PDA

View Full Version : naistina...nz kvo da prava....



mi___
01-28-2006, 20:12
naistina..nz kvo da prava...vs mi pisna...vs e protiv men....vs e...tolkova...slojno...naistina nz kvo da prava...ve4e se ot4aqh ot vs...i...naistina..ima mng pri4ini za tova...no... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Dr. Kazimbutt
01-28-2006, 20:20
Имаш спешна нужда от психиатър!

RoSsY88
01-28-2006, 20:30
Седни и си кажи какво харесваш и какво не харесваш в себе си и се опитай да го промениш към по-добро...А и не трябва да ти пука за чуждото мнение.Винаги ще има такива дето ще те харесват,мразят или говорят зад гърба ти и обиждат.Преди време една приятелка ми каза,за да те харесват другите,чтрява ти първа да се харесаш...Дано съм ти помогнала с нещо...Само не се отчаивай.

Gravity^of^love
01-28-2006, 20:38
Имаш спешна нужда от психиатър!

Ако говориш за себе си наистина си за психиатъра :) \:D/ И btw тва състояние е моментно..на бас че утре ще си по-добре (поне се надявам)..ако не излез на кафе с някои сладур/ана..ама гледай да не е от тоя тип дето се хвалят колко са НАЙ..опитай да направиш някаква промяна..размести мебелите, сложи си друг skin на Windows-а, полежи във ваната или пък вземи едночасов душ или пък гледай някои наистина смешен филм..направи нещо което би ти помогнало да се отпуснеш и развеселиш..иди на фризьор/маникюр,направи нещо което не си правил/а до сега..ей така..но в никакъв случй не засядай с пуканки пред телевизора мъчейки се да избереш какво да гледаш :lol:

love_delight
01-28-2006, 20:39
Да ти кажа честно, и аз минах един такъв период! Имах чувството, че цялата Вселена е против мен :smt013 И просто се предадох и теглих една майна на всичко и всички! Просто ей така! Спрях да приемам нещата толкова навътре, спрях да се нервя .. казано с други думи си починах няколко седмици, като бях в много кофти настроение. Мисълта ми е,че ще се оправиш! И това ще мине!

LP_girl_14
01-29-2006, 12:12
Доста хора са минавали през този период във който са отчаяни,мислят си че всичко и че всички са против тях,сядат някъде,затварят в себе си и едва ли не си мислят че тва е края.Това си е просто момента депресия и вместо да се чудиш как да се съжаляваш и да обръщаш внимание все на лошите неща,които ти се случват и да не обръщаш внимание на хубавите...така няма да стане.ЗА да стигнеш до това състояние вероятно си преживяла много неща,които са те вкарали във черната дупка в която се намираш в момента.Винаги ще има гадни хора или клюкари,дето ще говорят зад гърба ти,ще завиждат на успехите ти,ще се стремят да покосят радостта ти,обаче ти ен трябва да им позволяваш това.Вместо да седиш и да оплакваш живота си,стани,лепни си една усмивка,подари малко щастие на някой и започни да обръщаш повече внимание на малките неща в живота,защото те правят човека щастлив :mrgreen: