PDA

View Full Version : Айде да видим и за веждите



luDo_LaPe^
01-27-2006, 11:36
Така и така има тема "Кога се обръснахте за първи път" и си викам"Дай да направя една тема за веждите".Търсих,не е имало такава тема,въпреки че аз си спомням нещо такова.И все пак темата е налице.Е?Кога за първи път си изскубахте веждите?При козметик?Някоя приятелка ви помогна?А може би сами?Бе аз съм в 6 клас и нещо у мен почва да се надига желание да ги изскубя.Та темата не я правя ей така без нищо,а да разбера според вас на колко е нормално едно момиче да почне да си скубе веждите?а,и горе-долу за цените при козметик ако може някой да ме светне :)
Айде вие сте.

sladka_blondi
01-27-2006, 11:43
Aз си ги оскубах 7-ми клас.Ако са ти някви гадни,по-добре си ги оскуби и им придай някаква форма.Иначе ако отидеш при козметик ще ти вземе най-много 2-3 лв. :wink:

California
01-27-2006, 11:51
и аз май 7 клас....
ама...напоследък виждам доста момичета, които почти напълно си махат веждите и после ги рисуват с черен молив отгоре....грозно и неестествено е...

01-27-2006, 12:00
И аз 7ми клас си ги оскубах,но съжалявам,сега няма спиране.Можеше да изчакам поне още малко,щото не бяха никак гадни,бяха си тънки,ама аз се подведох глупаво по другите ми приятелки и реших и аз да пробвам.За това те съветвам,ако не са много дебели и гадни,изчакай още,има време много,няма нужда да почваш толкова рано,щото след време стават кофти.

п.с и аз съм виждала такива с нарисувани вежди и наистина е адски грозно...

luDo_LaPe^
01-27-2006, 12:01
Аа,не съм от ония с едната вежда :? Добре са си,просто може да се пооформят още малко :)

напоследък виждам доста момичета, които почти напълно си махат веждите и после ги рисуват с черен молив отгоре
Ауу тва е гадно.наистина изглежда неестествено.На мен такива тъъънки изписани веждички въобще няма да ми ходят.Искам да са нормални,просто да си личи,че са такива,каквито аз искам,а не каквито са ми пораснали.Нз дали го обясних добре :lol:

IdontGiveaFuck
01-27-2006, 12:06
Аз пък не съм си ги скубала никога :_)
Много си ги харесвам такива каквито са-тънички и оформенки 'от самосебеси' :D


А за тея дето си ги рисуват с черен молив ще кажа само-http://phpbb.fhhost.com/images/smiles/753.gif

TSecret
01-27-2006, 12:12
ami az 7mi klas moita nai dobra frendkami pomognamani4ko i ot togava sami4ka-ne sam hodila na kozmetik no men si mi e v kravta kozmetikata taka 4e mislia 4e se spravqm mn dobre!

forrzi
01-27-2006, 12:59
май беше 5-ти клас-сестра ми го направи
от тогава спрях и към края на 5-ти отидох на козметик
после чак тая лятна ваканция започнах да си ги скубя :D

ProstoAz
01-27-2006, 13:30
И аз 7ми клас започнах да си скубя веждите...самичка. Ти щом си решила вече няма нищо лошо да го направиш. Щом така би се харесала. 6ти клас...7ми...то е все тая. :wink:

nPaCKoBKa
01-27-2006, 13:45
na mene maika mi mi gi oskuba za 1vi pyt v 5ti ili 6ti klas i ot togava hodq na kozmetik

p3t3l1na
01-27-2006, 14:38
Аз в 6-ти клас си ги оскубах за пръв път..сама ;) Докарах ги на форма и сега не се занимавам да ходя по козметици, сама се справям ;)

midnight...
01-27-2006, 15:01
ми аз за пръв път в 6ти клас си оскубах веждите
а иначе за теяя с моливчето-зле саааа! :lol:

kissorankata
01-27-2006, 15:13
Ами аз за първи път в 6-ти клас си оскубах веждите.Самичка ги оформих както ми харесваха.А за тея които ги махат изцяло и ги правят с молив....иууу тва седи ужасно грозно и неестествено аз лично никога няма да се направя така.

poliii
01-27-2006, 15:20
mi az moje bi 7 ili 8 klas i mn sujalqvam 6toto si bqh super oformeni ama nali vsi4ki go praveha.....za tezi deto si gi risuvat -NC
a i ne6to ne razbrah-nqkoi postoqnno li hodite zaradi vejdite na kozmetik?

kissorankata
01-27-2006, 16:01
mi az moje bi 7 ili 8 klas i mn sujalqvam 6toto si bqh super oformeni ama nali vsi4ki go praveha.....za tezi deto si gi risuvat -NC
a i ne6to ne razbrah-nqkoi postoqnno li hodite zaradi vejdite na kozmetik?
И аз това щях да питам. :roll: То примерно ако си скубеш веждите на 2-3 дена толкова честно ли ходите на козметик? :!:

Danielle
01-27-2006, 16:35
о аз наскоро започнах да си ги скубя.. е не чак толкова скоро де... преди година някъде а ся съм 10 клас... пък и не ги изтънявам... просто махам онея косъмчета които са около самата вежда... абе казано с две думи--> да не изглежда няква... бу! рошава! :P
харесвам си веждите.. имат хубава форма и затова не ги развалям :P

FlowerinesS
01-27-2006, 16:38
На 13 бях..(някъде там).не им променям формата,защото е хубава(майка ми никога не си ги е махала и са й супер),просто махам излишните косъмчета отдолу и между веждите ако порасне някой :wink:

ht_7j
01-27-2006, 16:38
WOW!!! Az mai sym dosta isostanala....Az za pyrvi pyt si gi oskubah v 8 ili 9 klas. Sama probvah, zashtoto znaeh kak gi iskam. Ne posmqh da se doverq na kozmetik. Posle maika mi mi pokaza kak e pravilno i ot togava sama se grija za tqh.

air_J
01-27-2006, 16:38
и аз май 7 клас....
ама...напоследък виждам доста момичета, които почти напълно си махат веждите и после ги рисуват с черен молив отгоре....грозно и неестествено е...

Напротив, според мен е супер! Приятелката ми е с много тънки вежди и са просто страхотни. Сестра ми, пък, тя направо няма вежди, и то в буквалния смисъл. Тя си ги рисува с молив и е много хубаво. Не знам за вас, но аз обожавам супер тънките вежди. :wink:

California
01-27-2006, 16:41
Ми неестествено е...ти си я харесвай, няма лошо, но не разбирам, защо момичетата трябва да си развалят естествената красота по тоя начин...

HopeLesss
01-27-2006, 17:04
Аз си ги оскубах някъде 7-8 клас. Ходих на козметик, щото ме беше страх да не се обезобразя. В интерес на истината и сега си ходя, щото ме мързи да ги скубя пък и никак не ме бива в това... :roll: И аз не харесвам супер тънки вежди... :roll:

kissorankata
01-27-2006, 17:16
Ми неестествено е...ти си я харесвай, няма лошо, но не разбирам, защо момичетата трябва да си развалят естествената красота по тоя начин...
И аз това се питам.... :?:

air_J
01-27-2006, 17:45
Ми неестествено е...ти си я харесвай, няма лошо, но не разбирам, защо момичетата трябва да си развалят естествената красота по тоя начин...
Защото, ако разчитат на нея, по-добре преди среща с мъж да се уверят дали се е напил добре, защото иначе действа зле на самочувствието. Ако отиде с естествена красота (най-малкото без грим, макар някои да смятат и окосмяването за естествена красота. Представяте ли си да отидете окосмени на среща? Естествена красота, а? Но все пак айде да ги няма космите, но просто да го няма грима, за този случаи говоря.), дооооста, ама дооооста малко са момичетата, които наистина я притежават, и на които не им трябва грим, за да изглеждат добре. Те просто имат чар, но за жалост процента на естествените чаровници е нищожен. Затова призива за естествена красота не ми се струва много удачен. 100% за тънките вежди, както и за пълното обезкосмяване при жените. :wink:

CrazY^^MousE^^F
01-27-2006, 18:36
Аз си ги оскубах за 1ви път в 8 клас и отидох на козметик

Sapphir
01-28-2006, 10:33
i az y 7mi klas

Death^Forever
01-28-2006, 11:10
За първи път - 5 клас, сама, но въобще не се получи добре и се отказах...след това пробвах пак 6 клас и вече постигнах това, което исках :D

`Death`Whore`
01-28-2006, 11:23
9ти или 10ти клас ги оскубах. Сестра ми си ги скубеше и реших и аз. По принцип веждите ми не са обрасли и се получи добре. Оттогава все изтъняват и все ме мързи да ги скубя. Сега трябва това да направя, обачеее яко ме мързи. Хубавото е, че имам извинение за това, че не са абсолютно еднакви - обицата. От нея едната изглежда по-къса и по-различна. :)

Eleonora
01-28-2006, 13:05
Аз пък не съм си ги скубала никога :_)
Много си ги харесвам такива каквито са-тънички и оформенки 'от самосебеси' :D


А за тея дето си ги рисуват с черен молив ще кажа само-http://phpbb.fhhost.com/images/smiles/753.gifSpodeliam napalno mnenieto ti,i az nikoga ne sum si gi mahala!A i za sega niamam nujda... :)

forrzi
01-28-2006, 17:08
Аз пък не съм си ги скубала никога :_)
Много си ги харесвам такива каквито са-тънички и оформенки 'от самосебеси' :D


А за тея дето си ги рисуват с черен молив ще кажа само-http://phpbb.fhhost.com/images/smiles/753.gifSpodeliam napalno mnenieto ti,i az nikoga ne sum si gi mahala!A i za sega niamam nujda... :)ще бъда директна-имаш нужда :smt019

pgg
01-28-2006, 22:15
az sedmi klas si gi napravih to4no kakto mi haresva :)a tva za moliva ne e gorozno spored men no ne da gi mahne6 celite a moje samo malko da gi oplatni6 da imat po hubav vid ama si zavisi koi kak iska vajnoto e da mu e hubavo :)

AnnG
01-29-2006, 12:54
Az ot 7 klas po4nah,6toto vsi4kite go praveha i az za da ne ostana nazad,po4nah.Nau4ih se sumi4ka i sq se spravqm mn dobre. \:D/

one_touch
01-29-2006, 14:41
az mislq 4e bqh 9 kl.ama nqmah hi4 vejdi.mn mi bqha redki.i az ne znam za6to po4nah.prosto edin den dve priqtelki si gi skubeha i vikam aide i az da probvam.i kato si gi poupravih dosta pove4e se haresah i taka mi se prevyrna v navik

Eleonora
01-29-2006, 14:55
Аз пък не съм си ги скубала никога :_)
Много си ги харесвам такива каквито са-тънички и оформенки 'от самосебеси' :D


А за тея дето си ги рисуват с черен молив ще кажа само-http://phpbb.fhhost.com/images/smiles/753.gifSpodeliam napalno mnenieto ti,i az nikoga ne sum si gi mahala!A i za sega niamam nujda... :)ще бъда директна-имаш нужда :smt019 E vseki s vkusa si,az si preceniavam,predpo4itam taka,otkollktoto da niamam nikvi :smt006

DarkShadow
01-29-2006, 23:05
Hi :)
Ta az sym mom4e na 16 sym i po4nah da si gi skubq predi okolo 2 meseca.

Ta izkam da pitam damite, ima li na4in da rastyt MAAAlko po bavno???

Smisal ot togava sym si gi skubal o6te 2 pyti,(v4era ve6e vtoriq) ili tova e normalno?

*DeaTHri-BacK*
01-30-2006, 08:31
май беще в лятото на 7-8 клас..ама се издъних и спрях..после към 8 клас....майка ми ми ги изскуба първия път..и са самичка:Р не ги изтънявам,само косъмчетата посредата..

BeHuTo_91
02-20-2006, 20:33
na men v 8mi klas edna sau4eni4ka mi gi oskuba i to ne kade a v daskalo xixi :mrgreen: spravi se dosta dobre tq ama az lqtoto na 2005 (demek bqh za 9klas) si gi poistanih o6te malko i sq sa mi extra . gore dolu na 4-5 dena si gi douformqm i maham izli6nite kosam4eta i tva e ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

miNiTo
02-21-2006, 15:11
az pak do sega ne sam si skubala vejdite 6tot sa si tani4ki i oformeni ot samo sebe si.daje sa me pitali dali ne sam gi skubala :) ama ima edni kosam4eta okolo tqh det mai skoro 6te si zaminat

moni4ka
02-25-2006, 16:52
Ами аз 5-6 клас сама си ги оскубах савсем малко ... после в 8ми прекалих със скубането станаха ми много тънки което според мен е грозно и сега съм си ги направила много добре и съм доволна.До сега не съм ходила на козметик но знам че за да ти ги запълни и оформи взимат около 4-5 лв не повече. :D

lp_krasi
02-25-2006, 21:45
амии и аз май 7 клас...ама много трудно ги докарах до тва дет трябваше...:)

