...

Лекар с Нож. :twisted:

оки...лека мека и sweet dreamz

cRaZy_mih
09-23-2006, 23:14
ех кви сме сдружни :lol: аре лека на тея дето ще лягат ;-)

bill_schrei
09-23-2006, 23:17
тряя си напрайм една тема за обиждане и флуудене :lol:

cRaZy_mih
09-23-2006, 23:19
хах да аре и аз ще лягам лека мека на сички :-) и pZ all s Disturbed-Get Psicho...щото съм psicho аре bb

i'm so excited!
09-23-2006, 23:19
не ни е нужна тема, а повод :-D
а аз винаги си имам, особено като почна да ви се подигравам :lol:

bill_schrei
09-23-2006, 23:21
ееее браво...ама казах тема понеже то поводи винаги има ама има и модератори :wink: лека и от мене че утре мн работа ме чака... :cry: :cry: :cry:

Mo6nooo
09-24-2006, 06:10
Мошно ти си фейк, защото Луцифер означава носител на светлина...
ползвай следващият път името Астарот...
Никакъв фейк не съм...
фейк е само fake...

Преди ползвах името "Велики Луцифер", но сега вече сме приятели и му викам "Бате Луци"...

evanescence_fen4e
09-24-2006, 08:17
...................

Fiola
09-24-2006, 09:27
...................

спамер
:lol: :lol: :lol: Съгласна! Е аз съм на линия вече... :D

WILD__BOY
09-24-2006, 09:30
http://www.star-channel.de/images/groups/tokio-hotel.jpg

За тези грозни същества ли става дума?! За тея извратени дечица 22 страници?! Че чак и на кея на Бургас пише за тях. Отвратен съм.

Mo6nooo
09-24-2006, 09:33
Ама те и същества ли са били? :shock:

По-скоро ги бих нарекъл "Урунгели"...

Mo6nooo
09-24-2006, 09:41
този най-вляво с тениска на Рамоунс ли е??? :shock:
Ами все пак този от ляво е най-малко ненормалният от всички...

Личи си по външният му вид...

Между другото кои са Рамоунс?

cvetityy
09-24-2006, 09:49
http://www.star-channel.de/images/groups/tokio-hotel.jpg

За тези грозни същества ли става дума?! За тея извратени дечица 22 страници?! Че чак и на кея на Бургас пише за тях. Отвратен съм.

лелеле за тези тук ли става въпрос 22 страници леле ми на нищо не приличат ако почна да пиша мнение със сигурност ще се повторя такаче предпочитам да кажа ГАДОСТ :smt019 :smt019 :smt019 :smt011

Fiola
09-24-2006, 09:54
http://www.star-channel.de/images/groups/tokio-hotel.jpg

За тези грозни същества ли става дума?! За тея извратени дечица 22 страници?! Че чак и на кея на Бургас пише за тях. Отвратен съм.

лелеле за тези тук ли става въпрос 22 страници леле ми на нищо не приличат ако почна да пиша мнение със сигурност ще се повторя такаче предпочитам да кажа ГАДОСТ :smt019 :smt019 :smt019 :smt011
Поредната... Мила върви се образовай! Не е важен външния вид, а музиката! ОБСЪЖДАМЕ МУЗИКАТА! На някой тя им е лигава или нам си к'во. Няма значение дали са педали, травестити, гейове или не. Ако правят хубава музика това ти стига. Недей да се изказваш неподготвена като не си чула нито една тяхна песен...

Elektra_x
09-24-2006, 10:08
http://www.star-channel.de/images/groups/tokio-hotel.jpg

За тези грозни същества ли става дума?! За тея извратени дечица 22 страници?! Че чак и на кея на Бургас пише за тях. Отвратен съм.

лелеле за тези тук ли става въпрос 22 страници леле ми на нищо не приличат ако почна да пиша мнение със сигурност ще се повторя такаче предпочитам да кажа ГАДОСТ :smt019 :smt019 :smt019 :smt011
Поредната мазна,гадна чалгарка.Ама и грам понятие си нямаш кви са и що са ама пиши и тя.Сигурна съм че ся ги виждаш за първи път,за песни да не говорим....Тъй че айде ... малко по-надолу има тема за Преслава...

Elektra_x
09-24-2006, 10:10
Ааааа exploitedteen тия къртат.Тоя даже има същата прическа като билл лелеее ....

Elektra_x
09-24-2006, 10:16
Мръсните им платненки и скъсаните дънки и мен ме кефят O:)