PDA

View Full Version : vryzka ot razstoqnie :-((



01-27-2006, 20:47
Mislite li, che dvama choveka mogat da ostanat vliubeni i da poddarjat interes edin kym drug, ako sa 7200 km dalech edin ot drug i znaqt, che nqmat golqm shans da sa zaedno pone oshte 4 godini? :(
Kak e vazmojno tova? :roll:

DeSiTo0o
01-27-2006, 20:51
Ami na tolkova mnogor razstoqnie i tolkova mnogo vreme...mi mislq 4e v na4aloto vsi4ko 6te e ok,6te si pi6ete,6te se 4uvate,no sled izvestno vreme tova 6te stava vse po rqdko...i mislq 4e ne moje edna vruzka da su6testvuva taka... :( :?

the_green_man
01-27-2006, 20:51
UAAAU tva naistina e mn kofti!!! To si zavisi ot samite xora kolko vreme sa bili zaedno predi da se razdelqt za tolkova mn vreme i na takova OGROMNO rastoqnie kolko se obi4at i t.n. No e napulno vuzmojno spored men. Ne ti zavijdam za tva ako ti se e slu4ilo na teb mn e gadno i sorry 4e taka e trqbvalo da ti se slu4i. Sa4uvstvam ti.

Vampire_Lady
01-27-2006, 20:53
Mislite li, che dvama choveka mogat da ostanat vliubeni i da poddarjat interes edin kym drug, ako sa 7200 km dalech edin ot drug i znaqt, che nqmat golqm shans da sa zaedno pone oshte 4 godini? :(
Kak e vazmojno tova? :roll:
em ako naistina se obi4ate i "ne sa vi slabi algelite" kakto se kazva, smqtam 4e e vyzmojno; pita6 kak em s golqma uporitost i tyrpenie, 6te byde adski trudno, no ajko i dvamata naistina go iskate 6te stane pone spored men ;)

01-27-2006, 21:21
A ako ste v podobno polejenie i priqtelqt vi si ima neshto mimoletno s drugo momiche, shte go priemete li kato iznevqra, ili shte smetnete, che e normalno i nqma da obyrnete vnimanie???
Dokolkoto znam ne e bil s drugo momiche, no zasega. Prosto sym obarkana i se opitvam da stigna do nqkakvo reshenie. Dali ima smisyl da se pomychim 4 godini? Ili ako stane chudo, po-malko. :(

AnnG
01-27-2006, 21:22
Ami ne mislq,4e edna takava vruzka moje da prosu6testvuva dulgo vreme.Vse nqkoi ot dvamata nqma da izdurji i 6te se podade na......
Sorry no taka e :(

the_green_man
01-27-2006, 21:24
ako sum v podobno polojenie (boje dano ne mi se slu4i) ne bix go priel ako priqtelkata mi ima ne6to s nqkoi (KOITO I DA E). A i MNOGO se sumnqvam 4e tq bi postupila taka s men za6toto znam 4e me obi4a a i tq znae 4e ADSKI mn mrazq iznevqrata.


Ne moga da ti kaja sali ima smisul "da se pomu4ite 4 godini" tva naistina e STRA6NO mn vreme!!! Ako naistina se obi4ate i durjite edin na drug 6te se pomu4ite.

mnogomili4kata-sf
01-27-2006, 21:45
Mislite li, che dvama choveka mogat da ostanat vliubeni i da poddarjat interes edin kym drug, ako sa 7200 km dalech edin ot drug i znaqt, che nqmat golqm shans da sa zaedno pone oshte 4 godini? :(
Kak e vazmojno tova? :roll:
em ako naistina se obi4ate i "ne sa vi slabi algelite" kakto se kazva, smqtam 4e e vyzmojno; pita6 kak em s golqma uporitost i tyrpenie, 6te byde adski trudno, no ajko i dvamata naistina go iskate 6te stane pone spored men ;)
:!: Това го прави един мой приятел вече 2 години...така,че явно се получава

01-27-2006, 21:52
Mislite li, che dvama choveka mogat da ostanat vliubeni i da poddarjat interes edin kym drug, ako sa 7200 km dalech edin ot drug i znaqt, che nqmat golqm shans da sa zaedno pone oshte 4 godini? :(
Kak e vazmojno tova? :roll:
mission impossible.izvestno vreme 6te ti e kofti,posle 6te zaglejda6 drugi.nakraq 6te se razdelite.tova e tvurde normalno...razstoqniqta lekuvat 4uvstvoto liubov.

Dr. Kazimbutt
01-27-2006, 22:23
Изключено е. Една връзка не може да се поддържа само по телефона или през Интернет. Не се ли виждат двама души, колкото и да си пишат чувствата им охладняват.

RoSsY88
01-28-2006, 07:12
Лол...пък на мене 2 км ми правят проблем пак камо ли 7200.Най-добре се разделите...не виждам смисла 4 години да не сте заедно...любов и да има няма смисал...най-добре да се разделите...след 4 години може да пробвате пак ама при тва разтояние никаква връзка не става!

IKisseDAGirL
01-28-2006, 07:50
еми ето какво мисля аз по тоя въпрос :arrow:
щом след 4 години все пак ще може да сте заедно,няма нужда докато чакате да сте сами..и ти можеш да си хванеш някой, и той също,но с мисълта, че когато се видите,ще се съберете:) и няма смисъл да се страхуваш, че чувствата ви ще избледнеят, защото това така или иначе е неизбежно..все пак много от съветите, които даваме на приятелка, за да забрави някого,е да не го вижда. Важното е, че когато го видиш отново,чувствата ще се върнат дори и по-силни от преди,.. :roll: Знам го от личен опит - опитваш се да забравиш някой като избягваш да ходиш там, където ходи той, не го виждаш супер дълго време,не говориш за него и точно когато си мислиш, че си преодоляла всичко,той изниква от някъде..засичате се случайно и всичко, което си подтискала, те връхлита като няква внезапна буря и те разтърсва до основи... :? :shock: :o
Така че най-лошото,което може да ти се случи докато го няма,е да се влюбиш отново:)

sherry
01-28-2006, 08:28
Trudno moje da stane za 4 godini...moje da se zapazi lubovta vi,no sas sigurnost i ti i toi 6te badete s nqkoi drug za tva vreme.Moje bi kato se vidite,ne6tata 6te se opravqt,no mnogo trudno bi bilo da hodi6 s nqkoi ,bez da go vidi6 4 godini.Golqm period e,tva nqma da e hodene...moje da se obi4ate,no tova nqma da e to4no vrazka.Ako si doide,togava ve4e ne6tata moje da se podredqt

HopeLesss
01-28-2006, 11:54
Определено не мисля, че такава връзка има бъдеще... Те хората са си го казали - далеч от очите, далеч от сърцето... :roll:

Gabi_15
01-28-2006, 12:49
Sporedn men tova e nevazmojno!Az dva pati se opitah da podarjam vrazka s mom4e na raztoqnie samo 120km,no i v dvata slu4eq ne se polu4i!:(O4i koito ne se vijdat se zabravqt,vremeto zali4ava vsi4ko!Prez tezi 4 godini ti 6te si srug/a toi ili tq sa6to!Ako naistina lubovta vi e bila istinska sled tozi period 6te se saberete otnovo,no 4 godini da ste vlubeni bez da se vijdate...tova e nevazmojno!

anonimen
01-28-2006, 12:52
Наивно е да смяташ, че може да задържиш една връзка от разстояние, независимо от начините за комуникация и така нататък. Мисля, че нямам нужда от аргументация.

Gabi_15
01-28-2006, 12:53
Spored men tova e nevazmojno!Az dva pati se opitah da poddarjam vrazka s mom4e na raztoqnie samo 120km,no i v dvata slu4eq ne se polu4i!:(O4i koito ne se vijdat se zabravqt,vremeto zali4ava vsi4ko!Prez tezi 4 godini ti 6te si s drug/a toi ili tq sa6to!Ako naistina lubovta vi e bila istinska sled tozi period 6te se saberete otnovo,no 4 godini da ste vlubeni bez da se vijdate...tova e nevazmojno!

Dr. Kazimbutt
01-28-2006, 13:33
Няма значение какво е разстоянието. Дали ще 7200, 120 или 1 км, ако не се виждате с гаджето си, няма как чувствата ви да си останат.

П.П. От нечии разсъждения излиза, че големината на разстоянието има значение за охладняването на чувствата...

Gravity^of^love
01-28-2006, 20:15
Не мисля че тази впъзка ще издържо много време..говоря от личен опит. 3 месеца бях с момче което беше на 400км от мен и въпреки че всеки ден говорехме по телефона с часове и какво ли още не правехме нищо не може да замени физическия контакт. Отначало ест всичко беше супер..2 пати идва при мен да ме вижда но нещата станаха по сложни с времето..и един ден ми каза по телефона че нещата не са сащите и се едно не иска да е с мене повече. Разделихме се с уговорката след 2 години и двамата да направим всичко по силите си за да отидем да учим в София и евентуално пак да сме заедно..както и да е станаха още някои неща за които не искам да говоря. Факт е че още не мога да го забравя и се едно още си го обичам но нищо не мога да направя..живота е гаден. За това не започвай такава връзка при това на още по голямо разстояние..определено няма да забравиш никога колко наранена си била и ще ти е гадно когато се сетиш за всичко което е станало и ще се измъчваш че няма да можеш да върнеш времето назад :(...просто недей..

miss_kiss_sf
01-28-2006, 20:20
vazmojno e ama vsi4ko se zali4ava s vremeto i ako ne sa zaedno tolkova vreme vseki si namira drug :!:

01-29-2006, 23:11
Az veche 2 pyti se opitah da se razdelq s nego, parviqt ne sybrah dostatachno kuraj, zashtoto zasega chuvstvata mi ne sa utihnali, a vtoriq-toi ne pojela i da chue za razdqla. Nie veche bqhme razdeleni edna godina, i kogato se pribrah lqtoto vsichko beshe neveroqtno, no sega edva li shte e taka. Qvno si izpqhme pesenta, samo muzikata trqbva da svarshi.
Blagodarq mnogo za mneniqta vi.

IKisseDAGirL
01-30-2006, 08:21
Az veche 2 pyti se opitah da se razdelq s nego, parviqt ne sybrah dostatachno kuraj, zashtoto zasega chuvstvata mi ne sa utihnali, a vtoriq-toi ne pojela i da chue za razdqla. Nie veche bqhme razdeleni edna godina, i kogato se pribrah lqtoto vsichko beshe neveroqtno, no sega edva li shte e taka. Qvno si izpqhme pesenta, samo muzikata trqbva da svarshi.
Blagodarq mnogo za mneniqta vi.
:cry: :cry: :cry:

ht_7j
01-31-2006, 15:41
Ako ima neshto istisnko m/u vas, shte ste zaedno.
Kakvo sa 4 godini v sravnenie s do kraq na jivota vi?
Jiveite prez tova vreme.

01-31-2006, 16:10
ako istinski vqrvate edin v dr i se obi4ate..ako ste vsi4ko na sveta edin za dr..nqkakvo si rastoqnie edva li bi vi razdelilo.... :smt019

ZLA
01-31-2006, 16:13
PO gornoto mnenie koeto e ot Gost be6e ot men,,,,to ne 4e ima nqkvo zn de ma.... :smt019

danger_love{F}
01-31-2006, 19:57
Очи които не се виждат се забравят,са казали по старите хора и това е наистина така!Аз също имах връзка с момче от разстояние,и накрая какво стана просто един вид охладняваш кам човека,срещу теб!

***Nix***
01-31-2006, 20:23
Аз имам същата връзка от половин година - разстоянието е 2500- 3000 км.Ние обаче се виждаме всяка ваканция - по 2-3 пъти годишно някъде за по 2-3 седмици - месец и нещата някак вървят. Ще видим сега и двамата като станем студенти. Аз лично не мисля да се отказвам, а това че кръшкам и ходя по жени (момче съм, ако не сте разбрали ;) ) щях да си го правя и да живееше у нас, така че мир да има. Невъзможности всякакви. Поясни дали се виждате от време на време или наистина няма да се видите 4 години (уау)

Kianna
01-31-2006, 21:07
EEEE dobre be,towa e absolutno glupaw wupros-NAI-TUPOTO NESHTO e da se razdelish s niakoi,zashtoto zaminawa!Da ste chuwali,che towa samo ukrepwa wruzkata?I che ako imate jelanie i na 72000km pak mojete da ste zaedno?Za men moje da sushtestwuwa edna takawa wruzka,predstawi si sled tezi 4 godini wsichko kolko hubawo bi bilo..i nai-weche wsichko shte wi bude obnoweno!Riskuwai! :P

InHell
01-31-2006, 22:14
Ако си(ще бъдеш) толкова време отвъд "голямата вода", просто забрави за този човек - казвам го от опит.
Изявления от сорта "4 години ше си мислите един за друг и ще си говорите постоянно" биха го казали 15-16 годишните. Това означава и двамата да спрете да живеете. НЕ СЕ ПОЛУЧАВА, вервай ми.

[PITBULL]
01-31-2006, 22:18
ni6to ne moje da izlezne 99,9% ni6to i 0,1% moje ot li4en opit znam

Last_kiss_f
02-01-2006, 07:22
Не мисля че една такава връзка ще има бадеще за напред :cry:Лично аз не одобрявам такива връзки защото колкото и да са си верни един на дръг никога не знаеш в действителност той/тя ского са и винаги имаш съмнения :-s

ChoCoLAte_
02-01-2006, 11:04
Миличка не искам да те обезнадеждавам, но и според мен това е мн мн трудно.. :( Цели 4 години без да се виждате...едва ли ще се получи..само ще страдате. нз това е моето мнение, но може и да греша..

Късмет!

02-01-2006, 15:34
Аз имам същата връзка от половин година - разстоянието е 2500- 3000 км.Ние обаче се виждаме всяка ваканция - по 2-3 пъти годишно някъде за по 2-3 седмици - месец и нещата някак вървят. Ще видим сега и двамата като станем студенти. Аз лично не мисля да се отказвам, а това че кръшкам и ходя по жени (момче съм, ако не сте разбрали ;) ) щях да си го правя и да живееше у нас, така че мир да има. Невъзможности всякакви. Поясни дали се виждате от време на време или наистина няма да се видите 4 години (уау)


Edva li shte se vidim 4 godini, zashtoto az sledvam v chujbina. Ako stane chudo, shte si doida prez nqkoq vanaktziq, no realno poglednato ima malyk shans za tova. :(

02-01-2006, 16:27
prepo4arvam da gledat tozi film :"Eurotrip"
moqta priqtelka jivee c Chehia i si idva prez lqtoto :(

strawberry
02-01-2006, 19:30
Аз ще кажа само `Да целуваш момче в писмо е същото като да ближеш захар през стъкло.` :arrow: няма смисъл от такава връзка само формално нищо повече...Защото 7200км не са малко тъй че няма смисъл