PDA

View Full Version : Moderated:Вече 6ти ден ми закъснява...



PR
01-28-2006, 07:36
Horaaa pak sam az....:((( neznam kakvo stava veche 6-ti den mi zakasnqva...vazmojno li da e ot studa ...:((( znam i sam po4ti 100% sigurna che ne sam bremenna ... zashtot s gajeto izpolzvahme prezervativ...! A iskam da pitam malko nelovko e no iskam da znam ima li vazmojnost sled kato toi mi se e izpraznil na gurdite po nqkakuv nachin da stigne i da zabremeneq ...:( iskam pomosht molq vii :(( a i molq vi mi kajete kolko struva edin test shure check blagodarq vviii mnogooo :oops:

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

WILD__BOY
01-28-2006, 07:44
Еми мацко направи си един тест де. Напълно възможно е да ти закаснее по ред други причини (хоморални или нервни). Един тест и спокойствие. След тва и на гинеколог отиди за да разбереш се пак от какво е.

:)

mi4o_pi4o
01-28-2006, 09:08
споко ! сигурно не си ... ! с гаджето ми имахме същите "проблеми" и то не веднъж .... !иди на лекар ...!

Spritz
01-28-2006, 10:09
Ей бейби ако е така както казваш нема как да си забременело щот за да стигне спермата от циците до сливата тря сериозно да й помогнеш а тва че ти закаснява може да е от съвсем друго нещо да е абе кво се чудиш и пишеш по форуми никой не може да ти каже кво е до като не бръкне тай че на бегом до гинеколога да не стане too late

luda_guba
01-28-2006, 10:19
Първо се поуспокой,че с това притеснение не му помагаш да ти дойде.не си бременна :wink: обаче иди на доктор все пак...
П.С. на мен веднъж направо пропусна да ми дойде,такова закъснение имах, та с гаджето голям спек беше,дайе маика му каза 4е ще се женим и т.н.,а бях на 15 :D :D :D голям смях падна после
П.П.С. теста 'Sure Check' е около 2.50-3.00 лева...действай,че да си отдъхнеш...

Mortal
01-28-2006, 10:41
Щом сте ползвали, бъди спокойна, на една приятелка миналата година и закъсня с 2 седмици, направо се поболяхме, но си доийе. Другия варянт е да си болна от нещо, отиди на лекар, най-добре.

01-28-2006, 10:42
Шубето е Голям Страх :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

MAFIOZO
01-28-2006, 11:42
abe tupi li ste be? normalno e da ti zakusnee 4ak do 20-tiq den!!! p.s. 6to se e izxvurlil v/y gardite ti NQMA NIKAKVA veroqtnost da si bremenna a i na vsi4koto ot gore ste pozlvali i prezervatif! mnooo ste zle da xodi na doktor za kvo? za da i pribere 20 leva za pregled i da si gubi vremeto i da i se izsmee v liceto! zakasnqval ti 6 dena napulno normalno e!!!

Mortal
01-28-2006, 11:47
da xodi na doktor za kvo? za da i pribere 20 leva za pregled i da si gubi vremeto i da i se izsmee v liceto! zakasnqval ti 6 dena napulno normalno e!!!


Имам предвид ако стана повече, може да има някаква болест.. но за бременност ИЗКЛЮЧЕНО

kurabiika
01-28-2006, 11:56
успокой се!Не си бременна!Няма как да забременееш когато ти се е изхвърлил на гърдите!За закъсняването на цикъла може да има много причина - студеното време, промяната на климата, стрес, притеснение, някакви хормонални проблеми и т.н.Тест за бременност въобще не ти трябва, но щом толкова искаш да си вземеш - около 3лв. са.

HopeLesss
01-28-2006, 12:10
abe tupi li ste be? normalno e da ti zakusnee 4ak do 20-tiq den!!! p.s. 6to se e izxvurlil v/y gardite ti NQMA NIKAKVA veroqtnost da si bremenna a i na vsi4koto ot gore ste pozlvali i prezervatif! mnooo ste zle da xodi na doktor za kvo? za da i pribere 20 leva za pregled i da si gubi vremeto i da i se izsmee v liceto! zakasnqval ti 6 dena napulno normalno e!!!

Ти луд ли си бе? Как ще е нормално да и закъснява 20 дена??? Айде ако и е дошло преди 2 месеца за първи път съм съгласна, ама ако има цикъл от 2 или повече години дори едно закъснение от 5-6 дни вече става ненормално и трябва да се търси причината
По темата - миличка, не се притеснявай. Сега когато е студено, и ако не се обличаш добре, е съвсем нормално да са ти изстинали яйчниците и да не ти идва. На мен тия последните 2 месеца ми закъсня с по 1 седмица и аз се бях побъркала. Ако това става системно най-добре иди на лекар, защото с това шега не бива. Няма нищо страшно, може да е на хормонална основа и да ти предпишат някакви хапчета!

anonimen
01-28-2006, 12:12
Направи си тест, предприеми всички възможни мерки! АКо се случи нещо веднага сподели с някой близък, който да те подкрепи!
Успех! :wink:

Mortal
01-28-2006, 13:35
Няма смисъл от тест, варянта да е бременна е изключен просто.

midnight...
01-28-2006, 13:43
може да ти закъснява от стрес, нерви, студ, хрема, има всевъзможни причини
купи си едно тестче или отиди на лекар, за да си по-спокойна.по принцип е нормално да ти закъснява понякога :wink:

TSecret
01-28-2006, 16:04
bolestite ginekologa gi kazva tuk ne mojem i da predpolagame za takiva!!! btw na men mi zakasnia s 21 taka 4e spoko ima vreme...

Tiffany
01-28-2006, 20:13
Мила,не се притеснявай :wink: Може да се повторя,но наистина има хиляди причини поради,които може да ти закъснява...На мен също този месец ми закъсня 14 дни,но студеното време навън и притеснението ти оказват голямо влияние...затова първо трябва да се успокоиш и ще видиш как всичко ще си дойде по местата :wink:

MAFIOZO
01-28-2006, 21:32
da to4no

girlka
01-30-2006, 14:43
Еми мацко направи си един тест де. Напълно възможно е да ти закаснее по ред други причини (хоморални или нервни). Един тест и спокойствие. След тва и на гинеколог отиди за да разбереш се пак от какво е.

:)
МОЖЕ ДА ИМАШ ХОМОРАЛНИ ПРОБЛЕМИ
АХХАХАХХА
ужас ](*,) =;