PDA

View Full Version : Момичето на татко?



Death_F
01-27-2006, 13:54
Хм...сигурна съм че доста момиченца си имаме такива проблеми ...таткото винаги да те ревнува от всяко момче което са завърти около тебе да не те пуска с приятеля ти щотото "да не те нарани" и все си те пази такъв...тфа за мене е супер дразнещо щото съм на почти 17 бахти кфо иска...ако сте гледали "бащатата на булката" ще ме разберете за какво говоря същатата история е ...само дет няма да се женя хахаха..кажете вие какво мислите за тоя проблем и как го разрешавате?

momi4eto_M_!_S_T
01-27-2006, 14:18
a be i pri mene e sa6tata istoriA ama samo deto sam na 14 sega po4ti en izlizam

p3t3l1na
01-27-2006, 14:27
Еми аз съм на 13, наскоро започнах да излизам повечко с приятели, естествено, че в компанията има момчета...таткото не може да го възприеме...защото и съм по-малкото дете...наскоро едно момче ми предложи, аз го отрязах, не знам наште откъде разбраха, но сега е още по-гадно...

sladka_blondi
01-27-2006, 14:31
Ами аз пък съм почти на 18 и нямам проблеми с тати,а с мама. :P

De_mikke
01-27-2006, 16:32
mi ne6to podobno s maika mi,ama po-zlee.i az mislih da puskam podobna tema,zashtoto pri men e po-zle.az na moita ne i kazvam kogato hodq s nqkoi i obiknoveno ne me byrka,oba4e v momenta sym v situaciq v koqto mai shte sym prinudena da i kaja i nz kak shte reagira,zashtoto imam 4ustvoto 4e maika mrazi mom4eta...;] ne 4e shte mi zabrani ne6to(ne 4e 6te q poslu6am i da go napravi) ama az shte i kaja s cel da si oblek4a polojenieto,a imam 4ustvoto 4e nqma da stane taka ...kvot stane ;p

HopeLesss
01-27-2006, 16:51
На баща ми не му пука много за мене. Не съм го чувала от няколко години, тей че това не е проблем за мен. :D

white_chik
01-27-2006, 16:54
na6ite puk sa nekvi golemi pi4ove-i dvamata.Mnoo me kefqt.Puskat me po4ti navsqkude,ba6ta mi ne me revnuva ot mom4etata,maika mi su6to e nekva qka.A we pone na roditeli popadnah :wink:

midnight...
01-27-2006, 17:41
напълно и абсолютно те разбирам
и моя татко постоянно
се тревожи къде съм и т.н.
но като започне"какво става?"
"внимавай.."
...абе татковци
какво да ги правиш :wink:

adi4ka
01-28-2006, 10:01
С баща ми е точно обратното,естествено като всеки родител се притеснява,но не го показва никога.е,другата причина е,че са разведени и с него се виждам супер рядко,а ако почне да параноясва въобще няма да му се обадя.А иначе с него споделям адски много неща

rosskata
01-29-2006, 22:00
:smt016 Ахах, моят баща има три дъщери, ако вземе да се психира за всяко, край няма да има... Пък и аз съм
по-скоро Момчето на татко - с него бъзикаме компа, с него си гледаме мачовете и си пием
ракийката...

ycMuBkaTa
01-30-2006, 07:21
Добре, че нямам такива проблеми,т.е. баща ми не е от загрижените(за добро или лошо) и майка ми е таква-пазят си ме, казват ми да внимавам, но не се опитват да се налагат и да става тяхната, а и аз гледам да съм добро дете, да не прекалявам :-D

DaNgErOuSs
01-31-2006, 20:35
dsf

02-01-2006, 16:43
Баща ми е толкова зле,че не му пука и по-добре.

^Pretty{}Girl^
02-02-2006, 18:04
offfff i moq e syshtiq nishty ne mi dava pak maika mi e edna pekana super mace xaxaxaxaxax darjim s edna s druga kat priqtelki samo da ne zgazq qku luka 4e ina4e si stava pak maika i mn lai ....... :smt013

Kianna
02-03-2006, 18:02
na6ite puk sa nekvi golemi pi4ove-i dvamata.Mnoo me kefqt.Puskat me po4ti navsqkude,ba6ta mi ne me revnuva ot mom4etata,maika mi su6to e nekva qka.A we pone na roditeli popadnah :wink:

Ewala na roditelite ti!Moite sa sushto mn pecheni i niamam problemi-nawiarno zashtoto mi imat goliamo dowerie ! :wink: :wink:

VukeHceTy
02-22-2006, 17:37
tatko e dobre,za razlika ot maika..(tq e luda) :D

miloto_girl_4e
02-22-2006, 21:10
ммм с баща си по се имаме,отколкото с майка ми,но той никога не ми е правил такива проблеми и Слава Богу :!: :mrgreen:

expl0de
02-23-2006, 21:00
Хм...сигурна съм че доста момиченца си имаме такива проблеми ...таткото винаги да те ревнува от всяко момче което са завърти около тебе да не те пуска с приятеля ти щотото "да не те нарани" и все си те пази такъв...тфа за мене е супер дразнещо щото съм на почти 17 бахти кфо иска...ако сте гледали "бащатата на булката" ще ме разберете за какво говоря същатата история е ...само дет няма да се женя хахаха..кажете вие какво мислите за тоя проблем и как го разрешавате?Бе честно казано и мен не ми се нрави,че някой ще опъва дъщеря ми,даже хич,дано си имам две момчета.

gia_bs
02-24-2006, 06:29
хаха миличка и на 40 да станеш тати пак ще те ревнува...Такива са бащите..слабост сме им.... А аз мога да ти кажа че съм на 18 и нещата от както бях на 14 не са се променили..."Кой звъня..кой беше тоя... " и така....Даже понякога все го бъзикам че иска да ме вкара в манастир.... Помня преди време много се дразнеше на едно момче което звънеше вкъщи и като се звъннеше той вдигаше телефона и акзваше " А Пламена ли търсиш ами няма я тя се омъжи...или няма я с мисия до Лъната отиде"... горкото момче какво ли си е помислило...

АМ с две думи.... нещата ще са си такива колкото и да недоволстваме....За татко, момчето до теб все не е подходящо...А какво л ие мислил дядо относно татко, когато той е бил до мама? :wink:

IKisseDAGirL
02-24-2006, 08:43
мм наще не ме пазят много много пък и няма как щото от никъде немогат да разберат кво прая, с кого и т.н. 8) най-много някоя позната да ме види с момче и да им каже, ама аз излизам с номера "супер добър приятел" :P
дразня се обаче, че постоянно ме разпитват.. питат ме кого харесвам,имам ли си приятел и ей такива работи:roll:
като кажа "нямам си" и тe: "аа няма да си имаш разбира се, мн си малка още да си имаш приятел, след 2-3 годинки може..":shock: аз викам "ти добре ли си ма,мамо, как ще си имам!:mrgreen:" и те хората ми се хващат на приказките и ми вярват :P :D :P

Twista
02-24-2006, 16:57
Бе при моят баща няма такива истории. Страшно печен е в това отношение, или поне засега е такъв... Виждал ме е в компания с 5 момчета в едно кафе и даже ги поздрави усмихнат. Не ми държи сметка с кой говоря и излизам. Относно гаджетата ми няма нищо против, а даже вкарва малко хумор, като например когато отивахме в едно село: "Еее, що не го извика с нас да изоре нивата/да нацепи дървата?" или нещо подобно. Абе не мога да се оплача засега! =))

Death^Forever
02-24-2006, 17:53
Нямам такъв проблем, баща ми не се интересува толкова с кого и кога излизам, а и няма много време, за да се занимава с мен. При всички положения - той просто не е такъв човек и по-скоро би се разсмял, ако ме види с момчета някъде и най-много да пусне някой бъзик...Но не и да ме пази, то просто няма от какво в момента...
Така че поне за това мога да се радвам!

MalkataDrusalka
02-25-2006, 01:05
Е... аз имах големи проблеми с баща ми по повод свободата .. но сега е в затвора така че ... няма кой да ми забранява :smt012

chestra_f
02-25-2006, 17:11
ami pri men ne e taka na6te sa mnoo qki hora :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 21:57
mi mislq 4e trq da mu pokaje6 4e si ve4e golqma ti si rehasvai kak 6te mu go pokazva6

ruskiq_fenka
03-18-2008, 13:18
postoqno me pitakvo stava s gadjetata tolko me nerviiiiiiiiii ili puk kato doide nqkva moq priqtelka ili priqtel se prai na golqmoto ne6to pffffff ne go izdarjam ama puk si me glezi kvo mu kaja mi kupuva 8-)

Rofl4e
03-18-2008, 13:35
I na mene mi mrankat 4at pat ama roditeli kfo da gi pravi6 :-x pak i az ne gi slu6am 6ot sam inat i vsi4ko pravq na puk.. :grin: ahah celiq mi jivot e na inat i na puk na nqkoi ama..kfo da se prai .. takafa sam si

theEXPLOITED
03-18-2008, 14:39
АЗ НЕ ЖИВЕЯ С РОДИТЕЛИТЕ СИ И НЯМАМ ТОЗИ ПРОБЛЕМ

asi_basi
03-18-2008, 16:43
Mi az nqmam tozi problem. Tatko nikoga ne me e spiral da izlizam s mom4eta, daje i da mu kaja, 4e 6te sam samo s mom4eta, prosto nikakav problem. Mnogo 4esto se slu4va ako me popita s koi 6te sam da mu kaja 4e 6te izlizam sama s edno mom4e ili da mu kaja 4e sam samo s mom4eta i toi nikoga ne mi e kazval ni6to. Suuuper rqdko da kaje da vnimavam i tova e. Prosto mislq mi ima doverie i ne me revnuva za6toto znae 4e e normano na moqta vazrast da hodq s mom4eta da imam gadjeta i t.n. Breii moq tatko mai e super :D :oops: :-P

mizantrope
03-18-2008, 18:03
Zashto kategorizirate roditelskoto vnimanie kam decata si kato neshto losho i dosadno. Da, ponqkoga e iznervqshto, stiga se do sporove i karanici dori,no tova e za6toto se pritesnqvat i vi obichat. Trqbva da se radvate 4e im puka za vas, za6toto nqkoi "roditeli" s4itat decata si za poslednata im grija i gi ostavqt na proizvola.

MIKROBA
03-18-2008, 18:14
Добре, че нямам такива проблеми,т.е. баща ми не е от загрижените(за добро или лошо) и майка ми е таква-пазят си ме, казват ми да внимавам, но не се опитват да се налагат и да става тяхната, а и аз гледам да съм добро дете, да не прекалявам :-D
+1 радвам се, че имам такива родители. :grin:

Mademoiselle
03-19-2008, 04:10
tatko e bolezneno revniv sprqmo men,no ne me drazni-6tom me revnuva,zna4i me obi4ka :smt007

skatemore
03-19-2008, 08:54
мене баща ми всеки път кът излизам от нас ми вика "внимавай как пресичаш улицата.."

mihichkaaa
03-19-2008, 19:15
и моя е същия докато не се запозна с най-близките ми фр момчета и като видя че са сфесни не прави вече проблеми

st1ka
03-19-2008, 19:30
Според мен при всички бащи е така...и на 50 да станеш ти винаги ще си останеш "момиченцето на татко"...а и като всеки родител мисли за теб,страхува се...за мен е нормално,но да - всичко си има граници!

cskasladyrana
03-20-2008, 00:08
С баща ми е точно обратното,естествено като всеки родител се притеснява,но не го показва никога.е,другата причина е,че са разведени и с него се виждам супер рядко,а ако почне да параноясва въобще няма да му се обадя.А иначе с него споделям адски много неща и ми е много по-близък от майка ми,въпреки че живея с нея и се предполага,че тя трябва да знае мн повече неща за мен.

При мен ситуяцията е същата :shock: Присто имам чувството за сигурност когато споделям с него , а не с майка(не че изобщо обичам да споделям де ,но тва е др въпрос) :x

paranoia
03-21-2008, 09:12
pf haha samo vednuj sum kazvala na ba6ta mi 4e iizlizam i toi kaza "i az kfo da napraa"
si4o kazvam na maika mi ;] tq ne mi zabranqva da izlizam s koito i da e

Vilsy
03-21-2008, 12:29
Когато бяхме на почивка беше така.Много е гадно........

Rebellion_Angel
03-22-2008, 13:10
Не зная за вас, но мисля, че да си "момиченцето на татко" е повече от прекрасно. Аз съм по-малката от двете му дъщери и му се кефя на макс. Той знае, че съм малка и няма проблем (нищо, че не му казах, че преди няколко седмици бях с първото гадже). Проблема е с гаджетата на сестра ми. Сега е на 18. Много обича да ги плаши. Един даже се криеше зад кака, когато го видеше и мен ме избива на смях. :D Спомням си когато един приятел на сестра ми каза "Миличко, ако ме търси майка ти, да знаеш, у нас съм си. Ако ме търси баща ти- пътувам". :razz: И всичките ни приятели( моите и на сестра ми) знаят, че не сме сами и ако стане нещо с нас или започнат да ни правят проблеми ще си имат работа с него. :D Баща ми е прекрасен. И мисля, че ще се почувствам много зле, ако някой ден вече не съм "момичето на тате". Имам нужда от неговата подкрепа. Обичам те, тати! :-)