PRECIOUS^f
02-25-2006, 22:08
Za 1-vi pat sama si gi otskybah :smt009 I...rezyltat ne be6e mnogo dobar,no vajnoto e ,4e sega sa O.K. :wink:

cvety_i_bebeto
02-26-2006, 13:53
az v 6-ti,bqxa mi ujastno,sestra mi mi gi oskuba,a pri kozmetik,mi vzeha 1.50 za ednata

kami_345
02-27-2006, 19:10
I az si gi oskubah v 7 klas.Ne se pritesnqvai za ni6to!!!A za cenite-zavisi ot kozmetika.Sradno 2-3lv. :D

sladkoto_Eli
02-28-2006, 08:38
Mi az nqmam takiva problemi,no e xubavo koito ima da si skube vejdite na vreme,za6toto e mn grozno da prili4a6 na zle potdurjan travestit :roll: .Tova e suvet :wink:

miloto_girl_4e
02-28-2006, 10:16
в 6-7 клас си го пооформих леко,т.е майка ми де,че аз каквато съм съката :mrgreen: :mrgreen:
амм 8 клас отидох на козметик за пръв път,за да ми ги дооформи и да им придаде готина форма,оттогава на 1-2 месеца ходя на козметичка,за да не им загубя линията,а през останалото време сама си ги поддържам :wink:
козметичката ми взима по 3 лв. и ги прави перфектно :!: много съм доволна :wink:

Loshotia
02-28-2006, 16:42
То и аз така - в седми клас за първи път. Сега ходя на козметик и съм много доволна. Взима ми общо 5 лева

03-01-2006, 09:33
Аз започнах в 6ти клас и постепенно..1во само ги оформих,махнах израстъците..после започнах да ги изтънявам..вече 3 години ги скубя.сега не са от най-тънките..средни са.и аз не харесвам нарисуваните с молив вежди!иначе козметиците взимат 2-3 до 4лв :)

03-03-2006, 19:15
za prav pat si oskubah vejdite kogato bqh 7 klas,no otidoh pri kozmetik za po-sigorno,za6toto ne se znae dali 6te se spravi6 dobre sama.A kozmeti4kata si znae rabotata.

vra4ka
03-03-2006, 19:29
То не е въпрос кога ти се приисква, а кога почнеш да имаш нужда от това.
Ако мислиш,че имаш си ги оскуби. И гледай по-полека да ги скубеш, не един ден да имаш широки, а на другия почти невидими :wink:

AmeLia
06-21-2006, 08:34
pyrvo da se izvinq, che ne pisha na kiriLica, ama tykmo si preinstaLL-irax pc-to i oshte ne sym go doopraviLa...
tyii, a sega po temata.. mnogo zavisi ot vejdite, az kysno pochnax da gi skubq - 8mi kLas, ama to mnogo zavisi ot vejdite - edna priqteLka, primerno, ima mnogo qki vejdi, ama v 7mi kLas reshi, che ne biva da ostava po-nazad ot drugite i tq si izskuba vejdite - stanaxa 2no po-kysi i mnogo typi.. spored men ideqta e vejdite da sa prosto izchisteni ii.. koeto e po-vajno, da ti pridavat TVOETO izrajenie i da ti podxojdat na fizionomiqta.. shtoto ne toLkova ochite izdavat emociite, a vejdite, vse pak ochite mojesh samo da okokorish iLi pritvorish, dokato vejdite mojesh da gychish kakto si iskash :-D
btw, gLedax po teLeviziqta mnogo qk nachin za chistene na vejdi, nqkkyv indiiski s konec, nqkoi da si ima ideq za kvo ide rech ?!? :-s :shock: :wink:

fuck_you_baby
06-21-2006, 14:42
az 7-mi ili 8-mi klas otidoh na kozmetik 6tot smetnah 4e sama nqma da se spravq.i ot togava si gi skubq sama

Sapphir
06-21-2006, 14:44
Аз нямам много ясен спомен , май беше 7-8 клас.

niki7o
06-21-2006, 14:44
az si gi izkubah v 6 klas pri kozmetik

HeCu®
06-21-2006, 16:56
5 klas, sama :!:

06-22-2006, 10:09
ami az zapochnah da gi skubq v 6-ti klas.ama i do sega samo gi oformqm,zashoto mislq che nqkakvi tynki vejdi edva li shte mi stoqt dobre. :roll: :wink: :mrgreen:

_HellGirl_
09-23-2006, 17:25
Ми за първи път май в 8 клас, но при мен беше малко по-различно щото точно тогава ходих на уроци за манекенка и гримьорката ми ги направи не бяха много гадни, но им трябваше малко форма :P

Lola^6emeta
09-23-2006, 17:32
ами аз си ги изскубах в 6 клас видях една от съседния клас и си помислих че и моите вежди трябва да са такива хванах пинсетата и ги оправих спомням си че мнооого ме боля ама сега до толкова съм свикнала че не прави никакво впечатление!

MimityYy
09-23-2006, 18:02
mi az v 7- mi klas sama :D

09-23-2006, 22:29
Ми аз на 3 април 2005 година помолих майка ми да ми ги оскубеи тя го направи. Оскуба ми го 3-4 пъти. После аз самичка започнах. Само дето първия път без да исках си я прекъснах малко веждата, но бързо се заличи. Някой път наистина доста се поувличам, но не съм стигала чак да ги рисувам. Ужасно е. Едана даскалка си ги рисува, ма тя е рускиня...

09-24-2006, 21:34
California написа:
Ми неестествено е...ти си я харесвай, няма лошо, но не разбирам, защо момичетата трябва да си развалят естествената красота по тоя начин...

Защото, ако разчитат на нея, по-добре преди среща с мъж да се уверят дали се е напил добре, защото иначе действа зле на самочувствието. Ако отиде с естествена красота (най-малкото без грим, макар някои да смятат и окосмяването за естествена красота. Представяте ли си да отидете окосмени на среща? Естествена красота, а? Но все пак айде да ги няма космите, но просто да го няма грима, за този случаи говоря.), дооооста, ама дооооста малко са момичетата, които наистина я притежават, и на които не им трябва грим, за да изглеждат добре. Те просто имат чар, но за жалост процента на естествените чаровници е нищожен. Затова призива за естествена красота не ми се струва много удачен. 100% за тънките вежди, както и за пълното обезкосмяване при жените.
........prosto nz 4ydq dali si normalen sazalqvam ma kato ti pro4etox mnenieto ne prosto hha ne moga spra se xilqq 4stny :D :shock: ne samo edno 6t ti kaza nqma ne6ty po grozno ot momi4e(kyrva) s risyvani vezdi..po grozna gledka ot taq nqmaaaaaaaa.....i nz 6to barkas obezkosmqvaneto s vezdite .. haha xybavy se obezkosmqva momi4eto ma tqra si maxne i celite vezdi i psole se narisyva i se naprai to4ny na nekfa maimynaaa... hahaha ..prodalzavam da sa smeqq

09-24-2006, 21:34
California написа:
Ми неестествено е...ти си я харесвай, няма лошо, но не разбирам, защо момичетата трябва да си развалят естествената красота по тоя начин...

Защото, ако разчитат на нея, по-добре преди среща с мъж да се уверят дали се е напил добре, защото иначе действа зле на самочувствието. Ако отиде с естествена красота (най-малкото без грим, макар някои да смятат и окосмяването за естествена красота. Представяте ли си да отидете окосмени на среща? Естествена красота, а? Но все пак айде да ги няма космите, но просто да го няма грима, за този случаи говоря.), дооооста, ама дооооста малко са момичетата, които наистина я притежават, и на които не им трябва грим, за да изглеждат добре. Те просто имат чар, но за жалост процента на естествените чаровници е нищожен. Затова призива за естествена красота не ми се струва много удачен. 100% за тънките вежди, както и за пълното обезкосмяване при жените.
........prosto nz 4ydq dali si normalen sazalqvam ma kato ti pro4etox mnenieto ne prosto hha ne moga spra se xilqq 4stny :D :shock: ne samo edno 6t ti kaza nqma ne6ty po grozno ot momi4e(kyrva) s risyvani vezdi..po grozna gledka ot taq nqmaaaaaaaa.....i nz 6to barkas obezkosmqvaneto s vezdite .. haha xybavy se obezkosmqva momi4eto ma tqra si maxne i celite vezdi i psole se narisyva i se naprai to4ny na nekfa maimynaaa... hahaha ..prodalzavam da sa smeqq

™bLaCk`RoSe™
09-24-2006, 21:43
Бях 7 клас май.Почнах постепенно и накрая си ги хаправих както искам.Сега дори се кефя като някой каже че съм си ги оформила готино

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-27-2006, 15:42
az oshte ne sum gi skubala :oops: :oops: :oops: ama ne sum nqkva super hiper topka kosmi vuv vejdite de... O:)

Jenninka
09-27-2006, 17:47
6ти клас,сама и си напраих форма,на която всички се възхищаваха:)и още де :)

