PDA

View Full Version : Какво мислите за фолк певиците?



mimsi
01-26-2006, 20:44
Такива като Гергана, дебеланата Ивана, Мария, Камелия и др.

`Death`Whore`
01-26-2006, 20:46
Не мисля, че форумът има нужда от безсмислени теми.

edna^sladka
01-26-2006, 22:23
ами..ко да ти кажа-момичета с малко повече късмет,хъс и...още нещо..симпатични момичета,за чийто външен вид се грижат много хора..певчески данни-ми не е задължително условие,но честно казано се срещат и "славейчета".Не мисля,че са "глупави","курви" и т.н.,както често са наричани и уважавам техния труд и творчество.Пеят идеални песнички за "маса" и купони,но са често обвинявани,че текстовете им са вулгарни,безмислени.Моят въпрос е:на кой подпийнал,развеселен човек му трябват стойностни парчета..Обвинявани са и че текстовете са им крадени..ами че това е бизнес,бе хора..т'ва е.Просто мацки 8) 8) 8) 8) 8)

anonymous464110
01-26-2006, 22:40
mislq 4e biha nahranili mnogo deca v Somaliq

JoInTcHe
01-27-2006, 07:30
mislq 4e biha nahranili mnogo deca v Somaliq
Хаухауахуах :twisted:
"Фолк певиците" са хора,които не стафат за абсолютно нищо друго осфен да циврят и да се кълчат по масите! Текстовете им са гнусни,а така наречената им музика е отвратителна (меко казано) :shock: :evil:

AnnG
01-27-2006, 10:15
Way tva e moqta tema. :P :P :P Seti se nqkoi da naprai edno gotino ne6to.Folk pevizite sa gotini mazki,nqkoi ot tqh mogat da peqt,drugi ne,no taka e po zeliq svqt tei 4e...
Po4ti navsqkude ve4e se zalaga na viziqta i nqma ni6to lo6o v tova. :P :P :P

HereTodayGoneToHell
01-28-2006, 17:42
Комерсиални кучки, без капчица мозък, с килограми силикон, изглеждащи отвратително грозни на живо, неможещи да си пишат песните, неможещи да пеят... Да продължавам ли? :smt013

korn___
01-28-2006, 17:46
затова и го наричаме чалга...


като е бизнес... слушайте го... на вас ви цоцкат кинтите да ходите да слушате плейбек...
мен курви не ме кефят...
и тъпи парчета за маса.. мога да имам настроение и без примитивни изцепки...


истината е, че има няколко чалгарки дето стават единствено да ги чукаш... другите са толкова противни, че и за това не стават..

dam prav si kak taka nqkoi e re6il 4e taq muzika stava za masa i as o6te se 4udq ... pone da be6e srubsko ... ne 4e go slu6am no pone go priznavam kato naistina muzika ...

01-28-2006, 18:07
Пички са.

Sapphir
01-28-2006, 18:29
Такива като Гергана, дебеланата Ивана, Мария, Камелия и др.
to koi ta znai i ti kuv si slon mi debelanata ivana.. mnogo si e gotinan ivana pei si jenata za razlika ot drugite..

mimsi
01-28-2006, 18:34
za tvoi svedeniq sam 34kg slon drug pat. Awe to ne e problem 4e e debela ami 4e e debela debela si e i to mnoooooooooooooogo oba4e trea li si pokazva slaninite s nekvi prozra4ni rokli ili bluzi?! ne misli6 li ?! [-X

Sapphir
01-28-2006, 18:37
shtom si 34 kila nachi si lapetiika .. tei che da spora s teb e ravnoslino na ](*,) .. i seki si e svoboden kato iska si oblicha takiva rokli da si oblicha .. purvo chalga pevicite bili izkustveni neznam si kakvo sichki bili hubavi i sas silikoni samo zaradi tova gi slushali ai sq ivana shto bila debela .. ti ni ednoto ni drugoto to nemoii tei [-X

HereTodayGoneToHell
01-28-2006, 18:42
za tvoi svedeniq sam 34kg slon drug pat. Awe to ne e problem 4e e debela ami 4e e debela debela si e i to mnoooooooooooooogo oba4e trea li si pokazva slaninite s nekvi prozra4ni rokli ili bluzi?! ne misli6 li ?! [-X

Къде си, ма, лапееееееее :lol: :smt005 :lol: (В случай, че казваш истината, което е твърде невероятно, тъй като не би трябвало да стигаш компютъра :mrgreen: )

Да, бе, да, аз пък имам крака, дълги метър и 50, а тежа 20 кила \:D/ [В случай, че лъжеш (Очаквам да ми кажеш, че си на 17 и си кинта и 70 висока :lol: :lol: :lol: )]

П.П. pat :arrow: път
za tvoi svedeniq :arrow: за твое сведение
...trea li si...ne misli6 li :arrow: Усети ли как нямаше никакъв смисъл в изречението ти (май верно си на 8 :lol: )

Death_F
01-28-2006, 18:45
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=chalga&r=f&jump=CH

JoInTcHe
01-29-2006, 07:29
http://dreal.net/wiki/images/3/3c/Chalga_generator.gif
Тфа може да сте го фиждали,но на мен снощи ми го показаха и ... :-D :smt037 :smt044 :smt116 :smt080

korn___
01-29-2006, 07:34
http://dreal.net/wiki/images/3/3c/Chalga_generator.gif
Тфа може да сте го фиждали,но на мен снощи ми го показаха и ... :-D :smt037 :smt044 :smt116 :smt080

hahahaha tva be6e dobro =D> :smt005 :smt110


Пички са.

da be pi4ki sa ama ako ne se grimirat kakvo li 6te stane a :smt017 :smt019

Death_F
01-29-2006, 08:44
In general to become a CHALGA SINGER there is also an "lack of intelligence test" with those 3 questions:
1. 2+2=?
2. What is the first name of Todor Jivkoff
3. Name one river starting with "D" and finishing with "unav"

:smt005

VAMP_GIRL
01-29-2006, 08:47
...Не ми харесват и не мисля че има нужда отново да си изказвам мнението за тея!... :smt018

lina15
01-29-2006, 08:58
4algata e muzika za hora bez vkus

honey91
01-29-2006, 09:42
spored men e nad 70

Death^Forever
01-29-2006, 09:46
Апф...мазни, лигави, с тонове грим, къси полички, огромни деколтета, високи токчета - пълна скръб! А музиката им...авторска...тцтцтц...авто-сръбска, авто-гръцка и т.н., че на всичкото отгоре и в комплект с ужасни извивки и фалшив глас...И как това да ми харесва?! Налага се да се търпи по купони и рд, тогава съм по-съгласна, а иначе мисля, че това, което казах е достатъчно красноречиво за мнението ми.

machoka
01-29-2006, 10:12
Да излезеш пред 4000 души в НДК и да пееш нагло на плейбек /а някои дори на живо!/, не е лесно.

Вас ако ви изтъпанчат, така ще ви хване сценичната треска, че ще избягате бързо бързо зад кулисите :lol:

Не им се присмивайте. Да правят каквото искат. Никой не е простак, защото на масата с ракийката си е пуснал да гледа Планета. Едно е да 'слушаш' фолк, друго е просто да си пуснеш такава музика за отмора.

На Гънс трудно ще си пиете ракийката с шопска, нал тъй? :wink:

Има си музика за всичко, всъщност тя самата се прише с някакво предназначение!!. Никой не сяда просто да нахвърля звуци. Всеки композитор знае защо го пише това, дето го пише :)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-29-2006, 10:14
ne struat bahti iskustvenite tiq ot tolko grim i silikon i plasti4ni operacii shte se razpadnat ... :|

machoka
01-29-2006, 10:56
мачок...
ако знаеш колко пъти съм си пил ракията със/без салатка на гънс, пънк, метъл, ама най- си върви на СКА...
и биричка...

