PDA

View Full Version : проблем с ерекцията



Robbi
01-28-2006, 12:07
Исках да правя секс за първи път,но ерекцията ми се изгуби,точно преди да проникна в нея.
Досега когато съм маструбирал не съм си вдигал кожата на пениса и сега,когато я вдигнах и си сложих презерватив се почувствах дисконфортно и ми спадна малко,май и от притеснение,а когато тя "ръчно" се опита да ми го вдигне ме болеше и стана по - зле.

Как може да се реши проблема според вас.Не знам от какво е това от притеснение най-вероятно също,иначе получавам ерекция и съм здрав.Нормално ли е да не ми е приятно и да ме боли малко когато ми е забелен пениса и го докосват и може ли да проникна с незабелен пенис и как ше се отрази това на секса.Ако не - какво да правя и към кой да се обърна

Моля ви помагайте със сериозни отговори,защото съм много притеснен.

01-28-2006, 12:11
според мен е от притеснение...трябва да потренираш малко със презервативчета от по 25ст. ,за да почнеш да се успокояваш...ако в това е проблема де

MAFIOZO
01-28-2006, 12:28
Нормално ли е да не ми е приятно и да ме боли малко когато ми е забелен пениса и го докосват и може ли да проникна с незабелен пенис и как ше се отрази това на секса
estestveno samata glavi4ka e mn 4ustvitetlna i pri purviq put malko boli! a kolkoto do seksa bez da go zabeli6 TI DOBRE LI SI??? ako ne go zabeli6 i i go vkara6 6te si pri4ini6 ebati bolkata i drugoto koeto e 6te q 6iba6 6te q 6iba6 dokato ne ti izsuxne pitona i posle nikoga nqma da moje6 da 6iba6! nai veroqtno e ot pritesnenie! i moq suvet e trenirai s prezervativa ;)

gboy
01-28-2006, 13:00
mda ot pritesnenie , a i s prezervativ e malko nekomfortno , spoko tova e problema ne e v tvoq televizor :D

01-28-2006, 13:23
Мен даже без презерватив ме боли повече и го правя само когато е изключителен въпрос на живот и смърт. Боли, в началото боли, но с много упражнения всичко се разтяга (отпуска) и си идва на мястото. Съветвам те да потърпиш минутка две - презерватива стяга малко оная ти работа, намалява притока на кръв и тя спада, но мушнеш ли го няма проблем. Айде здраве и щастие.

LiLeNcEtOoO
01-28-2006, 14:14
GLEDAI SEGA AKO E OT PRITESNENIE NQMA DA TI STANE PA KAMOLI DA TI SPADNE KOGATO TRUGVASH DA GO VKARVASH PROBVAI S DRUGI PREZERVATIVI S PO OVLAJNQVASHTI PRIMERNO

kanar4o
01-28-2006, 14:25
a as kato vodq ot 5 godini polov jivot shto nikoga ne me e bolqlo kogato "pronikvam" ? bez prezervativ izobshto ne me boli
s prexzervativ nqkoy put boli kat e tesen...kvi sa tiq gluposti che e normalno da te boli ?

MAFIOZO
01-28-2006, 14:56
emi teb moje da ne te e bolqlo ama nego go boli! kapi6?

kanar4o
01-28-2006, 15:32
be mafiozo mislq che tochno napisa che bilo normalno da boli a ? gleday malko kvo pishesh!

MAFIOZO
01-28-2006, 15:33
offff nqma zna4enie! pi4 xodi na doki i toi 6te ti kaje!@

MiLiNkOtO^
01-28-2006, 16:25
edin priqtel imashe sushtiq problem... i go preodolq s malko alkohol predi akta... nadqvam se 4e pri teb ne e ot momi4eto zashtoto poprincip tq trqbva da se griji za tvoq.. instrument :)

01-29-2006, 17:21
спаднал е от притеснение спокич и при мен така стана

rowzz
01-29-2006, 20:10
тфа гумата е гадно нещо ама без него за жалост се още не може..
а па другуто.. аве авер по добре го забелвай щото иначе стаа мн кофти..

Robbi
01-31-2006, 16:23
ako re6a da ida na doctor na kakyv doctor da otida da mi kaje normalno li e da mi e tolkova 4uvstvitelen,4e ot bolka i stqgane na kojata da mi spada i kakvo da pravq.
Nqkakvo ime ili adres na dobyr doctor