PDA

View Full Version : Мразя баща си !!!



Opeth
01-28-2006, 14:31
Не го издържам повече.Само ми бучи за нещо,никога не е доволен,винаги си го изкарва на мене като няма на кого друг...Каквото и да направя е глупаво или грешно,винаги си намира повод да вдигне скандал,ама го търпя достатъчно години и ми са насъбра в повече и ма е страх да не взема да направя някоя глупост и после да съжалявам.Ша кажете че е временно и ша ми мине,но не е така,тва е страшно много време и не знам как съм издържал до сега тоя тормоз...ама май нямам друг избор.Никога не си говорим,само мълчим и само като стане скандал си отваря шибаната уста.Отбягваме са един друг..ахххх само като го видя и ми пречернява,мразя всичко в него,но са стремя да не го показвам.Такова силно чувство като омразата ми към него не съм изпитвал,добре че след няколко месеца зажършвам и са надявам да са махна от тоя шибания град и от него...

gia_bs
01-28-2006, 14:52
Добре...до болка позната ситуация...при мен продължи 2 години и нещо..кажи ми само едно.. Майка ти? Тя къде е в тази ситуация....навярно вижда тормоза...а всъщност на колко си... Хм искам да ми кажеш първо мнението на майка ти..ако тя стои зад теб нещата ще са по лесни...

MAFIOZO
01-28-2006, 15:05
tipi4noto povedenie na puberite! vski4ko im e krivo! a za6to pone vednuj ne se zamislite za6to go pravqt??? ako vi mrazexa nqma6e izob6to da sa vi rajdali ili otglejdali nai-lesno im e bilo da vi ostavqt v nqkoi priut ili vuv vuzpitatelen dom!te(roditelite) prosto se opitvat da ni ulsenqt maksimalno jivota i da mojem da uspeem v nego! a tova 4e nqkoi ne gi razbirat problema e v samiq 4ovek ne v roditelite!a tva tovoe izkazvane 4e iska6 da se maxne6 po burzo i tem podobni EI GLUPAKO POMNI MI DUMATA 6TE IMA DEN V KOITO TI 6TE SI ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) I 6te si vika6 za6to li togava ne go slu6ax!!!ZAPOMNI RODITELITE VINAGI NI MISLQT DOBROTO!!!

anonimen
01-28-2006, 15:20
"Мразя" е изключително силна дума! :-$ Не може да мразиш родителите си, незвисимо какви са те. [-X

Opeth
01-28-2006, 15:21
Значи на 18 съм щом е от значение.Значи майка ми ... ако не беше тя не знам изобщо как щях да са оправя,просто до известна степен компенсира отвратителното държание на баща ми.Постоянно се карат защо той продължава да ма обвинява за неща които не съм направил и да са държи така,а иначе тя на мен ми казва "не му обръщай внимание вече сме му свикнали".А иначе MAFIOZO тва изобщо не е такава временна криза за каквато ми говориш,не ми е крив света изобщо.Просто не се издържа да знаеш че след като се прибереш ще започне поредната караница за глупости и ша започне пак да ти надува главата и да та унижава.Едва ли на някой ша му е приятно това и то да продължава вече толкова години,ее аз вече не издържам,писна ми да са отнася така с мен и да си стоварва неприятните емоции върху мене.Значи дали причината не е в мене...ми нито съм нещо проблемен да са друсам или нещо проблеми с полицията да съм имал,няма такова нещо,дори в училище никога съм нямал проблеми.Просто ми писна да бъда унижаван...