Mimka_sweet
09-27-2006, 18:00
ammm moite sa neskubani samo malko otdolu ama ne sa nekvi tanki gadni oformeni 4arti4ki i no ne sa i Dqdo Mrazovski vejdi de :-D

.:Marissa:.
09-27-2006, 18:08
Аз също май в 7 клас си ги оскубах,бяха си добре не бяха някви дебели и гъсти,просто трябваше да се пооправят малко.Но не съм ходила на козметик сама си ги правя \:D/

COLLISTAR
09-30-2006, 13:03
и аз май 7 клас....
ама...напоследък виждам доста момичета, които почти напълно си махат веждите и после ги рисуват с черен молив отгоре....грозно и неестествено е...
TVA E OTVRATITELNO MN MRAZA TUNKI VEGDU BAHTI KURVARSKOTO BLQK...

nikinkaaa
09-30-2006, 13:06
Мойте са си горе долу уформени не съм си ги скубала още защото не мога :smt011

Blackie
09-30-2006, 14:56
Ами аз в началото на 8ми клас си ги оскубах за първи път.. Самичка си ги оскубах, но понеже бях неопитна..ии не си ги докарах до правилната форма. Сега обаче много си ги харесвам :P

sladkoto_viki92
10-01-2006, 10:12
ami az moite gi oskubah kogato bqh 5 klas i ottogava sama si gi oformqm

In4iTu_
10-01-2006, 13:46
Не ги скубя...не са някакви орангутански, харесвам си ги такива, е имат малко нужда от оформяне де...пък и майка ми не ми дава.. :roll:

sweet_lina
10-05-2006, 15:23
Аз моите не ги скубя ми само им махам излишните косъмчета отдолу и по-средата не смятам да ги правя много тънки ,защото неми отиват,а тези които си ги правят с молив представятели си в големите жеги като почваш целия да се потиш и тоя молив като се разтече ужас :-# А иначе за пръв път в 5 клас почнах и то една приятелка ми помогна а сега съм 6 :)

chica_bonita
10-07-2006, 16:09
Аз запо4нах да си скубя веждите в 6ти клас.Според майка ми не си ги оформям добре на на мен си ми харесва и смятам 4е ми отива.

lunnoto_momi4e
10-08-2006, 15:53
ami az sama za purvi put v 5-ti klas.a to 5-6 - nqma golqma razlika.........[/list][/code]

_donna_
10-08-2006, 22:13
Най-лесно става с бръснарско ножче,
ама внимавай вашите да не те видят. :wink:

mara14
10-13-2006, 12:02
A kak si gi skubete?
Nqkoi moje li da mi obqsni?Az si gi oskubah,no barzo mi poniknaha i se obrazuhava edni 4erni kato to4ici,koito trqbva6e da 4akam da porastat,zashtoto bqha tolkova malki,4e ne mojeh da gi otskubna!MOLQ VI DAITE MI NQKAKAV SAVET [-o<

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
10-13-2006, 12:33
az v 7 klas,samichka si gi oskubah i mn dobre se poluchi O:) :wink:

Роси
10-13-2006, 17:31
Ами за първи път си почистих веждите на 12-13 може би.И отидох тогава при козметичка,за да им придаде подходяща форма.А сега вече сама си ги правя.. :wink:

jeditte
10-13-2006, 21:25
...

SlAdKo~BeBe
10-14-2006, 12:28
am mislq che bqh 6 za 7 klas i sama gi oskubah i sega produljavam sama da gi oformqm i sum dovolna ot rezultata :P

DaRk^EviL{F}
10-14-2006, 19:06
mi i az si gi yskybah kat bqh 7mi klas....ama otidoh na kozmetik,6toto e po dobre 1viq p1t tam...zemi samo 2 lv.... ;););)

kote6ka_luni4ka
10-21-2006, 17:15
mi za purvi put mi oformixa vejdite minalata godina, v 9 klas v na4aloto pri kozmeti4kite mi i ne si gi pipam sama, te si mi gi oformqt i sum mn dovolna :)

SweetYGirL93
10-21-2006, 18:37
Az sega sam 7-mi klas i vejdite mi ne sa 4ak tolko zle. Ima kak da se pooformqt, no maika mi ne mi razre6ava.
A tiq s moliva ne sa dobre tfa e mnogo grozno i naistina e neestestveno !!! :smt078

The`G_i_r_l
10-22-2006, 14:45
мисля,че лятото между 6-ти и 7-ми клас при една позната козметичка :)