PDA

View Full Version : rak



kalinaa
01-27-2006, 07:59
ako ima nqkoi v toq forum, koito znae neka da mi obqsni kakvo stava ako ima6 rak na belite drobove umira li se ili ne abe vaob6te vsi4ko, koeto znaete
P.S. molq bez 6egi temata ne e ebavka

Jarhead
01-27-2006, 08:18
ako ima nqkoi v toq forum, koito znae neka da mi obqsni kakvo stava ako ima6 rak na belite drobove umira li se ili ne abe vaob6te vsi4ko, koeto znaete
P.S. molq bez 6egi temata ne e ebavka
Umira se v mnogo muki gadno e neprekusnato na lekarstva i nakraq boleznena smurt

California
01-27-2006, 08:21
Ми, че се умира, умира се...ама не знам почти нищо друго...

unknow
01-27-2006, 08:43
Умира се, болките са жестоки,мой роднина почина от рак.Дава се морфин на болния, да не изпитват болки.Един вид става наркоман но поне няма болки, но в скапаната ни държав не можеш да дадеш легално морфин на болен от рак, има някакав вариант който може би е повече теоретичен като се разбереш с лекар който може да ти намери.Но е трудно.

01-27-2006, 09:31
не мисля,че е толкова трудно да ти дадат морфин.аз до колкото знам на болния от рак,постъпил в болница,в последните седмици на живота му,когато болките стават най-тежки и непоносими,се дава морфин :roll:

kalinaaaa
01-27-2006, 18:18
dolu-gore za kakav srok ot vreme se umira

Кака съм
01-27-2006, 18:34
Зависи в какъв етап е хваната болестта, опериран ли е човека, има ли разсейки и т.н.

Abra-Kadabra
01-28-2006, 00:27
kalinaaaa..ako naistia polojenieto e seriozno, molq te, pishi mi na piritmon@mail.bg . Shte se otnesa seriozno klym problema, nezavisimo za kogo stava vypros i v kakyv stadii.Shte ti dam dostaty4no syveti i napravleniq.Molq te..pishi mi .. ne tuk..dognosq me ot typoto otnoshenie na vsi4ki..
UMIRALO SE.. kak ne vi e sram.. vsi4kite?! Ami ako primerno tova se otnasq za momi4eto, koeto vi pishe?! Ne vi li e sram da govorite ?! Kka moje da davate takiva prognozi bez da znaete kakvo e polojenieto!!! Otvraten sym ot vas.Vijdam kolko ste kompetentni po vyprosa! Pazi Boje nqkoi vash blizyk da se razbolee.. pomislete si dali taka shte mu predstavite neshtata!!!
Kalinaaaa,4akam pismo ot teb! Uspeh!

gata salvahe
01-30-2006, 19:50
kolko silni sa bolkite i kade te boli bolkite vse edno te kolqt li sa? 8-[

DrSmurph
01-30-2006, 21:30
Действително мисля, че е жалко да се пишат страхотийки, без да са истина и да се плашат хора вместо да им се помага.
Много може да се пише за този бич на нашето време. Важното е, че болестта е лечима като за това е необходимо правлното диагностициране, комплексна терапия и волята на пациента. Ако искаш да споделиш нещо или да се допиташ по подобен проблем - може да ми пишеш и лично съобщение.

LadyDi
01-31-2006, 11:44
На каквото и да е рака (не само на белите дробове), той в почти 99% води до смърт. В повечето случаи тя е изключително болезнена.