MAFIOZO
01-28-2006, 15:26
ami togava moq savet e prosto da go ignorira6! na 18 si vse pak ne vqrvam da ti posegne! a i predpolagam si po silen ot nego ve4e i malko go e strax! ina4e gledai da ne se zastoqva6 tolkova v ku6ti 6tom e taka i toi sam 6te osuznae kakvo pravi ako li ne 6te si ostanete skarani cql jivot i edin hubav slun4ev den sled okolo 15-20 godini moje i da se izvinite edin na drug

Opeth
01-28-2006, 15:33
Знам че "мразя" е доста силна дума,може да съм преувеличил малко,сигурно "ненавист" е по-подходяща. 8) .След такова държание от него просто няма как да остана безразличен и са отдръпнахме един от друг,никой не казва нищо на другия,а и аз гледам да не му обръщам внимание.Просто като започне скандала в началото са стремя да си мълча,понеже започна ли и аз да нареждам става още по-ожесточн спора и така докат не са намеси майка ми и не го насмете че пак ма е подхванал.Сигурно ви занимавам с глупости,макар че знам че не съм единствения с подобни проблеми.Мерси за отделеното време и отговори.

kanar4o
01-28-2006, 15:55
e i as nenavijdam brat mi i mayka mi. i kvo..jiveq si. verno trudno e ma se prejivqva. s brat mi pochti ne si govorq taka che edin skandal ili edin boy ne e izlishen. s mayka mi..poecheto razgovori sa skandali. vajnoto e da si namerish priqteli koito da te razbirat i da kompensirat laynqnoto durjanie f sluchaaq na bashta ti. i tva e prosto.

miracul
01-28-2006, 18:16
"Мразя" е изключително силна дума! Не може да мразиш родителите си, незвисимо какви са те. !!!!!!!!!!!

deni_vd
01-29-2006, 16:02
i az imam problem s ba6ta mi. po princip ne e mnogo nared s akala no kakto i da e. kvoto i da stane az sam vinovna brat mi nikoga ne e vinoven. ta moq savet e da ne mu obra6ta6 vnimanie neka si kre6ti kolkoto iska

stop_the_war
01-29-2006, 16:54
"Мразя" е изключително силна дума! :-$ Не може да мразиш родителите си, незвисимо какви са те. [-X

не размахвай пръст, щото ще насъскам моето родителско тяло срещ тебе 8)

anonimen
01-29-2006, 16:58
"Мразя" е изключително силна дума! :-$ Не може да мразиш родителите си, незвисимо какви са те. [-X

не размахвай пръст, щото ще насъскам моето родителско тяло срещ тебе
и имаш в предвид, че?...

stop_the_war
01-29-2006, 17:04
"Мразя" е изключително силна дума! :-$ Не може да мразиш родителите си, незвисимо какви са те. [-X

не размахвай пръст, щото ще насъскам моето родителско тяло срещ тебе
и имаш в предвид, че?...

имам предвид че съм най на ясно от всички хора, кво зло са родителите, а ти си техен поддръжник,
тъпо копеле,
тате ебал мама, мама ме изсрала, това не ме прави тяхна собственост.

MAFIOZO
01-29-2006, 17:06
"Мразя" е изключително силна дума! :-$ Не може да мразиш родителите си, незвисимо какви са те. [-X

не размахвай пръст, щото ще насъскам моето родителско тяло срещ тебе
и имаш в предвид, че?...

имам предвид че съм най на ясно от всички хора, кво зло са родителите, а ти си техен поддръжник,
тъпо копеле,
тате ебал мама, мама ме изсрала, това не ме прави тяхна собственост.samo4ustvieto e vajno! NAI NA QSNO STRA6EN SI! =D> =D> =D> =D> =D>

anonimen
01-29-2006, 17:36
"Мразя" е изключително силна дума! :-$ Не може да мразиш родителите си, незвисимо какви са те. [-X

не размахвай пръст, щото ще насъскам моето родителско тяло срещ тебе
и имаш в предвид, че?...


...тъпо копеле,...


