PDA

View Full Version : порвалени мечти



Miss Freak
01-27-2006, 09:17
пи сега ще ви разкажа моята си история тя е много объркана дано я разберете....пи ето...преди година срешнах момче което никога няма да забравя с него ходехме 7 или 8 месеца и един ден той просто ми се обади и всичко свърши просто ей така без смисъл дори не ми каза свясна причина.И така до лятото не си говоехме и когато се видяхме всичко започна от начало пак бяхме заедно пак се обичаме и съм сигурна че и в момента той изпитва същото към мене защо занм ми казаха!!ама всеки ден той ми обяснява как щял да ме чука се едно никога не е виждал момиче и некфи е такива неща!Преди бях супер жизнерадостно момиче много се радвах на всичко и всички ама сега не е така ето че преди месеци запалих първата си цигара не че ми се пушеше порсто бях отчаяна до болка при това и започнох да пуша..като комин просто нямаше начин сега пуша по кутийка на ден след това почнах да се срещам с некфи боклуци които дори ни харесвам просто го парвих за да го забравя.И ето че стигнах дъното на дъното вече съм за никаде не намирам смисъл в тва дето правя никой не ме разбира всички ми говорят да спра да пуша и тн тва да е началото на промяната да ама не мога просто съм слабохарактерна не мога нищо да направя страх ме е да се боря!Сега ме е страх и от любовта и от некфо силно привързване не знам как от онова сладко момиче се превърнах в кварталната курва искам старото си аз но знам то никога няма да се върне искам и староо момче което обичам до болка но съм сигурна че и той няма да се върне само дето не знам защо просто не го разбирам ала вече нямам и начмерение да го правя....сигурно след месец ще свърша в некоя канавка...здрав да е то това мойто не е живот..........

He3HauKa
01-27-2006, 10:42
TovA koeto pravish sa palni gluposti.. I az sam bila v podobna sitiaciq i az zagubih momcheto koeto obichah i s koeto bqhme zaedno 1 godina i men me boleshe i vse oshe me boli no prosto se poqvi drug koito uspq da me nakara da go zabravq... Ti ne osaznavash li che sled vreme shte ima oshte i oshte momcheta koito shte obichash i ne si zaslujava da si provalqsh jivota zaradi ,,poredniq''.Nima cigarite sa spasenie ?S kakvo ti pomagat te ili pak vsi4ki bukluci s koito se sreshtash? Osven che te darpat nadolo i nadolo...i ako ne spresh sama ne se znae do kade shte stignesh.Ne se opitvai da go zabravqsh prosto se ogledai i vij kolko hubav moje da bade jivota i kolko mnogo hubavi neshta si propusnala da vidish i da usetish... Ti si reshavash kak da jiveesh no nqma smisal da propilqvash nai hubavite godini ot jivota si zaradi nqkoi koito samo te naranqva ..Sled godina kato se setish shte ti stane oshte po tyjno zashtoto shte osaznaesh kakva vreda ti e nanesal toi i novata ti kompaniq ot ,,bukluci'' taka che prosto se vzemi v race.. :wink:

SweetBunny
01-27-2006, 11:41
Vlubila si se v nepodhodq6toto mom4e...kato gledam, toq e nqkuf playboy i sigorno o6te kato ste trugnali i mnogo skoro sled tova STE PRAVILI SEX, nali :roll:
A tova, koeto si napravila s rqzkata promqna na na4ina na jivot, e super tupo! Osobeno tova s pu6eneto :roll: :?
Opitai se da si nameri6 novi priqteli ili pone ne se sabirai tolkova sus strarata si kompaniq i osobeno s toz idiot :shock: Zabravi go i spri da me4tae6 i da se nadqva6, 4e vsi4ko moje da se vurne, t.e. da ste pak zaedno, za6toto sam vijda6 kakuv e, I EDVA LI TE OBI4A, 6TOM TI GOVORI, 4E ISKA DA TE 4UKA kakto nikoe drugo momi4e :?
Ufff, po-dobre si nameri nqkoi drug, koito da ti pomogne da stane6 su6tata kakto predi. V smisal NE nqkoi jenkar, a nqkoi svesten pi4, koito da te obi4a i s koito da ne si legnete na 2rata ve4er, za6toto tezi vruzkiii :arrow: obiknoveno svur6vat super skoro, a i nqma lubov v tqh :roll:
Nameri si drug, koito da ne e kato BIV6IQ i, po dqvolite, spri da pu6i6! Opitai se da vodi6 stariq si jivot, a ne toq...
Kusmet :)

