PDA

View Full Version : Tq beshe edna ot nai-dobrite mi prqtelki,a toi momcheto...



Nelly^
01-29-2006, 12:20
Tq beshe edna ot nai-dobrite mi prqtelki,a toi momcheto koeto haresvah...
Tq syshto kato men go haresvashe strashno mnogo ..beshe ujasno ,ot istinska priqtelka se prevyrna vyv moi vrag..i az i tq pravehme vsichko, za da go spechelim ..priqtelstvoto ni ruhna ..dokato toi kato che li se vyzpolzvashe v nachaloto beshe s men,sled tova i s neq..tolkova bqh shtastliva kogato bqhme zaedno ,ala tq stoeshe mejdu nas ..az se chuvstvah vinovna za tova che tq strada ..postepeno se otdrypnah ot nego..ala i dens kogato sutrin me pozdravqva s usmihvka..syrchiceto mi se
sviva vse oshte go haresvam ..znam che i toi ne e bezrazlichen am...
Chesto stoq i si mislq -izgubih i nego i neq...dali e vyzmojno da si gi vyrna ,dali e vyzmojno s neq da bydem starite dobri priqtelki,a s nego neshto poveche ot priqteli..

Death^Forever
01-29-2006, 12:28
Проблемът ти е често срещан, но е най-глупаво да се карате за момче. Още повече - сама казваш, че той се е възползвал от ситуацията и в такъв случай не виждам защо въобще трябва все още да искаш да си с него. Поговори с приятелката си и се разберете, не вярвам заради едно момче всичко между вас да е свършило, винаги може да има продължение и перспектива. А относно момчето - по-добре го забравете и двете, аз останах с впечатление, че е поредният използвач :roll:

Worthless
01-29-2006, 12:52
щом само се е възползвал помисли си за какъв човек става въпрос!
и си помисли какви приятелки сте след като сте се скарали за едно момче

Dr. Kazimbutt
01-29-2006, 13:15
Нито ти си й била приятелка, нито тя на тебе. Що можете да се скарате заради гадже, значи приятелството ви е било само привидно. Аз никога не съм се карал с приятел за някоя... А оня тип как ви е вързал и двете, просто нямам думи.

midnight...
01-29-2006, 13:55
щом само се е възползвал помисли си за какъв човек става въпрос!
и си помисли какви приятелки сте след като сте се скарали за едно момче
точно така съгласна съм
щом едно момче за нула време ви е разрушило приятелството(каквото явно не е имало)...ми по-добре за теб
поне знаеш сега що за хора са

deni_vd
01-29-2006, 15:11
nqma smisal zaradi mom4e ili maj da si razvalq6 otno6eniqta s priqteli/lki. prosto nikoi ne go zaslujava.
6te doide edin prekrasen moment ako si s nego toi 6e te zareje i ti ostava6 sama....

Worthless
01-29-2006, 15:23
щом само се е възползвал помисли си за какъв човек става въпрос!
и си помисли какви приятелки сте след като сте се скарали за едно момче
точно така съгласна съм
щом едно момче за нула време ви е разрушило приятелството(каквото явно не е имало)...ми по-добре за теб
поне знаеш сега що за хора савсъщност и двете са виновни! щом и двете са позволили някъф да им развали приятелстфото..

RoSsY88
01-29-2006, 15:39
Аве как може да се карате за момче?!

Nelly^
01-29-2006, 16:36
Da..imate pravo..nz i dvete go haresvahme mnogo ..nito ednata beshe sklona da otstypi ,nito drugata... dokato ne se poqvi toi bqhme v chudesni otnosheniq,no se zamislqm che priqtelstvo e mnogo silna duma sled vsichko koeto se sluchi ..Moje bi nai-dobroto reshenie e da se otkaja ot nego...am si go haresvam i mi e malko trudno ..

He3HauKa
01-29-2006, 20:13
Ami da ti kaja macka vie ste se karali pak toi vi e gledam seira taka che ne samo trqq da se otkajesh ot nego mi sigurno i da spresh da go pozdravqvash... Smqtai kakvi chustva ima kam teb sled kato ta e razgiraval taka..
Smqtai kakvo priqtelstvo si imala s vaprosnoto momiche sled kato ste se skarali za momche ..koeto e nai glupavata prichina..Ama po dobre che e stanalo taka tai che sega gi zaebi i dvamata i varvi napred ..Teparva ti predstoi da sazdavash priqtelstva i da se vlubvash tai che uspeh :wink:

DevilWish
01-29-2006, 20:21
Trqbva da izbere6 makar,4e e trudno...ili priqtelstvoto,koeto ostava vinagi(pri po-dobri usloviq) ili myj ,s koito edin den 6te se razdeli6 i posle 6te strada6 ,za6toto nqma da ima6 nito priqtelka nito gadje.

CVETELLINA
01-29-2006, 23:04
щом само се е възползвал помисли си за какъв човек става въпрос!
и си помисли какви приятелки сте след като сте се скарали за едно момчемного правилно :!: :!: според теб помисли дали имаш нужда от такава приятелка, която забравя приятелството ви и тръгва след момчето което ти харесваш. :roll: :roll: Моето мнение е че приятел е човекът, на когото можеш да имаш безрезервно доверие, а какво доверие можеш да имаш на човек който вече те е предал,колкото и да го харесвате тва момче замисли се кое е по-важно за теб той или тя, а ако и тя е истинска приятелка ще избере теб пред него 8-[ :P :P

IdontGiveaFuck
01-29-2006, 23:08
Ако имаш такова момиче за най-добра приятелка просто... :shock: На мен ми се случи същото и на двамата в прав текст им казах -да го духат !Естествено след като направих много мръсно на тая пача !Просеше си го...
Момичето ся ми се обажда и ме моли да сме приятелки,да почнем на ново...бла-бла..Чушки !Бий им шута и на двамата !

miracul
01-29-2006, 23:13
Ако имаш такова момиче за най-добра приятелка просто... На мен ми се случи същото и на двамата в прав текст им казах -да го духат !Естествено след като направих много мръсно на тая пача !Просеше си го...
Момичето ся ми се обажда и ме моли да сме приятелки,да почнем на ново...бла-бла..Чушки !Бий им шута и на двамата !
охоо в този форум сме имали и лошо момиче =D>

ht_7j
01-29-2006, 23:23
Vie mai naistina ne ste bili istinski priqtelki. Ako bqhte, nikoga nqmashe da se karate za momche, kamo li da si razvalite blizkite otnosheniq, zaradi nego. Az bih se otdrypnalka i ot dvamata. Shtom vednyj se e sluchilo neshto takova, shte se sluchi otnovo, ako popadnete v podobna situatziq.

IKisseDAGirL
01-30-2006, 08:09
най-добри приятелки? сигурна ли си? :shock: ако бяхте такива в истинския смисъл на думата, никога не бихте позволили да се случи подобно нещо...това е само едно момче!! едно истинско приятелство би издържало пред такова предизвикателство..защо вашето не е успяло..замисли се.. :? :!:
аз винаги поставям приятелството на първо място защото наистина обичам приятелките си и тази любов не може да се сравни с никоя друга :oops: защо вие не сте го направили? сигурна съм, че двете сте преживели много повече неща заедно,от колкото с това момче...все пак той е една мечта, а приятелството ви е било реалност,но преди...за жалост :(

sunny_smile_
01-30-2006, 13:48
много глупаво е да се карате за момче и от друга страна ти си била в заблудата 4е тя е била твоя пр 6ти дам 1 съвет Внимавай
*"Лъжливите приятели са като сянката-следват ни по петите,докато ходим по слънце,и ни напускат,щом влезем в сянка"<К.Бови>

Nelly^
01-30-2006, 16:30
Blagodarq na vischki :DShte poslucham syvetite vi:)

white_chik
01-30-2006, 17:05
nqma mom4e na tozi svqt zaradi koeto da se skaram s nai-dobrata se friend. [-( . priqtelstvoto e mnoo ama mnoo po-vajno ot nekva momentna trupka.nz dali moje6 da svali6 mom4eto no se opitai da si vurne6 priqtelkata,vupreki 4e 6tom tq te e preebala tolko mo6tno qvno ne ti e tolko blizka

fresh4e
01-30-2006, 20:24
6tom ste se skarali zaradi edno mom4e zna4i ne ste bili istinski priqtelki.a 6tom toi se e vazpolzval taka ot situaciqta zna4i 4e i negovite misli i 4uvstva ne sa savsem 4isti.ama ti si re6ava6 kvo da pravi6 az sam ti predstavqm faktite :-k

cannabinoid
01-30-2006, 22:30
Абе нали приятеля е на аванта ко го ебе него :mrgreen: