PDA

View Full Version : Вагинален секрет



въпросче
01-27-2006, 20:42
Ми значи моят въпрос е за вагиналния секрет.. Нали е нормално момичетата да имат някакъв секрет? Аз имам такъв от няколко години преди да ми започне цикъла, той започна като бях на 14. Обаче тоя секрет е доста обилен, прозрачен, бял или жълтеникъв на цвят, понякога е по-гъст, понякога по-течен, няма някаква особена миризма, мирише на нещо като нишесте, не знам точно. Обаче е доста като количество. И не знам ся да ходя ли на гинеколог или не, това нормално ли е? А, на 17 съм. Нямам сърбежи, болки или други от сорта. Смятате ли че трябва да ходя на лекар?

И не съм много наясно каква е точно разликата между нормалния секрет и бялото течение? :roll: :?:

sladka_blondi
01-27-2006, 21:05
:arrow: Отиди просто на профилактичен преглед.Иначе е нормално момичетата да имат такъв секрет.Хубаво си помисли,ако мирише на лошо трябва да посетиш гинеколог.

01-28-2006, 16:30
Това и ще направя. Само не знам как ще стане прегледа тъй като съм девствена и се притеснявам. :oops: :roll:

sheherezada
01-29-2006, 08:29
Това и ще направя. Само не знам как ще стане прегледа тъй като съм девствена и се притеснявам. :oops: :roll:

Не се притеснявай.Просто ще кажещ на гинеколога си,че си девствена и той знае как да действа :wink: