PDA

View Full Version : Iskreno vi molq za pomo6t



mili4ko_momi4e
01-26-2006, 20:37
S gadjeto mi skoro 6te napravim godina, i za pruv put 6te pravim sex,no az imam ogromen problem...Moje da vi prozvu4i mnogo glupavo, no prosto ne sam zapoznata s informaciqta koqto mi trqbva....vuprosut mi e:
Kak trqbva da se obrusna tam dolu?imam predvid trqbva li nqkakfa pri4eska ili napulno trqbva da sam obezkosmena?Molq vi pomognete mi, vidqh 4e tuk imam mnogo mili i qki hora i za tova vi molq za pomo6t.

anichkaaa
01-26-2006, 20:41
Emi ne ti trqbva nqkakva specialna "pri4eska" kakto ti kaza.No purvo trqbva da si pomisli6,za6toto oblastta tam otdolu e mnogo 4uvstvitelna.Ima temi4ki ot koito moje6 da vzeme6 savet kak da go napravi.Uspeh :wink:

01-26-2006, 20:44
abe nai-dobre si e bez kosmilqci !!!

01-26-2006, 20:46
Леле ти това ако не знаеш къде си тръгнала секс да правиш?
За тая една година не сте ли правили френска,това онова...Хубаво е малко "да се опознаете" преди "същественото".А ти трябва доста добре да се пообразоваш по всички "въпроси" да решиш дали наистина си готова за да няма гафове...Пък и като те гледам не си много голяма май,а?

ge4o
01-26-2006, 20:46
male mn si prost we ...... nedei se brusna .. ocvetisi kosmite v 4erveno taka e po hubavo ...i penisa si ocveti

Jarhead
01-26-2006, 20:48
S gadjeto mi skoro 6te napravim godina, i za pruv put 6te pravim sex,no az imam ogromen problem...Moje da vi prozvu4i mnogo glupavo, no prosto ne sam zapoznata s informaciqta koqto mi trqbva....vuprosut mi e:
Kak trqbva da se obrusna tam dolu?imam predvid trqbva li nqkakfa pri4eska ili napulno trqbva da sam obezkosmena?Molq vi pomognete mi, vidqh 4e tuk imam mnogo mili i qki hora i za tova vi molq za pomo6t.po dobre s eobrusni ama ka4estveno ne na edno mqsto da si brusnata na drugo poluobrusnata 6ot na pi4a 6e mu e gadno

rowzz
01-26-2006, 22:17
S gadjeto mi skoro 6te napravim godina, i za pruv put 6te pravim sex,no az imam ogromen problem...Moje da vi prozvu4i mnogo glupavo, no prosto ne sam zapoznata s informaciqta koqto mi trqbva....vuprosut mi e:
Kak trqbva da se obrusna tam dolu?imam predvid trqbva li nqkakfa pri4eska ili napulno trqbva da sam obezkosmena?Molq vi pomognete mi, vidqh 4e tuk imam mnogo mili i qki hora i za tova vi molq za pomo6t.



момиче ходи си необръсната

PC
01-26-2006, 22:29
Ей няма да порастнете тука ..
Момичето ви помоли за помощ ... кви са тия глупости които и говорите. ..
Но на таз итема най добре биха отговорили другите момичета ..
.Принципно можеш да махнеш всички косми .. знам че много се внимава покрай срамните устни ...
Апък точно та мкожата е малко по-чувствителна и като се мине със бръснач и в следствие може да се получат малки пъпчици н отова зависи доста от човекът и от бръсначът който е избрал ... пак казвам че тук най добре биха помогнали момичетата ...

За сега се приведи във възбуждащ вид .. апък във последствие ще разбереш как на него най много му харесва .. надявам се да съм помогнал ...