:shock:
Е, не че защитавам някой, но в случая ако бях баща ти и ако знаех,че ще се роди такъв охлюв като тебе,щях да те изхвърля в мивката! :twisted:

stop_the_war
01-29-2006, 17:37
не ми пука за вашето скапано мнение,
просто не тиражирайте такива щуротии,


Не можело да мразиш родителите си, незвисимо какви са те. глупости тапаци, hate sweet hate, hate is all I know.!!!!!!

anonimen
01-29-2006, 17:40
Не можело да мразиш родителите си, незвисимо какви са те. глупости тапаци,...
=D> Е, ако майка ти е хамстер а баща ти мирише на оцет както е в твоя случай може би да... =D>

stop_the_war
01-29-2006, 17:42
и тва трябва да ме обидили, хахахахаххаххахахах

anonimen
01-29-2006, 17:44
и тва трябва да ме обидили, хахахахаххаххахахах
Ти достатъчно тъп ли беше, та да си помислиш, че се опитвам да обидя някого със старите лафове? :shock:

MAFIOZO
01-29-2006, 17:52
и тва трябва да ме обидили, хахахахаххаххахахах
Ти достатъчно тъп ли беше, та да си помислиш, че се опитвам да обидя някого със старите лафове? :shock:qvno e!

strange__
01-29-2006, 19:17
Не съм съгласна,че не можеш да мразиш родителите си!!!Кво,ако баща ти е някво извратено к*опеле,което те малтретира по ВСЯКАКЪВ начин,тогава кво...ше го боготвориш или... :shock:А майка ти и тя е неква овца... Не се изказвайте неподготвени,защото не всеки родител заслужава уважението и обичта на детето си :idea: Аз моите родители си ги обичам и въпреки,че понякога мн им се ядосвам осъзнавам,че правят всичко по силите си аз да съм добре :!:
А в конкретната ситуация..ми кво да ти кажа,ако е толкова тежко изчакай още малко...на 18 се пак вижда му се края 8) :D

Roxy
01-29-2006, 21:42
Не съм съгласна,че не можеш да мразиш родителите си!!!Кво,ако баща ти е някво извратено к*опеле,което те малтретира по ВСЯКАКЪВ начин,тогава кво...ше го боготвориш или... :shock:А майка ти и тя е неква овца... Не се изказвайте неподготвени,защото не всеки родител заслужава уважението и обичта на детето си :idea: Аз моите родители си ги обичам и въпреки,че понякога мн им се ядосвам осъзнавам,че правят всичко по силите си аз да съм добре :!:
А в конкретната ситуация..ми кво да ти кажа,ако е толкова тежко изчакай още малко...на 18 се пак вижда му се края 8) :D

ти си супер зле.родителите трябва да се уважават.мога да ти кажа че е точно обратното някои деца не заслужават обичта на родителите.не стига че са се грижили за теб и още се грижат бърсали са ти гъза,издържат те,кинти ти дават и от теб се изисква само добро отношение към тях.колко по-добре е за тях с парите си да си купуват нови дрехи да ходат на почивки и да те остават да живееш в мизерия щото си някъв келеш.и кво си мислиш че кат станеш на 18 ше се махнеш и сичко което те са ти дали ше го зарежеш,щото можеш да се оправяш сам и можеш да почнеш от нулата.ми ако не бяха майка ти и баща ти теб нямаше да те има тва е най малкото.
иначе по въпроса-пич баща ти е малко дръпнат и според мен преувеличаваш.и не е нужно да друсаш и да те арестуват за да те мислят за лошо дете.не му се мяркай много пред очите просто

kanar4o
01-30-2006, 07:08
Roxy sha ma izvinqvash ama roditel koyto kaje na deteto si."as sum te otgledal ot ey takova,bursal sum ti gz daval sum ti pari hranil sum te i t.n." tva kuf roditel e ? as kato dete sum go chuval i sum plakal za tiq dumi.shtoto f krayna smetka za kvo te pravqt i te rajdat ako posle sha ti gi govorat tiq layna? as kato sum bil na 2 meseca primerno da sum gi karal da mi smenqt pelenite ?shto sa go pravili kato primerno 15-16-20 godini sled tva sha mi vikat "as ti smenqh pelenite kato beshre maluk ti sq trqa me uvajavash,vupreki che se durja gadno s tebe" tva e super nepravilna logika taka che edin roditel trqa da zasluji obichta ot deteto si.to e kazano. nishto f toq jivot ne idva na gotovo.sichko trqa da se specheli.za da spechelish neshto trqbva da polojish mnogo usiliq. a za da go zapazish tvoe oshte poveche usliliq..

stop_the_war
01-30-2006, 08:32
Не съм съгласна,че не можеш да мразиш родителите си!!!Кво,ако баща ти е някво извратено к*опеле,което те малтретира по ВСЯКАКЪВ начин,тогава кво...ше го боготвориш или... :shock:А майка ти и тя е неква овца... Не се изказвайте неподготвени,защото не всеки родител заслужава уважението и обичта на детето си :idea: Аз моите родители си ги обичам и въпреки,че понякога мн им се ядосвам осъзнавам,че правят всичко по силите си аз да съм добре :!:
А в конкретната ситуация..ми кво да ти кажа,ако е толкова тежко изчакай още малко...на 18 се пак вижда му се края 8) :D

ти си супер зле.родителите трябва да се уважават.мога да ти кажа че е точно обратното някои деца не заслужават обичта на родителите.не стига че са се грижили за теб и още се грижат бърсали са ти гъза,издържат те,кинти ти дават и от теб се изисква само добро отношение към тях.колко по-добре е за тях с парите си да си купуват нови дрехи да ходат на почивки и да те остават да живееш в мизерия щото си някъв келеш.и кво си мислиш че кат станеш на 18 ше се махнеш и сичко което те са ти дали ше го зарежеш,щото можеш да се оправяш сам и можеш да почнеш от нулата.ми ако не бяха майка ти и баща ти теб нямаше да те има тва е най малкото.
иначе по въпроса-пич баща ти е малко дръпнат и според мен преувеличаваш.и не е нужно да друсаш и да те арестуват за да те мислят за лошо дете.не му се мяркай много пред очите просто


roxy, ти си болен, аз също не съм ги карал,
сега ръбавицата е хвърлена и само чакам да стъпят на криво и ще танцувам на гробовете им, ако се отърва от тях, ще съм по-добре.
И кво право им дава да ме държат като в концлагел.
това себе отричане в името на мама и тате ми се струва прекалено изврътено дори за мене.

kanar4o, брато само така!!!!!!

MAFIOZO
01-30-2006, 09:43
mnoooooo ste zle be! samo se zamislete blagodarenie na kogo ste na toq svqt! (sega vednaga nqkoi 6te kaje ami az ne sam gi karal da me rajdat emi kato ne si gi karal samoubiise i aide nali si mnogo smel??) a i roditelite sa vidqli mn pove4e ot nas taka 4e nqma kvo da sporim!!!

stop_the_war
01-30-2006, 18:49
mnoooooo ste zle be! samo se zamislete blagodarenie na kogo ste na toq svqt! (sega vednaga nqkoi 6te kaje ami az ne sam gi karal da me rajdat emi kato ne si gi karal samoubiise i aide nali si mnogo smel??) a i roditelite sa vidqli mn pove4e ot nas taka 4e nqma kvo da sporim!!!


абе ти тъп ли си или кво?
те ли са повече от мене, тия ли нещастници, тия ли тупани, да не говорим, че в еволюционно отношение съм над тях, ама сега знам много повече отколкото те са научили за 50 години, сега има достатъчно източници на инфо и няма нужда те да те дундуркат и да те учат.
кво повече да видяли тия, бе. баща ми е роден в едно в едно затънтено село и 50 години по-късно още си тича там всекя седмица, а майка ми е купила преди 20 години една гарсониера преди да се оженят и тва им е, и нататъка нищо не са направили.
тия хора също и интелектуално много зле и като им заговоря и ме гледат не разбиращо.