IKisseDAGirL
01-28-2006, 08:52
вместо да се бориш за любовта си и тя да бъде твоят стимул да вършиш добро и да се усмихваш, тя те е превърнала в един вид робот,който само прилича на човек, и това е ужасно :( :( трябва да намериш сили да се промениш..не може така...любовта премахва всички несъвършенства..води към прекрасното и дарява живот,а не убива човешкото у нас...защо променяш предназначнието й?! :roll: осъзнай се!! :!: :idea: :wink:

Vetrosvir
01-28-2006, 08:58
Ne,4e iskam da floodvam,no valantain_love stra6no mn te yvajavam za tova,koeto napisa toky 6to!I naistina ti svalqm 6apka :D

sherry
01-28-2006, 09:16
Ne pozvolqvai na ne6to,koeto ne si zaslujava,da ubiva 6tastieto i jajdata ti za jivot.
Ne si struva da se promenq6 zaradi edno mom4e,koeto dori ne mu puka za teb.Osaznai se!Jivotat e pred teb,ne si struva da go propilee6 s razni bokluci i cigari zaradi tova,4e toi te e othvarlil.Nedei da tarsi6 par4enca ot lubovta vi,sas sigurnost nqma da nameri6 tova,koeto iska6,ne i V NEGOVITE o4i.Prodaljavai napred i nedei da se samozabravq6 zaradi nqkakav glupak.Prestani da pada6 duhom i da se prevra6ta6 v sa6tiq bokluk kato nego,6te zagubi6 mnogo.Nameri sili v sebe si da prodalji6 jivota si po sa6tiq na4in,po koito si bila predi.Jivqla si bez nego predi da go sre6tne6 i sega moje6 da jivee6 bez nego i to bez da se samouni6tojava6!Haide osaznai se i spri tova bezumie,jelaq ti iskreno uspeh

adi4ka
01-28-2006, 09:40
...

RoSsY88
01-28-2006, 10:08
Ох,не знам,но тея момчета...абе как може заради момче да си провалиш живота...и аз така заради едно момче пропаднах ама ся пак съм на карака и се бора с всички сили да го забравя и да си оправя живота.Кажи си Край...започни на ново...Първо спи цигарите,тва е мн лош навик на пушиш,после спри да излизаш с момче и да спиш с тях.Намери един,а не да ги сменяш като носни кърпички.ИЗтрий всичко свързано с него и спри да говориш за него...времето лекува...Ама трябва да си оправиш живота инак 6те пропаднеш завинаги и няма оправия...едва ли искаш след години да те смятат все още за курвата на квартала.Се пак си жена и трябва да имаш самочуствие и достойнство!

teenkopele
01-28-2006, 10:17
Била съм на твое място,променяла съм се и съм се чувствала точно толкова жалка,колкото си мисля,че се чувстваш ти!Който ти казва,че не си заслужава сигурно е прав,но и на мен ми го казват,а аз отвръщам,че те,мойте приятели не разбират нищо!единственото което мога да те посъветвам е да се оставиш на течението,скоро направих така то ме отнесе при един прекрасен човек!Не всички момчета ще бъдат като този твой....идиот е!Мнението на хората около теб сигурно е важно,ако те мислят,4е си кваталната курва просто бъди себе си и им покажи,че грешат.А ако искаш да направиш нещо само и единствено за себе си,просто обърни новата страница!И не падай толкова ниско,колкото него,ти си много повече от всеки такъв глупак,потърси отново себе си,такава,каквато си се харесвала,с малко повече вяра в себе си!

Bobboran
01-28-2006, 11:33
Емииии глей ся. Не те познавам ( мноо ясно :) ) обаче смятам че с малко повече усилия можеш да се оправиш, защото най-малкото осъзнаваш какво си станала сега сравнение с преди. И тва според мен е един показател че можеш да се опраиш и да забравиш за тъпите неща който са ти се случили. :) Късмет !!!

MissFreak
02-02-2006, 09:20
не момчето беше просто много мило нито веднъж не ми каза че иска да прави секс но сега ме е страх да се погледна в огледалото защото ме е страх от това което ще видя наскоро получих диагноза психозна болимия ходя на психиятър а онзи ден едно момче ме преби просто вече не виждам смисъл нито в живота нито в храната нито в щастието нещо не е същото искам да съм онова момиче което бях да не пуша и да се усмихвам но не мога

DiabolicAngel
02-02-2006, 11:49
Ne pozvolqvai na ne6to,koeto ne si zaslujava,da ubiva 6tastieto i jajdata ti za jivot.
Ne si struva da se promenq6 zaradi edno mom4e,koeto dori ne mu puka za teb.Osaznai se!Jivotat e pred teb,ne si struva da go propilee6 s razni bokluci i cigari zaradi tova,4e toi te e othvarlil.Nedei da tarsi6 par4enca ot lubovta vi,sas sigurnost nqma da nameri6 tova,koeto iska6,ne i V NEGOVITE o4i.Prodaljavai napred i nedei da se samozabravq6 zaradi nqkakav glupak.Prestani da pada6 duhom i da se prevra6ta6 v sa6tiq bokluk kato nego,6te zagubi6 mnogo.Nameri sili v sebe si da prodalji6 jivota si po sa6tiq na4in,po koito si bila predi.Jivqla si bez nego predi da go sre6tne6 i sega moje6 da jivee6 bez nego i to bez da se samouni6tojava6!Haide osaznai se i spri tova bezumie,jelaq ti iskreno uspeh

