PDA

View Full Version : Moderated: Едно момче показваше, че ме харесва 3-4 години...



01-27-2006, 19:46
edno mom4e pokazva6e 4e me haresva dosta dalgo(3/4godini)i izvednaj sprq ne 4e go otri4a no sega kato sme samo 2 se darji se edno hodime a kato sme pri drugi hora vse edno ne me poznava ili ni6to po ve4e ot "kakvo stava"pridrujeno s usmivka. mejdo drugoto toi e po9 golqm ot men sas 4 godini i osaznah 4e i az go haresvam no mislq 4e ve4e e kasno. kakvo da pravq :?:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

MAFIOZO
01-27-2006, 19:51
ami mislq 4e go e strax da ne raazbrat 4e ima m/y vas! nz a i 6tom te e haresval 3-4 godini neznam sega dali! a i to za6to tolkova kusno si go osuznala! 4 godini :O ne si dobre

RoSsY88
01-27-2006, 19:53
Първо темата не е за тука...второ не знам на колко години си ама 4 години не са голяма разлика.Ами като не си му отг на чуствата какво 3/4 години да те иска...няма вечни неща.Пoкани го на кафе и му кажи какво изпитваш към него :)~

01-27-2006, 20:00
nemoga sram me e da kajem 4e sam na 15
a i nqma kak az ve4e po4ti ne go vijdam toi izliza s druga kompaniq
samo bqhme na edin kupon zaedno i az iskah togava da mu kaja ako osetq 4e o6te ima ne6to m/u nas no uvi toi s ni6to ne go pokazva
ai sas vseki izminat den kato 4e li go haresvam vse pove4e i pove4e
+ tova jiveem blizko edin do drug i postoqnno se oglejdam za nego no nqma rezultat
10x na tezi koito sa mi pisali
ako ste izpitvali ne6to takova molqvi da go spomenete :(

MAFIOZO
01-27-2006, 20:04
abe q slez na zemqta! kak 1 mom4e 6te ti xodi po guza celi 4 godini(trqbva e eebati idiota) i estestveno kato e vidql 4e ne moje da te ima prosto te e zabravil i ti sega izvednuj re6ava6 4e go xaresva6 a toi 6te si pomisli 4e si igrae6 s nego! za tva te savetvam sega ti da go zabravi6!

El_Diablo
01-27-2006, 22:40
еми мноо ясно ве, щом толкова време е издаржал пак си е отлично, да не си ти единственото момиче :?: 4 години, пууу корава психика има този човек :!: да си се сетила по рано моме. нормално е да спре да се занимава с тебе. всяко нормално, логично мислещо и уважаващо себе си момче ще се усети и ще спре да се занимава. :evil:

12345
01-27-2006, 22:50
Нищо не разбрах. Ти на колко години си? :roll:

01-28-2006, 13:00
искам просто да ти кажа че аз съм бил от другата страна. Отначало това момиче просто ми направи мн добро впечатление, но после страшно много я харесах. Постоянно мислех за нея, помагах и винаги когато мога бе направо бях луднал по нея. Но тя се дарже6е все едно не ме познава... точно както ти си се даржала със твоя човек. Ако съдя по това което аз изпитвам към нея сега ... мисля че ако той се съгласи да сте заедно .. то ще е със цел да те нарани както ти си наранила него

01-30-2006, 17:54
искам просто да ти кажа че аз съм бил от другата страна. Отначало това момиче просто ми направи мн добро впечатление, но после страшно много я харесах. Постоянно мислех за нея, помагах и винаги когато мога бе направо бях луднал по нея. Но тя се дарже6е все едно не ме познава... точно както ти си се даржала със твоя човек. Ако съдя по това което аз изпитвам към нея сега ... мисля че ако той се съгласи да сте заедно .. то ще е със цел да те нарани както ти си наранила него
ami az da sam kajala 4e sam govorila s nego kamoli toi da iska o6te da sme zaedno az prosto nz kakvo da pravq i mislq da ostavq ne6tata taka kakto sa sega za6toto moje da stane mnogo po lo6o :smt010

black_zuza_heart
01-30-2006, 18:06
Сори че ти го казвам ама може просто да си му омръзнала,все пак той е видял че през тези 3-4 години ти не му обръщаш много внимание и се е предал!

ht_7j
01-30-2006, 18:17
nemoga sram me e da kajem 4e sam na 15
a i nqma kak az ve4e po4ti ne go vijdam toi izliza s druga kompaniq
samo bqhme na edin kupon zaedno i az iskah togava da mu kaja ako osetq 4e o6te ima ne6to m/u nas no uvi toi s ni6to ne go pokazva
ai sas vseki izminat den kato 4e li go haresvam vse pove4e i pove4e
+ tova jiveem blizko edin do drug i postoqnno se oglejdam za nego no nqma rezultat
10x na tezi koito sa mi pisali
ako ste izpitvali ne6to takova molqvi da go spomenete :(

Syjalqvam, no mislq, che si si izpusnala shansa s nego. A i sigurna li si, che go haresvash ili prosto ti lispva nqkoi da te laskae i uhajva?

02-05-2006, 19:13
epa toi neti e pokazval vuobshte oshte 5 6 godini iz4akai :)