Добре, само че някои търсят нещо по-елементарно и лесно разбираемо, неангажиращо. :) Не можеш да разбереш философията на Гънс докато си пийваш гроздовата и лафиш с приятели. Нещо не пасва.

Eleonora
01-29-2006, 14:49
Vajno li e kolko teji,6tom ima glas [-X Spored men ne...az li4no ot folk bran6a se kefa samo na Preslava i Maria

egrgergetge
01-29-2006, 15:36
бляк...чалгаджийки ли?! :-& как ги мразя не е истина!не разбирам каква е тая мания по тия силиконови крави,чийто грим тежи повече от количеството мозък в кухите им балки... :smt019 да не говорим за силикона надвишаващ многократно масата на телесното им тегло...
поне глас да имаха,ама то цвиленето не се брои за глас... :smt005
а колкото до това,че можеш да си пиеш ракийката и да си ядеш салатката на фона на техните "песни"...не мерси!човек може да си пийва и да си замезва на това,което го кефи!защо трябва непременно нещата да се връзват...иначе картинката си я предствям така:
Типичен Бай Ганъо с метър пред него шкембе и бял потник на дупки,потен и миризлив се оригва блажено след поредната чашка ракийка,замезва с шопска и слуша Герганчето мечтаейки да я види само по силикон...и хоп мечтата му се сбъдва! :smt016 :smt005

HereTodayGoneToHell
01-29-2006, 17:22
На Гънс трудно ще си пиете ракийката с шопска, нал тъй? :wink:

Ела ми сега! Просто незнаеш как се изложи \:D/

:arrow: 1. Твърде лесно забравяш метъл кръчметата :-k Тва са най-яките места, които някога би намерил (по-скоро за мен де :lol: ). Шопската салата, пържени картофки, една бира и Гънс... Мечта, просто незнаеш как се връзва :wink:

:arrow: 2. Да отбележем, че всеки божи ден вкъщи ям на Гънс (и като пуша, пия, уча, гледам телевизия, чета и т.н.... :wink: )

e_l_i_z_a
01-29-2006, 19:49
момичееееееееееееее,момич ......развали форума! :evil:

machoka
01-29-2006, 21:55
Философията на Гънс, която влагат в музиката си не е за маса и ракийка! По този начин проявявате неуважение, все едно аз да седна да слушам Моцарт, докато хапвам и пийвам :shock:

И какво, в някои ресторанти даже го пускат ](*,)

Не е това просто, уважавайте музиката им малко повече :D

rosskata
01-29-2006, 22:40
Никой не е простак, защото на масата с ракийката си е пуснал да гледа Планета. Едно е да 'слушаш' фолк, друго е просто да си пуснеш такава музика за отмора.

Има си музика за всичко, всъщност тя самата се прише с някакво предназначение!!. Никой не сяда просто да нахвърля звуци. Всеки композитор знае защо го пише това, дето го пише :)


=D> 100% съгласна. Музика има за всякакви случаи. На мен лично не ми е кеф да пия ракия, ям салата, играя
белот и да слушам нещо тежко, ангажиращо съзнанието, с дълбок смисъл(някое лятно хитче по-добре- не
става въпрос само за чалга, но и за поп)
въпреки че рока ми е любимата музика, номер 1 за мен, не си падам по идеята да слушам рок на маса,
да не говорим че с приятелите ми имаме различни предпочитания, и трябва да се спрем на компромисен
вариант...
"Въпрос на вкус"- казала котката и се облизала под опашката.

