PDA

View Full Version : никога някой няма да ви даде шанс



air_soul
01-28-2006, 22:18
случвало ли ви се е, да знаете, че каквото и да сторите, то ще остане незабелязано и неоценено и никога някой няма да ви даде шанс да бъдете заедно? Не съм сигурна дали успях да формулирам точно въпроса...идеята ми е как (ако) успявате, приемате истината, че каквото и да направите, никога няма да бъдете с някой, който искате?

n0mak
01-28-2006, 22:22
случвало ли ви се е, да знаете, че каквото и да сторите, то ще остане незабелязано и неоценено и никога някой няма да ви даде шанс да бъдете заедно? Не съм сигурна дали успях да формулирам точно въпроса...идеята ми е как (ако) успявате, приемате истината, че каквото и да направите, никога няма да бъдете с някой, който искате?

Na kratko. Ima li hora deto prosto ne mojem da gi svalim? ](*,)

pgg
01-28-2006, 22:25
mnogo e gadno da iska6 nqkoi a da znae6 4e ne moje6 da go ima6 :( az sega sam taka i mi e gadno ama nqma kvo da se prai :(

air_soul
01-28-2006, 22:39
случвало ли ви се е, да знаете, че каквото и да сторите, то ще остане незабелязано и неоценено и никога някой няма да ви даде шанс да бъдете заедно? Не съм сигурна дали успях да формулирам точно въпроса...идеята ми е как (ако) успявате, приемате истината, че каквото и да направите, никога няма да бъдете с някой, който искате?

Na kratko. Ima li hora deto prosto ne mojem da gi svalim? ](*,)
ne ne mi e tova vaprosa. Ideqta e,4e ponqkoga nqkoi prebarzano si vadi vpe4etleniq za teb i ne ti dava shans da mu pokajesh koi si vsashtnost. Togava znaesh, 4e kakvoto i da storish, nikoga nqma da si s nego, no vsi4ko v teb kreshti, 4e ima nadejda, makar da znaesh 4e nqma. Vaprosa mi e kak da se preborim sas samite sebe si i da priemem realnostta, kakvato i da e tq

n0mak
01-28-2006, 22:49
случвало ли ви се е, да знаете, че каквото и да сторите, то ще остане незабелязано и неоценено и никога някой няма да ви даде шанс да бъдете заедно? Не съм сигурна дали успях да формулирам точно въпроса...идеята ми е как (ако) успявате, приемате истината, че каквото и да направите, никога няма да бъдете с някой, който искате?

Na kratko. Ima li hora deto prosto ne mojem da gi svalim? ](*,)
ne ne mi e tova vaprosa. Ideqta e,4e ponqkoga nqkoi prebarzano si vadi vpe4etleniq za teb i ne ti dava shans da mu pokajesh koi si vsashtnost. Togava znaesh, 4e kakvoto i da storish, nikoga nqma da si s nego, no vsi4ko v teb kreshti, 4e ima nadejda, makar da znaesh 4e nqma. Vaprosa mi e kak da se preborim sas samite sebe si i da priemem realnostta, kakvato i da e tq

Aha, hora koito ne iskat da budat svaleni.. Spored moq skromen opit 4ovek ima 2 vuzmojnosti v takava situaciq (izklu4vaiki svi4ki ostanali prostotii tip "otkazvane" i "zabravqne")

1 - Sled kato estestvoto na problema e poznavane/opoznavane kakuv po dobur na4in da se opoznaqt dvama ot universalnoto "ice braker", padane na vsi4ki zadrujki, razkazvane na mrusni taini.. razbira se alkohol.. staromodno, vredno.. no raboti.

