PDA

View Full Version : Как да накарам 1 приятел да разбере че греши някъде



01-28-2006, 19:58
Значи седя с един приятел от началото на учебната година. но напоследък започна да ме дразни и да ме занимава с някакви дребнавости и глупости което не ми харесва и искам да го разкарам.. По принцип с други хора то правя като не им се обаждам държа се хладно и така. Но проблема е че с него седиме на 1 чин. Ако се преместя на друг ще стане вече много демонстративно. Пробвах да не му говоря а той си мисли че не съм на кеф и затова не му говоря. Ако му кажа какви са нещата които ме дразнят ще се обиди и аз може да не се сетя какво точно да му кажа на момента докато се караме. Та значи.. просто искам някакъв съвет как да го разкарам по най-добрия начин и да се сети че нещо и някъде бърка затова имам такова хладно държание към него?

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

anonimen
01-28-2006, 21:20
Защо мислиш, че ще ти се обиди? :-k Не си виновен за това, че искаш да се преместиш.:o Просто в понеделник, когато сте на училище, седни на друго маса, а ако те попита защо, ти му кажи, че повечети харесва да седиш там. Не си длъжен да даваш обяснения! =;

JaimeL
01-29-2006, 01:03
S edna ot klasa det me klukari imam podoben problem no w slu4eq tq e poturpef6ata.
Kaji mu 4e ne e praw zapo4ni s izwinenie(ako ste se karali)i gowori s nego za drugo.

IdontGiveaFuck
01-29-2006, 09:45
деца....ако кажа какво ме дразни в приятелчето ми то ще се разсърди :smt088 Айде стига глупости.
Ако се преместиш ще се скарате най-вероятно,ако му кажеш пак има такъв шанс,но не се знае.Ако има капка мозък в главата ще те изслуша и ще приеме критиките ти.Защо трябва да губиш приятел /дори да не е мн. добър/ само зарди някви 'дразнения' без да се опиташ да му обясниш ? :roll:

ht_7j
01-30-2006, 17:21
Shte ti mine. Men kolko hora sa me draznili za gluposti???? Mani mani...Syznavam, che sa vreli nekipeli i si mylcha, dokato mi mine,zashtoto dyrja na tezi hora. Ako iskash da zapazish priqtelstvoto si s tozi chovek, ne mu obryshtai vnimanie i imai tyrpenie. Ako e tolkova netyrpimo, kaji mu go direktno. Ako si mu priqtel, taka se pravi.