PDA

View Full Version : как да я накарам да иде на гинеколог(само за жени)



PC
01-26-2006, 23:30
Приятелката ми досега никога не е ходила на гинеколог а аз искам да и помогна да отиде защото съм сигурен ще е от нейна полза колкото и да се дърпа...
За това моля момичетата тук да ми помогнат със савети как бих могъл някак си да я предразположа към това ... в смисъл целта ми е да я накарам да отиде на гинеколожка .. задължително е да е жена и да е от Варна ... ако някой от Варна пише тук нека даде някакви телефони или адреси на такива клиники в които може да се намери добра гинеколожка...

ImaNewbie
01-26-2006, 23:33
Иван Асен Н2,вход Б,етаж 3,не съм сигурен къде точно е апартамента но номера му е 7,мисля че е или срещу вратата на асансьора или вляво от нея,името и е Русланова а телефона не мога да го намеря...

Иначе приятелката и вържи двата крака с едно важе и я влачи до там,има асансьор и няма ти е проблем

Minzuharka
01-27-2006, 00:02
ami choweko,mene da pitash niama koi da ti dade tochno takiwa suweti,chrez koito da predrazpolojish priatelkata si,shtom tia ne e osobeno entusiazirana.Ako e udobno i oshte edin wupros:za kakwo ti e da ia wodish na ginekolog?Problemi li ima ili?

California
01-27-2006, 00:03
То не че ще е излишно, ама наистина за кво искаш да я водиш на гинеколог?

ImaNewbie
01-27-2006, 00:05
Еми не щото има проблеми с бъбреците,не мислите ли?Може просто да иска профилактично за да знае дали не рискува ,може да е болна ама да не иска да каже тук или може да му е фикс-идея да си заведе приятелката на гинеколог

California
01-27-2006, 00:10
При пролем с бъбреците също понякога се ходи на гинеколог...

ImaNewbie
01-27-2006, 00:12
да,щом казваш
Айде аз отивам на зъболекар че свърши хляба у нас...

Minzuharka
01-27-2006, 00:13
ami da,imenno,a puk na choweka nadali mu e fix-ideia da zawede madamata si na ginekolog..dr e wuprosa ako ima problemi,i ne iska da hodi..

California
01-27-2006, 00:13
Мисля, че можеше да спестиш излишния flood...
Моя приятелка скоро ходи на гинеколког точо заради проблем с бъбреците!

ImaNewbie
01-27-2006, 00:14
:) nevermind :)

gboy
01-27-2006, 00:25
ami ne sym momi4e no ako sym na tebe 6te i obqsnq kolko e vajno za men zdraveto i i da otide ako dyrji na vryzkata ni :wink:

Minzuharka
01-27-2006, 00:29
glupawo e da i kaje "ako durjish na wruzkata ni",wuobshte wsiakakwi repliki ot tozi rod sa kofti i nadali s towa she uspee da ia nakara..po-skoro triabwa niakakuw tunuk nachin,edinstweno ako se nalaga,ako niama problemi da ne se probwa,zashtoto ochewidno e trudno.

Ekita
01-27-2006, 07:57
Момче,това е супер глупост!От къде на къде ти ще решаваш кога тя да отиде на гинеколог?По принцип е хубаво човек да ходи от време на време на профилактичен преглед,но чак пък ти да я караш,още по-малко пък да вземеш да й кажеш:"Ако държиш на връзката ни..."Ако аз съм на нея,просто ще те оставя сам да си ходиш като ти е толкова голямо желанието...
Пак питам,проблем някакъв има ли,че препираш?Или просто ти хрумна?Ако е втророто-остави я намира!!Тя ще си реши кога или пък майка й ще я закара.
То не е особено приятно да ти ровичкат там с някакви инструменти...

luda_guba
01-27-2006, 12:47
Няма кво да я предразполагаш...няма да стане.хващаш я за ушите и отивате,една лепна на най-добрия ми приятел неква гадост така. и нищо да и няма - заведи я!как така не е ходила на гинеколог?!?

Kianna
01-27-2006, 15:56
Абе супер глупаво е да я "кара"..като не иска момичето да не ходи,в крайна сметка не той,а самата тя ще реши дали да ходи или не! :roll:

PC
01-28-2006, 02:34
Ако майка и обръщаше достатъчно внимание нямаше въобще да искам да ходиме на гинеколог. Аз разбрах че тя иска да отиде но по големият проблем е че няма смелост .. за тов асе опитвам п онякакъв нчин да я предразположа ... но преди да го направя трябва да знам къде да я заведа ...
и все пак ... има малък проблем ... за това ми трябва достатъчно добър гинеколог с който аз си знам какво да говоря ... не е фикс-идея това че иска мда я заведа на гинеколог ... Тя не усеща това което аз усещам в нея и за това си мисля че това е най дискретният начин да го разбере (от където ще се отвори и темата)
Но така или иначе тя сама няма да отиде на гинеколог .. повярвайте ми ... не я карам да прави нищо против волята и ... знам че това ще помогне на връзката ми а и всички мои бивши приятелки са ходили на профилактични прегледи...

01-28-2006, 10:03
ne znam dali razbrah dobre,oba4e mai si napipal ne6to v neq...ta ima dva varianta:1.da e ne6to,na koeto ne mu e tam mqstoto! 2.Predi 5 godini bqh s edno mom4e,koeto 1 mesec se opitva6e da mi kaje ne6to i se durpa6e ot sex...okaza se 4e bil napipal ne6to v men i si mislel 4e e tumоr,a tva be6e i si e 6iikata na matkata mi :wink: :!: pri vsi4ki polojeniq e hubavo da vzeme da ide na pregled.
I az bqh taka,mnogo gi yvajavam lekarite,oba4e kato trqbva da ida na ginekolog...skapvam se naprao,oba4e otivam,6te go razbere i tq,no sled purviq put 8)

luda_guba
01-28-2006, 10:10
off topic- ^^^отнесох се нещо и забравих да логна^^^сорри за латиницата :roll:

Ekita
01-28-2006, 10:15
Между другото,това,което си напипал в нея може да е Г-точката й.Тя е точно малко,кръгло,твърдо образувание,грапаво на пипане.
И според мен е хиляда пъти по-честно и правилно да й кажеш,от колкото да я водиш а гинеколег,че и да приказваш с него за това,без тя дори да подозира.Просто е ужасно нередно!Ако на мен ми се случи и после разбера,ще се почувствам супер предадена.Това си е найното тяло и тя има право да знае какво си мислиш ти!