Danielle
01-30-2006, 01:35
Не мисля, че форумът има нужда от безсмислени теми.
абе тва детенце тука се "посира" да пуска теми бах майка му... малко лази по нервите... поне по моите де... на всеки десет теми тука поне шест са нейни
....... :evil: :smt013

sunny_smile_
01-30-2006, 08:17
na folk pevicite klupowete im ve4e trqbva da se izla4vat sled 01:30 i da ne se gleda ot lica pod 18godini. Pak i muzikata im stava banalna

midnight...
01-30-2006, 09:22
абе фолкаджийките-много силикон, още повече грим + плейбек=чалгаджийка
нооооо всеки трябва да си изкарва с нещо хляба

п.п.когато ка хубав човек му е кофти това е блус, а когато на кофти човек му е хубаво това е чалга :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

`Death`Whore`
01-30-2006, 10:16
Не мисля, че стойностната музика не е за маса. По тази логика класическата музика ТРЯБВА да се изпълнява само от велики музиканти в точно определени места. И човек не трябва да си я пуска в къщи, защото е неуважение. И аз ако си тананикам нещо, е светотатство...

SisTeR`oN`MaXa
01-30-2006, 12:33
No Comment :smt102 Pove4eto ne struvat. Az ne slu6am ve4e tozi stil muzika.. Edinstveno mi haresva Aneliq i to pove4e na vid :)

DeSiTo0o
01-30-2006, 12:44
Ivana moje da e debelana ama ima mnogo qki pesni,stilut i izob6to mnogo me kefi,a puk i v liceto ne e gorzna. :wink:
Gergana...mi ima hubavi pesni,ne e grozna i tq,bqh 4ula nekvi podigravki sprqmo tancite i po edno vreme...mi kefi me kak igrae-prosto tiq dvijeniq si i idvat ot vutre. :wink:
Maria...mi ima gotino nosle,ne mi haresva tova 4e si sloji silikon na ustnite,predi i be6e po-dobre,a sega e...mn zle s tiq djuki :smt017
Kamelia...ima gotino tqlo,v liceto ne e grozna,ne vsi4ki neini pesni mi haresvat... :roll:
Preslava mislq 4e e krasiva,i estestvena donqkude(vse pak kosata i e izkustvena)-taka de-mislq 4e gurdite i sa estestveni... :roll: Po4ti vsi4ki enini pesni mi haresvat.
Gloria spored men e nai-nai-ama naistina nai-nadutata pevica.Naduva se bez pokritie spored men.ta tq e kato nqkoq stara kukla barbi,uduljila si e krakata s 4sm,gurdite i sa sus silikon,kosata i e izkustvena,vadila si e dve rebra za da vude po slaba...awe nemam dumi naprao.A kazvam 4e e nai-nadutata pevica za6toto prosto takova vpe4atlenie mi e napravila,nqkvo glavata i vinagi e nagore,nosa i virnat,gudite vinagi qko izpu4eni napred...A i vednuj kogato vsi4ki pevici bqha izlezli na scenata i peeha nqkva ob6ta pesen,kogato to4no vsi4ki zaedni pqha,Gloriq sede6e pak taka naduto,pokla6ta6e se leko i samo plqska6e s ruce ot vreme na vreme...
Malee kva logika sum samo... :lol:
Awe s nqkolko dumi...vsi4ki pevici si slojiha kosi i po4ti vsi4ki sa sus silikon.Prili4at na kukli4ki.
Ina4e sum im golqma fenka na pesnite... 8)

`Death`Whore`
01-30-2006, 13:07
Edinstveno mi haresva Aneliq i to pove4e na vid :)
Тя нито е красива, нито има глас.

AnnG
01-30-2006, 21:06
Death Whore ti si mnogo tup ili tupa.Ne ta znam kuv pol si,boje,boje.....da ma pazi gospod ot tebe,malei...,da ne po4vam :smt014 :evil:

др Дулитъл
01-30-2006, 21:12
Нали стаат за ебане!

`Death`Whore`
01-30-2006, 21:12
Момиче съм. И всъщност се интересувам от пеене, самата аз пея, макар последните месеци да имам проблеми и да съм все болна...и ти казвам с ръка на сърцето, че Анелия съм я чувала в песен да пее доста фашиво. На пръв поглед прави извивки, които са леко тъпи и всички мислят, че пее невероятно.

^Pretty{}Girl^
01-30-2006, 21:29
Комерсиални кучки, без капчица мозък, с килограми силикон, изглеждащи отвратително грозни на живо, неможещи да си пишат песните, неможещи да пеят... Да продължавам ли? :smt013
:smt013 =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

др Дулитъл
01-30-2006, 21:32
Аз ся поря една и да ви каа чесно, нещо ми се види
мецана, ама то тоя силикон само ги прай тежки...

AnnG
01-30-2006, 21:35
Az sum bila na u4astie na Aneliq i jenata,momi4eto de si pee6e na jivo i to dosta dobre,a mejdu drugoto tq e vtorata folk peviza sled Esil Diuran,koqto se zapisa v muz.konservatoriq,tam za muz obrazovanie li i az ne znam kak to4no se vodi.A tam se dopuskat mnogo trudno hora i edva li ako nqkoi ne moje da pee 6te go priemat to4no tam.Tei 4e prei si izvodite :!:

`Death`Whore`
01-30-2006, 21:42
Това мен не ме интересува. Аз чух запис, на който беше фалшиво. И с тези извивки пеенето И звучи гадно, кааакто казах. А ти се научИ да пишеш.

AnnG
01-30-2006, 21:54
6to kvo mi ima na pravopisa,mnogo si e dobre daje,a i mi e vse taq kak pi6a.To v neta po4ti vsi4ki pi6at negramotno,tei 4e i az tei praq,aide leka ti no6t :P

DarkSanctuary
01-30-2006, 22:07
Death Whore ti si mnogo tup ili tupa.Ne ta znam kuv pol si,boje,boje.....da ma pazi gospod ot tebe,malei...,da ne po4vam :smt014 :evil:
Ти па, ако беше толкова умна щеше да знаеш к'ъв пол е! Да ни пази нас Господ от такива като теб, щото си е ебало майката! И хвани верно си обърни малко внимание на правописа, защото ми се реве като те гледам к'ви ги къдриш!
Колкото до чалгата, мисля, че е напълно излишно да казвам каквото и да е. Не знам аз ли съм толкова тъпа, че не мога да проумея как може да се задоволявате с толкова малко или вие сте нема такива злета?! :-s

AnnG
01-31-2006, 05:51
Kazvaite si kvoto iskate za men,znaite li kak mi puka-vuob6te.Az haresvam folka,vinagi go za6titavam ili po to4no izpulnitelite,bih dala vsi4ko za da gi za6titq tezi izpulniteli,za6toto naistina sred tqh ima golemi profesionalisti i super me izkarva ot ravnovesie kogato nqkoi govori naizust.Eto tva se kazva istinski fen i az se gordeq 4e sum takava.Blagodarq za vnimanieto :smt006

egrgergetge
01-31-2006, 10:14
Kazvaite si kvoto iskate za men,znaite li kak mi puka-vuob6te.Az haresvam folka,vinagi go za6titavam ili po to4no izpulnitelite,bih dala vsi4ko za da gi za6titq tezi izpulniteli,za6toto naistina sred tqh ima golemi profesionalisti i super me izkarva ot ravnovesie kogato nqkoi govori naizust.Eto tva se kazva istinski fen i az se gordeq 4e sum takava.Blagodarq za vnimanieto :smt006

то това говори достатъчно за теб самата....

`Death`Whore`
01-31-2006, 10:15
И защитаваш и непрофесионалистите? Евала, момиче.

KoRn_FOREVER
01-31-2006, 13:32
Долу чалгата :smt013 . Над 70кг :smt016

psycho_girl
01-31-2006, 14:47
mi te sa tupi kravi, koito o4evadno hodqt pri edin i su6t plasti4en herurg, za6toto vsi4ki do edna sa kato ot edin i su6t kulup izvadeni.za glasovite vuzmojnosti nqma da govorq, a ako imat edna mozu4na kletka v "krasivite" si ko6nici tq 6te6e da se 4uvstva samotna :-D