Minzuharka
01-26-2006, 23:33
a taka PC hubawo go e kazal
ami momiche naprawo si zapishi chas i idi na kozmetik,werno,che e malko po-bolezneno,no pone puk kachestweno! :wink:

01-27-2006, 10:14
Ако е за първи път... по-добре на козметик! Една кола маска... идеално! Най много боли на сгъвките... на усните- никак даже... успех!

Mortal
01-27-2006, 10:35
Стига глупости, прически ходи на фризиор.

Сега сериозно, ми обрасни се цялата и внимателно, после си земи одеколон или някакво кремче, защото като ти е за 1-ви път може да се възпалиш.

midnight...
01-27-2006, 10:51
абе моля ви се как ще се бръсне?!
по-добре иди на козметик-бързо и по-ефикасно е отколкото с бръснача да станат 10 пъти по дебели космите

Mortal
01-27-2006, 11:04
И какво секи ден да ходи на козметик? Ако имаш време и пари ок... но обратнот. Най добре си е с Кола Маска и бръснача. Има и лазерно обезкосмяване, скъпо но трае 2-3-4 месеца :wink:

RoSsY88
01-27-2006, 11:21
Избрасни се напълно...никви прически...бъди мн нежна и мила с него :)

California
01-27-2006, 11:46
Ами то си е въпрос на вкус, но аз лично махам абсолютно всички косъмчета, без прически тем подобни...
Има доста начини за обезкосмяване, но ако искаш задължително ти сама да го направиш, като за начало май най-добре със самобръсначка, просто е най-безопасно може би...

01-27-2006, 11:55
abe sas sigurnost e po dobre da se obrasnesh no vnimavai da ne se naranish... :wink:

California
01-27-2006, 11:57
Ами то си е въпрос на вкус, но аз лично махам абсолютно всички косъмчета, без прически тем подобни...
Има доста начини за обезкосмяване, но ако искаш задължително ти сама да го направиш, като за начало май най-добре със самобръсначка, просто е най-безопасно може би...
bezopasno brysnene :shock:
За кола маската чувал ли си нещо повече освен, че се махат косми с нея?
Допускаш ли мисълта, че може да се изгори, да си отлепи кожа(кожата там е много нежна!), да си докара някой хематом???АКО ГО ПРАВИ САМА имам предвид...понеже все пак до сега не го е правила
А със самобръсначката, най-много да се пореже, макар, че едва ли е с две леви...

Kianna
01-27-2006, 16:10
Абе иди на козметик за 15-20 лв,че няма и толкова даже ще си решиш проблема.Мен да питаш това е най-добррия вариант! ; )

Sashka_Kaleina
01-27-2006, 16:15
Abe prosto se otpusni pod du6a tam ...hva6ta6 edin gilette mach 300 :D i se obrysni prosto vnimavai opipvai(ne v toq smisyl be :) ) spoko to ne e lesno i da se poreje6 az sym se rqzala i te4e ujasno mnogo kryv taka 4e ne ti prepory4vam da se brysne6 piqna hahaha

white_chik
01-27-2006, 17:12
nikvi pri4eski-izbrusni se izcqlo.6tom ti e za purvi put predpolagam 4e kosmite sa ti po dulgi no opitai purvo s nekva noji4ka da gi podkasi6 i 4ak sled tva s kola maska.Li4no az ne ti preporu4vam samobrusna4ka 6toto se poqvqvat pup4ici i mnoo burzo ponikvat pak.I si vzemi nekuv intimen sapun ili krem za da tretira6 sled tva.Ami mislq 4e e tva e si4ko koeto moga da ti kaja.Are uspeh sus sefteto :wink:

AssShot
01-27-2006, 17:26
A be nai-dobre e da si bez kosmi. Men li4no biha draznili.

01-27-2006, 17:46
ne ne se brusni,po sexy 6te e ako si napravish rasta :lol:

JORDAN_88_06
01-27-2006, 20:37
OSTAVI SI MALKO PRI4ESKA PO QKO E EDNA LINIIIKA SAMO NALI ME RAZBRA PO QKO SI E :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: