PDA

View Full Version : страх ме е че ще го забравя!!!



отекчена
01-26-2006, 20:06
Един човек ме направи студена и безчувсвена, накара ме дори да спра да обичам и него самия , и аз спрях. Сега вървя напред и не се замислям как причинявам болка на хората, редовно гледам жалните им погледи и се чудя какво да отговоря на въпроса "ЗАЩО СИ ТАКАВА", та самата аз незнам защо. Това вече продължава година, омръзна ми да разбивам сърца и да си играя на любов. Усещам края и на поредната си връзка с поредния който се опита да бъде мил с мен. Аз просто не мога да изпитвам нищо повече от симпатия към никой, освен към онзи който ми причини това и да с него продължаваме да се виждаме и се опитваме да бъдем приятели, единствено той може да ме накара да трепна поне за малко. Но да се върна при него е безсмислено , не че не му липсвам или си е намерил друга - напротив, но в това измислено приятелство се живее по лесно, а аз си лъжа хората , тъпча ги, не обичам дори и себе си , а не бях такава ... Ами това е накратко , надявам се някой да е минал през това и да може да ми даде смислен съвет как да си помогна :roll:

Човечето
01-26-2006, 20:21
Ми няма да е зле да дадеш малко повече инфо! Защо е станало така? Разделили ли сте или изобщо не сте тръгвали с това момче, което те е накарало да се чувстваш така? Поради каква причина е станало това? Защо мислиш, че да се върнеш при него е бизмислено? Какво имаш предвид под измислено приятелство? Кажи ни тези неща и може да ти дадем някой по точен съвет!

incheto
01-26-2006, 20:31
MI az sam v sashtoto polojenie samo deto pri mene..nqma priqtelstvoto s bicshia zaradi koito stanah studena i bez4uvstvena kam vsi4ko i vsi4ki osven kam nego az moga da obicham samo nego i nikoi drug i to4no na tova se dalji si4ko!!!mislq 4e i pri teb e taka..prosto ti ne si go priznavash!

Jessika_MG
01-26-2006, 20:46
I az bqh taka, no se opitvam da preodolqvam ne6tata.Moje bi ti trqbva o6te vreme.Kato teb az s16to misleh 4e ne moga pove4e da obi4am.Da, nikoga nqma da e s16toto, no prosto opitai.Bqh se otek4ila ot vsi4ko i ot vsi4ki, i ne samo za6toto mom4eto koeto obi4ah me predade, a za6toto go napraviha i horata,koito misleh za priqteli.Ako naistina ne moje6 bez tova mom4e si struva da razbere6 dali naistina vsi4ko e sv1r6ilo mejdu vas.Trqbva da si sigurna.
Nau4i se da ceni6 i kratkite 6tastlivi momenti s horata, ne samo tezi koito sa ti gadjeta.Zabravi ot4aqnieto, za6toto taka nqma da si pomogne6 po nikak1v na4in.Istinata e 4e samo ti moje6 da promeni6 ne6tata.Iska6 li da se promeni predstavata ti za sveta, ti 6te uspee6 da q promeni6.6tom razbira6 gre6kite si, 6te moje6 da spre6 da gi pravi6.Razbiram kolko si ogor4ena, mnogo mi e poznato vsi4ko, koeto napisa.Tolkova vreme stoqh i nabludavah horata otstrani, kak vseki namira 6tastieto si po svoq na4in, vijdah usmivki na licata im i si kazvah 4e nikoga nqma da b1da kato tqh.No vsi4ko tova teji i boli.I nakraq si kazva6 4e ne6tata ne moje da prod1ljavat taka, ne moje cql jivot da se li6ava6 ot 6tastie, trqbva da go pot1rsi6 i zapo4va6 da go otkriva6 tam, kadeto ne si predpolagala 4e 6te s16testvuva.Ut1rsi se ot vsi4kata bolka koqto ti e pri4inilo tova mom4e.Opitai se da zabravi6, kolkoto i trudno da e.Radvai se na priqtelite si, vremeto koeto 6te prekarva6 s tqh.Mislq 4e 6te se nau4i6 da ceni6 dori malkoto vnimanie s koeto ponqkoga te udostoqvat ostanalite...Razbira se vsi4ki sa razli4ni, no az namerih svoq na4in.Nameri i ti svoq..

Last_kiss_f
01-26-2006, 20:49
Аз имах и все още имам почти същия случай като твоя :cry: С приятеля ми първо бяхме заедно около 4 месеца и аз поисках да се разделим,тъй като мн ме наранява6е и просто не можех да издържам повече.Два месеца бяхме разделени,но се виждахме като пеиятели и той ми доказа че се е променил.Сега съм все още с него и той продължава със същото си държанив. :( За което съжалявам.Първия път като тръгнахме аз започнах да се държа гадно с моите приятели и дори аз самата не се понасях...Сега си мисля че ако ми се отдаде възможност да зпаочна отначало с някой нз дали ще мога за да не ме наранят отново така както ме нараняват сега.Предлагам ти да се откъснеш от него за известно време.Изобщо не се виждайте и се старай да си самата ти а не тази която наранява хората,защото повярвай ми знам какво е....

отегчена
01-26-2006, 20:54
Да бяхме заедно около 10 месеца , разделихме се заради различните си интереси . Ами под измислено приятелство имам предвид , че това да се виждаме редовно не е само от приятелски чувства и желание да си помагаме със савети. Не мога без него, както и той без мен, но в близко бъдеще едва ли ще се съберем , разделени ни е по лесно явно а и аз незнам вече .

ycMuBkaTa
01-26-2006, 20:57
Ох, ора не бъдете такива де! Защо винаги сте толкова черногледи! Как можете да се оставяте някакъв човек да променя начина ви на живот, мислене, ама моля висе! Един ви наранява и вие почвате да правите същото! Я стига!Имате ли идея колко е кратък живота, че да го пропилявате!Извинявайте ме ама никой човек не може да има такова въздействие върйу друг! Замислете се, а и нещо друго добре де като нараняват сърцата ви защо това променя мозъците ви?Осъзнайте се! Замислете се колко красиви и важни неща има в живота! Не се ядосвайте за глупости :wink:

Човечето
01-26-2006, 21:11
Значи аз те съветвам да си поговриш с него, ама сериозно! Изглежда че вие двамата взаимно се наранявате. Поговорете си и се разберете! Най-добре да се разберете да прекъснете това "измислено приятелство"! Това само би ви тормозело повече и повече. Разберете се повече да не се виждате. И тогава се замисли! - защо трябва да си пропиляваш времето в самосъжеление, в разбиване на главата си в размисли за това! Просто си кажи че няма смисъл и продължи напред! Сама трябва да се отърсиш от тази история. И гледай да запазиш сегашния си приятел и да се забавляваш с него! Просто забрави всичко в миналато(знам че е много трудно, ама няма друг начин)! Решението зависи от самата теб! ВОЛЯ И УСПЕХ!

`w8inK`f0r`y0u`
01-26-2006, 23:43
Gadno..mn gadno :cry: si4ko moje bi oba4e e do naglasa, nedei da si misli6, 4e si4ko e zagybeno, ne se znae kvo 6e posledva, taka 4e ne si pravi pogre6ni izvodi..moje bi pyk 6e stre6ne6 nqkoi, koito da te nakara da povqrva6 otnovo v lubovta i dano toq nqkoi da doide skoro, a prez tva vreme...ne naranqvai drygite i te imat syrca i 4yvstva, gadno i egoisti4no e prosto ot tvoq strana.. :? ne 4e i az ne sam su6tata de..ama se opitvam da ne naranqvam mnoo hora, 6ot posle stava mn gadno za tqh;(i ti taka napravi-prosto ne misli za tfa i ne obru6tai tolko vnimanie.sigyrna sam, 4e rano ili kusno 6e si nameri6 nqkoi koito da ti haresa mnogo pove4e ot toq vuprosniq :wink:

qnu4kaa
01-26-2006, 23:53
povqrvai v sebe si :)

svetla_88
01-27-2006, 12:11
не се веждай с него.отвори сърцето си за други.аз бях в подобно положение но не се виждях повече с него и спрях да го търся забраних му и на него...и вече съм мн щастлива :lol: естествено не с него

remember_the_name
01-27-2006, 13:05
Ох, ора не бъдете такива де! Защо винаги сте толкова черногледи! Как можете да се оставяте някакъв човек да променя начина ви на живот, мислене, ама моля висе! Един ви наранява и вие почвате да правите същото! Я стига!Имате ли идея колко е кратък живота, че да го пропилявате!Извинявайте ме ама никой човек не може да има такова въздействие върйу друг! Замислете се, а и нещо друго добре де като нараняват сърцата ви защо това променя мозъците ви?Осъзнайте се! Замислете се колко красиви и важни неща има в живота! Не се ядосвайте за глупости :wink:


i az sam na sa6toto mnenie,vapreki 4e v momenta i az sam tolkova ot4aqna,prejivqvam sa6toto,samo deto moq "priqtel" se premesti i ne mojem da se vidim.Pak predi tova ne pojela da se razberem znam 4e e gadno da te naranqvat i znam 4e e o6te po-gadno ti da naranqv6 i da osaznav6 tova taka 4e ako pita6 men edinstvenoto ne6to koeto moje6 da napravi6 e da 4aka6 i da se usmihva6 vse pak nqkoi po-dobur moje da se vlubi v usmivkata ti :)

отегчена
01-27-2006, 14:42
не се веждай с него.отвори сърцето си за други.аз бях в подобно положение но не се виждях повече с него и спрях да го търся забраних му и на него...и вече съм мн щастлива :lol: естествено не с него

Скъпа, мислиш ли че не сме пробвали и това , казвали сме си край ,но в момент на изперкване, в момент да имаш нужда някой да те утеши или просто да споделиш, винаги прибягваме един към друг. Без да го виждам не мога!!! Знам колко сте прави че така се нараняваме един друг и няма смисал от това приятелство, но хиляди пъти сме се отдръпвали един от друг и не се получава. Той не е първата ми любов , нито първия с който съм имала сериозна връзка(аз съм почти на 19, той е на 21) . Не сме вече деца , но и никой не може да вземе трезво решение . Просто си нямам и на идея как да се измъкна от цялата тази ситуация ...