PDA

View Full Version : Da si polafim :)



Karli
01-27-2006, 19:44
Вижте сега,проблема е такъв:искам да си поговоря с някой,слушаите ме и ако може ми кажете как да постъпя.Обичах едно момче много дълго време и сега вече не го обичам но искам да ме ревнува,знам че се дразни когато съм с други момчета и че ме иска и държи на мене.Има едно друго момче което дори и да ме иска няма да го покаже не е в негов стил а знам че иска много работи от мен и аз няма да му откажа просто тои е много директен и малко груб в отношението си към мене но тои просто е такъв.Въпроса ми е как да накарам това момче второто да разбере че и аз го искам но не ми харесва държанието му и как да го променя към мен,другото което ви питам е как да накарам първото момче което обичах а сега просто сме много добри приятели да ме ревнува много?Ако може и ако ви се е случвало пишете ще чакам отговорите ви благодаря предварително :D

Verliebt_Maedchen
01-27-2006, 19:49
ми виж сега...не можеш да накараш някого да се промени, оцвен ако той самият не го иска :roll:

Karli
01-27-2006, 19:57
Не не да се промени ами просто да не се прави на недостъпен ами да ми покаже това което знам че е така,благодаря ти за отговора аз имам нужда да си лафя с някой и рещих тука да разкажа моята история :))

Kianna
01-27-2006, 20:16
ti samata naiasno li si kogo hareswash i kogo ne ?zashto si mislish,che triabwa da se promeni ,za da ti ugodi ?ami promeni se ti..; ] ]

01-27-2006, 20:31
promeni se ti..; ] ]

the_green_man
01-27-2006, 20:43
amiiiii moqt suvet e da pogovori6 s tva vtoroto mom4e,da mu kaje6 4e go xaresva6 i da razbere6 dali i toi te xaresva i mu kaji su6to taka i za durjanieto mu,kaji mu koe ne ti xaresva i kak iska6 da se durji s teb.

USPEX

Karli
01-27-2006, 20:48
Аз да се променя там е работата че не трябва аз ако трябва аз бих го направила да и аз така смятам да говоря с него но проблема е че знам че по някакъв начин ме харесва и ме иска но е много особен хаха хора не ме мислете за луда pls задължена съм ви за отговорите :))

DeSiTo0o
01-27-2006, 20:49
Az mislq 4e ne e nujno da kara6 purvoto mom4e da revnuva...Po tozi na4in samata ti si dokazva6 4e o6te ima6 4uvstva kum nego...A puk i ti kazva6 4e ste mnogo dobri priqteli sega,misli6 li 4e 6te ostanete tolkova dobri priqteli ako zapo4ne6 da mu pravi6 gadno? :?
A dokolkoto drugoto mom4e...mi prosto pogovori s nego i mu kaji 4e i ti go haresva6,no ne ti haresva grubiq mu na4in na dujranie sprqmo teb.
:? :roll:

AnnG
01-27-2006, 21:11
Egati zabludenata istoriika,samo tva moga da kaja.... :wink:

Karli
01-27-2006, 21:15
Desi mersi i na vsichki drugi blagodarq a mislq che Desi nameri nai pravilnoto obqsnenie ama vyprosa e che i az ne znam kakvo iskam i kakvo da pravq na momenti edno v drugi momenti drugo pobyrkvam se taka :}}

01-27-2006, 22:11
ami vie s tva vtoroto momche ot kolko vreme se poznavate, i kakvo imash predvid pod 'gandno dyrjanie' sprqmo teb?

He3HauKa
01-28-2006, 08:33
Egati zabludenata istoriika,samo tva moga da kaja.... :wink:
mhm :lol:

Karli
01-28-2006, 12:55
Mi poznavam vtoroto momche mnogo otdavna toi cqloto lqto me haresvashe no az obichah pyrvoto i ne mu obryshtah vnimanie beshe mi bezrazlichen a sega ne e taka,a pod grubo dyrjanie razbiram che mi govori nqkak arugantno toest sqkash ne dyrji na mene i ne me brysne za nishto a edva li e taka shtom oshte kato skysa s priqtelkata si i doide pri mene ne znam kakvo da mislq i da pravq :)

gboy
01-28-2006, 13:16
mi spored men ne si struva nito a kara6 pyrvoto mom4e da revnuva , nito da se opitva6 da promeni6 vtoroto , to kato ne ti haresva dyrjanieto mu koe ti haresva - vyn6niq vid i ni6to pove4e

{C}{V}{E}{T}{I}
01-28-2006, 13:42
:twisted: mi macka otiva6 pri vtoroto mom4e natiska6 go na celuvki pred parvoto mom4e i ediniq 6ti varje,a drugiq 6e revnuva ot tva i si4ko e OK :wink: ae USPEX :!:

01-28-2006, 14:37
E ne vynshniq vid ne beshe mnogo mil/mila kakto i da e radvam se che ima hora koito pone se opitvat da me razberat i da mi dadat syvet shte posledvam tova koeto mi kazvate makar che neshtata taka izglejdat lesni a inache sa malko slojni shte se opitam da se opravq a ako ne zdrave da e:) ako iskate da si lafim i za neshto drugo ili da razkajete neshto napravete go shte se radvam mnogo :D

Fallen_angel
01-28-2006, 15:10
Хмм .. искам да ти задам един въпрос - защо искаш да направиш мръсно на твой добър приятел..?!

Karli
01-28-2006, 16:09
Ne ne ne iskam da pravq mrysno na tozi priqtel imenno nego sym obichala 1 godina prez koqto toi me e naranqval milioni pyti i sega kogato veche stoi samo priqtelstvo mejdu nas toi mi govori che me iska che me obicha ne e taka no vijdam che go privlicham i mnogo qvno pokazva che revnuva i se drazni a az iskam samo da go nakaram da revnuva ne znam na mene mi stava dobre taka i dyrja da znaete toi e mnogo vajen za men i go obicham kato priqtel no kakto az sym go revnuvala mnogo pyti iskam i toi da go pochuvstva a i ne mislq che veche moje da ima neshto mejdu nas makar che e imalo razni momenti na slabost i otnosheniq mejdu dvama liubovnici naprimer zashtoto toi imashe priqtelka dano ne vi obyrkah malko :))

^Pretty{}Girl^
01-28-2006, 16:41
uf 4e glupava tema :smt013 :smt019 :smt018

anonimen
01-28-2006, 16:44
Кажи му, че го харесваш и това е! Какво толкова мислиш?
:wink:

01-28-2006, 19:32
Kato e glupava ne pishete ima lesno!Nikoi ne vi kara i bez tova!

Gravity^of^love
01-28-2006, 19:44
всичко точно..ама защо искаш да го накараш да ревнува като не го обичаш вече? А за другото момче не се и опитваи да го променяш по какавто и да било начин..било то по отношение към тебе или кам другите..или го приеаш такъв какъвто или нямаш никакав шанс да си с него..все пак говорим за момче..останалото зависи от теб и от чара ти :)

01-28-2006, 20:01
Daa koito e pisal posleden e mnogo prav momicheto ima nujda ot pomosht i mislq che s nashite syveti shte postypi pravilno a dali shte ima uspeh zavisi ot neq samo che mila vqrno e edno momche ne moje da se promeni ako ne te obicha samo liubovta ima tazi sila a tuka mai ne stava duma za liubov a shto se otnasq do pyrvoto razbiram prosto iskash da si napravish kef na tebe kato te revnuva to ama shtom kazvash che se drazni qvno e taka malko ti e zapletena istoriqta :-k

white_chik
01-29-2006, 07:11
ne razbrah ti haresva6 li vtororto mom4e???Ako da togava 6to iska6 da go promenq6-toi si e takuv.A otnosno purvoto mom4e-6tom ti e mnoo dobur priqtel 6to iska6 da revnuva.Ima6 li o6te 4uvstva kum nego ili kvo???

Karli
01-29-2006, 08:19
Emi ne chuvstva kakvito imah liubov ala bala moje bi se draznq kato e s druga no nqma znachenie snoshti se skarahme iskam da si predstavite che nqkoi neprekysnato se pravi na golqma rabota naricha vi bokluk budala obshta kurva da duhash i vsqkakvi takiva dumi i posle bez sorry sqkash nishto ne e stanalo e kakvo bihte na kazali na toq chovek kakvo bihte izpitvali kym nego nishto prosto ne bihte iskali da imate nishto s nego malko sym obyrkana no edno znam tova momche nqma da pravi kakvoto si iska i shte syjalqva za vsichki dumi i lyji a otnosno vtoroto mi prosto go iskam i toi no se chuvstvam malko izpolzvana ot nego olee she se bumna nqkyde mnogo blagodarq na vsichki koito pishat i govorqt :P