PDA

View Full Version : ne znam kakvo e ..



ohh :(
01-27-2006, 21:19
Vodq polov jivot ..
Na 21vi trqbva6e da mi doide, no ne doide..a na 24ti s priqtelq mi go pravihme bez prezervativ, no toi ne svur6i v men .. sega e 27mi,po4ti 28mi i o6te ne mi e do6lo .. Vuprosut mi e .. vuzmojno li e da sum bremenna??
I .. imam o6te edno vupros4e kum vas , kolkoto i glupavo da zvu4i .. Ne iskam da hodq na ginekolog, za6toto roditelite mi ne iskam da znaqt za poloviq jivot, koito vodq i ..Tam e rabotata 4e den sled kato za posledno go pravihme s priqtelq mi..pri urinirane izpitvam pronizva6ta bolka, suprovodena s po 1-2 kap4ici kruv smeseni v urinata .. Ne znam kakvo da pravq..:( na ginekolog ne moga da ida.. Raz4itam na vas da mi dadete suvet .. nqkakvi hap4eta, babini raboti .. kakvoto i da bilo !Molq vi :(

sladka_blondi
01-27-2006, 21:24
Ние не сме лекари,за да ти казваме какви хапчета да пиеш.Не осъзнаваш ли ,че това са много сериозни работи.А пък кой знае,може и да си бременна.Защо не си направиш един тест за бременност?Искаш не искаш трябва да отидеш на гинеколог,защото работата май е сериозна и после може цял живот да съжаляваш!!! :idea: :arrow:

MAFIOZO
01-27-2006, 21:28
na kolko godini si? estestveno 4e roditelite ti znaqt 4e vodi6 polov jivot!tva 4e ne ti davat saveti i akuli ne zna4i 4e znaqt! da po dobre 6te e ako si kupi6 1 sure check i ako si brmenna isak6 neiska6 na ginekolog 4e nali znae6 aborti se pravqt do 12-tata sedmica sled kato si zabremenqla

RoyTheReaper
01-27-2006, 21:46
za da otide6 na ginekolog ne e zadaljitelno va6te da znaqt... nali :roll:

ohh :(
01-27-2006, 22:31
Na6te ne znaqt.. Az ot skoro vodq polov jivot 1-2meseca.. skoro navur6vam 16 ... A 1 test za bremennost siguren li e 100% v rezultata si ??

sweet-f
01-27-2006, 23:41
spokoino ne se 6a6kai tolkova.mn ne6ta mogat da povliqqt na mese4niq cikal ne e zadaljitelno da si bremenna.li4no az i moq priqtel ot 6 meseca pravim sex bez prezervativ i vinagi mi zakasnqva prosto za6toto cikala mi e neredoven ne6to.moje i pri teb da e taka.o6te pove4e 4e bez da se e izpraznil v teb veroqtnostta ot zabremenqvane e naistina ni6tojna

Abra-Kadabra
01-28-2006, 00:32
vij, zakysnqvaneto na mese4niq cikyl moje da prodylji do okolo 20 dni. Kryvta moje da e v sledstvie na skoro zapo4naliq polov jivot. Predlaagam ti da se nabliudavash.Ako skoro ne ti doide, poseti nqkoq 4astna klinika, kydeto da ti napravqt izlsedvane. Struva nqkyde ot porqdyka na 20-25 lv. Ako ne znaesh za takiva 4astni kliniki, pishi ot koi grad si, vse shte se nameri nqkoi, da ti dade informaciq kyde da otidesh!Ako trqbva li4no shte se pozainteresuvam.Uspeh!

kurabiika
01-28-2006, 12:30
Предполагам, че не си бременна, но за всеки случай си вземи един Sure Check около 3лв. са.Това за кръвта в урината и пронизващите болки може да се дължат на цистит и по-малко вероятно на гъбички, но едва ли.Така, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да отидеш на лекар за тези болки!Не го отлагай!

HopeLesss
01-28-2006, 13:17
Предполагам, че не си бременна, но за всеки случай си вземи един Sure Check около 3лв. са.Това за кръвта в урината и пронизващите болки може да се дължат на цистит и по-малко вероятно на гъбички, но едва ли.Така, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да отидеш на лекар за тези болки!Не го отлагай!

И на мен тия симптоми ми приличат на цистит. Възпалението на бъбреците често довежда до закъсняване на цикъла. Не се шашкай предварително. Ако наистина има вероятност да си бременна не отлагай, а си направи тест. За кръвта в урината ЗАДЪЛЖИТЕЛНО отиди на лекар, защото ако не се хване на време може да стане хроничен и цял живот да страдаш заради това. Не те шашкам, просто трябва да осъзнаеш, че ако ти не се грижиш за здравето си, няма кой да го направи вместо теб!!!

LiLeNcEtOoO
01-28-2006, 21:03
Предполагам, че не си бременна, но за всеки случай си вземи един Sure Check около 3лв. са.Това за кръвта в урината и пронизващите болки може да се дължат на цистит и по-малко вероятно на гъбички, но едва ли.Така, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да отидеш на лекар за тези болки!Не го отлагай!

И на мен тия симптоми ми приличат на цистит. Възпалението на бъбреците често довежда до закъсняване на цикъла. Не се шашкай предварително. Ако наистина има вероятност да си бременна не отлагай, а си направи тест. За кръвта в урината ЗАДЪЛЖИТЕЛНО отиди на лекар, защото ако не се хване на време може да стане хроничен и цял живот да страдаш заради това. Не те шашкам, просто трябва да осъзнаеш, че ако ти не се грижиш за здравето си, няма кой да го направи вместо теб!!!

napulno sum suglasna s tezi 2 mneniq ot li4en opit ti kazvam i az bqh taka i znae6 li az imah pionefrit i ostanah v bolnica taka4e po dobre kaji na maikati samo za kruvta v urinata i tva e az taka napravih i nikoi ne razbra 4e az ne sum devdtvena i na skoro imah cisitit a we gadna rabota taka4e davai ne otlagai

favor_91
02-25-2006, 23:31
hodi na doktor ili prikazvai s roditelite ti! te moje i da te razberat...

различна
02-27-2006, 12:21
Vodq polov jivot ..
Na 21vi trqbva6e da mi doide, no ne doide..a na 24ti s priqtelq mi go pravihme bez prezervativ, no toi ne svur6i v men .. sega e 27mi,po4ti 28mi i o6te ne mi e do6lo .. Vuprosut mi e .. vuzmojno li e da sum bremenna??
I .. imam o6te edno vupros4e kum vas , kolkoto i glupavo da zvu4i .. Ne iskam da hodq na ginekolog, za6toto roditelite mi ne iskam da znaqt za poloviq jivot, koito vodq i ..Tam e rabotata 4e den sled kato za posledno go pravihme s priqtelq mi..pri urinirane izpitvam pronizva6ta bolka, suprovodena s po 1-2 kap4ici kruv smeseni v urinata .. Ne znam kakvo da pravq..:( na ginekolog ne moga da ida.. Raz4itam na vas da mi dadete suvet .. nqkakvi hap4eta, babini raboti .. kakvoto i da bilo !Molq vi :(
Ами сладка отиваш в близката аптека и си взимаш тест за бременност,а след това ако е положителен...няма как да не кажеш на родителите си.Има различни тестове вземи си и виж за кво става въпрос.Но това,че ти закъснява не трябва да те плаши толкова много.