MAFIOZO
01-30-2006, 18:56
bate zaklevam se ti si zodq OVEN vinagi deistvate s ROGATA NAPRED!!! a nikoga nemoje da se izleze na glava s vas za tva nqma da sporq

Opeth
01-30-2006, 23:07
Тва,че без родителите нямало да ни има е така,обаче щом те са взели решението да имат дете те поемат отговорност към него.Нали целта им е това дете след време да стане нормален човек и да преуспее.Така че това да те издържат докато пораснеш е съвсем нормално и не смятам че е нещо,което трябва да се натяква.Щом са те създали те поемат отговорността да те отгледат и да ти дадат това,от което имаш нужда,все пак преди да се родиш родителите са знаели каква отговорност е едно дете и са се чувствали готови да я поемат.Така че да те отгледат родителитети и да ти дадат старта за истинския живот е тяхно задължение,а не нещо което го правят от съжаление примерно.Родители,които не се грижат за децата си и не полагат нужните грижи не заслужават своите деца.

Oyama
01-30-2006, 23:26
Моя баща иска вече да съм постигнал неща които той бил постигнал като е бил на 30 години. И като вижда че още съм на вълна лигавщини и маймунеене полудява и само изтъква какъв съм провал, ама въпреки всичко го обичам така че на вас мога да ви кажа да си избивате пубертета някъде другаде а не върху родителте си :smt018 .

Roxy
01-31-2006, 21:04
егати келешите дет сте.а как според вас родителите трябва да заслужат обичта.да ти дават по 50 лева на ден,да ти купат кола,да те пускат навсякъде,да не те карат да помагат вкъщи?!?и кво кат си по-умен от ваште(там който фо каза?!) тва кво значи че трябва да ги плюеш ли?Ми колко е стойностен един човек не се определя от тва кво висше образование има или нещо друго.Ти пак може да си умен ама да си лайно.Просто някои хора кат навършат 16 и вече се мислят за много големи и че никой не може да ги ограничава и да ги задължава.Все пак те са ти родители квито и да са!И трябва да имаш поне грам уважение!!!!

sibilka_slivka
02-01-2006, 17:25
Imam problem ... ba6ta mi e gei, a maika mi e lezbiika... razdeleni sa ot 2 godini... kak da se opravq s tiq 2mata... iskate li da me osinovite? kazvam se SIbila i sam na 20...

MAFIOZO
02-01-2006, 19:24
bravo pe4eli6 usmivka po radioto

Phoenix
02-01-2006, 19:38
Imam problem ... ba6ta mi e gei, a maika mi e lezbiika... razdeleni sa ot 2 godini... kak da se opravq s tiq 2mata... iskate li da me osinovite? kazvam se SIbila i sam na 20...
Ше си помисля !
П.П.Свирки прайш ли ?

I-WanT-OnLy-You
02-13-2006, 18:46
ами не моа кажа 4е го мразя просто не сме в добри отношения от много време много пати се е опитвал да ме удря но винаги мама не му е разрешажала :-s

AnnG
02-15-2006, 12:49
Do bolka poznata istoriq,i az nenavijdam ba6ta si.No ne 6toto tei mi e skimnalo ili qkata me e hvanal puberteta,a prosto za6toto s vsqka minuta me otdale4ava vse pove4e ot sebe si,toi samiq ne znae kakvo ozna4ava tazi duma-ba6ta.Tova za nego moje bi e da si vzeme vestni4eto,da napravi poredniq grandiozen skandal za ni6to i da otide da si gleda ma4a.Tolkova ne6ta mi e pri4inil,tolkova bolka,4e ne moje i da bude.O6te kato bqh v detskata gradina zapo4nah da izpitvam ne tolkova hubavi 4uvstva kum nego,togava a i dnes se pribiram s ogromno ne6tastie vku6ti,za6toto toi e tam.Mamka mu,pisna mi ot nego i ako o6te si sdurjam nervite i vsi4ko to,to nqma da e zadulgo :evil:

MAFIOZO
02-15-2006, 19:35
dobre do6li v moq svqt

AnnG
02-15-2006, 21:09
A kakuv e tvoq svqt MAFIOZO,4e az ne znam :?

