PDA

View Full Version : Kak da pokaja 4uwstwata si,ne sym ot led?!



az sym
01-28-2006, 00:17
Zdraweite!:)
Idwa sweti walentin i we4e se dose6tate,4e 6te pitam kak da si iznenadam mom4eto,kakwo da mu podarq.Pitam wi,za6toto tozi pyt e razli4no...za pyrwi pyt 6te praznuwam s 4oweka,kogoto obi4am!Za men e wajno...Ne go prawq samo za6toto e 14.02,a za6toto iskam da mu pokaja,4e dyrjanieto mi ne otgowarq na 4uwstwata mi.Az sym mnogo gaden i kofti harakter.Dyrja se studeno i sme goworili za towa,toi znae,4e sym takawa i wypreki wsi4kite mu nedostatyci me obi4a mnogo.Toi e nai-tyrpeliwiqt i neweroqten 4owek.Znam,4e powe4eto 6te dadete ideq za we4erq,no oswen we4erq...ne6to drugo,ne6to razli4no,koeto da pokaje,4e syrceto mi ne e ot led!Obi4am tozi 4owek i iskam da e 6tastliw s men,da mu pokaja,4e go obi4am!
DAite nqkoi i drug sywet,kakto i za podaryk,ako iskate.
Mersi predwaritelno!

LP_girl_14
01-28-2006, 01:48
Ми...покажи му точно това.Че и ти си способна да бъдеш огнена и изпълнена със чувства,а не само статуя от лед.Ти мила,си му подарила най-ценния подарък-любовта си.Каквото и да му подариш ,той ще се зарадва.Може това да бъде диск с любимата му музика,която да му напомня за моментите ви заедно,може да бъде часовник например,като символ на това че времето за теб е спрляло когато си с него или пък че се надяваш този часовник да отброи мнобройните часове,които ви предстоят заедно,може пък да бъде златно или сребърно медалъонче със инициялите ви..И към най-дребния подарък,като прибаваш няколко красииви думи,продиктувани от сърцето,той ще му се стори безценен :wink:

RoSsY88
01-28-2006, 06:59
Ами първо независимо какъв характер си бъди към него мн нежна и добра,промени характера си!Показвай му и му казвай колко мн го обичаш...Направи за него нещо което той очаква от тебе...подари му една мн романтична вечер изпъленна с мн любов :)

Jenninka
01-28-2006, 07:14
Хубаво е наистина ,че имаш такъв човек до себе си.Малко хора са търпеливи...:(Но ти явно си късметлийка:)Защо трябва да му показваш точно на 14.02 че много държиш на него?Показвай му го по-често...мисля ,че това би го зарадвало повече...Този празник се превърна като 8ми март...Всеки се сеща за майка си,жена си,приятелката си и подарява нещо-цвете ли,друг ли подарък.Аз съм на мнение,че трябва това да се случва постоянно(не говоря за подаръци и цветя)...Напиши му нещо от сърце(не преписвай чужди стихове),напиши му на хартия колко държиш на него и колко много го обичаш и след това(ако не те е срам) му го прочети на глас и му го дай:)Аз бих се зарадвала най-много на нещо такова...Дано да съм помогнала!

01-28-2006, 23:06
Ne go prawq,za6toto e 14,prosto si tyrsq powod.Ne sym 4owek,koito gowori za 4uwstwata i mislite si,to4no zaradi towa mi e tolkowa trudno.Iskam da e ne6to milo i ne6to,s koeto 6te zapomni ne samo praznika,ami i men!Za we4erqta e qsno,kakto i za towa,4e 6te goworq s nego otnosno dyrjanieto mi,no iskah da naprawq ne6to specialno...