PDA

View Full Version : Moderated: Къде в София да намеря стоматология, където да...



defender
01-26-2006, 23:53
zdraveite!poneje tiq dni trqbva da si namerq nqkude stomatologiq kudeto da si sloja 6ina poneje 2 ot zubite mi sa leko ne na mqstoto si :lol: .. ta ako moje nqkoi da mi kaje za takova mqsto i nqkakvo info za6oto tva mnogo me drazni i iskam da si opravq tozi problem.Nadqvam se da ima samo seriozni mneniq za6toto ne mi e do bazici :wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

California
01-27-2006, 08:21
Като за начало няма да е зле да уточниш от кой град си....

Defender
01-27-2006, 09:04
ot sofiq sum

kanar4o
01-28-2006, 00:34
pri koyto i da e zabolekar da idesh nay malkoto shte te uputi pri nqkoy.nqma kvo da pitash tam. otivash si pri lichnata zabolearka ili puk ako nqmash takava f nqkoy zabolekarski kabinet i pitash :)

01-28-2006, 18:28
тъкмо мислех да пусна подобна тема но ще питам тук:
А случайно да знаете дали има някакви възрастови граници за слагане на шина???? Не знам този който е пуснал темата на колко е но аз съм на 17... това пречи ли и късно ли е вече?Ако някой знае плс да каже :)

ImaNewbie
01-28-2006, 21:56
Аз по случайност знам - за шина си изтървала влака,но за брекети - ако се действа много-много бързо може да стане,знам понеже съм обиколил де що има зъболекарници из БГ ама сега поне съм :mrgreen:

01-28-2006, 23:16
какви бяха тези брекети? до колкото знам няма голяма разлика между шини и брекети.Мисля че брекетите не можеш да ги сваляш докато шината можеш да си я сваляш или греша? :)

MuMuToooOo
01-28-2006, 23:18
В на маикати о путката!

IdontGiveaFuck
01-28-2006, 23:20
Няма никаква възрастова граница! Вярно,че колкото по-голям си,толкова по-трудно ти се оправят зъбите,но все пак няма граница!А ако наистина искаш да си оправиш зъбите си сложи брекети,не шини.Тея шини са пълни боклуци и не правят нищо....само дето си даваш парите !Трябва ти зъбар ортодонт - демек такъв дето се занимава с тези неща.

За госта,който писа преди мен :
Брекетите са едни като 'звездички',които не се махат,а шините са тези,с които фъфлиш и се махат :D :D

сoоl^cold^girl
01-28-2006, 23:26
В на маикати о путката!
A tei! =D>