Sour_Kiss
02-15-2006, 22:30
tipi4noto povedenie na puberite! vski4ko im e krivo! a za6to pone vednuj ne se zamislite za6to go pravqt??? ako vi mrazexa nqma6e izob6to da sa vi rajdali ili otglejdali nai-lesno im e bilo da vi ostavqt v nqkoi priut ili vuv vuzpitatelen dom!te(roditelite) prosto se opitvat da ni ulsenqt maksimalno jivota i da mojem da uspeem v nego! a tova 4e nqkoi ne gi razbirat problema e v samiq 4ovek ne v roditelite!a tva tovoe izkazvane 4e iska6 da se maxne6 po burzo i tem podobni EI GLUPAKO POMNI MI DUMATA 6TE IMA DEN V KOITO TI 6TE SI ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) I 6te si vika6 za6to li togava ne go slu6ax!!!ZAPOMNI RODITELITE VINAGI NI MISLQT DOBROTO!!!
Не!Не е точно така..Може би това се отнася за майка му, но не и за баща му..Точно заради нея, той не е в някой приют, както ти казваш..Аз живея с майка си и със сестра ми, баща ми ни изостави преди 3 години, просто забрави за нас..Когато живяхме с него, в началото поне, мислех че ме обича, така както баща би трябвало да обича дъщеря си, но разбрах че той никога не ме е обичал!Имах и доказателства за това..Сега съм на 14, когато разбрах истината бях само на 9 бях просто дете и го понесох много тешко..Заблуждавала съм се цели 9 год. след това издържах 2 год. и после(както казах по-нагоре) той сам ни изостави, беше по следния начин:
Живяхме извън бг, но аз, майка ми и сестра ми идвахме всяко лято..Дойде време да се връщаме, но разбрахме че полета е преместен, а той дори не ни каза, след това се обади и каза че ще е по-добре да останем тук!След това обаждане се обади 3/4 пъти и край..Не съм го чувала от 1 година и не искам да го чувам..Мразя го!! :smt010 провали моя живот и живота на майка ми и сестра ми..Не знам дали искам да му простя, минавало ми е през главата, но не знам дали ще мога..БОЛИ ПРЕКАЛЕНО МНОГО!! :smt009 :cry: За това съвет:
Стой колкото можеш по-далече от баща си и по-близо до майка си..Нека тя ти помогне, докато се махнеш, но преди да го направиш помисли за майка си, която ти помагаше през цялото време..

ashly besnata
02-16-2006, 13:46
emi....i az sum taka s ba6ta si drugoto e ,4e mi bie 6amari i skoro 6e go zapla6a 4e 6e se iznesa ima kude da otida

flasher
03-11-2006, 18:54
ami togava moq savet e prosto da go ignorira6! na 18 si vse pak ne vqrvam da ti posegne! a i predpolagam si po silen ot nego ve4e i malko go e strax! ina4e gledai da ne se zastoqva6 tolkova v ku6ti 6tom e taka i toi sam 6te osuznae kakvo pravi ako li ne 6te si ostanete skarani cql jivot i edin hubav slun4ev den sled okolo 15-20 godini moje i da se izvinite edin na drugda napylno si prav :!:

favor_91
03-11-2006, 23:45
ne moje6 da mrazi6 4oveka koito te e pravil! 6tom si na 18 moe6 si prai6 kvoto si iska6 :)

aLakaZam
03-12-2006, 00:47
Извинявай, но ако той ти е генетичен баща мисля, че проблема е в теб. Не е редно да мразиш радителите си, независимо какви са. Свържи се с психиатър.

