PDA

View Full Version : маски за коса



01-27-2006, 16:32
правих си маски за коса от витамин а,желтък и мед за косата и ефекта бе6е страхотен.Но ве4е янма как заради птичия грип-никой от сем не купува яйца и майка ми излиш но си ме предупреди да забравя за маската!:((не ви питма дали има реална опаснот 6тот предполагам вси4ки с тфа 6е почнете)Въпроса ми е дали знаете някоя хубава маска която мога да сип пирготвям сама за подхарнване на косата или каква е хубава за да си я купувам-може и цена да дадете и колко мл е горе долу.

Danielle
01-27-2006, 16:47
ами кляпаи си майонеза..
пак става тя нали майонезата се прави от белтъци??
прави косата лъскава и заздравява мисля.. аз съм си слагала един два пъти.. и с яйца съм пробвала...
имахсе няква маска което се правеше пак с отцет но не я помня точно акк беше ти можеш да пробваш да си сложиш и отцет.. ако изтреш половин часовото смърдене...

SmiLe_BaBy{P}
01-27-2006, 17:26
Не можеш ли направо да си земеш някоя хубава маска за коса, ами трябва да си мажеш косичката със сякакви глупости. :?:

Precious
01-30-2006, 15:03
Газ,мас и оцет =P~ хахах
Препоръчвам ти да си вземеш някаква готова маска според типа коса.Няма смисъл да се цапотиш с бабените рецепти.

stel4eto__
01-30-2006, 19:25
Газ,мас и оцет =P~ хахах
Препоръчвам ти да си вземеш някаква готова маска според типа коса.Няма смисъл да се цапотиш с бабените рецепти.
:wink:

kaka_lara
01-31-2006, 06:30
И аз съм много доволна от ефекта на домашно приготвените маски. Знаеш какво съдържат, а косата става невероятна. До преди това ползвах само готови от магазина, но какво да ти кажа съсипах си косата от толкова химикали. Не стига че косата ми е суха, еми тея бои, лакове, пяни, маски... Малко се отклоних от темата. Та значи повечето маски определено си включват жълтък, няма начин. Но можеш да разгледаш сайтовете и форумите на tialoto.bg и rozali.com все нещо ще намериш. Иначе в миналия космополитън имаше няква маска с.л зехтин и чаша тъмна бира. НЕ съм пробвала, но приятелки твърдят че ефекта е страхотен.

ycMuBkaTa
01-31-2006, 09:49
Тая от Космополитъна и една моя приятелка я пробва и каза, че е доста добра и има страхотен ефект, а иначе и аз съм ЗА домашните маски.

Roxy
01-31-2006, 21:13
ми ти тва яйце на главата ше си го слагаш няма да го ядеш.ква е тая параноя с тоя грип то още няма в България.иначе по-дбре си купи отколкото да си праиш такива бъркочи

Mystery
02-04-2006, 18:24
Има много хубави маски за коса,които можете да си купите от магазините и са много по-добри отколкото бабините рецепти.

Sladko_Plami
02-05-2006, 09:24
аз използвам маската за коса на д-р Денис с костен мозък и плацента невероятна е,що се отнася за домашните маски те също имат ефект. :P

Barbaronka
02-05-2006, 10:39
Az sum izkliuchitelno dovolna ot maskata za kosa na AVON! v kataloga ima edna seria na PlanetSpa..!
Maskata e s maslina! Struva 13lv,200ml! Uverqvam te che e mn hubava! Pravi kosata luskata,zdrava i mekichka!! Ako iskash q probvai ;)))

peperud4icata
02-05-2006, 23:50
az si pravq maska s huma i ocet,stoq 20 min s neq i posle si izmivam kosata s 6ampoan.na men ne mi miri6e na ocet,tq mirizmata mu se maha ot 6ampoana. pravq si tazi maska ot blizo godina i kosata mi e mn hubava i ima dosta dobyr blqsak 8)

02-06-2006, 14:38
Ауее,птичи грип...То като ти е писано да умреш от птичи грип няма да умреш от луда крава,така,че мен не ми пука.Правя си маска с жълтък,бадемово маслo,изцедено кисело мляко,няколко капки лимонов сок и понякога хума.Аз видях ефект,като я правя редовно-един път седмично е достатъчно,че и на мен не ми се клепа всеки път като се къпя :)

ProstoAz
02-07-2006, 09:54
Сестра ми преди си правише маска за коса от коприва и кисело мляко. В смисъл вареше копиравата във вода, после изцеждаше водата, прибавяше към нея киселото мляко и си я слагаше. :shock: Веднъж на седмица.

Ама не ти трябва да се занимаваш с такива работи. Най-добре е да си купиш. Аз бих ти препоръчала преструктуриращата маска на Denise, има малка и голяма. Голямата е 500мл., малката незнам точно, но някъде към 200-300мл. е. Цените не се сещам, но не са скъпи. :wink: