PDA

View Full Version : One Tree Hill



aBnOrMaL_BaBy
01-28-2006, 07:44
Напоследък мн съм се зарибила да гледам разни занимателни сериалчета :lol: Най-новото което гледам е One Tree Hill.. някой чувал ли го е ? Много интересно сериалче наистина, има какво да се види от него. Тийн е, има много неща които можете да използвате от него хах :) Има неща, които можете да научите и такива които да ви послужат в живота, например да направите тъпичко на някое момче, което не ви оставя на мира.. :P Ето за какво става въпрос накратко:

Историята е свежа, а ако сте любители и на баскетбола, тогава това е сериал точно за вас, защото главните герои са двама братя баскетболисти, само че семейните им отношения са доста заплетени. Баща им е истински гадняр, който всички мразят, той е напълно незаинтересован от единият си син и отделя цялото си внимание на другият.

Напълно изоставен от баща си Лукас живее с майка си и работи при чичо си Кийт. През свободното си време обича да играе баскетбол в парка, а според всички е много добър в играта. Родният му баща Дан, обаче дори не го поглежда и почти не говори с него, той има друго семейство, богата жена, успешен бизнес и син - Нейтън, който е най-добрият играч в училищният отбор.
Проблемите започват, когато отборът остава без повечето си играчи и треньора вика в отбора таланта Лукас. Двамата братя се мразят и немогат да бъдат в един отбор заедно, всичко се решава в една игра 1vs.1 между двамата. Освен това, Лукас започва да се сближава с Пейтън - гаджето на брат му, той пък за да му го върне започва тайно да се среща с неговата приятелка Хейли. От там нататък се случват много големи обрати и интригата се завръзва все повече, докъто в края на сезона нещата са почти нормални, като изключим един любовен триъгълник, едно бебе, което трябва да се опази от лудата му майка, един развод, един сърдечен удар, една изневеря по братски и един неочакван брак.

участват: Чад Майкъл Мъри("Шантав петък", "Приказка за пепеляшка", "Къщата на* восъка", "Кръгът на Доусън"), Джеймс Лаферти, Хилари Бъртън, Бетани Джой Ленц, София Буш, Пол Джонсън, Барбара Алън Уудс, Крейк Шефър, Мойра Кели, Бари Корбин и други.

........
01-28-2006, 09:19
къде го дават този филм???? :)

vezni_f
01-28-2006, 10:36
Филма е страхотен, 8) аз съм го гледала, на истина е много зарибяващ, просто е невероятен, но азсъм гледала само първи сезон и втори - до половината, :? сега не мога да си го сваля от нета, защото ми е лимитен :cry: :evil: ще съм Ви благодарна, ако ми кажете как се развива по-нататък втори сезон и какво става с трети, Благодаря :)

lover4e
02-06-2006, 14:49
Сериалчето е просто супер наистина:)Аз вече изгледах половината от третия сезон.. Зарибяващо си е.. признавам си! Много му се кефя =D>

ycMuBkaTa
02-06-2006, 19:23
Тоя сериал е просто велик! Отначало ми викаха, че е в стил O.C., но според мен е много по-въздействащ и истински от него. Изгледах всичко що го има т.е. до 14 епизод на 3 сезон и много съм се зарибила, направо страхотно сериалче :wink:

lover4e
02-07-2006, 08:50
Тоя сериал е просто велик! Отначало ми викаха, че е в стил O.C., но според мен е много по-въздействащ и истински от него. Изгледах всичко що го има т.е. до 14 епизод на 3 сезон и много съм се зарибила, направо страхотно сериалче :wink:

И на мен в началото ми казаха, че е като О.С., но аз мисля, че той е така да се каже по-повърхностен. Двата сериала нямат почти нищо общо.. :smt018 One TRee Hill си засяга много по-съществени и житейски теми. МНого е хубав !!! :wink:

Wife^of^goD
02-07-2006, 15:00
аз мога само да кажа че в сравнение с него О.С. си е направо бозав.Аз съм го гледаяла два пъти и смея да твърдя че това е най-хубавият сериал който съм гледала =D>