PDA

View Full Version : Коса



Dizi
01-26-2006, 19:42
Интересно ми е какъв тип коса имате...фризьорката ми каза че в пубертета повечето момичета имат по силна масна секреция от корените на косата и са им мазни...бле на мен ми се налага да я мия всеки ден а това адски я изтощава...кажете някакви маски или друг начин за да се нормализира и да се разредят измиванията

SmiLe_BaBy{P}
01-26-2006, 20:46
И мойта коса преди често се омазняваше.Но в действителност колкото по-често се мие косата толкова по-бързо се омазнява.Опитай се поне пред 2-3 дена да я миеш.И се надявай след време да преминеш на 1 миене в седмицата :roll: Доста е неприятно но...няма начин

Li4iCe
01-26-2006, 20:52
Да, така е,честото къпане на косата я прави още по-мазна. Опитай се постепенно да разредиш миенията.Опитай се поне през ден да я миеш. Друга идея, която ми идва наум е да я боядисаш. Боята винаги изтощава косата,тоест прави я по-суха.

SmiLe_BaBy{P}
01-26-2006, 21:00
Да така е но няма смисъл да я изтущава още повече :roll:

Dizi
01-26-2006, 22:17
това за боядисването знам че е начин но много си харесвам цвета на косата и ще си го съсипя :( чудех се дали няма някакви маски ноо явно положението се оправя само с търпение

ycMuBkaTa
01-27-2006, 08:05
Пробвай с хума или с маска зехтин и яйце и кисело мляко мисля беше или пък си хининова вода. Звучат като бабешки рецепти, но моята коса доста се омазняваше преди, след хумата мисля, че определено се пооправи. В смисъл мия си я нормално и не е мазна.