=D> =D>

DevilWish
02-02-2006, 13:05
Oh oh oh napravila si golemi gluposti.Az sym sigurna,4e moje6 da otkaje6 cigarite stiga da ima6 silna volq.Mnenieto na horata su6to moje6 da promeni6 ako spre6 da se darji6 po tozi otvratitelen i kurvenski na4in. [-X ](*,) Smeni obkryjenieto ot priqtelite si-tova 6te pomogne.

^^Limonka^^
02-03-2006, 12:22
mili4ka i az sum bolimi4ka znam 4e ne moje6 da se opravi6 nqma da ti e nikak lesno prosto go pravi za sebe si a onova mom4e ako te obaia 6a e steb spox!

Aaluran
02-03-2006, 17:50
Горкичката! :smt056 Може би най-трудното изпълнимата цел в живота е никога да не забравяме, че на света има и щастие и именно него трябва да помним. Ти помни, че никога няма да останеш сама - родителите ти винаги ще те обичат и приятелите ти (истинските ти приятели) винаги ще са до теб. Поговори с момчето. Ако наистина те обича, той ще се върне при теб. Иначе поне му дай шанс да ти обясни. Ако няма обяснение значи е престъпно тъп. Тогава просто намери някое друго момче, което наистина държи на теб.

Нопървото нещо, което трябва да направиш е да застанеш пред огледалото и да се вгледаш в очите си. След това си кажи "Аз съм добър човек. Ако някой глупак ме е зарязал просто ей така, не заслужава нито мен, нито да страдам заради него." И не забравай никога, че не е важно това отвън, не е важно миналото, нито настоящето, нито бъдещето, а това, което е в сърцето ти. То е истината.

Искрено ти пожелавам отново да откриеш отново щастието и любовта.

IKisseDAGirL
02-04-2006, 09:34
Ne,4e iskam da floodvam,no valantain_love stra6no mn te yvajavam za tova,koeto napisa toky 6to!I naistina ti svalqm 6apka :D
мерси... обаче все пак тва е само на думи.. иначе понякога наистина е трудно и не всеки успява да намери сили да издържи :roll: ..

03-01-2006, 11:37
миличка това е глупаво проваляш си живота заради някакво си там момче ми ако на него наистина му пукаше за теб нямаше да седи и да не прави нищо по въпроса да сте заедно.....виж са а за цигарите намалявай ги бавно малко по малко и така лека полека ще минеш на 3-4 цигарки на ден и така ще ти е много по-лесно да ги спреш!Пък ако имаш силна воля ще можеш да кажеш "спирам" и ще ги спреш!!а за болимията това вече е много ама адски сериозно и аз съм болимичка и в момента се лекувам ако в даскалото ви има свесен психлог ходи там той ще ти помогне да се оправиш защото с това е много трудно да се справиш сама!Казвам тии аз не се приемам за болна обаче съм такава и всички ми го казват понякога е мнооого тъпо наистина и не мога да ги трая хората около мене обаче после разбираш че те само искат да ти помогнат да се оправиш!Тая болест ти проваля абсолютно всичко и живот и бъдеще!!!леле ми ако искаш ми пиши там мога да се опитам да ти помогна нищо че и аз съм един болен мозък.А за момчето не си коркай защото просто той не те заслужава разбери ако те искаше и те ценеше нямаше само да седи и да те гледа хвани си друго гадже и той ще ти помогне да го забрвиш или поне ще си разсеяш мислите от него и проваления ти живот........... :? :smt011

MartiSSima
03-01-2006, 14:28
Mili4ka i az ispadnah v podobna situaciq.Prosto ne si popadnala na 4oveka koito shte durji na teb istinski.Sled kato edin pat ste se razdelili bez pri4ina kakva e garanciqta za po napred?Zamisli se!Smqtam 4e si dosta inteligentno momi4e za da padash tolkova nadolu!Vij az sushto pusha, no imah volq i sprqh taka 4e nqma nevuzmojni neshta!Hvani se v ruce,postavi si kato cel da se izmukne6 ot "dunoto" i prodalji napred i nagore!Vqrvam 4e imash ISTINSKI priqteli na koito mojesh da raz4itash i koito 6te ti pomognat!

