PDA

View Full Version : Готик



apocalyptica_fan
01-27-2006, 13:41
Поради спорът възникнал във темата ХИM относно кои групи са готик и кои са "готик"(лекинко ми се объркаха понятията...но отделен въпрос :( ),тук можете да си кажете мнението относно този стил , на който аз много се кефя(не мога само на Апокалиптика да си стоя вечно ;))

01-27-2006, 15:09
Gothic - Souxie And The Banshees, The Mission, Alien Sex Fiend, Fields Of The Nephilim, Clan of Xymox, Christian Death.

Li4iCe
01-27-2006, 19:54
Gothic - Souxie And The Banshees, The Mission, Alien Sex Fiend, Fields Of The Nephilim, Clan of Xymox, Christian Death.
Именно :idea:

Към готик сцената принадлежат и всички industrial, EBM, synth pop, dark wave, ambient и тн... групи. Има също и готик метал - Tristania, Moonspell, Cradle of Filth(според някои)...само за тези се сещам и съм ги слушала. Харесвам музиката на Mortiis(dark ambient), Penitent(neoclassical), Hocico(industrial), Clan of Xymox(gothic), Sopor Aeternus(dark wave), Devil Doll(avantgarde).

apocalyptica_fan
01-28-2006, 12:46
blagodarq i na dwama wi za informaciqta;o)))

rado80
09-24-2006, 12:05
clan of xymox sa mi lubima grupa i sa veliki i drugi grupi sasto clan of xymox forever

Mo6nooo
09-24-2006, 12:10
Не се кефя много на готика, но има една група, която харесвам много - Beseech. Наскоро чух две много хубави групи - Lunatica и Leaves' eyes и си тегля сега техните неща.

Swinkenhoffer
09-24-2006, 12:37
Gothic - Souxie And The Banshees, The Mission, Alien Sex Fiend, Fields Of The Nephilim, Clan of Xymox, Christian Death.
Именно :idea:

Към готик сцената принадлежат и всички industrial, EBM, synth pop, dark wave, ambient и тн... групи. Има също и готик метал - Tristania, Moonspell, Cradle of Filth(според някои)...само за тези се сещам и съм ги слушала. Харесвам музиката на Mortiis(dark ambient), Penitent(neoclassical), Hocico(industrial), Clan of Xymox(gothic), Sopor Aeternus(dark wave), Devil Doll(avantgarde).
+1

хубав и разнообразен стил! факт! по-любим ми е дори от жиците :mrgreen: към изброените групи бих добавила и - Dargaard, Das Ich, Tumor, Kiew, Lacrimosa, The Retrosic, L'Ame Immortelle, Terminal Choice, VNV Nation, Project Pitchfork, Metallspurhunde, Тhe Cruxshadows, Coph Nia, Untoten, :Wumpscut: и още много яки :)

ЕДИТ: абе, тая тема е на 100 години :lol: ама на кой му пука...

ErinEverly
09-24-2006, 18:42
Поради спорът възникнал във темата ХИM относно кои групи са готик и кои са "готик"(лекинко ми се объркаха понятията...но отделен въпрос :( ),тук можете да си кажете мнението относно този стил , на който аз много се кефя(не мога само на Апокалиптика да си стоя вечно ;))

Ххахахаххаха... Някой е казал че хим са готик ли? Ххахахаххахахахахахаххаха хахахаххахаха... Ееее... Вие не спирате да ме изненадвате!