LoVe_RuSlAn
03-22-2006, 10:23
xaxa pri vs tva go ima vseki e minal prez tva sega govori6 taka oba4e kato mu doide vremeto da se maha6 nqma da misli6 taka povqrvai mi

03-29-2006, 15:16
tipi4noto povedenie na puberite! vski4ko im e krivo! a za6to pone vednuj ne se zamislite za6to go pravqt??? ako vi mrazexa nqma6e izob6to da sa vi rajdali ili otglejdali nai-lesno im e bilo da vi ostavqt v nqkoi priut ili vuv vuzpitatelen dom!te(roditelite) prosto se opitvat da ni ulsenqt maksimalno jivota i da mojem da uspeem v nego! a tova 4e nqkoi ne gi razbirat problema e v samiq 4ovek ne v roditelite!a tva tovoe izkazvane 4e iska6 da se maxne6 po burzo i tem podobni EI GLUPAKO POMNI MI DUMATA 6TE IMA DEN V KOITO TI 6TE SI ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) I 6te si vika6 za6to li togava ne go slu6ax!!!ZAPOMNI RODITELITE VINAGI NI MISLQT DOBROTO!!!
qvno ne si prejivql tova koeto toi prejivqva..verno e che vsichki teenagers ne se razbirat s roditelite si,no ne vinagi sami sme si vinovni za problemite...az napulno go razbiram tui kato sum v sushtoto polojenie!
Edinstvenoto za koeto si govorim s bashta mi e nauchi li dneska nqma da izlizash kolko pari iskash...i skandali ot roda na nishto ne praish v kushtata ti si bukluk nz si kvo...moe da se povtarqm s mn ot tuk pisheshtite ama prosto iskah da si go izleq nqkade shtoto veche ne izdurjam na postoqnnite mu napadki i obidi,no sum bezsilna i ne moga da napravq nishto pone dokato ne navyrsha 18 i stana nezavisima ot nego.Maika mi vijda kakvo e polojenieto,no kakvo moe da napravi i tq kato me zashtiti i sled tva stane neshto tq e bila vinovna i tq mi e bila otpusnala iuzdite i se pochvat skandali...ne izdarjam prosto ama nqmam dr nachin osven da seda mirno do 18 godini.Do takava stepen veceh mrazq bashta si che pred priqtelki s napulno chista suvest kazvam iskam da umre toq da go nqma poveche da ne se vrushta nikoga da si pojiveq malko jivota!Imam edna priqtelka koqto tolko dobre se razbira s bashta i toi e tolko liberalen...tolko puti sum si mechtala za takuv bashta.Mn sa mi chujdi dumite na nqkoi tiinedjuri na koito bashtite im sa dalech ot tqh i kazvat "muchno mi e za tati","pritesnqvam se za nego"misla che ako moq bashta go nqmashe shteshe da e rai za mene!
Sorry ako sum vi otegchila s tiq mi prikazki ama prosto iskah da si go izleq nqkade :smt010

03-29-2006, 15:47
Не го издържам повече.Само ми бучи за нещо,никога не е доволен,винаги си го изкарва на мене като няма на кого друг...Каквото и да направя е глупаво или грешно,винаги си намира повод да вдигне скандал,ама го търпя достатъчно години и ми са насъбра в повече и ма е страх да не взема да направя някоя глупост и после да съжалявам.Ша кажете че е временно и ша ми мине,но не е така,тва е страшно много време и не знам как съм издържал до сега тоя тормоз...ама май нямам друг избор.Никога не си говорим,само мълчим и само като стане скандал си отваря шибаната уста.Отбягваме са един друг..ахххх само като го видя и ми пречернява,мразя всичко в него,но са стремя да не го показвам.Такова силно чувство като омразата ми към него не съм изпитвал,добре че след няколко месеца зажършвам и са надявам да са махна от тоя шибания град и от него...
Джиеа, бейбе, не говори такива неща. Аз съм расъл без баша, сещаш ли се? Знаеш ли колко трудно се оцелява в гетото, сам? Лайна се случват постоянно, брато. Сигурен съм, че ако си поговорите като двама възрастни човека ще се оправите, мадафака. Пийс и риспект! Ааааайт?

SabrinaAa
08-09-2008, 13:31
Moqt ba6ta e sa6tiq i az go mrazq...takiva hora izob6to ne e trqbvalo da stavat roditeli!!!!! :o :o :o :o