addictedtou
03-02-2006, 14:04
Виж сега.. това в което си се превърнала не е никак хубаво.. има и още по-зле от теб..но най-вайното при теб е че ти осъзнаваш това и искаш да се промениш.Това е много хубаво...
Цигарите.. те не са кой знае какъв проблем.. и тях ще ги откажеш като почнат да не ти стигат парите..(и аз см като теб.. искам да ги откажа ама ни моа и тфа е )
А за "кварталната курва" сама можеш да го промениш... имах една приятелка в същото положение като теб.. заради един боклук..провали своя собствен живот.. но срещма истинския Човек и той я избави от бездната... но и тя самата го искаше това..и беше почнала...
Само кажи край на "кварталната курва" и почни да излизаш с приятели да се разсейваш... и да бъдеш себе си.. почни да се радваш на малките неща и ще се получи..
А на оня боклук..просто му е*и мамата
Успех!!

Miss Freak
03-15-2006, 11:28
oxxx vsi4ko stava mn mn slojni4ko a za istinskite priqteli okaza se 4e prosto nqmam takiva v takiva momenti razbira6 koi sa te priqteli i koi prosto blizki xora koito samo te izpolzvat za da iskrunkat nqmkoq i druga zigarka...glupavo no istina m..ka mu kak ne iskam da e taka...prosto ve4e nqmam sila da se da se bora s jivota vs e ot4aiva6to gadno i nikoi ne me razbira povqrvax i spodelix sa bolestta si i sled tova cqloto mi u4ili6te znae6e za bolimiqta be6e ujasno durjat se s menkato s psixo kato sus smurtno bolna se edno ne zaslujavam da jiveq a puk as se zamislqm naistina ima li smisul ot jivota mi ako moga da nareka toq bokluk s taq duma!!!off a za mom4eto dumi nqmam kazva 4e me obi4a a posle drugo mi govori nito toi nito as znam kvo iskame vsu6nost toest az znam de iskam nego takuf koito ne moga da go polu4a sry i s nego ve4e ne moga da se bora ve4e ne izdurjam pripadam na sqka 2 kra4ka 6tot ne qm ni6to ama prosto ne mi e kef i ne mi se qde abe ve4e ni6to ne znam a i ne iskam da znaq prosto me e strax kolko sum sama ne e istina

dream_for_you
03-15-2006, 12:36
az su6to se bqh ot4aqla ot lubovta,ot jivota,vuob6te ot vsi4ko.ne vijdah smisal,no razbrah,4e ne moje6 da izbqga6 ot lubovta,tq vinagi 6te prisusutva v jivot ti,ponqkoga 6te te pravy mn 6tastliva,a dr put 6te ti se iska da umre6.vajnoto e da nameri6 sili da jivee6 :!: razberi kakvo iska6 ot jivota da te namerqt v nqkoq kanavka ili da vodi6 istiski jivot,da useti6 vsi4ki radosti.naistina e mn trudno!!! 8-[ no ne se otkazvai,bori se za 6tastieto si,za6toto nikoi nqma da go napravi vmesto teb.kato si provali6 jivota 6te dostavi6 udovolstvie na onzi,koito te e naranil.pokaji mu kakvo e zagubil,pakaji mu,4e moje6 da si 6tastliva i bez nego.budi 6tastliva :D

03-15-2006, 13:43
Приемай нещата с :mrgreen: .. Толкова съм се ядосвал досега и само ми е вредило. Прави правилните неща и съм сигурен, че един ден това ти преживяване ще е само един смътен спомен. Що се отнася до цигарите - много хора пушат, ако успееш да ги ограничиш ще е много добре и няма да вредят толкова. А който ми казва, че не действат успокояващо е в голяна грешка....

Miss Freaky
04-19-2006, 11:27
kak da priema6 tolkova udari s usmivka be 4oveko...v smisul 4e vsi4ki tupi xora okolo mene mi se pravat na priqteli a kakvi ne6ta govorqt za mene ne e istna 4ux kakvi li ne izmislizi i napravo mi lo6o ot takiva xora...a 6ibanoto e 4e sum bolna ot bolimiq i bqx v bolnica maika mi razbra i poludq napravo 6te6e da me vkara v klinika vupreki 4e mai tam mi e mqstoto i tam 6e si svur6a v nekva klinika za umstveno povredeni xora.... :( edinstvenata mi utexa tva sa zigarite bez tqx nz za kude sum znam 4e e super jalko i tupo da zavisq ot tqx no samo te me durjat priqteli ve4e nqmam alkoxol ne pomaga a za drogata da ne govorq 4e ako zapo4na kvato sum tupa 6e zema da umra pod nekoi 6iban most sus sprinzovka zabita v rukata....abe istinata e 4e az sum si bokluk oba4e iskam da se promenq nekvo stra6no e da znam 4e jiveq kat izmet jalka oba4e ne moga da se otkusna ot tva ejednevie