2 - I lubimoto mi, az li4no bih go narekul "5 minuti v asansiora", s drugi dumi slu4aino se ozovava6 s "obekta" na jelanieto v tqsno prostranstvo s izgleda 4e 6te umrete zaedno tam i nqma da vi namerqt pone 3 godini..

white_chik
01-29-2006, 06:56
az sum nekva golqma realistka.KAto znam 4e ne moga da promenq ni6to prosto go priemam,vupreki 4e otvutre vsi4ko me qde.Tva moje bi do izvestna stepen e golqma gre6ka 6toto mnoo burzo se otkazvam kato vidq 4e e izgubena kauza,no kvo da napravq. :---)

sherry
01-29-2006, 08:53
Da,slu4valo mi se e...v takiva momenti se opitvam da ne se depresiram i da se qdosvam ot tozi fakt,a da bada sebe si vapreki vsi4ko,znaeiki,4e vse nqkoi 6te go oceni.Ne bih jelala da se opitvam postoqnno da obejdavam nqkogo,4e barka v otno6enieto si sprqmo men,ako prodaljavam napred i ne se promenqm,navqrno toi 6te zabeleji,4e e barkal...koga?ne se znae,no prosto ne si struva da se sduhvame i da se pravim na tova,koeto ne sme,za da se promenqt ne6tata.V kraina smetka tozi,koito ni poznava dobre,znae,4e ne sme takiva za kakvito ni mislqt,a za tezi,koito sa predubedeni...da si gledat rabotata

teenkopele
01-29-2006, 09:11
Еми случвало ми се е.Какво да се прави...не може само яки работи да се случват :roll: .Както и да е...опитвам се да бъда себе си,което в моменти като този е доста трудно. Гледам да се разсейвам с всевъзможни неща, което понякога има резултат друг път не.
С вретето всичко се оправя. :smt006

adi4ka
01-29-2006, 09:31
.За всеки проблем си има решение :roll:

deni_vd
01-29-2006, 15:35
white_chik
Пуснато на: Нед Яну 29, 2006 9:56 am Заглавие:
az sum nekva golqma realistka.KAto znam 4e ne moga da promenq ni6to prosto go priemam,vupreki 4e otvutre vsi4ko me qde.Tva moje bi do izvestna stepen e golqma gre6ka 6toto mnoo burzo se otkazvam kato vidq 4e e izgubena kauza,no kvo da napravq.
i az sam taka.samo ako iskam ne6to mnogo silno togava si pravq opiti

suga_suga
01-29-2006, 15:48
az v momenta sum taka i kolkoto i da iskam da proumeq 4e ne moga da sum s nego ne uspqvam.az pusnah i takava tema nqkoj da mi pomogne no nikoj ne mi e pisal!ne moga da ti pomogna za6toto i az samata se mu4a da si otgovorq na toq vupros

RoSsY88
01-29-2006, 16:03
Ами дам...преди пет дена просто осъзнах,че каквото и да направя никога няма да ме оцени,няма пак да ме хареса и да ме поиска и просто се помирих и сложих край на всичко,вече никога няма връщане назад дори и да ме поиска пак(което е невъзможно).Боли мн ама такъв е живота мн боли...Понякога нищо не трябва да се прави нали знаете пуснете го на свобода и не го търсете,ако ви обича ще се върне и сам ще ви потърси 8-[ ...

bEbiNKaAa
01-29-2006, 16:44
NIKOGA AMA NIKOGA NE KAZVAI NIKOGA :P i ne gubi nadejda :} Vinagi ima nqkakav shanS :] prosto qvno ne se borish dostata4no :}

Absconding
01-29-2006, 21:27
случвало ли ви се е, да знаете, че каквото и да сторите, то ще остане незабелязано и неоценено и никога някой няма да ви даде шанс да бъдете заедно? Не съм сигурна дали успях да формулирам точно въпроса...идеята ми е как (ако) успявате, приемате истината, че каквото и да направите, никога няма да бъдете с някой, който искате?

Ами да, случвало ми се е. Как успявам да приема истината? Еми пробваш, пробваш.. и в един момент просто виждаш, че си губиш времето и нервите.. и спираш. Така става при мен.

Kianna
01-29-2006, 21:32
Hubawoto ot cialata situacia e ,che imash suznanieto,che nadejda niama..prosto se primiri..chowek pada,stawa,produljawa..

mnogomili4kata-sf
01-29-2006, 21:53
Да,случва се...но в крайна сметка не трябва да си даваш зор много за такива неща...нали не плащаме данък "Обществено мнение"...