PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ !!!!!!!!!!!



Ruff Ryder
01-28-2006, 23:16
Дали,знам че ще ми се разсардиш :? и знам че не обичаш да пиша за нас,ама това вече си е проблем!

ЗА ЧЕТАТЕЛИТЕ

Ситуацията при нас е следната,ще се опитам накратко да ви я обясня.
Ние двамата сме от различни градове,вразката ни е почти на половин година.......
Проблема е там че имам чуството че неозначавам нищо за нея.......
Да запозна ме с техните......ДОБРЕ
Но кажете ми,нормално ли е аз да не познавам нито един/а нейн приятели :smt011 Не само това,когато варвим по центара тя ме кара да минаваме в по забутаните улички,карам я да ме заведе на някое по посещаемо кафе......НЕ!Викам и айде на диско,тя пак не (Имам познати с който сам скарана)Постоянно ме моли да не чатя с никой който тя чати,като и взема гсма и побеснява докато не й го варна,винаги ходи с компании в които женското присаствие почти го няма,днес пратила СМС на някаф познат,но убаркала номера и го прати на мен,смса започваше Sexyy... и после още някфи мили думички,невярвящи за момиче което уж си има приятел,още нещо,от 2-3 месеца поне нито веднаж неми е званнала,винаги аз звъня,изобщо не иска да ме чуе,а аз се :-D само като я чуя,ползваме Skype.... от сумати и време вече си взима микрофон.....И винаги като стане вапрос за сичко това и тя "ТИ САМО МЕНЕ ОБВИНЯВАШ,СЕ АЗ САМ ВИНОВНА" и се :cry: ,и се здухвам,спирам да и говоря,ама КАК ДА СЕ ЧУСВСТВАМ АЗ ВЕЧЕ,КАК,КАЖЕТЕ МИ,тфа нормално ли е нашето............КАЖЕТЕ НЕЩО,ДАЙТЕ САВЕТ НА НЕЯ,НА МЕНЕ,ЩОТО НИЕ ДВАМАТА НЕМОЖЕМ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ПО ТАЯ ТЕМА :-s

ПИШЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЧЕ НИ Е АДСКИ ЗДУХАНО!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atika
01-28-2006, 23:39
Em ochevidno krie neshto ..

petq_87
01-28-2006, 23:47
Може би ще ти стане кофти,но погледни реално на нещата!В началото на всяка връзка двойката иска да се покаже пред всички и най-вече пред приятелите си и познатите.За половин година "връзка" (защото за мен вашето не е връзка)би трябвало да си познавате приятелите.А това,че те е запознала с техните не е от толкова голямо значение.Не казавам,че е маловажно,но е второстепенно.Даже може да го е направила,за да я пускат до по-късно или да и гласуват по-голямо доверие...Не знам.Но тя не те зачита като нейната половинка,като човек,когото обича и държи на него!!!Срам я е от вашата връзка,не те запознава с приятелите си...Тя не те взима на сериозно.Даже не иска да говори с теб!Вземи се в ръце и я одрежи!Спри да се унижаваш и пренебрагваш, и не прави никога компромиси със себе си!Досега да съм и била шута на тая смешка недорасла явно!

RoSsY88
01-29-2006, 05:36
Пич,няма да я бъде тая връзка.Още като си получил оня смс трябвало да и кажеш край и че не може повече така.Ако тя те обича ще се опита да те задържи ако ли не прав и` път...То разбирам да ходите месец-два ама още да не знаеш за приятелите и при полувин година връзка тва си е връх на сладоледа.Чесно да ти кажя май си има друг...като минавате по по-забутаните улички,не ходите на диско и на кафета...аве заебия.Дано да осъзнае грешката си и да я поправи...

sheherezada
01-29-2006, 09:25
Да бе как така ще обърка номера,като изпраща смс-а от нейния GSM?Тая указател няма ли?Вскички номера са толкова различни.Според мен това го е направила нарочно да ти покаже нещо -пък от там нататък сам си прави изводите. :smt017

adi4ka
01-29-2006, 09:47
тва за номера е напълно възможно,и аз съм бъркала номера!а за другото...мн съжалявам,но и аз мисля,4е с вашата връзка е свършено...но пък в крайна сметка кои сме ние,4е да казваме такова нещо?просто говори с нея,ще изтърпиш малко скандали,ред сълзи,ред сополи,но пък накрая ше се разберете..!а иначе проблема според мен е тръгнал от там,4е като сте в разли4ни градове реално погледнато тя може да се среща с друг и да прави неща,които няма да ти харесат..Може ви затва ти отказва предложенията да излезете в нейния град и тн..

HopeLesss
01-29-2006, 11:29
Еее много сте крайни всички тук. Човека иска да му дадете съвет, а вие му казвате че с връзката му е свършено. Според мен трябва да седнете и сериозно да си поговорите. Да си изясните кой какво иска от тая връзка и дали ще я бъде за по нататък. За номера и на мен ми се е случвало, съмнявам се да го е направила нарочно за да те нарани. Не знам... ситуацията е сложна и вие двамата заедно трябва да вземете най-правилното решение, защото когато в една връзка се появи съмнението, тогава определено нещата не отиват на добре... [-X

01-29-2006, 11:34
DA VE...POLOVINATA NE6TA DORI NE SA VERNI, estestveno mene izkara vinovnata, az sum gadnata ku*4ka...a ti kfo a...nqma6 vina li...nikfa vina...ooo estestveno, za6toto si adskiq egoist i vinagi iza vsi4ko az sum vinovna i nikoga ne tursi6 vinata v sebe si... :smt013 :smt011
Za6toto mi pisna men da obvinqva6 vinagi i za si4ko, i da 4aka6 sujelenie i redovno az ti se izvinqvam...i samo gluposti govori5 :smt017

01-29-2006, 11:57
Tfa ako sa gluposti az sam pedal :smt011
A zakfo ne vleze6 ot svoq si profil A? [-(

IdontGiveaFuck
01-29-2006, 11:58
Закво не се видите и не си решите проблемите ,ами само се излагате и занимавате форума с глупости ? :shock:

Ruff Ryder
01-29-2006, 13:18
E............
vsi4ko svar6i okon4atelno ve4e 8-[
vupreki 4e q obi4am :smt010
aide 4a0 na vsi4ki wi koito se poma4iha da pomognat :|